• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahojky, jak se vede? My jsme byli ve čtvrtek na cvičení a pak jsme jeli nakupovat a přijeli jsme domů až večer. V DM jsem nechala 4 tisíce, je tam teď sleva 15% do neděle na dětskou výživu, tak jsem skoupila všechen Nutrilon, co tam měli a asi 80 přesnídávek :slight_smile: Manža když viděl ten účet, tak ho málem trefilo :grinning:
A včera jsme byli na svatbě, jejda to jsem se najedla :slight_smile: Akorát jsme promrzli na kost, když jsme čekali, až se nevěsta s ženichem vyfotí v parku. Byla děsná kosa.
Dneska od rána uklízím kiosek, hrabu větve, trhám plevel, jsem z toho strhaná jak nákladní vagon :slight_smile: Ale tu nejhorší práci už mám za sebou.
Teda bubli, ty máš zážitky :slight_smile: To musel být pro Tebe šok, když to na malýho přišlo :slight_smile:
Vojtisku, nejsi už v porodce?
Petrevko, o Hance Blažků to vím, že má chlapečka, myslím Adámka, ale nejsem si tím jistá. Narodil se myslím loni v zimě nebo zjara. Chudák Andrea, je mi jí líto, ale snad se jí druhé mimčo podaří.
14. čer 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo mouri byl to šok, ale nic z toho neni :sweat_smile: Máme jen trochu rýmu a ta snad brzo přejde. Ty se holka taky nezastavíš co? Pořád v akci :grinning: :grinning: :grinning: No s tím účtem se manželovi nedivím .Toho mýho by to porazilo určitě. Já jsem malýmu v neděli vařila špenát s bramborem a kupodivu se olizoval až za ušima a skoro nebyl ani špinavej :slight_smile: :slight_smile: Tak si myslím, že vojtisek to ma za sebou :dizzy_face: , že se neozívá. Já končím a mažu ještě poklidit na zahradu po grilování. Všichni se nadlábnou a pak zmizí a na mě zbyde ten svinčík. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pa
15. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy!!!
Jé já už chci patřit mezi vás :slight_smile: Vojtisek určitě rodi, že jo. Byla tu každý den a teď se podezřele odmlčela.
Zítra jedeme do těch Budějovic...máme hlavu plnou otázek snad se dovíme odpovědi a nějakou cestu k miminku. Zatím....hezký den...
17. čer 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Taky si myslím, že vojtisek už má jinou zábavu, než si s námi dopisovat :slight_smile: Ale snad nám brzy napíše novinky.
bubli - tak vy jste grilovali? Nedělej mi chutě :slight_smile: O svinčíku mi povídej, denně uklízím nejmíň desetkrát, všechno lítá ze šuplíků, hračky z krabice, nádobí ze skříněk, už si kolikrát říkám, že snad ani nemá cenu to dávat zpátky :slight_smile: A jinak když měl malej narozky, tak jsme museli dělat oslavu na 3 etapy, to jsem si celý týden připadala jak servírka ve vlastní kuchyni :slight_smile:
petrevko, ať vám to zítra dobře dopadne! Jo a jinak já jsem Petra, minule jsem to zapomněla napsat :slight_smile:
17. čer 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrevko, taky přeju ať to dobře dopadne. Pak písni co a jak :wink:
mouri jsme na tom stejně. Teda já jsem na tom krapet líp pač když je doma Šimča, tak musí uklízet on. I když si kolikrát u toho poslechnu milion průpovídek, ale hřbet nemusím ohýbat. :grinning: :grinning: :grinning: Jo a malej je nakonec marod. Má 39,5 a nějak nám to nejde srazit. Už dvě noci nespíme. :frowning2: Hned jak jsem posledně dopsala, tak se skřítek vzbudil s teplotou a bylo po spaní. Když to nepřejde do zejtra, tak povalíme k doktorce. Tak zatim pa
17. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za podporu, až přijedem, napíšu.
Bubli, to je pech, ať se prďola brzy uzdraví. TAkové vysoké horečky, to máš asi nervy, viď. Oba se držte, určitě bude líp, děti jsou neskutečně "obnovitelní". :slight_smile:
Mouri, to je dobrý, to doma chodíš dokola a strkáš věci do skříněk a šuplíku, než dojdeš do konce, začneš znova, viď :grinning: Budu Marťu pozdravovat od Péti, co si barvila hlavu :wink: , snad bude vědět. I když mi se moc nevídáme, je to u nás takový složitější, jsme tak trochu zvláštní rodina. :frowning2:
18. čer 2008 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem dneska nevytáhla patu z baráku, manža mi odvezl auto do servisu, takže jsem nikam nemohla :slight_smile: A na chození pěšky zrovna moc nejsem :slight_smile:
Petrevko, tak co, jak jste dopadli? Jsem zvědavá. Snad vám alespoň dali velkou naději, že už budeš brzy taky pani pupíková. To jste jeli do Prahy nebo kam? To je škoda, že se s Martinou vidíte málo, ale u nás je to stejné. Segru taky vidím hrozně málo, jezdila bych za ní častěji, mám to k ní cca 12 km, ale před rokem jí něco přelítlo přes nos a přestala s námi mluvit. Takže se bavíme jen o tom nejnutnějším. Problémy jsou asi všude, spíš je div, když nejsou. Ale co, však ono to nějak dopadne :slight_smile:
Bubli, tak co mrňousek, už je mu líp?
18. čer 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mouri, jezdíme do Českých Budějovic. Taky moc nerozumím, proč se se mnou Marťa nebaví. I když jsem se jí snažila psát, nějak s ní komunikovat, ona vždy jen tak z nutnosti, žádné vybavování...tak jsem se přestala snažit a skrátka, když ji nekontaktuju já tak se nebavíme a já se pořád taky vnucovat nechci...
No, nic konkrétního nevíme. Vzali nám obou krev, mě vyšetřil vnitřním utz a manža tamnechal potvůrky. Teď mám čekat na mrchu, která by měla dorazi o víkendu, doufám poslední jsem musela vyvolat injekcí :frowning2: a pak se objednat na 12 - 14 den cyklu, aby se vidělo jestli ovuluji a budem znát výsledky krve a spermia. To se pak rozhodne co s náma.
Bubli, taky jsem zvědavá, co chlapeček???
Vojtišku a jakpak se máš ty? Ještě asi bude v porodnici, že? Ani nevím, jak tam jsou maminy dlouho.
Dneska jdu zase na krev na štítnou žlázu, já už jsem jak síto...tož hezký den.
19. čer 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
Petrevko, to jsou starosti viď? :frowning2: Ani si neumím představit, že bysme s manžou měli absolvovat tolik vyšetření. Hlavně, aby se dostavil výsledek v podobě těhu. Ale určitě se vám to podaří. Oni Ti vyvolávají menstruaci injekcí? Jedna známá má taky problém s otěhotněním, ale ta nemá menstruaci vůbec. Z porodky pouští asi 4. den po normálním porodu a po císaři 5. den. Takže než se mamina vzpamatuje, tak už je zase doma :slight_smile: Mně se tam teda líbilo, klidně bych tam byla i dýl, aspoň jsem si mohla chvílema odpočinout a trochu se vyspat, doma už to pak nešlo :slight_smile:
A jak jste si užili dnešní slunečný den? My jsme byli cvičit a pak jsme jeli zase na rais do města :slight_smile: Obešli jsme fůru obchodů, poseděli v mekáči a teď ještě jdeme na písek :slight_smile: To zase bude malej jak čuně, ale hlavně že se vyřádí :slight_smile:
19. čer 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy,
Tak Toník je snad v pohodě. Dneska už nedostal panadol a zatím teplotu nemá :dizzy_face:
petrevko, taky si to neumím představit, tolik ježdění sem a tam. Spousta času atd. My kdyby jsme neměli mimi normálně, tak by jsme asi neměli nic pač manžel je tak časově vytíženej, že by to snad ani nešlo. :unamused: Já jsem se ho ptala než jsme se pustili do druhýho co by dělal kdyby to nešlo a on mi řekl, že by jsme si museli vystačit s jedním a myslým, že to myslel vážně :confounded: , takže jsme měli štěstí. A vám to určitě už brzo vyjde. :wink: Už se těším až písne vojtišej co a jak :dizzy_face:
mouri hned bych šla na rajs do města, ale tady máme jen pár obchodů a v Hradci maj taky prdlačky. No a do Budějek se dostanu buhví kdy :angry: . mějte se pa
19. čer 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aahhoojj,

Mouri, injekci dostávám jen když mrcha nepřijde, ale to se stalo teď a předtím už ani nevím kdy. Naštěstí. Dr. říká, že se to stává normálně, že jednou za xxxčasu sama nepřijde. Kamarádka nemá menstr. vůbec? To ale nějak řeší s Dr, ne? Tak má taky hlavu plnou těhu a nic? V Artu to bylo zvláštní, nic extra vlastně neudělali a přitom do mě nalili takovou dávku naděje, že mám nějak mnohem větší sílu bojovat se svojí psych. nemocí. Chtěla bych být co nejvíc v pohodě, alespoň jak to půjde.
No, kdybyste museli podstoupit vyšetření, určitě byste je podstoupili. Není to nic příjemnýho, to ne, zejm. spermio :sweat_smile: ale musí se to brát trochu sportovně a s rezervou.

Bubli, tak to je dobře, Toník už je teda standartně čiperný :slight_smile: Máš pravdu, to ježdění, čas a hlavně peníze...Je to asi blbí říkat, ale já teď přišla o práci a nikdy jsme na tom finanč. nebyli slavně...ale nějak to zmáknem. Jsme skromný (nuceně :grinning: skromný)

Já to dneska asi nějak nečekaně o dva dny dříve dostala, nechci to zakřiknout, zatím je to takový, že neví jestli má být nebo nemá, ale snad to proběhne a budu se moci objednat na toho 12 - 14 dne cyklu a dovíme se i výsledky vyšetření. To snad budem moudřejší.
20. čer 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v novinách jsem vypátrala, že minulý týden se narodily holčičky Natálka nebo Zuzanka z Kardašovi Řečice. Tak kterápak je ta "naše"?
Dneska se budem objednávat do Artu, jak jsem psala, v pátek jsem to dostala, takbudem zjišťovat jestli dochází k ovulaci. Taky jsem byla minulý týden na krvi kuli štítné žláze, ale mají teď dovolenou tak se výsledky dovím až za týden :frowning2: .
Jakpak se máte vy? Něco nového u vás doma? Co dětičky?
23. čer 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Teď jsem tu pár dní nebyla, myslela jsem, že už vojtíšek napíše nějaké novinky a zatím žádná zpráva.
Petrevko, jak zjišťujou tu ovulaci? Vy máte pořád trápení s těma doktorama viď? A ještě s prací. Už jsi sehnala nějakou jinou práci? A kde jsi vůbec pracovala?
Já mám zase práce nad hlavu. Celý víkend jsem zařizovala kiosek, uklízela, nakupovala, nakládala hermelíny a utopence, obalovala sýry :slight_smile: A pořád ještě nejsem u konce a to musím nejpozději v sobotu otevřít.
bubli, jak jsi pokročila s úpravami fotek, už ses naučila ovládat gimp? :slight_smile: ... že bys mi ho trochu vysvětlila :slight_smile:
23. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouri, ahoj, ovulaci zjišťují vnitřním ultrazvukem. Pozvou si tě na 12 - 14 den cyklu a už vidí jestli a jak se vajíčka vyvíjí a jestli se jeden znich stává dominantním. Pak většinou čekají až dosáhne 21 - 22mm a to je čas, kdy praskne folikul a nastane ovulace, tedy nejvhodnější čas na otěhu. Nevím, jak dopadli ostatní výsledky a od toho se právě bude odvíjet, co s námi budou podnikat...
Práci žádnou nemám, je to se mnou takové složitější. Potřebuju sehnat něco jen na půl úvazku a to na mě každej kouká,jestli jsem neupadla na hlavu...uvidíme...Ošetřovala jsem totiž jednu starou pani a oni ji před časem odvezli do nemocnice a s největší pravděpodobností už se domu nevrátí, je na tom špatně...
Tak co ten náš Vojtíšek.....doufám, že je všechno v pořádku....
25. čer 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska bylo zase horko uffff :slight_smile: Byli jsme se podívat v zooparku u Borovan, mají tam lvy, tygry, hady, pštrosa i klokana, no malej koukal a já taky :slight_smile: Je to tam hodně maličký, ale za to tam mají exotická zvířata. A pak jsme zase skončili na písku :slight_smile: Ale zítra se už stěhujeme na kiosek, takže prázdniny nám končí :frowning2:
Petrevko, Ty máš znalosti jako doktoři, já o tomhle nevím vůbec nic :slight_smile: S tou prací to máš blbý viď? A jak jsi vůbec
přišla k té práci ošetřovatelky? Asi to musí být hodně náročné ne? Většinou staří lidi si chtějí hlavně povídat, potřebují společnost asi víc, než aby se o ně někdo staral. Znám to od nás z penzionu, jezdí k nám skoro samí důchodci, většinou z různých svazů diabetiků nebo kardiaků a když jsem ještě chodila do práce každý den, tak jsem polovinu pracovní doby strávila povídáním s nimi :slight_smile: To byly stovky příběhů, které jsem slyšela. A co máš za školu?
Vojtíšek a bubli mají áčko :grinning:
25. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo z okolí Dačic???
25. čer 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mouri, no, povídáme si tu sami, viď. To horko je opravdu vyčerpávající...dneska ráno u nás pršelo, paráda. Zalila se zahrádka a vzduch se svlažil.
S prací mě to štve, úplně mi to vyhovovalo. Pani byla doma u dcery, která chodila do práce, ale R. už nemohla zůstávat sama. Převážně ležela, zpočátku jsme chodili za pomoci chodítka, ale ke konci už nám dělalo potíž se dostat do židle a přisunout ke stolu. Ona byla (je) hodně dementní, takže jsme toho moc nenamluvily, al je pravda, že je potřeba těm starým lidem dát pocit důležitosti a pozornosti. Stojí to ale moc moc trpělivosti a občas toho má člověk až nad hlavu - plenky, krmení, proleženiny, mytí, a právě občas pani nadávala, vyčítala...ale když mi dcera napsala, že je spokojená, jak se o ni starám, že je mamka ve stavu, který je víc než dobrý, vydnahradí to všechny chmury.
Já mám školu úplně naprd - rodinnou se sociálnězdravotním zaměřením. Pak jsem dál studovala rehabilitaci, ale kůli nemoci jsem nedokončila. To mě bude mrzet nadosmrti. Normálně jsem 2X nastoupila opět do třeťáku, ale po prvním semestru mě to vždycky skolilo a já po druhém pokusu školu ukončila. Pak jsem ještě zkoušela dálkově dodělat ten poslední semestr (tak jsem si šla tvrdohlavě za svým) ale asi mi to není souzeno a propadla jsem se hlouběji než jsem kdy byla. Uznala jsem tedy, že takhle ne a pustila jsem to k vodě :cry:

Holky na nás prdí, mají velké AA
26. čer 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojdas holky,
Moc se omlouvám za absence, ale učila jsem se na test který jsem právě zdárně udělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Teď budu míc víc času se juknout i na net. Za chvilku jedu do JH na logopedii a hned potom má Šimonek ve školce karneval spojenej s loučením předškoláků. Po prázdninách mu to prďolkovi začne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukám, že se vojtisek pořád neozívá. Má lepší zábavu :wink:
Mouri jak nakládáš ty hermoše? Hned bych si jeden dala mňam. S tim GIMPEM se do toho pustím teprve teď pokud mi čas dovolí :sweat_smile:
Petrevko smekám před tebou. Já bych na takovou práci neměla. Vím jak je to se starýma lidma těžký...
Mějte se pa
26. čer 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky teď píšu A-čka já :grinning: :grinning: :grinning: Kde jste?
30. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tuuuu. Tak pani mi 26. 6. zemřela, takže jsem o práci přišla nadpbro...
Dneska byl moooc těžký den. Není psych. zrovna nejlépe a to jsem ještě u jedné Dr. čekala čtyři hodiny, myslela jsem, že už vyrostu...
Nemůžem se s manželem dočkat středy. Pojedeme do ČB na další vyšetření a dovíme se výsledky minulých.Také nám řeknou co s námi budou zamýšlet dál...Už je těch pohrom v našem životě dost a dost tak by se na nás mohlo konečně usmát štěstí....
Mouri, pracuje a pracuje???
Vojtisek vozí a vozí???
Bubli nebyli jste o víkendu na tom jahodobraní? Mohlo to být dobrá akce.
30. čer 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky petrev, Je mi Tě líto. Tolik smůli najednou :frowning2: Snad už to skončí a bude líííp :wink: Na jahodobraní jsme byli a bylo to fajn. Šimonek si to užil nejvíc. Bylo tam spoustu dětí takže jsem o něm 3 hoďky ani nevěděla. Knedlíky jsem si nedala pač jsme měli den předtím od babičky, ale vítěz jich snědl 29!!!! Musí mu bejt blbě ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak novinka. Jedeme na dovču do chorvatska. Příští týden v úterý vyrážíme a budem tam týden a když bude hezky, tak možná i dýl. Už se moc těším a jsem zvědavá na Toníčka jak to zvládne :sweat_smile:
Tak se mějte a koukejte napsat :wink:
1. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, ahoj, no nás se tasmůla nějak drží. Až si kolikrát říkám, co jsem komu udělala, že nemůžu mít chvilku klid nebo aspoň být zdravá...ale snad se to už přehoupne...
Taky jsme chtěli jít na jahodo... ale šli jsme kamarádce na svatbu, teda jen se podívat. Bylo to krásný. Zavzpomínali jsme na naší...na svatební cestu...prošli jsme se po městě...dali zmrzku a z té vší romantiky jsme zkončili v ložnici :slight_smile:
Dneska teda frčíme do Artu, manžel to chtěl slyšet z první ruky tak nejde do práce a jedem spolu. Jsem ráda. Jen nám dělají vodu, takže je vypnutá a mě se chce moooc čůrat a za chvíli i něco víc :confused: co jen budu dělat???
Večer se ukážu a dám vědět, jak jsme dopadli. Mějte se a jak píše bubli šup sem s novinkama.
2. črc 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrevko jsem napnutá jak struna. Určo písni jak jste dopadli. Jo a jak to dopadlo s čůráním :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evko, ahojky........... :sweat_smile:
jak jste dopadli???
2. črc 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jste hodné, že na mě myslíte.
Hankah, zdravím...

Tak wc byl dost složitý, chlapi chodili sem a tam, pořád něco řezali a měnili...už jsem se ale kroutila jak paragraf. Zabouchla jsem dveře a ač oni ťukali, já seděla jak zařezaná a užívala si úlevu... :grinning:
Holky, včera nám jaksi ztuhl úsměv.Spermio dopadlo ještě hůř a rovnou nám doporučili ICSI :frowning2: jsme z toho oba zmatení. Minule bylo 20mil potvůrek a včra jen 5mil. Je to možný? Petr uvažuje, že půjde ještě jinam na kontrolní spermio, pořád se mu to nezdá. Dr. říkal, že může kolísat až o 30%, tak já nevím. Oba jsme tam řekli, že nebudeme na nic čekat a chceme začít hned, ale mě se to začíná rozcházet. Užívám léky a Dr. při poslední kontrole říkala, že by je nejraději alespoň první 3 měsíce vynechala. Že prý nejsou testované na lidech, ale zvířata, savci žádné problémy s "těhotenstvím" neměli a ani plod nebyl poškozený nebo nemocný tak já nevím.
Určitě je lepší, když se neberou žádné léky. Do MS mám ještě asi 14 dní, pak bych měla začít stimulovat, pořád ale řeším léky. Asi se narychlo objednám k Dr. a poradím se. Ale nevím nevím co bude tělo říkat na stav bez léků...Uf uf, mám hlavu jak balon...
Ještě napíšu, musím to nějak zpracovat...
3. črc 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je mi líto, že máte problémy. ty zkratky neznám, ale kamarádka byla CARu na umělým a povedlo se na první pokus. prvně zkoušeli inseminaci, ale ta se nepovedla, tak šli na umělý.......
moc, moc držíme pěstičky........!!!!

tenhle víkend doručíme fotečky z letiště (jsme brzdy, viď - omlouvám se!!!!!)
3. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrevko :frowning2: :frowning2: Teď nemám čas malej buliká. Písnu později
3. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jéééé Hani, já tě nepoznala!!!No to je paráda.
Jen tě prosím, nikdo zatím o našem umělém oplodnění neví. Nerada bych aby se to rozneslo. Jistěže se za to nestydím, jen bych nechtěla zakřiknout výsledek a až bude miminko v bříšku a bude vše v pořádku tak až to klíďo vyjde na jevo, ale zatím o tom nechcem moc mluvit na veřejnosti. Dík
Tak ty už máš druhého roubíře v pupíku? Tééda to ti moc přeju a taky to, aby tohle těhu bylo víc v pohodičce a mohla jsi si ho užívat plnými doušky!

Bubli tak copak se vám přihodilo, že ty slzy? Já o tom všem pořád přemýšlím a asi do toho půjdeme prostě pohlavě. Ještě uvidím s čím přijde manžel z práce :fearful:
3. črc 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrv ty slzičky byli nad Vámi. Když jsem to četla, tak jsem si říkala, že to snad neni ani pravda. Moc přeju, aby to umělé vyšlo na poprvé :wink: Moje kámoška taky nemohla otěhotnět a na umělé to vyšlo napoprvé. No a druhý mimi přišlo po dvou letech samo ani ho neplánovali :dizzy_face: . Švagrové to sice vyšlo až na podruhé, ale hočička je zdravá a krásná a to je to hlavní. Další plánujou, tak za dva roky a zase uměle, pač prej přirozeně maj tak 1% šanci. Já jdu teď vařit prckovi polívečku a něco poklidit. Je to tady jak když sem hodíš atomovku :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouri, tak jsem na Gimpu zkoušela fotečky, ale zatim nic moc. Jsem jen samouk, ale až sem náhodou zavítáš, tak se koukni :wink:
4. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek