• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Zdarec,
Skleni to dáte, věřím ti, já už jednou taky byla rozhodnutá jít na UM a vidíš nakonec budu zasloužilá kojná :slight_smile: Nás neminula ani jedna laktační krize, ale všechny jsme s úspěchem překonaly, protože stejně i když jsem dala UM tak to bylo stejný. Já se od porodu nevyspala ani 4 hodiny v kuse, spíáš tak dvé max tři a zatím žiju, což jsem si před porodem nedokázala ani představit, že budu takhle málo spát. Musím se pochlubit, že JUstík už si sama sedne a teĎ zrovna ji baví o všechno se opírat a u toho klečet, horší je když jí to podjíždí. Teď tu statečně posouvá koš s prádlem :slight_smile:. S baráčky mi ani nemluvte, ač mám manžela stavaře, myslela jsem, že budeme věčně bydlet u tchánovců :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je fakt, naštěstí jsme si vevnitř udělali všechno hned, protože vím, že pak si člověk zvykne a bydlí třeba 20 letr s objímkama. Takže já opravdu vybrala mimo obýváku všude světla, sice obyč, ale aspoň tam jsou. Ale stejně chceme postavit další barák jen přízemní. Tohle je taková znouzectnost.
Straspy - s barákem je to těžší, ceny jsou tady dost natažené, takže bych si moc nedělal iluze o 2 milionech za zrekonstruovaný, ale teď jsem myslím v neonu četla o něčem na Zbuzanech asi za 2,4 mil.
13. zář 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj kočky

Pet: já meltu piju skoro 2 litry denně od té doby, co jsem porodila :sweat_smile: :dizzy_face: ale díky za radu. Dnes to bylo lepší, ale vyexpedovali jsme tátu do jiného pokojíčku, protože strašně chrápal. :angry: :angry: :angry:

Vojtí: no to není barák ale vila ne?? Hele tam budeme pořádat srazy z koníka ne?? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cline: fakt chcete další?? Vždyť je ten váš super ne??? To je Justík šikovná, je to lumpice, když už jí to tak pěkně jde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

jéé skleni, to byla asi chrápací noc, ten náš chrápal tak, že jsem myslela, že ho ukopu a nebyl schopnej přelízt jinam...když už konečně nechrápal, tak si zapoměl vypnout budík a v půl pátý jsme dostali všichni pěkněj budíček....no malý už samozřejmě neusnuly.... :angry: :angry: :angry:
13. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí tak to potěší co??? Já také vždy nadávám. Včera jsem odešla já s Vojtíkem a dnes šel dobrovolně sám. Na dnešní noc se domluvil s Daníkem,že budou spát spolu, tak bude klid a pak má noční, hurááááááááááá, to bude tuplem klid :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím v rchylosti,
CLINE, ty jo, tak se vám to takhle otočilo?? S tím spaním?? Tož to přeju ať najde J. svoje koleje a vrátí se tam :wink: je to velká šikulína! Takhle se tahat s košem prádla :grinning: a dva zuby? Gratuluju :dizzy_face: Jakej jsi vybrala ten sporťák?? Ukaž :slight_smile: Vůbec nejsi vidět ve městě, jsem se vždycky kochala J a teď jsem vás už dááávno neviděla :sweat_smile:
VOJTI, už aby to bvylo hotovo, viĎ. To bude super zavřít barák a být ve svým teplým domečku!! Máme se jakž takž, noci nic moc, ale ujde to. Eluška řádí na čtyřek a začíná dělat komín...kojíme statečně :slight_smile:
SKLENI, co noci a dny s mlíčkem, lepší se to??
Brďo musím běžet, dítko si žádá jíst či což, tak zatím!!!
14. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při pondělku.
Jojo Justík je šikula, už leze po čtyřech akorát přihodím nějakou fotečku jak se na všechno sápe. Myslelal jsem, že až se bude moct sama dostat, kam bude chtít, nebude se vztekat jako dřív, nasadila vždycky letadélko a řvalal. Tak teĎ sice doleze všude ale zase chce na všechno lézt a když to nejde tak, co myslíte? No zase řev. Prostě zlaté mimi co jen leží a miluje vás nade vše :grinning:
Jo holky co takhle nějaký ten pidi srazík ve městě? Sdělíte mi dojmy ze cvičení a tak. Evi, Terez,...
14. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy jste se teď nějak rozepsaly.

Cline - s tím sápáním to mi povídej. U nás už to funguje několik týdnů. Taky spustí řev, když se nemůže někam dostat. Vždycky natahuje ručičky, že to chce.

Teď už zkoušíme nejen kolínka, ale i nožičky. Ale postavit se nám zatím nepovedlo. Žižková říkala, že si zřejmě Michalka stoupne déle, protože je hodně dlouhá a bude trvat delší dobu, než se jí zpevní páteř. Tak jsem zvědavá.

Pro srazík ve městě samozřejmě jsem. Akorát většinou tak kolem 15 hod. spíme - přibližně tak 30 minut. Pak už nespíme, až zase večer.

Jinak se musím pochlubit, jak Michalka krásně chodí na nočník. Před pár dny jsem jí tam posadila, abych vyzkoušela, jestli bude plakat. Docela se jí tam líbilo. Pak se mi jednou povedlo, že se vyčurala. A teď už si občas i řekne sama. Úspěšnost máme tak 80%, ale myslím, že to je docela dobrý. Fakt to zkoušíme teprve chviličku.
14. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
S nočníkem máme dnes taky první úspěch, vyčurala se do něj. Jinak asi týden zkoušíme dopoledne kadit v klubíčku nad umyvadlem a je to super, Justík už pokaždé začne tlačit a čurá i kadí ostopéro. Nevěřila jsem tomu, ale vážně mimo včerejška, kdy nekadila vůbec celý den, nám to každý den vychází. Začala jsem i víc látkovat, když jsem doma, tak už jedeme jen v látkovkách.
14. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem se vrátila z cvíča a jen v rychlosti načuhuju a čtu, co ty vaše zlatíčka a jak se máte.Hele, co dát sraz ve středu? Prý má být ještě zítra ve středu hezky, tak bychom to mohly využít...
Tak co středa 16.9.2009 v 15h v Gentlemanu? Je tam táva, takže děti si tam můžou chodit, lízt, zkrátka co umí :grinning: Pojďte využít teplo než nebude :grinning:
14. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
předběžně souhlasím s Gentlemanem, snad nezapomenu :grinning:
15. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to já bohužel nemůžu. Mám domluvíno s kámoškou z dětství co má o 2dny starší holčičku. Neviděly jsme se několik let a je vdaná v Rakousku, tak to nechci odříkat na poslední chvíli.
15. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my spíš ne....večer je cvíčo,tak bych jezdila pořád sem tam, a to se mi nechce. :frowning2:

jinak Bambi a Cline - to je bezva že nočníkování jde, nám více méně taky, chodí si pro nočník ale jen občas tam něco udělá...spíš mi přijde, že by na něm chtěla sedět pořád, obloží se hračkama a sedí a sedí...a hraje si
15. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je škoda, holky, ale nevadí, snad to vyjde jindy. Nicméně Cline - my můžeme jít, ne? Půjdeš z Hvězdárny, že bychom šli spolu?
15. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
CLINE, BAMBI, takový úspěchy s nočníkem?? Já se toho drobet bojím, jak se budem učit :sweat_smile: Tak to je bezva!!že vám to jde!!
Zítra ve tři v Gentlemanu? Tož zapíšu si za klobouk a možná se stavíme!Ale ve tři kojim, tak buď dám najíst Elušce tam nebo se spozdím...nechci ale slibovat...
15. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak kde se sejdeme? U Jednoty v půl třetí?
15. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline, tak u Jednoty, ale dnes mi třeba Daník chrněl výjimečně do 15:30, tak bych ti napsala, až se vzbudí. Ale většinou je před třetí už na nohou. Tak buď si dáme sraz v 15:30 před Jednotou nebo až se vzbudí, napíšu sms. Jak chceš.
15. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Michalka spí většinou tak od 15 do 15,30 - tak se trochu zpozdím. Když náhodou spí dopoledne dlouho, tak chodí spát až po svačině v 16 h. Tak to bych přišla v těch 15 a pak bych jí jela uspat. Přijedu k Gentlemanu. A když tam nikdo nebude, tak se podívám i k Jednotě.
15. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi my máme sraz u Jednoty na Hvězdárně :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, aha. Tak tam asi nepojedu :grinning:
16. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čáááááááááááááááááááááááuves kecalky

tak jaký byl srazík???

Pet: no jo, kojení se jakž takž zlepšilo, tak snad to bude v pohodě. ale už to řešit nebudu, asi začnu zkoušet nějaký ten příkrm, třeba zeleninku nebo tak. Já už se normálně musím s jídlem schovávat, on na mě kouká jako bych mu nedala najíst :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky,

taky čekám na info o srazíku a vy nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: téda, styďte se... :grinning:

skleni - známe, Eli taky na nás koukala, jak kdyby tejden nejedla...a teda baští nejlíp se všech dětí :grinning:
16. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak asi budeme nemocný, Vojta je plnej rýmy, tak snad zůstane jen u toho, Honzu trochu škrábe v krku...ach jo...
16. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky cvíčo supeeer všechno mě bolí :grinning: teda já asi přestnu ty zmrzlinky bnaštit, pak nestíhám kroky, akorát mi nějak křuplo v levém kotníku a bolí to jako prase... :unamused: Moni :dizzy_face:
Vojtí, tak se to asi line všude to nachlazení, S se z toho docela rychle dostala asi po 4 dnech :wink: tak a´t vás to netrápí dlouho :dizzy_face: :dizzy_face:
Bambi co zoubky?
Tak já objednala včera z mmb za krásných 350,-kč jídelní židličku z Ikea. Použitou, páč to už není možný co v tom křesílku předvádí... :unamused:
Dneska autoškola, tak se pádím učit...
Jo já na srazík zapoměla, ale viděli jsme se úplně náhodou že hihi :dizzy_face: Ale příště ci časík udělám :wink:
Pa
17. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stras: no tak to držím pěstičky, ať to máš rychle za sebou.

Vojti: no to mě mrzí, no jo,jak to chytne jeden,t ak se to veze co??? U nás zatím klid.
17. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky - no sraz byl takový, že jsme dali my dvě s Cline prochajdu z Hvězdárny do města, páč nikdo jiný nemohl a náhodou jsme potkaly Strašpy :grinning: Bohužel jsem musela brzo pádit domu, jelikož jsem zas začla odpo učit v jazykovce a měla jsem v 17h kurz...
Strašpy: Ze cvíča mě taky dnes trochu bolej nožky, ale to se poddá a za pár týdnů budem cvičit 2x tolik - uvidíš, že člověk získá strašně rychle kondičku
Jinak lituju marůdky a přeju, ať se rychle vyzdraví!!!!!!!!
Holky, musím příští týden objednat Daníkovi dort - má narozky 23.9, ale slavíme až v neděli 27. Kde necháváte dort dělat vy? A jaký a za kolik? Poraďte! Já byla v cukrárně v panský - tam mají za 550,- - což je celkem dost.
Budu ráda, když mi poradíte...
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni my si necháváme dělat dorty a rolády u paní Tůmové, bydlí na sídlišti Pod Kasárny, nechali jsme si u ní dělat i dort a zákusky na svatbu a bylo to super. Ale to Pod Kasárny nezná tak tam ani netrefí :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Terez, tak tys vyrazila na cvíčo sama - psala jsem Radce, tej co tam byla s náma i minule,že nejedu, že je to tady nachcípaný, tak psala, že samotný se jí nechce, tak že taky nejde....

Rýmu máme zatím pořád...větší,teče mu z nosu o sto šest, smrkat mu moc nejde...odsáváme,kapeme, tak to snad přejde, teď se mi zdál i teplej, tak jsem mu dala lžičku ibuprofensirupu...tak snad se z toho rychle dostane..
Eli mi tam ječí v postýlce nenene - nechce spát či čo, ječí,jak když jí něco bolí, jen nevím co

Dorty a takový stejně jako Cline - u p.Tůmový - mám i tel. kdybys chtěla, peče nám i na vánoce :wink:
17. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, u Tůmový jsme si taky nechávali péct na svatbu, takže kontakt mám. Jen nevim, jaké dělá ty dětské dorty...
17. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dětský dort jsme si nechávali dělat normálně v klas.pekárně - v té prodejně tam se dají objednat - mají různý druhy i tvary - medvěd,auto,klaun....popravdě nikomu moc nechutnal, protože tam byla tuna krému a my máme radši třeba s ovocem nebo tvarohem a tak...a kolik stál, myslím že do 500
17. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jopjo na Vánoce nám taky peče, my u ní necháváme dělat ponejvíc dort Harlekýn je takový odlehčenáý, já taky nemám ráda máslové krémy, možná nejlepší by bylo koupit si v pekárně nějaké marcipánové figruky, nebo mají i takové ty placky y na nich ty figurky přímo na dort a dát jí to a jen říct jaý chceš ten dort pod tím. Mamka taky ségře vždycky tohle kupovalal a pod to upekla jen jednoduchý piškotový dort s takovým vařeným krémem. Děti stejně nejvíc zajímaj ty figurky.
17. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek