• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky. Zdravím a marodům posílám hodně zdraví on-line :slight_smile:
Straspy: S těma klikama jsi mě pobavila :grinning: Já si taky na cvíču totálně psychicky odpočinu. Sice jdu domu urvaná jak pes, ale s čistou hlavou. Ono se při těch výpadech a skvotech ani moc myslet na nic jiného nedá :grinning: Jinak s tím kojením jsme to taky tak mívali, když byl Danula malý...ale bylo to období a pak to zas přešlo. Vím, že se radí nedávat prso pokaždé, když pláče, ale tišit ho x-krát za noc jinak než kojením je fakt záhul. My už pak byli ve stádiu, že jsme spali spolu v posteli, on kňournul a já přistrčila kozenku u toho jsme usli, za hodinu třeba zas kňournul a tak to šlo furt dokola :confounded: Ani jem si ráno nepamatovala, kolikrát jsme takhle vstávali...
Petreva: My máme na sebe ve městě štěstí :slight_smile: Můžem někdy pojezdit spolu
1. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím!!
MONI, poslední dny se potkáváme :wink: můžem jít někdy klidně jezdit, budu ráda. Občas to vezmem i přes Hvězdárnu, tak vás můžem někde nabrat. Chodíme ven kolem 10, spíš před a domů míříme na cca12. Pak odpol kolem 15,30-16 a domů na cca 17,30, raděj chvíli před. Ale klidně se nějak přizpůsobíme. Po obědě se snažím, aby E. spala doma v postýlce, i když se nám to moc nedaří...ale to D. asi taky spinká, ne? Tak až budeš mít někdy čas a chuť tak napiš :wink:
VOJTI, jsi tu dlouho nebyla?? Je vše OK? Jak je vám???
2. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Petreva: My chodíme ven po odpo spaní, což je tak kolem 15,00 plus mínus. Tak někdy písnu. Kdyžtak mi napiš do soukromé zprávy (nebo jak se tomu říká :grinning: ) tel. číslo, to bude lepší na domluvu :wink:
2. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Skleni_ to je jasný, že toho máš moc. Já jsem si jen říkala, jestli si zpravu dostala.
Nas pobyt v nemocnici predcil moje ocekávané starosti.
V utery nás prijali, provedli par vysetreni a vysvetlili mi, co se bude dit. Od pulnoci malej nesel pit, ale ani trochu nebrecel. Do pul 7 spinkal, pak sem si ho vzala na pomazleni do moji postele a po chvili chovani usnul zas.Pred 9 mu pichli do hlavičky kanylu (to tedy vrestel). V 9 prisla sanitarka, jestli ho s ni chci od vest na sal. Samo, ze sem jela, ale videt ten jeho pohled na me, kdyz jsem ho predavala sestre na sale bych uz v zivote nechtela.
Cestou zpet sem upustila par slz.
V pul 11 ho privezla sanitka poradne ubrecenyho. V mym naruci okamzite prestal. Sestra mu dala do zadecku neco na bolest a za pul hodky usnul jajk drevo. Probral se v 1 a to mne pak malem spapal, jak hltal mliko.
No po 13-ti hodinách aby ne.
Do vecera se jeste 3x poradne pokadil, zacal se smat a hazet ruckama, takze uz jsem byla v klidu.
No a kdyz se mne ve ct rano dr. ptala, jestli nechci domu, ze vidi, ze vsechno zvladame a je o.k.,zaclal se Misa smat jak divoch.
Byla jsem rada uz kvuli sobe, protoze pani, co jsem s ni byla na pokoji, by mne brzo privedla do blazince.
Kdyz jsem malymu pred op. jeste strihala nehtiky,divila se proč to delam, ze jejimu je nestrihaji (4mes. kojenec !!!), prebalovala ho postylce, ani jednou jsem ji navidela jej oplachnout zinkou, natoz aby ho namazala. Co byl pro mne vrchol, nepouzivala ubrousky (by mne zajimalo, jak o dela, kdyz ma stolicku), a kluka nechavala i hodinu bez dozoru, porad litala na kafe a kourit. I v noci.
A to se kluk narodil v 7mesicich s vahou 780g, takze peci by mel mit 3x vetsi nez bezne ditko. Same leky, same komplikace. Nemerila malymu teplotu, protoze neumela pouzivat digi teplomer. Sestru malem trefilo, kdyz ji to rekla. V noci po operaci (tak ymu delali kýlu) si normálne vzala prasek na spani, ze se potrebuje vyspat. V noci jsem samozrejme chidila k malymu ja a mliko mo dala z flasky sestra, protoze pani nebyla k probuzeni.

Proste zazitky na celej zivot.

Zatim zdravim a preji bajo vikend vsem. Martina a Míša
3. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Anit: no to je mazec, to snad není možné, že někdo takový ještě existuje, ty ženské si toho vůbec neváží, že mají krásné a zdravé děti. Boooože, to je kráááva,

No hlavně, že vy jste v pořádku a doma. A jinak už je Míša v pohodě?? NIc ho netrápí??
3. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
hlásím se po delší době. Včera jsem byla v Brně. A v pátek nám pokládali koberec, takže jsem museli všechno vystěhovat. Museli jsme s Michalkou pryč, abychom se tu nepletli. Příští sobotu zase do Brna. To mě letos čeká diplomka jako Cline, ale nevím, jestli to zvládnu.

Anit - to je dobře, že jste do zvládli. Souhlasím se Skleni, že je fakt hrozný, že si někdo vůbec neváží toho, že má dítě. Co by za to někdo dal, kdyby mohl mít takový uzlíček doma.
4. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Haló. Kde jste kdo????
7. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já vámtomusím říct...Elence jsme dneska našli zub!!! Jů jájsem z toho hotová....vlevo dole :dizzy_face:

No jo?? Kde jste kdo?? co je kde novýho???
7. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrev_ no tak to gratulujeme. To je dnes tedy velký den. Tak si ho užijte.

Neteři jsem nedávno vytrhla první mléčný a požadovala odměnu za statečnost! :unamused:
Jinak u nás vše o.k., máme 6,5 kg, jizva se hojí per primam, tak jsem ráda.
V so jedeme do Hradce, babi má narozky a druhá bude s dědou slavit zlatou svatbu.
Míša bude poprvé spát v cestovní postýlce, tak jsem zvědavá.

Užívejte sluníčko. papa M.
7. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,všichni :dizzy_face:
Evi moc gratuluju k zoubečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Anit...nebudu komentovat, byla bych hodně sprostá :angry: Hezky se dejte dohromady :dizzy_face:
Bambi, taky budeme předělávat, ještě letos ložnici a zanedlouho začneme radiátory :wink: Už se těším na ten čurbes tady všude :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Všechny zdravím :wink:
Jo na cvíčo jsem nešla, Jirka je na hokeji a já dostala MS popré od porodu :confounded: po 16ti měsících :sweat_smile: MASAKR :zipper_mouth:
pa
7. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Petreva - velká gratulace k zoubku. To se jí brzo vyklube i druhý vedle.
Já se jdu učit. Ale vůbec se mi nechce, protože už nějak usínám.

U nás nic moc novýho není. Michalka už krásně stojí. Už se začíná pouštět, protože chce stát bez opory. Od včera jí strašně baví hrát si s hrnečkem a lžičkou. Pořád v něm míchá. Strašně se mi líbí ji pozorovat. Taky už umí hezky navlíkat kroužky na tyč. Každý den je vidět pokrok. Někdy je mi docela líto, že už to není to malý miminko. A to jsem se těšila až trochu vyroste a bude s ní větší zábava :wink:
7. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Straspy-budete se stěhovat do toho Jarošova? Nebo jste si to rozmysleli a hledáte ještě něco jiného.
8. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujeme za gratulace. Dneka se mi zdá, že má E. teplotu, až se teď vzbudí, musím jí změřit.
STRASPY a vy už máte ten zoubek, co se pořád klubal? Zlobivec??
BAMBI, viď, člověku to mimiobdobí uteče...a když ještě prvních pár měsíců propláče, tak najednou je půl roku, příkrmy, zuby, pak stojí a je to dítě :sweat_smile: Já ten zoubek obrečela :sweat_smile: taky mi je to na jednu stranu líto, ale je to krása mít děťátko!! Viď.
MARTI, to je dobře, že je M. dobře :wink: Jůjda zlatá svatba!! To bude dobrot!! Ať se vám tam líbí...
8. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek, tak to je hnus venku, co? Tady to nějak chcíplo. U nás vcelku nic nového, Justý statečně nahrazuje modřiny modřinami, ale jinka až na dnešní noc se trochu lepší to spaní, už vydrží zase aspoň do půlnoci a pak jen jednou a kolem sedmé ještě nakojím a usne tak do osmi minimálně. :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Cline - o modřinách taky víme své. :frowning2: Teď už je to teda lepší. Zase si ale pro změnu včera Michalka přivřela prstík do skříňky. Už teď všechno otvírá. Jak stojí, tak má všude pěkný přístup. :grinning: To se teda máš, že spíte tak dlouho. To my vstáváme většinou kolem 6,30-7.
Teď měla Michalka trochu virózu. Naštěstí teploty jen do 37,5. Dneska už je bez teplot, tak hurá. Ještě má trochu rýmu, ale snad to bude taky brzo dobrý. No, kdo by se divil v tomhle hnusným počasí. Dneska to vypadá, tak na prosinec. Já už jsem normálně vyndala zimní bundu.
14. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já už taky byla dneska v zimní bundě, no Justík je jak z divokých vajec, okolo všeho už ťapká a sem tam jí ještě podjede ruka a je to tam.
14. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Takze holky ke konci mesice uz snad budeme prestehovani. Budeme nakonec v Nove Vcelnici v byte 3+1,do konce mesice bychom meli mit penize na uctu,zaplatit byt a bydlet.
15. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Cokosusenka_ jé, já ze Včelnice pocházím. Je to tam prima, treba se nekdy potkáme :slight_smile:

Jinak s vámi souhlasím, je to hrůza to počasí. Ikdyž u nás není ani trochu sněhu. V tý Když jsem včera viděla ve zprávách co se děje na severu, nějak jsem nevěřila vlastním očím. Hned mne napadlo, jak asi bude Michálek koukat na první sníh.

Už to s ním začíná být zajímavější, vše chce vidět, miluje svoje lehátko, ze kterého má super přehled, na bříšku se směje i když přepadá na bok, s taťkou dělají pořádný lumpárny, prostě je to naše zlato.
V pondělí pádíme na plavčo, tak jsem zvědavá, jak se mu to bude po tak dlouhé odmlce líbit.

Už jste přemýšlely o vánočních dárkách? Mě už se tedy pěkně plné police ve skříni, ale pro všechny okolo, jen ne Michálka, nějak nevím co koupit.

Tak se zatím mějte. Páčko Martina
17. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak koukám, že už sem nikdo nechodí. Konečně se už trochu zlepšilo počasí. Dneska nám tady sečou trávu. Tak chudák Michalka nemůže usnout. To zas bude den.

Anit- já už jsem na Vánoce nakoupila. Většinou oblečení (kombinézku, zimní kalhoty a bundu pro Michalku) a zatím mám 2 hračky. Nevím, jestli ještě něco koupím.
19. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek, já teda nemám ješě ani jeden dárek. Zatím mám vyřešené jen svátek mamky a ségry teď v říjnu a ještě mě čekají mamky narozky a Vanoce a manželovy narozky (má je na Vánoce :sweat_smile: ). Naštěstí rodinu vyřeším u nás v krámě, jen ten manžel je oříšek, má letos 45 a jeět něco k Vánocům. No ato ještě musím něco vybrat pro sebe k narozeninám a k Vánocům. Na tohle manža není.
19. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tady to nějak usnulo, ne?
Co všichni děláte, snad nejste nemocní?

tak si představte, že jak jsem se bála, jak to na plavču Míšovi po tak dlouhé odmlce půjde a ono naopak.
dostali jsme pochvalu, ve vode se smal jak kdyby tam byl denně a dokonce jsme zkoušeli cviky pro 5-ti měsíční.
Musim pridat nejake fotky do alba, abyste videly, jak ten náš rošťáček vyrostl.

Pádim balit, vyrážíme do bazenu do Třeboně. Jsem na to zvědavá, kamarádka mně ukecala.
22. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Anit,
no jo, už jsem nikdo nechodí. Jak se Míšovi líbilo v bazénu? Já tam chci taky s Michalkou jet.
My jsme byly minulý týden trochu nemocný, ale teď už je to dobrý. Akorát nás teď čeká zima a na to se teda vůbec netěším. To oblékání sebe a Michalky je teda hrozný.
23. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak si představte, že plavani se nekonalo.
Od července tam plati nova vyhláška min. zdravotnictví, že děti do 1 roku tam nesmi do bazenů.
Tak jsme se místo koupání prošli po Třeboni. :frowning2:((

halóóóó. kde jste všechny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
23. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Anit - díky za info. Michalce už naštěstí bude rok, takže tam snad bude moct. Chci jí koupit kruh, aby v něm mohla sedět. Tak jsem zvědavá, jestli se jí to bude líbit.Nejdřív asi vyrazíme do bazénu u nás. Teď v listopadu ho budou otvírat po velké rekonstrukci. Vypadá moc pěkně.
23. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zjisti,prosím, jestli tam můžou i drobci jako je náš Míša. (pod rok)
Co vím, tak by tam mělo být i plavčo pro kojence, takže možná jo.
Min. víkend jsme se cestou od babi stavili v hypernove, tak jsem si všimla, že už to budou mít hotové. To je moc prima. V Budějicích je strašně studenej, nechodila jsem tam ani v těhu natož s Míšou. Teploučkej je v IGY, ale malej. Tak budeme jezdit do Hradce, alespon to vzdy spojime s navstevou babicek.
23. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Anit - až ho otevřou,tak se ti dojdu zeptat.Jsem docela zvědavá, jestli bude studenej nebo bude voda teplá. Když jsem tam byla naposled, tak teda žádná sláva, ale to už je dost dlouho :wink: . Jezdívaly (ještě s manželem než se narodila Michalka) jsme spíš do té Třeboně. Dělali jsme si takový malý výlet na odpoledne a hezky jsme se vyblbly ve vodě.
23. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak prý už je otevřený. Včera mi psala holčina z nemocnice, že tam s kloučkem byla. Mrknu se jestli nemají nejaké webovky.
Co jinak u vás všech? Nějak to tu zamrzlo, ne?
U nás je nové akorát to, že se náš Myšák cpe v poledne mrkví a od včera i bramborem a večer si pomlaskává na kaši. Jinak nás čeká poslední plavčo ve vaničce a hurá do velkého bazénu. Je děsný, jak to letí.

Tak zatím a písněte. Pa
2. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Anit, no jo už sem nikdo nechodí. Tak já už jsem to taky vzdala. Bazén otvírali v neděli.
U nás už pomalu chodíme. Zatím teda jen po kouskách za ručičky, ale zlepšuje se každým dnem. Dneska se dokonce pustila - udělala jeden krok, aby se mohla chytit jinde a ani nespadla.
To je strašný, jak to rychle utíká. Před rokem jsem se bála porodu a teď už je to taková velká slečna.
A jak chutná Míšovi mrkvička? A co kaše? Vy jste docela rychlíci. Já jsem dávala kaši až kolem 7. měsíce. Michalka teď kaši moc nechce. Radši by takový masíčko. Takže docela bojujeme, aby večer jedla.
3. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
A já jsem tu taky!! Ale je fakt, že to tady zanedbávám!!! Se omlouvám a už budu koukat častěji...
BAMBI, vám se ty narozky ale šmahem blíží...až z toho mám husinu...Nezkoušela jsi něco jiného na noc než kaši, vždyť ji mít nemusí :confused: My máme zavedený polední příkrm a začali jsme ovoce. To jí chutná...jdu zrovna oloupat jablko a podusím jí ho.
ANIT, jůjda ty už takhle přikrmuješ?? Já jsem na to asi pes...a možná až moc pečlivá...tak se nezlob že se divím...budeš jezdit do bazénu?? My se tam chystáme, tak dám vědět jak to tam chodí...
Mějte se!!
5. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Koukám, že tady mrtvo. Kde jsou pisatelky jako Vojtíšek a Skleni? A co Strašpy? Na cvíčo už nechodí(a to předtím fakt dřela pravidelně)...Kde je jim konec?
Co je u nás nového? Daníček chodí, strašně teď povídá - rozvinul svoji slovní zásobu z členů rodiny, zvířátek a bum, bác, au, hopy, kopy na další - jako páí(to znamená, že topení, trouba, svíčka atd. pálí), baán(banán), koupa, koukej, sííí(svítí), bo(bota), gogo(glo glo-jako že chce pití), au(auto), ba(bagr)...atd - je to velká sranda. Hlavně když někde venku křičí třeba baúúúúúúúú a já nevim co to je - takže jmenuju všechno možné a on je rozčílený, že to neni ono a že mu nerozumim :grinning:
Jinak mě pěkně začíná štvát to oblíkání a svlíkání - a to jsem se na zimu tak těšil(nevim proč :grinning: )
Začínám pomalu brousit po netu a shánět dárky - včera jsme už Daníkovi 3 koupili. Nechci to moc přehánět, ale na druhou stranu se moc těším na jeho reakce. Minulé Vánoce byl tříměsíční prtě, takže to nic mo, ale letos se fakt těšim.
Jo a začli jsme chodit na plavčo - ve čtvrtek jsme byli poprvé a bylo to supr. Daník nadšený, já taky, takže jsem moc spokojená.
6. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek