• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Anit: krásné fotečky, malý už je kus chlapáka... :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus, holky. Já sraz dopoledne.Nejlépe kolem 10h. Tak kdo by takhle mohl?
6. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak sraz naplánován na 8. 12. 2009 cca 10 hodin. Já se teda hlásím. Michalka vydrží vzhůru minimálně do 10,30, aby se na Vás taky podívala (snad nebude vstávat v 6 - to už by spala :cry:)
Akorát počasí teda nehlásí moc dobré.

PS: Snažte se dorazit, ať sem Anit nejede zbytečně tolik km.
6. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooojky

tak jsem psala Vojtí a prý se stěhovali a jsou zatím bez přípojky na net. Dnes to prý snad udělají, všechny vás moc zraví
6. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
konečně jsme připojení :slight_smile:, tak vás dočtu a večer písnu víc...
6. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, o.k. takže v úteřý v 10h u chaloupky. Jdu to zapsat do diare a zavolat babicce, at s nami pocita s obidkem :dizzy_face: :dizzy_face:

Skleni, škoda,že nemůžeš. JJ, Michálek roste jak z vody. Hrozně to letí. Dneska je celej kňouranej a pořád spí, tak doufám, že na něj nic neleze.
6. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anit: jj, nedá se nic dělat, však to dožene jindy. Vojtula stejně tou dobou teprve vstává.... Hele a nemůžou to být zoubky???

Vojtí: hurááááááááááááááááááá, těšíme se. Hele a co nové fotečky, máš???
6. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá holky, tak si taky píšu.Sraz v úterý v 10h u vánoční chaloupky. Na Petrevu mám mobil,tak můžu napsat sms, ať dorazí(asi si to tu nepřečetla). O Strašpy nevím nic, jestli někdo má kontakt,tak jí dejte vědět.
Vojtí: Ahoj! Vítám tě po dlouhé době!!! Jestli chceš, tak taky v úterý doraž!
Skleni: Mrzí mě, že nemůžeš :frowning2: Chtěla bych vidět tvé svištíky, jak vyrostli :slight_smile: Tak snad příště
6. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak krásný večer všem,
dočetla jsem vás, tak snad jste všichni i s dětičkama už zdravé - nás to postilhlo taky, leželi jsme všichni kromě manži, ten jak se doma moc nezdržuje, tak neměl šanci to od nás chytit :grinning: , skoukla jsem fotečky, dětičky všem krásně rostou, stojí,chodí,otáčí a a tak...
U nás novýho celkem nic (kromě stěhování), Eli furt řádí jako drak, k tomu se naučila krásně překrásně vztekat a "natahuje fucek" - když se mi podaří, tak nafotím, to stojí za to, Vojta pořád lenivej pohodář, jdeme k logopedovi, protože stále nemluví, pouze znakuje, a protože ho chci dát do školky a mám obavu, že tady mi ho "nemluvícího"nevezmou, tak Plocková volala na logopedii, aby nás vzala a dala nám doporučení do školky, že je to pro jeho vývoj řeči nutný....a prý nám ukáže, jak s ním pracovat a tak, protože nějaký prohlížení knížek nebo obrázků - co má rádo snad každý dítě - u nás skončí roztrháním knížky apod....Honza je zřejmě v nějaký předčasný pubertě - to je no comment...občas.
Na srazík dorazím podle toho, jestli budu mít auto...dám ještě vědět.
Tak zatim pa
6. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: jj, ale Dandula je stejně ve školce, to by mi tedy spíš vyhovovalo odpoledne. Ale zase víš jak, byl by k neudržení.
7. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaký byl srazík kočky?? máte fotečky???
8. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak na srazíku jsem nebyla, takže fotky nemám ani holky nepsaly, jestli vůbec byl, když bylo tak hnusně....

a kde jste všechny zalezlý........... :grinning: :grinning: :grinning: ????
8. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já jsem tu a hlásím, že minisrazík proběhl. U chaloupky na nás cekala monila a bambi.
Cestou jsme potkaly petrevu a babee. Bohuzel kavarnicka (vypadala užasne, jmenuje se to tam u ptaka nebo tak nejak) mela otevreno až od 11, takze jsme si daly spis takovej seznamovaci okruh s kočárama.
Na stesti temer neprselo, za to 20min. po tom, co jsme se rozesly lilo jako z konve.
Příště bych to videla na srazik primo u toho Ptaka (či jak se to jmenuje). Myslim, ze nejlepe po obidku,az budou deticky vyspinkane. V kočárkách jsem si je vubec neprohledla.
8. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooojky

no tak to je škoda...ale co se dá dělat, teď už hezky nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - téééda ty jsi ale optimistka :frowning2: , hezky bude až bude mrznout a bude sníh, teď je to fakt na draka, včera jsem 3x musela přeparkovat auto, než jsem mohla vystoupit - všude byli louže a bahno jak blázen....
9. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tohle počasí je fakt hrůza. Tohle je pro mě nejhorší co může být. Hlásí děšť se sněhem. To budu radši, když bude mrznout, hezky nasněží, venku bude svítit sluníčko a to je pak jak v pohádce.
Určitě by bylo super se někdy domluvit po obědě, až budou děti vyspalé. Určitě se počasí zlepší (teda doufám).

Michalka chudák v úterý vstávala v 6 (většinou vstává spíš v 7) a už byla tak utahané, že v 10,30 už spala v sedě v kočárku. Tak si ji holky moc neprohlédly. Musela jsem jí dát spát a spala 2 hodiny. akorát v tom dešti co byl se mi teda s kočárem jezdila fakt špatně.
Daník je pěkně ukecanej. Už umí spoustu slov. To Michalce se teda zatím moc mluvit nechce.
9. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: no co co... nedá se nic dělat, mě to také netěší :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Hele a nebo by jste mohli třeba někdy přijet k nám. :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - ty jsi teda odvaha :wink: s tím pozváním, já bych to brala, ale mám to docela z ruky, jsem ráda, že s nima dojedu do JH, Vojta je teda v pohodě, ale Elina v autě řádí jak černá ruka a bohužel zvrací :grinning: , ale jestli se to zlepší , tak jsem u vás na to šup....nebo se v létě můžeme sejít u nás na chatě - naši jí mají na Blatě, to je kousek na Bystřicí, je to tam fajn...
9. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava - bohužel zvrací :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne bohužel zvrací :grinning: - už mi šibe
9. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a musím se pochlubit - chluby,chlub - ségra dneska odpo měla na testíku // - tak doufáme, že "budeme mít další mímo", nechci to zakřiknout, tak jen tak potichoučku se chlubím, páč doma se to až do vánoc musí udržet v tajnosti, vím to jenom já...a já to NEVYDRŽÍM A URČITĚ TO VYKECÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁMMMMMMMMM
9. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kolegyně, kde jste všechny, jsem se těšila, jak s váma podrbu, když už jsem konečně připojená a vy nikde, to mě teda pěkně štvete....
10. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojky

Vojtí: ale prosím tě, barák určitě nespadne, když se tu sejdeme... Ale tu chatu také beru.. máme to kousek a jezdíme tam na kole :wink: :slight_smile:

JJInak moc blahopřeji, hlavně, ab yto dobře dopadlo... držím pěstičky a ty koukej mlčet :grinning:
10. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, no ještě že zas začla Skleni s Vojtíškem psát - aspoň je co číst - jinak se nikdo moc nerozpovídávával :grinning:
Sraz byl fajn - opravdu okružní kolečko - Antitrams je strašně sympatická a milá holčina, takže se těším, až se příště uvidíme na dýl a hlavně v teple. U toho ptáka to bude ok!Anebo u skleničky, když nabízí - :grinning: mám auto, tak klidně dojedu :wink: - teda jestli pozvání platilo na všechny
:grinning: ,jestli ne, tak se omlouvám za vlezlost :grinning:
:grinning: Ji :grinning:
Jinak Petrevě jsem před srazíkem psala - jen jsem si bohužel zapsala blbě číslo, takže sms nedostala - to jsem celá já :sweat_smile: No ale stejně jsme je potkaly - jó Hradec je malej.
:wink: Jinak dětičky jsem taky moc nestačila prohlídnout - Mišáček tam byl zakuklený. Míšu jsem zkoukla než stačila zavřít ty svoje krásný očička.
Bambi: Daník je ukecaný někdy až moc - hlavně když jedu v autě a nadávám - tak to potvůrka všechno opakuje
:grinning:
Vojtí: Gratuluji k miminku v rodině a držím pěstě, ať je vše ok :slight_smile:
Skleni(i Vojtí): Doufám, že příští srazík si nenecháte ujít :wink:
Jinak u nás nic moc nového - cukroví nepeču, protože ho manža nejí. Na úklid se chystám až příští týden - nemá cenu to dělat dřív, protože by se to u nác zas zabordelilo :slight_smile: A dárky až na pár výjímek už mám, takže na Vánoce jsme víceméně připraveni...ještě ten sníh
:frowning2:
10. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Vojti, kam jste se stěhovali? Anit říkala něco o domečku. Pořád bydlíš v Kardašově Řečici?

U nás teda taky nic moc nového. Já už mám dárky taky všechny. Dneska Michalka konečně řekla psovi ha (jako haf). To se jí snažím naučit už půl roku a až teď se jí to povedlo. A taky říká ha telefonu (jako že děláhaló). je to docela sranda.
Moje mamka jí naučila koukat z okna. Ona totiž strašně ráda pozoruje, co se kde děje. Takže stojíme na parametu a Michalka je nalepená na skle. Nemůžu jí z toho sundat. Musím vždycky vymyslet jak jí zabavit, aby na okno přestala myslet.

Moni - ty se máš, že manžel nejí cukroví. I když je fakt, že u nás ho jím víc já. Můj manžel má nejradši vosí hnízda, tak ty mu teda udělám, ať má radost.

Nevíte někdo, co dělá strašpy? Už tu dlouho nebyla.
10. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooojky

Mon: to je hezké, že se vám po nás stýskalo, viď Vojtí :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: Moni, no jasně, že to platí pro všechny. Sice nemáme nějak extra velký barák, ale určitě se sem v phodě vejdeme a hlavně budeme v teploučku. Můj tatík topí jako blázen. Bydlí pod námi.

Cukroví: no, ten můj říká, že to nejí a jen co to vyndám z trouby, tak je první u plechu, ale abych to nějak přeháněla, to zase ne... jen tak trochu :dizzy_face:
11. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem se pochlubit, vojtíkovi lezou další dva zoubky, už jich budeme mít 6. :grinning:
11. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, můj Vašek cukroví fakt nejí, ani na návštěvě ze slušnosti a já též(i když na to nevypadám :grinning: ) no a Daníkovi ho nepovoluji :slight_smile: - takže u nás pečení probíhat nebude.
Bambi: Taky jsme na okně přilepeni furt. Daník miluje auta a muže tam stát klidně půl hodiny :confounded:
Skleni: Moc gratuluju k zoubku. Ná vyrostl poslední asi v létě tušim a od té doby nic :angry: A s tim pozváním - tak to ráda někdy zajedu. Třeba nějak lednu, až bude větší klid :slight_smile:
Holky, co říkáte na ten sníh? Dobrý, co? Jen aby to vydrželo-aspoň do Vánoc!
No tak pa, já mažu ke tchánovcům a pak na trhy - manža je dnes na sportovně-picím a žracím dnu se svými kamarády, takže jsem slaměná vdova.Mějte se.
Jo a máme nové slovo: Sýkorka
:grinning:
12. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: no jasné, hned, jak se vám to bude hodit, tak vás čekám, ju???
12. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, Skleni, moc rádi. Jak bude v lednu trochu klidu, tak se ukážem :wink:
13. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,

Bambi - stěhovali jsme se v rámci Řečice, ještě ne do domečku, ale do většího bytu, domeček než doděláme, tak možná budu mít vousy pod kolena :slight_smile:

Skleni - tak když barák nespadne, tak se taky hlásím na návštěvu a Vojťula je teda taky pěkně zubatej, my si na všechny zuby tak dlouho počkali a co jsme kvůli nim vytrpěli - ale už máme 4 přední horní, 4 přední dolní a 4 stoličky...Vojta byl minulý týden u zubáka, tak ten už má vylezlý všechny - huráááááááááááááááá

Moni - tak ses snížku dočkala, a prý má vydržet i přes vánoce, tak to by bylo super...děti jsou i z tý trošky naprosto nadšený....já o něco méně, protože jsem zjistila, že jsme jaksi zapoměli koupit Vojtovi zimní boty :angry: A tiše závidím, že máš ukecaný dítě....my pořád nic - Vojta vůbec, s Eli je to lepší, ale tady žádnej zázrak. A jaký byly trhy - chystali jsme se, ale nakonec nás přemohla lenora :grinning:

Cukroví - tak to u nás fakt jede, kdybych pekla nonstop měsíc před vánoci, tak by to možná nestačilo....ale zase se u nás jí pár druhů - takže linecký,rohlíčky,perníčky,strojkový a kremrole....loni jsme s honzíkem dělali perníčky ze šesti kila těsta...no maso, ještě horší to snad bylo ozdobit...
13. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek