• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Petreva - zatím nechci Michalce dávat nic jinýho k večeři, protože mléko nechce ani ráno a ještě je moc malá, aby ho vůbec nepila. Teď zase docela baští kaše dobře.

Moni - to chodíš na kurz plavání s batolaty nebo jak se to jmenuje? A v kolik hodin to začíná? Taky uvažuju, že půjdeme plavčit. Teď ten bazén vypadá moc krásně.

U nás nic moc nového. Zatím chodíme jen trochu za ručičky. Teď Michalku nejvíc baví říkat baf, bum, ha (to je haf) a ffff (to je fuj).

Tak zatím ahojky. Jdu spát. Dneska jsem byla ve škole a jsem zničená.
7. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tady to opravdu poslední dobou chíplo. My chodíme za ručičky a s takovým tím opíracím chodítkem jako draci. Mluvení zatím nic, sice kdž je bída používá mamam ale jinak jede pořád bábábá. NO v bazéně jsem byli v sobotu a JUtsíkovi se to moc líbilo. Kurz už je obsazený takže nic a další bude nevím kdy, nějak na mě němli čas u recepce když jsem se ptala. Oblékání mě taky nebaví a svlékání už vůbec ne. ALe hlavně nebaví Justíka.
9. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: Do kurzu nás prostě přidělili(hlásila jsem se někdy v září) - probíhají každý den myslim tak nějak od 10 do 15h - je to podle věku a podle toho, jestli už děcko chodilo plavat nebo ne. Ale fakt je to dobrý - děti to baví, je to dobrý pro posilování svalstva a je to zas změna. Už se zas těším na příště.
Jinak chci Daníka přihlásit ještě buď do Yamahy nebo do školičky k Sassmanové - na takové ty říkanky a tancování, ale zatím nevím - pořád nám to časově nevycházelo, páč 2x denně ještě spí. No ale snažím se to furt posouvat, abychom už někam mohli začít chodit. Co vy, holky? Chodíte někam s prckama? Co děláte když je hnusně?
9. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monila - my taky ještě spíme 2x denně. Když jsem jí dala spát až po obědě, že bude spát jen jednou, tak byla za 30 minut vzhůru, takže jsem s ní stejně musela ještě jíst spát ven. Tak asi ještě přes tu zimu nikam chodit nebudeme, ale v březnu už bych někam vyrazila. Taky jsem uvažovala o té Sassmanové.
Většinou si hrajeme doma, nebo taky jezdíme občas k našim nebo ke švagrové. Teď dostane Michalka k narozeninám odstrkovadlo, tak jsem na ní zvědavá, kdy s tím začne kamarádit. :wink:
9. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda omlouvám se moc moc...zlepším se :wink:
Měla jsem fofr, autoškola, předěláváme byt, Simonka do toho začala obcházet nábytek a chodí za ruce...te´d má teplotu, průjem a snad už se ty zubáci vyklubou nebo mě trefí :unamused:
Snažím se s ní chodit hodně ven, dokuď je hezky...do bazenu a tak...mimochodem do Třebonského v Auroře nepouštějí do 1 roku děti, jen pro info :wink:
Chtěla bych si něco přivydělt k mateřské, ale nevím jak je to, kolik můžu a tak...tak budu muset něka zajít a pozeptat se, chtěla bych šít povlečení a podobně :wink:
Na cvíčo až se situace trochu uklidní :sunglasses: už se moc těšim schází mi to moc :dizzy_face:
Co takhle srazík? Dneska bylo nádherně :wink:
15. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooooojky děvčata

tak jak se tu máte lumpice, jak je vidět, že jak se tu neukážu, tak je tu mrtvo

My se máme dobře. Přestali jsme kojit, bohužel mé zdroje vyschli, ale což, 6,5 m je dobrá doba. JInak máme na cestě třetí zoubek. Ale jinak nic. Vůbec se ten mezulán nechce hýbat. Na bok se otočí, ale toť vše. Prý jestli se to nezlepší za měsíc, tak začneme rehabilitovat. nO uvidíme.

vojtula je pohodář, kam by chvátal že???

A co jinak?? co Vánoce, jak se připravujete????
18. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky a co nové fotečky?? kde to vázne??? :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááááááááááá, tak se nám konečně dnes podařilo otočit se na bříško. Ale bohužel jsem to prošvihla :rolling_eyes:
19. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
SKLENI, tak z V. je leňošík? Třeba se ještě "rozhejbe" a nebo pár týdnů dáte cvíčo a bude dobře!!
Co plánuješ koupit V. k Vánocům??
A ostatní, co budou mít dítka pod stromečkem???
19. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Hledala jsem inspiraci ohledne prikrmu a najdu tyto stranky. Je to super :slight_smile: Ahoj Petrevo,my se zname z prochazek, obcas na sebe narazime, ale uz dlouho jsme se nevidely :slight_smile: Chodite na plavco? My jsme byli dnes poprve, 2lekce jsme zameskali, protoze jsme byli nemocni, ale jsem nadsena,hlavne Ondraskovi se moc libilo
:slight_smile: A jak tak koukam, tak Cline byla se mnou v porodnici, pamatuji si ji z fotky z Deniku :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: koupila jsem mu plyšovou mašinku, je u toho knížka, pak vkládací kostičku, nafukovací válec a hračky do vody. Pak bych chtěla ještě toho pejska od FP anebo tu jejich zatloukačku, ale nebudu to zase hrotit, jeho stejně budou zajímat akorád ty papíry. A jak jsi na tom ty???

Bab: víííítej do klubu Hradečaček, tak to budeme muset udělat srazík, abysme se poznali, kočky co vy na to???
19. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
BABEE, víš, že jsem si tudle říkala, že jsem vás dlouho neviděla :wink: , jestli jste v pořádku? A ono jo :dizzy_face: Na plavání nechodíme :frowning2: , nějak nám nevyhovuje ten čas...od kdy to máte vy??
SKLENI, my ještě nemáme nic. Nějak nemám vůbec čas zajít do hračkárny...ale máme v plánu nočník a nějakou interaktivní hračku. V té pořád tápu a nevím :sweat_smile:
20. lis 2009 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
určitě srazím by byl fajn. Abysme taky viděly, jak nám ty drobečci rostou. Na internetu píšou, že prý nadprůměrné teploty vydrží až do Mikuláše, tak bysme toho měly využít a někdy se sejít.
Já jsem koupila Michalce mluvící telefon, na jaro hračky na písek, odrážedlo a od našich dostane i tříkolku. Ještě jsem jí objednala hopsadlo ve tvaru zebry, tak jsem na to zvědavá.
20. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojky

tak už se 3 dny otáčíme, jde mu to krásně, je to šikula

http://www.youtube.com/watch?v=nZoO7FN_OPc tady číhněte, dnes se mu to jednou povedlo i na zpět :dizzy_face:
21. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni,
náš lumpík se na záda z břich přetáčí už asi měsic, ale opačně se mu to povedlo prvně ve čtvrtek. Poslední cca ýden se o to pořád pokoušel, ale vždy mu pod tělem zůstala ruka. Dneska vudržel na zádech vždy jen cca půl minuty a hned šup na břicho. Všimla jsem si ale, že se otáčí jen na jednu stranu. Tak uvidíme, třeba se to brzy naučí na druhou. Když se mu to ale povedlo prvně, dávala jsem akorát prádlo do pračky a Milda koukal do kompu. Málem jsem to obrečela. :cry: :cry:
Jinak náš Míša dostane lezecí válec, nafukovací minihopsadlo, nočník, teplákovku na cvíčo, dřevěnej vláček a hlavne rostoucí jidelni židli. Vše už se mi tísní ve skřníni.

Co se týče srazíku, přidali bychom se. Zakoupili jsme golfky od CHicca, párkrát je vyzkoušeli, takze jsme mobilní na 1000%. 5.12 jedeme do Lince na trhy a 9.12. do Vídně. Už se strasne tesim.
21. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Anit,
tak do bazénu v JH taky prý neberou děti pod 1 roku. Když s nima chodíš na kurz plavání pro kojence, tak to samozřejmě jo. Ale když jdeš sama do bazénu, tak ne. Říkala mi to včera známá.
22. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Bambi: fakt jo?? no tak to čučím, to jsem ještě neslyšela.

Anit: no to je šikula... gratuluji. Neboj, zvládne to na obě strany levou zadní.

Hele a nepojedete přes NB?? mohli byste zajet na kafíčko, co ty na to???
22. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem pro srazik, rada vas poznam.
Sklenicko,hezke video:slight_smile: Nas Ondra je proti vasemu peknej drobek a to je skoro o tri mesice starsi. Dlouho se nam plazil, ted uz dela kocicku a naucil se pritahnout se do kleku pomoci kose na pradlo, ma tak skvelou pozici pro vyhazovani pradla :slight_smile:
Petrevo,chodime do bazenu kazdej ctvrtek od 12.30hod. Mame fofr s jidlem, ale bazen stoji za to.
Jinak k darkum, ja taky zadnej jeste nemam. Mela jsem koupene hraci klice od Fisher Price, ale Ondra byl tyden nemocnej a uz jsem nevedela, jak ho zabavit, tak jsem vytahla klice a na chvili ho zabavila
:slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babe: tak to znám, já jsem měla schované pískací kladívko a jelikož si beru dom. práci, tak jsem mu to také dala, jen aby se chvíli zabavil.

Jinak Vojtulí je cvalda, ale popral se s tím skvěle. Je to naše prdelka macatá.
22. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooooooo, kde jste kdo???
23. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem vcera uspavala Ondraska na trikrat, porad se mi budil, coz je ted normalni,tak uz jsem se k PC nedostala, byla jsem vyrizena :frowning2: NO a ted musim zase letet, jen co se dostanu na internet,t ak je vzhuru, doma proste spat nebude, tak musime do mesta.
23. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babe: to je škoda, třeba se to zlepší. Ale co si pamatuji, tak Daník byl taky hrozný.

Vojtula se mi tedď vzbudil, spal skoro hodinu... jdu vařit, tak páááá
23. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tak tady to nějak ožilo. Já dárek nemám ani jeden, Justík už šupajdí kolem nábytku a i za jednu ručičku. Dokonce už párkrát udělal i samostatný krůček. Do bazénu na plavání nechodíme ale byli jsem tam, oni jenom musí všem říct, že do roku je to na vaše vlastní riziko. Takže vám to řeknou a jsou z obliga, kdyby se dítě třeba osypalo. Se srazíkem souhlasím, já teď intenzivně pracuju na diplomce, takže jsem na celé Vánoce zvědavá, v lednu mám mít státnice e aobhajobu, k tomu manžel jde na operaci, no hrůza. Skoro už přemýšlím odsunout to do letního semestru. No uvidíme, zítra jedu do budějek se domlouvat na dalším postupu.
23. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolí: neboj, to nějak zvládnete. Bude to náročné, to jo, ale jsi šikula...

Justík je čiperka, tak jen tak dál. A co boule?? máte nějaké??? Tvého manžu jsem viděla minulý týden, poznala jsem ho podle foteček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A co jinak, jak se vám vyhýbají virozy?? My už to snad máme za sebou. I když dnes se mi opět nějak spouští rýma, snad to nebude nic hrozného. :frowning2:
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dneska byly na roční prohlídce. Máme 79 cm a vážíme 10,35 kg.

Cline - já jsem měla končit v červnu, ale diplomku teda fakt nestíhám, takže si to prodloužím až na leden 2011. Mám ještě udělat zkoužku z angličtiny + další předměty a nějak s tím peru.
23. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím!!
BAMBI, omlouvám se, že jsem s váma ani nehodila řeč. E. už byla značně přetažená a potřebovala spát. M je už tak velká!!! Musela to být nostalgie při narozeninách, viď. Já změknu jen si na ně vzpomenu...
BABEE, někdy bychom se mohly cíleně potkat, co říkáš??? :wink: A jak přežívají kytky u vás doma?? Jsi říkala, že nevíš, jak to budeš řešit až O. poleze...
SKLENI, jak je?? Co rýmice??
24. lis 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Pet: moje rýma je zpět v plné síle, je to hrůůůza. Vojtík se na štěstí drží, jenže na jak dlouho :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Máme třetí zub a čtvrtý na cestě, tak je protivný.

Bam: no to je šikulka, krásné míry, to bude mít Vojta určitě aké. Je to fakt cvalda :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík
Bambi taky začínám uvažovat, že to odložím na letní semestr. Takhle v zimě je to naprd, Vánoce a to všechno ostatní mi do toho dost lezou.
24. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se držte kočky....
25. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy kočky, vy tu na to prdíte. Kde je MOni?????
25. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek