• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Já si nechávám péct v Číměři, paní je dělá za 300,-, a jsou velké a výborné. Myslím, že Dandula má poslední už v albíčku. Stojí za to si tam zajet.
17. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Skleni, to jsou krásný dorty. A to jsou ty klasické máslové? Asi jo, viď?Jinak musím dodat, že jste krásná a sympatická rodinka!!!!!!!!!!!!!!!
17. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůůů se červenám, dkuji. JJ, máslové, ale udělá ti jaký chceš. Dělá i ovocné a želatinové. Já moc na dorty nejsem, ale od téhle paní je miluji. :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se musím pochlubit, že jsem se konečně dočkala a Michalka si včera stoupnula. Tak třeba bude i kolem toho roku chodit.

Skelnička - díky za tip na dorty. Taky to začínám řešit (i když mám teda ještě 2 měsíce čas). Číměř není zas tak daleko, tak to možná zkusíme.
18. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, musím vám sem hodit odkaz, jak to naše dítko během týdne začalo lézt po čtyřech, mluvit a stoupat si. http://www.youtube.com/watch?v=hyL3q2DKeUY¨
http://www.youtube.com/watch?v=Z0tckdxhywU
18. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska se taky konečně odhodlala Simonka naznačovat stoupnout si, ale takovej drak jako Justík není :confused:
Dortíky, zákusky, chlebíčky...jéééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: NECHTE TOHO JO :sweat_smile:
Holky v pondělí první jzda v autoškole, tak se koukejte skovat :wink: a pak ve středu :confused:
18. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy: jasný, takže žádné nákupy, já si to píšu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj, to zvládneš.

Cline: to je ale rychlík, je to šikulka

Bambi: jj, opravdu jsou tam moc dobré :wink: :slight_smile:

Holky nevíte o někom, kdo prodává levně jorkšíry???
18. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že domeček asi bude, ale ještě uděláme nejdříve rozbor vody ve studni, protože tam není městkej přívod :angry: uvidíme....díky
18. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kde, tak se pochlub ty tajnůstkářko :grinning:
18. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jarošov nad nežárkou :wink:
Kdo se mnou půjde ve středu cvičit? :dizzy_face: Asi ten kdo přežije moje pondělní a středeční jízdy v autoškole :grinning:
20. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neblázni, bude to dobré. A u koho to vlastně děláš????
20. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO už průjmuju druhej den :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: psssst snad mě tu nenajdou ale u Šetky :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, jsem jako rybička

Hele víš, že máme společnou kamarádku z Třeboně??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
CLINE, to je božácký video! Ty jo taková čipera!!Vždyť má ještě moře času na takový kousky :grinning:
SKLENI, co Vojtík?? Je příkrm na snadě nebo už dobrý?? Já normálně od někad znám tvýho chlapa, podle vidění je mi nějakej povědomej. Ale za nic na světě si nevzpomenu :sweat_smile: Vy bydlíte v Bystřici ? Tak možná z autobusu, naši mají barák v Pěný.
BAMBI, dlouho jsem tě neviděla! Tak vy už taky stojíte? To to utíká...si poslední dobou říkám, jak ten čas běží...dneska má Eluška přesně půl roku. Jdem na očko, tak z toho mám obavu. Zase dostane ďobance, chuděrka. Ale víc mě trápí, že je p. nemocnej. Musím se poradit s Dr. jeslti jí teĎ očkovat, aby to taky nechytla. Má dost hnusnou angýnu...
Musím jít. Ještě dopol pádím na hematologii kuli dalším testům :unamused: Mějte se
21. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem ko, mám průjem, za hodinu a půl jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co jsem to na sebe upekla :angry: Takovej klid bych měla :sweat_smile:
Skleni a kohopak? Já jsem totiž původně z třeboně :grinning: Sem do jh jsem se přivdala :wink:
Evi, snad ti testy dopadnou dobře a manžel se brzo uzdraví, Elence pofoukej píchance :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooj kočandy

Str: no tak povídje, jak jsi dopadla a kolik mrtvých bylo na silnici?? Nééééé sranda, vím, jaké to je. No přece Janču Caklu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chodila se mnou na úmez :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Evi: to je mi líto, ale asi bych neočkovala, raději počkejte. Jinak nevím, jestli manžu znáš, on totiž autobusem nejezdí, zrovna dnes jsme se o tom bavili. Že v něm naposledy jel na vojnu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Blahopřeji Elen k půlročku

Zítra jedeme takké na očkování, bojím bojím
21. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no jízda, celkem ok, až na to, že jsem projela díru jako kráva...on mi zapoměl říct, že tam je a vypadalo to jako velká louže :angry: jinak mě vzal do Děbolína, směrem na Číměř, pak jsem si zastavila u našeho baráku a zaparkovala :wink: za mnou jel s motorkou a prej jsem ho tou vodou trochu ohodila, no neměl se lepit, jel za mnou 2metry :angry: Ve středu asi fakt to město...bojim bojim :unamused:
Díky, že jste ne mne mysleli :wink:
Skleni, no to je moje spolužačka ze základky :grinning: Občas se navštívíme, ale oni jsou od nás celkem daleko, teď s malou jsme tam ještě u nich nebyli :unamused: Jinak na úmezu řediteloval kdysi můj děda Ludvík :slight_smile: a můj táta učil jak dílny tak autoškolu :wink:
Jdu hajat, mám toho prlný kecky :dizzy_face: pa
21. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to si děláš p..........................................., myslíš Hanzala???????????????????,, To v..........., to byl ten nejlepší chlap na úmezu. Já se s Jančou také neviděla ani nepamatuji, ale chodí k nám na spolužáky a občas něco písne, jednou mi psala, že tu viděla moje albíčko, že koukala ke své kamarádce do alba a kousek našla moje... pak jsem nějak k tobě číhla a poznala jí. To jsounááááhody. Neboj ve středu to zvldáneš, my tam jedeme zítra, tak tě asi neuvidím :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Néé Ludvíka, ale ten tam taky řadu let už nedělá :grinning: to mi byla cca 8 když odtud odešel :grinning:
21. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy - držím ve středu palce. Já jsem byla taky vždycky před každou jízdou úplně vystresovaná. A ještě nedávno jsem strašně nerada jezdila autem. Pro mě to bylo jak za trest. Teď už je to lepší. Ale řidičák už mám 11 let. Fakt jsem dost dlouho nejezdila. Ale kvůli Michalce jsem začala. Určitě se s autem brzo skamarádíš a bude to dobrý. Důležitý je jezdit v pohodě. Jinak člověk dělá zbytečný chyby. Taky jsem dělala řidičák u Šetky.

Petreva - já tě občas vidím z okna, když jsem u našich. Buď jedete ven nebo zase když jedete domů.

Já jsem se dneska vrhla na zavařování přesnídávek pro Michalku. Jsem zvědavá, jestli ty moje výtvory bude jíst. :astonished: Ještě budu zavářet zítra a pozítří.
21. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi, snad ti to jíst bude, mě to Síma odmítá :unamused: Neušetřím nikde kurňa :confounded:
No budu se snažit ze všech sil, udělat to...ale nic nezaručím :grinning:
Takže zítra na cvíču :dizzy_face:
Dobrou :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
SKLENI, teĎ už nejezdím, já myslela před léty...TeĎ už taky busem nejezdím, naposledy do školy :sweat_smile: takže jste z Bystřice. No tak jinde jsem ho vidět nemohla :sweat_smile: Nemá nějaký kamarády v Pěný?? Safra to mi vrtá hlavou...
BAMBi a co zavařuješ??Se máš, určitě babička pěstuje, viď :wink: Máš hodnou mamku, občas si popovídáme, je moc milá :wink:
STRASPY, tak to zkus jak jsme říkaly...přidávat do kupované tvojí uvařenou a postupně množství zvyšovat :wink: Třeba se Simonka nechá ukecat.
Očko celkem dobrý, radila jsem se s Dr. jestli píchnout nebo ne vzhledem k P.nemoci, ale není to nijak tragický, takže je poďobaná, chuděrinka moje. To bude zase týden. Je uplakaná, ukňouraná...no co má bebíííí. Padám do postele, teda nejdřív smejt špínu dne a pak, což bude zase kolem desátý, no co, stejně kojím, takže pak už padnu a ani se nehnu. Dneska mám dost!!! Mějte se
21. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - včera jsem dělala jablka + hrušky. A dneska jablka + banán. Zkoušela jsem jí kousek dát a jedla to. Zítra bude mít celou skleničku, tak uvidíme.

Ještě jsem zapomněla napsat něco k těm narozeninovým dortům. Mamka objevila v JH v Kaštánku nějaký tvarohový. Prý dělají i růžový - cena prý okolo 300,-. Myslím, že ho Michalce necháme udělat, aby si mohla taky kousek dat. Krémový by pro ní nebyl. Ona když vidí, že něco někdo jí, tak musí dostat taky ochutnat.
22. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj kočky

Pet: bohužel ne, tam nikoho nemá ani on, ani já. Tak zkus zapátrat jinde.

jinak dnes nás neočkovali, Vojtík dostal rýmu, tak to necháme na jindy, jen jsem si došla koupit vakcínu a nechala jsem si jí tam, abych to zase netahala domů. Normálně tam dnes bylo vyjímečně málo lidí, jsem koukala jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojky

tak my marodíme, celou noc jsem nedělalan ic jiného, než jsem odsávala. Chvála bohu za odsávačku na vysavač. To co z něho lezlo, bych nikdy nedala.

Se z toho zblázním
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Skleni, to mě mrzí, tak se uzdravte co nejdříve, teď to lehlo snad všude i Elenka :confounded:
Kdo jde se mnou cvičííííííít ? :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky...máte mínus :confounded: cvíčo je čím dál lepší, nebolej mě vůbec záda- asi je necítím únavou :grinning: ale je to prima fakt, tak koukejte přijít :wink:
Malá se dneska začala stavět, teda s oporou, ale jde jí to a má takovou radost :dizzy_face: já teda taky, ale bude to záhul...koupili jsme Ikeáckou židličku a je skvělá, ani se nehne :wink:
Tak všem marodům brzké uzdravení a klidnou dobrou noc :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
SKLENi, tak taky marodíte?? Elenka má hroznou rýmu, ale tu zadní, takže z nosíku téměř nic neodsávám, i když ot pořád zkouším...a chroptí a chroptí. Dostala kapky na kašel a stříkám moř. vodu. Taky ti tak V. u toho odsávání vyvádí?? E. mi míní oči vypíchnout...ale lepší se. Jak jí to teĎ dělám často, tak je to lepší, ale prvně jsme myslela, že na mě někoho sousedi pošlou, jak plakala :frowning2:
STRASPY, já bych chodila cvičit až bych brečela...ale od osmi je to blbý. Stále zkoušíme, aby uspával P. ale nedaří se. Nemyslím, že je to špatně, že E. teĎ potřebuje na usnutí mě, ale my se nedáme :slight_smile: a i taťka zvládne uspávat nebo ukládat. Ty jo, ale chodíš takhle pozdě z cvíča, to je taky mazec, já už se pomalu nemůžu v deset hejbat :sweat_smile:
24. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
straspy - tak jak dopadly včerejší jízdy v autoškole?

Teda vy všichni marodiíte. Nám se teda choroby zatím vyhýbají, tak doufám, že to vydrží ještě dlouho.
Já bych taky chodila cvičit, jenž to do osmi nestihnu. Michalku dám do postýlky tak v 19,40h a do města se tak rychle nedostanu. Většinou usíná sama, akorát jí musím vždycky vrátit do polohy v leže - protože různě cestuje po postýlce, sedá si a stoupá. Teď začala usínat ve fusaku, což teda fakt koukám. Už jí tolik nevadí, protože má sílu si v něm i stoupnout. Já jsem ráda, že v něm leží, protože se pořád odkopávala a byla strašně zmrzlá. Teď vím, že je jí teplo.
24. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj kočky

no u nás je to krapet elpší, ale žádná sláva se nekoná, rýma dost ustupuje, ale objevil se trochu kašel, snad je to jen takový náznak.

Pet: no vyvádí, jak se to vezme. Nějdy jo a někdy ne. Já vytáhnu co se dá. A on hlavně pochopil, že mu to dělá dobře a zase se může napapat. Tak je to celkem pohoda. Hlavně se mu to celkem líbí večer, jak mám rozsvícenoulampičku, tak sleduje stíny.

Stras: no já bych takéééééé chodila, ale do JH asi jezdit kvůli tomu nebudu, no uvidíme, jak to bude s kojením. Příští měsíc začnu s příkrmy.

Noa co vy ostatní marodi?? lepší se to??

KOukněte ke mě do albíčka, máme nové miminko. :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek