• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky!!
Tož zítra razíme s Elenkou na krev :frowning2: Už teď z toho mám vítr, jak jí to budou brát...
SKLENI, co váš šikula??
25. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtí je v pohodě, sice je taktrochu protivka, ale jde to.
25. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Petreva - proč jdete na krev? Elenka je nemocná? Tak držím palce, ať to dobře zvládnete.

Michalka v pondělí dostala 4.hexa a synflorix. A vůbec neměla žádnou horečku. Zvládla to na jedničku.
A to nám ještě rostou zuby - 2 nahoře už začínají vyčuhovat a jeden dole. Ale za chvilku vyroste určitě i ten druhý dole do páru. Už máme 11 zubů. Takže to teď má chudák náročný. Je fakt, že přes den strašně špatně spí. V noci to docela jde. Včera teda chtěla ve 23,30 vstávat, ale rychle zase usnula a ráno vstávala až v 7,20. To jsem se divila, že tak dlouhou spí.

Voti už sem taky vůbec nechodí.
25. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
mam prvni vanocni darek - jezdiciho sneka:slight_smile: Videla jsem ho u kamaradky a Ondraskovi se libil,tak jsem ho hnedka nabehla koupit.

Petrevo,rada Te zase uvidim,tak napis,kdy se Ti to hodi. Jak je hezke pocasi, tak jezdim ven dopoledne i odpoledne, jinak jak byla zima, tak dopoledne jsme byli doma, ale bylo to dlouhe. Kytky jsme vysadili nahoru do polic, rozdali a jednu jsme dali do uschovy k moji mamce, jo a jednu mame na zemi,takze do ni samozrejme hrabe, ale vzdy ho stacim odendat :slight_smile:

Holky,jak vam brouckove spi? Ondra pres den doma v postylce nespi, kdyz uz je hodne utahanej,tak na pul hodky max.,jinak kocarek miluje, vyjedeme ven a spi. Pres noc spi docela dobre, tuktuktuk, ale ted me taha z postele uz v sest hodin,je to desny!!!!!!!!Potkala jsem znamou a ta mi rikala, ze ji holcicka spi do deviti hodin, chapete?To ja vubec neznam, kdyz si Ondra prispi, tak vstavame v sedm, v pul osme. Jo a holcicika ji spi i doma, pry i tri hodiny, to je normalni provokace! :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrev co se děje?
25. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek babbee, můžu tě uklidnit, Justýnka přes noc spí s minimálně třema kojeníma. ALe zase spí tak do sedmi minmálně někdy se poštěstí i do osmi. Přes den spala donedávna dvakrát, teď už jen jednou, ale usne i v postýlce sice jí musím držet za ručičku, ale oproti dřívějšku, kdy usnula jen u kojení, to je úspěch. **-
26. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Babee - Michalka to má s tím spaním podobný jako Ondra. V postýlce v současné době taky nechce spát - max. 30 minut. A jak vyjedeme s kočárkem, tak spí klidně i 2 hodiny. Ale dřív měla období, že doma v postýlce spala kolem 1 - 1,5 hodiny.
Ráno vstává mezi 6,30-7,00. Dneska vstávala v 6,45. Ale taky někdy byla už vzhůru od 6 hodin. Ale že by spala do devíti to teda fakt ne.
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je hezke slyset (cist), protoze i moje dve kamaradky maji holciciky a ty jim spi celou noc, coz nechapu :frowning2:
Je fakt, ze Ondra se nedavno vzbudil v noci jenom jednou a ja ho chodila celou noc kontrolovat, jestli mu nic neni, tak jsem si tu noc ani neuzila :slight_smile:

Holky,dneska jsme byli zase na plavcu a nadhera! Je to uzasny. Sice dneska mi pripadala voda studenejsi nez minule a i v satne bylo chladnejc, ale pak tam prisla uklizecka a rikala nam, ze tam je takova bunka, ze si mame pritopit, tak aspon na to oblikani to slo, ale kdo to ma vedet? A vite, ze v te satne u detskych bazenu jsou skrinky bez zamku a kamera? A pod tou kamerou se normalne svlikate a prevlikate, protoze kam se schovate s miminem:slight_smile: ktere porad nekam leze, jsou to fofry se oblict, ale plavco stoji za to.
26. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Michalka už trénuje chození bez držení. Už taky bylo pár nahrávek, tak jsem se jí taky snažila nahrát a můžete se podívat na její chodící úsilí. Doufám, že bude odkaz fungovat.

http://www.youtube.com/watch?v=cA8E8VCgUMk
27. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůů, toje krááááásnééé, no ťapká úžasně
27. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
BAMBI, jejda to už je fakt velká ženská až na slzu :dizzy_face:
Dneka Elča neunula poobědě, už jednou protestovala, ale pak to zalomila na 15minut, ale dneska vůbec. Jí přetrhnu. To je jediná možná chvíle, kdy si můžu sednout...a ona v postýlce jaksi sama ne e.
Muísm pádit podusit jablíčko, aby měla ke sváče a něco trochu poklidit, abychom tu neměli ty procházecí uličky a kolem binec :sweat_smile:
BABEE, půjdem rádi na procházkz!! Chodíme cca od 10 a na 12 domů a odpol cca od 16. Tak napiš kdy se ti to hodí. Dneska ti to ve městě slušelo :wink:
CLINE, E se nezdá Dr, že je pořád tak bledá a taky občas hlen ve stolici.Vysledky budou po neděli tak uvidíme :frowning2:
27. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Pet: tak to držím pěstičky, ať je vše v naprostém pořádku
27. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Michalka je roztomila, krásně ťapká, je moc hezke ji pozorovat.
Pet:my chodime taky od 10hod. do 12h. Odpoledne jiz ve 14h, tak to vidim na dopoledne. Treba hnedka v pondeli?
27. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Skleni, díky, snad jo :frowning2:
Babee, může být :wink: teda 10hodina je orientační ale více méně plus mínus pár minut. Dáme spicha někde v parku?? Máš nějakou trasu oblíbenou?? Mě přijde, že už chodím po JH poslepu..
Jedem na víkend pryč, tak juknu v neděli večer nebo písni do IP telefon. Taky ti pošlu svůj, kdybychom se tu už nedomluvily.
Mějte se hezky!!!
28. lis 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!
Tak co nového? U nás tak nějak vše při starém. Dárky pro Daníka mám, už zbývají jen nějaké drobnosti. Pro zbytek rodiny už to mám taky přibližně v hlavě, tak teď už jen nakoupit.
Blíží se nám čerti. Co budete dělat? Přivedete čertíky domu nebo ne? My jsme se přihlásili do DDM na Mikulášsou besídku - jsem zvědavá, jak se tam Daníkovi bude líbit. Myslim, že je ještě malej na to aby se bál, tak uvidíme.
Jinak v pátek jsme měli jít s manžou a se známými na ples, ale kamarádku dnes skolila ledvinová kolika a manžovi asi budou vyřezávat bulku z nohy, tak nevím, jak to dopadne...docela jsem se těšila, že zas vypadnem mezi lidi, ale nevím, jestli nám to klapne, obávám se, že ne :frowning2: .
Jinak stále chodíme plavat - Daníka to baví a dokonce už byl na 3 sekundy pod vodou - zvládl to pěkně.
No a koukala jsem, že ve městě už je Vánoční chaloupka, tak co si tam dát srazík? Třeba ve středu dopo? Kolem 10h? Jak jste na tom?
30. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych v 10 h mohla.
Akorát Michalka bude tak od 10,30 spát. (vydrží i do 11 nespat)Tak jí budu muset uspat.
30. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ja bych se taky rada pridala, pokud to plati.
2. pro 2009 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já dneska vůbec nestíhám. Michalka vstávala až před 8, což jsem teda koukala. Takže fakt nestíháme. Pojedeme spát až tak kolem 11. Teď musím uvařit oběd, aby měla co jíst. Když nikdo nepsal, tak jsem myslela, že se nic nebude konat. Jinak bych si to připravila předem, abych to stihla.
2. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, přiznám se bez mučení, zapomněla jsem na ten srazík a až teď mě to trklo, ale koukám, že se stejně většina neozvala :frowning2: No tak co příští týden? Kdy můžete?
2. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooooojky, já myslela, že to je jen srazík pro Pet a babe.... tak to je škoda, já jsem zrovna mohla. NO tak snad někdy příště :wink:
2. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ja chodim na internet jen vecer a Ondra rano taky vstaval az v pul 8, coz jsem taky koukala. Takze jsem se stejne dostala do mesta az po desate hodine. Tak jsme to vsechny prosvihly:slight_smile: Pristi tyden by to bylo fajn.
2. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já můžu celkem kdykoliv.Dneska jsem zkusila dát Michalku spát až po obědě a zvládla to v pohodě. Ale většinou teda vstává dřív než v 8, takže spí ještě 2x denně.

Srazík musíme domluvit dřív, aby to nebylo na poslední chvíli.

Moni - už spí Daník 1x denně? A v kolik ráno vstává? A napiš, jak se mu líbila besídla.
2. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, co treba utery? Ve stredu jedeme s kolegyni do Vidne a ctvrtky mame plavaci. "U chaloupky" je uzasnej napad. Kazdý rok se tam zastavíme, bez toho to nejsou ty pravý vanoce. :wink:

Jinak u nas celkem nic noveho. Míša roste jak z vody, nevydrží ani na zádech ani na břiše, slintá jak bernandýn (rostou mu dle instruktorky plavce) dvojky, ale jinak je to smíšek a šikula. Papkání lžičkou mu jde znamenitě, spí celou noc a opravdu téměř nepláče. Už se hrozně těším na jeho první vanoce. V nedeli jsme byli na rozsveceni van. stromu, byl div živ z tolika svetýlek. Darecky uz mame, takze si jen budeme uzivat predvanocni atmosferu.

no nic, padim vyndat nadobco z mycky a do pelechu. Mejte se a uz se na vas tesime.
2. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Anit - v úterý by to šlo. Hodí se ti to radši dopoledne, tak jak bylo v plánu teď kolem desáté nebo radši odpoledne?

A co ostatní? Jak jste na tom příští úterý 8.12?
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám kdykoli, protoze to do JH máme 60km, stejne bude malej spikat v aute :grinning: :grinning: :grinning:.
3. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooojky

no tak to já nevím, nebudu mít auto. acho jo... tak snad jindy. třeba někdy před vánoci... co vy na to???

Anit: a kde bydlíš přesně?? přímo v ČB???
3. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
nene, 15km od Třeboně. A nemohla bych te vyzvednout?
3. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Anit: já jsem na opačnou stranu. Jsem až u rakouských hranic. :unamused: To neva, já se tam ukážu jindy :wink:

V Třeboni je krásně, tam jsem se učila.... někdy bysme mohli dát spicha tam.... jezdíme tam často :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, v utery dopoledne mi vyhovuje.
3. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute kočky

bojíte se čertůůů, jukněte do albíčka... :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek