• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Čau holky! Téda, vy chudinky marodi - přeji brzké uzdravení!!!
Strašpy: Díky za pochvalu cvíča. A jsi jednička, že stále poctivě chodíš!!!!!!! :wink:
Daníček měl včera 1 rok. Takže jsme mu předali dárečky, malinko jsme oslavili jen v našem tříčlenném kruhu rodinném a v neděli se chystá další velké mejdlo s babičkama, dědečkama... :grinning: Už mám objednaný dort, nakoupené čepičky, frkačky, konfety, balónky atd. - doufám, že se to Dandulovi bude líbit :slight_smile:
Jinak my jsme dnes byli na preventivce v roce. Přišli jsme do čekárny dřív, ještě byla vevnitř holčička zhruba stejně stará jak Dan a ta tak chudinka plakala - teda spíš řvala jak tur :grinning: , že jsem se bála, že Daník začne bulet jen ji uslyší, protože já sama jsem měla co dělat, abych neutekla :grinning: No ale Dandula v pohodě, celé vyšetření výborná nálada, usmíval se na oba Dražanovi, když mu Dražan vyšetřoval bříško, tak se řezal nahlas, asi ho to lechtalo :grinning: :grinning: :grinning: Ti koukali a nemohli z něj - spíš jsou zvyklý na pláč a Daník nás všechny(a mě nejvíc) překvapil. Zaplakal jen když dostal chudáček 3 ďobanečky, ale ukázali jsme mu hračku a po minutě klid. No byla to paráda. Takže holky závěr: zdravé batole - jupííííííííííííííí :dizzy_face: Jen se jim tedy na začátku zdál dost hubený, ale podle tabulek přibývá v normě, takže jsem přešťastná matka.
24. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
tak nám se choroby zatím (ťuk ťuk) vyhýbají.
Skleni pesánek je ňuňanej!!!
KOukám, že Simonka to bere všechno hopem, tak přeju Terce plno sil při chytání a foukání boulí :slight_smile:
Já byla včera ve škole nabratz v knihovnách nějaké materiály na diplomku, protože už vážně musím začít.
Danečkovi přejem s Justíkem všechno nejlepší ka prvním narozeninám!
25. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Monila - taky moc gratuluju k první narozeninám. Jaký dortík jsi Daníkovi koupila? A kolik prosím tě váží, že se zdá hubený? Michalka je teď taky pěkný střízlík. Spíš roste než aby něco přibrala. Myslím, že budeme mít co dělat, aby měla v roce 9,5 kg.
25. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj kočky

My se také připojujeme ke gratulacím. Hlavně, ať krásně rostete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přání, tety :slight_smile:
Bambi: On neni na váhu hubený - 77cm a 10,7kg, ale asi se může tak jevit.I když hubený není, spíš štíhlý nebo akorát. Nebo jestli to Dražanovi brali z pohledu, že měl při narození 4,23Kg a myslim, že do roka má dítě váhu ztrojnásobit a on ne...nevim. Zkrátka to není takový to buclatý mimino s faldíkama, zato mamka jo :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a dort jsem objednala z dačičké cukrárny(byla prý cukrárnou roku, tak doufám, že bude dobrý) - Daník miluje auta - pořád si s nima jezdí, tak bude mít náklaďák. Pak dám fotky :wink:
Skleni: Krásnej!!!
25. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONI, též D. moooc gratuluju k narozeninkám...dneska si to patřičně užijte!!
SKLENI, ten je sladkej!! Chlupáček...tak vidíš, s kojem jsi vydržela a za pár budeš "slavit" šest měsíců plného kojení :wink:
CLine, jakpak J. baští příkrmy?? Vaříš nebo kupuješ skleničky??
VOJTI, E. byla ubrečená ještě pod schodama, viď. Chudinka malá. Musí to být zkuš brát takkhle malým dětem krev. Nás to bohužel taky čeká....Dr. se nelíbí jak je Eluška bledá :frowning2:
BAMBI, ty M. vaříš, viď. A jak?? V páře? Na pařáčku a kovovým?? Nebo v troše vody? A pak zbytek zamražuješ nebo máš dávku jen na dva dny??
My chtěli začít s příkrmy teď o víkendu, ale když E. marodí tak jsme jí nechtěli zatěžovat, čekáme teda až bude fit nebo relativně fit. Ale já se táááák těšila. Na druhou stranu se mi kamsi poděje moje maličkatý miminečko :sweat_smile: :dizzy_face:
27. zář 2009 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - Michalce vařím v kojenecké vodě. Ze začátku jsem teda kupovala Hami první lžička. Většinou vařím jen 2 porce - jednu sní hned a druhou dám do mrazáku. Takže vařím tak 3x týdně. Někdy taky koupím skleničku, když se mi nechce nic vařit. Včera jsem Vás viděla na Vajgaře. Teda jestli jsem dobře viděla. Bez brýlí jsem trochu slepá :grinning:
Taky si říkám, jak Michalka rychle vyrostla a už je to pěkně velké slečna.

Dneska Michalka snědla přesnídávku, kterou jsem jí udělala, tak snad je bude jíst. Udělala jsem 50 skleniček, tak bych to nerada vyhodila.
27. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj kočky

tak jsem dnes byla na pohotovosti a malý dostal antibiotika, ach jo, byla jsem nešťastná, ale snad mu to pomůže
27. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
SKLENI, co se děje??? Neboj nic!!!Bude to dobrý...hooodně koj ať má vitamínky a dost tekutin. Prď na čaj to je jen voda, mlíčko je pro něj teď nejlepší. Moc na vás budu myslet!!!
BAMBI, jojo byli jsme včera za babičkou a nakoupit :wink: Vám se taky ten rok nějak blíží :confused:
27. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, malý pije jako o život,snad každou hodinu,ale čert to vem, hlavně, aby se nám brzy uzdravil, je strašně protivnej.
27. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu někdo z Dačic nebo okolí?
27. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsou v Hradci nejake jesle?
27. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
PIPI, já myslím že odtud nikdo není :sweat_smile: , jestli se mýlím, tak on se přihlásí :wink:
COKO, ahoj, mám za to že jesle ne. Je tu agentura "Sluníčko", která hlídá děti i třeba u tebe doma...ale měla nějaké finanč. potíže, město jim nepřispělo na činnost či jak to bylo, takže nevím....chodím okolo s kočárkem, tak se kouknu jestli je tam pořáde cedule :wink:
SKLENI, to je dobře, že baští. Mi o protivnosti povídej...už mám ruce u kolen...hlavně ať je broučkům co nejdřív dobře. Mě tak "bolí" jak Eluška pláče při odsávání :frowning2: ale musí to bejt,no :frowning2:
28. zář 2009 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, Evi já jsem nejdřív kupovala jen skleničky, Justík snědla jen tak půlku té malé tak nám vydržela na dva dny a nemělo smysl vařit. Ale teď už sní tu malou celou takže vařím, vařím v obyč. vodě a uvařím co zrovna mám a zbytek zamrazím, tak 3 až 4 skleničky dám do mrazáku. Chci využít, že teď máme od babičky zeleninu. Nechce se mi moc vařit z té kupované. Já už k tomu dávám i kousek masa, kuřecí nebo krůtí a teď čekám až vyrostou známým králíci a bude mít J. králíka. Kojeneckou vodu už nedávám, v Hradci je voda moc dobrá a kvalitní, takže i na pití ji dávám nepřevařenou. Prostě se snažím to moc nehrotit.
28. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline: jj, moje řeč, myslím, že ta balená voda také není žádný zázrak, bůhví, kde to skladují, jestli na to nesvítí sluníčko a atd.... To je Justulka šikovná, že jí tak chutná, jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pet: jj, ale jinak to s kojem hrotit nebudu, není důležité vydržet do půl roku, hlavně, aby prospíval.
28. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
SKLENI, vždyť jo, hlavně ať je prckům dobře, ne??
CLINE, taky jsem slyšela od pani, co dělá rozbory v JH, že je naše voda jako kojenecká :wink:
MONI, já tě včera vůbec neviděla,promiň. Až moc teď přemýšlím...ale dobře, že jsi se ozvala!! Ten váš klučík už je krásně velkej!! Jak dopadla oslava s příbuznýma??
My pořád rýmujeme a navíc je teď E. uplakaná nebo uvztekaná, já nevím....a noci taky nestojí zanic...CLINE, jak u vás v noci?? Lepší se to? Mám se těšit :sweat_smile:
30. zář 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooojky

u nás to stojí také za starou bačkoru, už to vypadalo, že to bude lepší a ono prd, dnes se to zhoršuje. Mě je ke všemu také zle.

Jo, musím se pochlubit, máme zoubek. Včera jsem ho našla a vypadá to, že hned vedle bude další.
30. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec tak se hlásíme k marodům. Včerejší noc stála za to, Justý měla úplně plný nos a tak kojení bylo hrozné utrpení. Dneska už je to lepší i teplotu má nižší, ale i tak je nevrlá. Evi u nás noci zatím nic moc, ale třeba na dnešek to ušlo, asi jen třikrát vstávala, nakojila jsem a spala. :wink:
30. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vidím, že to tady pěkně řádí. Michalka má od včera taky trošku rýmu. Zdá se mi, že dostává kašel. Uvidím, co se z toho vyklube. Včera přes den skoro vůbec nespala, tak jsme to měly trochu náročný. Večer byla tak unavená, že usnula v 18 hod. Ale musela jsem jí za půl hodiny vzbudit, aby spala po jídle. Naštěstí usnula celkem brzo - ve 20,30h.
30. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to není možné, sakra co to lítá ve vzduchu. Já jsem byla nakoupit vitamíny a od rána je do sebe hážu. Pořád čajuji, tak snad se mi to zlepší. Jsem jak ucpaná trubka a Vojtík taky

Všem přejeme brzskké uzdravení
30. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu cvičit, přidá se někdo?
Jinak u nás jsme zatím zdraví ťuky ťuk :wink: Dneska autoškola, ok... :wink:
Malá mi pořád vstává, třeba i 6x za noc :confounded: takže jsem koupila 2 nutrilonu a zkusím jí místo jednoho kojení dát ten a uvidím :wink: Přidala jsem i jedno kojení na radu Evi než jdu spát, ale bojm se, že si jí akorát naučím ... a když budu potřebovat jít pryč, tak nebudu moct :confounded:
Krásný večer všem a marodům hodně zdravíčka posílám :dizzy_face:
30. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy: jedna koníkářka mi radila, že to je prostě rozmar dětí a je třeba zkusit vydržet. Prvně dát třeba dudel, pak trochu vody nebo čaje a to posledí má být prso. Je fakt, že u nás jsme dnes vstávali jen jednou. Ale byl vzhůru od pěti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni, to všechno je vyzkoušený.... :frowning2: ona se prvně fakt zase znova nacpe...je pravda, že chodí spát brzo, tak to první vstávání mi neva, ale pak ty další už teda jo :unamused: navíc je každej den vzhůru od půl 6 ráno a jde spát někdy kolem půl10 a spí 30 minut :angry: a pak dlaších 30 po obědě, terej je mezi 12-13 h :unamused:
Jsem už bezradná, ale dneska jsem koupila nutrilon na spaní, tak jsem dala 100 + kaši + kojo...a až se vrátím z cvíča, tak jí ještě nakojim...a :wink: uvidíme :wink:
30. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by klapnout mělo :grinning: :grinning: :grinning: dej info :wink: :slight_smile:

Já dnes zkusila mrkvičku, panečku, jak ta mu jela. Dala jsem mu jen pár lžiček a pak dokojila, zapil to pěkně oběmi a vytuhl na hodinu a půl.
30. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakojila jdu chrupat, cvíčo super, děkuji, že v tu chvilku nemusím myslet na žádné starosti a věnovat se jen sobě :dizzy_face: :dizzy_face: je to relax :slight_smile: Akorát ty kliky jsem se nějak zamotala ruce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mužto doma zkoušel a povídal, jestli jsme normální, žo to nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heleď, STRASPY, tak jí nekrm, když se ti to nezdá!! Udělej jak myslíš...Řekla jsem jen, co si mylsím...
SKLENI, tak mrkvička chutná :wink: to je fajn!! E. je pořád nakřápaná, tak počkám až se vyštrachá aspoň z toho zahlenění a pak hurá na něco jiného než mlíko!! Tak informuj, jak pokračujete, kolik toho V. zbaští atd :wink:
CLINE, tak co J?? Lepší?? Byli jste u Dr. a co ona na to?? Asi jen odsávat a příp. moř. vodu či tak něco, ne?? E se to nechce pustit.
Holky, Eluška nebyla už 7dní na velký :confused: když si prdne tak drobet smrdí :sweat_smile: , ale teď jí třeba občas změřím teplotu, co je nachlazená, ale ani tak si nedojde :sweat_smile: Poslední tři dny je uplakanější a navečer ospalejší, chodí i dřív do postýlky...už je mi to divný...jů já neměla studovat ve zdravotnictví, vidím na ní kde co :angry: :grinning:
1. říj 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak Justík už dneska ani teplotu nemá. Včera už i ta rýma byla o mnohem lepší. Dr nám řekla jen odsávat a mořskou vodu (teda to je rejžování na fyziologickém roztoku alias osolené vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a dneska už i nosík má čistý, takže se s tím poprala v pohodě. Já si pořád říkám, jak si na sebe pletu s nočním kojením bič, ale ono je tak hezký, když v noci ten drobeček na váš položí tu malou ručičku a pohladí vás, přes den mě spíš štípe nebo mačká ale v noci je to miláček :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Cline: jj, to je fakt, v noci jsou k sežrání. Vojtula sebou strašně háže, při denním koju.

Jinak u nás také celkem pohoda. Volala jsem Plockové, tak máme brát léky sedm dní a pak počkat týden a pak snad očkování, doufám, že to tak bude, jinak jsme v háji. Protože prošvihneme očkování.

Stras: no hlavně, že sis odpočinula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak to máme za sebou. Byly to nervy, ale malej je o.k.
Skleni_ dostalas moji (tedy Michálkovu) zprávu?
1. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANI!!! To je taaak dobře!! Povídej.... jak je Michálkovi?? A co vás teĎ čeká?
1. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek