• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Vojtí: jasná věc, pak to dáme do kupy, už teď se těším

MOni: já j sem také nadšená, hlavně díky mrazům, snad ty chřipky zkončí.

V úterý jedem na vážení aprohlídku, tak jsem zvědavá, kolik cvalda bude mít.

HOlky a co nové fotečky, vy to normálně flákkáte :frowning2:
13. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Skleni - taky doufám, že se ty chřipky díky mrazům zastaví. Napiš, kolik bude Vojtíšek vážit.

Vojti - do většího bytu se budeme taky muset stěhovat. Nejpozději než půjde Michalka do školy. Ještě to musíme vyřešit, jestli až půjde do školky nebo do školy. Už přemýšlím, že budu dávat Michalku spát jenom jednou denně. Párkrát jsem to zkusila a docela dobrý. Akorát nesmí vstávat v šest ráno, to pak nevydrží. Od kdy ti Eli spala jednou denně. Ty jo 6 kg těsto, to by mě asi ranila mrtvice. No ale kdybych je zdobila já, tak to by teda vypadaly :grinning: Tohle mi teda nikdy nešlo. My doma peníčky neděláme, ale já je mám ráda.
Eli má úplně stejné zuby jako Michalka.
13. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - s náma bych to spaní moc neporovnávala, co si pamatuju, co skončilo to miminkovský období kdy spí téměř pořád, tak spí jednou denně - a pozor posledních 14 dnů už nespí přes den vůbec - vstává kolem půl sedmý, večer chodí v osm a kolikrát v devět ještě povídá z postýlky....je k neutahání. Vojta stále chodí po obědě spát - kolem půl jedný a vydrží klidně spát do čtyř, pak ho budím a večer spí jen jak ho položím...
A zdobit taky moc neumím, baví mě prvích xy perníčků, ty poctivě zdobím (i Honzík), pak už nás to neba, naskládáme je na stůl vedle sebe a "pocákáme" lžící a je to :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: pane jo, tak to jsi v jednom kole což?? mě by jeblo.

Bambi: určitě napíšu. My zatím spíme 3x, ale už se mu několikrát povedlo jen 2x a byl v poho, jen maminka na nerv :grinning:
13. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - :grinning: :grinning: :grinning: jako u nás,dítě celý dny nespí, má elánu za deset dospělých a i ty je schopná za den totálně servat, že všichni většinou doma večer už jen tak lezeme a jsme rádi, že dejcháme, hlavně teda manža, protože ten si to tak nějak všechno moc bere, oni se malý teď pořád tak jako poštuchujou,perou a ječí....a on to prostě nerozdejchává.... :sunglasses:
13. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vyhlašuju tipovací soutěž - kolik bude vážit malej Vojtula ??? :wink:
13. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele nech si tho jo???

Tak můj tip je +-10,5 kg, ať nežeru. Hele a jaká bude výhra???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je jako u nás, Vojta ječí, Dandula hejká a já jsem v klidu... :wink:
13. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych tipla do 10kg - to naše Elis nemá ještě teď - čím to dítě krmíš ??? :grinning:
13. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ráno jukla do očkováku a naše E měla při 8měsíční prohlídce přesně 8kg - tak šup, pište další váhy vašich ratolestí, ať můžeme srovnávat a tak :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michalka měla v 8 měsících 8,65 kg. Teď má tak 10,5 kg. Takže asi tak jak malej Vojtík.
14. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teď jsem četla, že má být -20°C - no to snad ne....nejdřív nic a pak tohle :angry:
14. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, my máme teď v 10 měsících 8,65 kg a 78 cm. V osmi tipuju tak na 8 kg.
14. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojky

no jo, je to tu nějaké hubené, dáváte jim vůbec napapat????

Vojtí, jj, je to hrůza, ale snad bude klid od těch chřipek, ale i tak je to záhul na ty malinké drobky.
14. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - u honzíka ve třídě je pouze 9 dětí...všichni ostatní marodí, včetně jeho, má ukrutnej kašel, tak čekám, jestli z toho vylezou průdušky nebo co to bude...
15. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooojky kočandy

tak jsme zpět, naše noc byla katastrofa, Vojtí vůbec nemohl dýchat, jak mu stékala rýma do krku, ale na poslech prý dobré. Tááááááááááááákže, Vojtula má 10,10 kg a 78 cm.. :grinning:
15. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůů - tak to jsem byla blízko blizoučko :grinning: :grinning: , ale je teda hodně velkej - Eli má 10,20 a je jí 18měsíců....holt drobná slečna
přejeme Vojtíkovi brzské uzdravení, nebo aspoň at ta pitomá rýma mu dá pokoj
15. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala nové foto k Eli do alba, ať se máte čím pokochat :grinning:

a koukejte se taky pochlubit jak rostete !!!!!!!!!
15. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Vojtík je stejně dlouhý jak Justýnka, to je nářez a ještě k tomu má o kilo a půl víc. Když vezmu, že Justýnka je z nás ledňáčků skoro nejdelší..čím ho krmíte? :wink: My byli dneska u doktorky, malá se nějak osypala tak jsem e bála neštovic, byli jsme na návštěvě a klučík je právě doléčil. ale nic to není, asi měla Justýnka jen nějakou virózku. Jo a hlásím třetí zub :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline: no tak to blahopřeji ke 3 zoubku :wink: , baští to, co chce, ovoce, zeleninku, jogurty, přesnídávky....nic špatného :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: ti jsou kouzelní, Eli je krásná, už je to velká slečna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni díky, normálně se tady dmu pýchou :slight_smile:
cline- taky gratulujeme k zoubku, taky vám rostou pomalejc, co ????

holky, objednala jsem ségře k vánocům album pro miminko (mimo jiné, když už je konečně těhule) od anne geddes - takový boží - není to blbý, že ne, mě se strašně líbilo a prostě jsem neodolala :astonished:
15. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: určitě ne, také bych neodolala. Já jsem už koupila kamarádce chrastítka a rodit bude až v květnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtí já už mám doma taky jak dlouho dárečky pro strejdovy dvojčata, co se mají narodit až teď :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: tak vidíš, nejsi blázen :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak to jsem teda ráda...protože můj chlap to teda nějak nepobral :confounded: a hlavně má teď děsnou obavu, aby mě to miminko nechytlo tolik, že bych třeba chtěla další :grinning: :grinning: :grinning: - a mě teda chytlo...moc moc moc, už jsme vybíraly se segrou kočárky,postýlky,sedačky...a hlavně hadříky, jůůůůůů já se tak těším
16. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: hihi, tak to jsi dobrý blázen, jestli bys chtěla další. To je sebevražda ne?? :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni -zatim ne, ted mám opravdu někdy dost, ale třeba ještě jednou někdy časem.... :astonished:
:astonished:
16. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooooooooo, tak to jsem na tebe zvědavá, hlavně na tvého manžu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy kde se touláte?? to toho máte tolik na práci??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu skleni, jen nikdo nikde, tak jen občas nakouknu, jestli někdo nezavítal :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek