• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
jo tak to jo, a že bys něco písla to ne??? :wink:
17. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak se těšíte na 24.12. To už máme za týden. Já jsem fakt zvědavá, co bude Michalka říkat na stromeček. Akorát teda přemýšlím, jak jí od něj udržím co nejdál. Jinak nevím, jak by dopad. Myslím, že jí ani nebude vadit, že jehličí píchá. Ona je schopná sahat na všechno.
Taky mám hrůzu ze Silvestra. Tady na sídlišti je hrozný rachot. Tak si tu noc vůbec nedovedu představit. Jak zvládají vaši broučci Silvestra?
17. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: na Vánoce se těšíme, hlavně kvůli capartům, budou koukat, tedy alespoň Daneček, Vojtíka budou jistě zajímat jen papíry a mašličky.

Ad Silvestr: strach mám také, ale né u Danečka, ten to každý rok zaspí. Od jeho narození jsme se každý rok modlili, aby to bylo ok, a jemu to bylo fuk. Tak teď jsem z vědavá na vojtíka :confused:
17. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - no tak už píšu....

štědrý den - vojtu dodnes zajímá nejvíc balící papír a stužky...ikdyž letos pořád básní o bagru, tak třeba to letos bude jinak, loni Eli nadělování prospala a stromeček jsme nijak hlídat nemuseli...zato letos povídal manža, že ho asi přiváže ke stropu :grinning: my nedáváme stromeček na zem, ale třeba na stůl...takže teoreticky tam žádné batole nedosáhne...což jsem si dodnes myslela o mikrovlnce taky...než si eli přitáhla židli přes celou kuchyn a jala se ohřívat všechno co bylo při ruce, od tý doby naše nejnovější zábava je, že ona tahá židli k lince a já od ní....tak mám obavy, aby si jí nepřitáhla i ke stromku, když bude tak zajímavej... :grinning: :grinning: :grinning:

silvestr - u nás naprosto v pohodě, děti mi v noci spí a mohl by vedle nich střílet tank (to mají zřejmě po mamince) :grinning:
17. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: háááááá, tak to je holka šikovná :grinning: :grinning: :grinning: že by také po mamince :wink: :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

skleni - no jasně že po mamince :grinning: :grinning: :grinning:

téda to byl dneska mráz, což, je takhle zima i v JH a Bystřici ???? Já ráno otevřela okno a myslela jsem, že umrznu. Honzík má dneska fotbalovej turnaj v Bystřici, tak s taťkou ráno jeli a my tady válčíme sami, měla bych slepit linecký a ozdobit perníčky, ale nějak se mi do toho nechce. Ale musím se pochváli, už jsem vyprala a pověsila jednu pračku, vysála a vytřela a oběd už mám taky skoro hotovej...malý dneska vstávali neskutečně brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak asi bude po obědě povinný spaní, už to na mě jde teď....

tak zatim holky pa
19. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak načuhuju, a nikdo nikde ani sklenička....co je s váma všema ???
19. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Vojtí já nestíhám. Musela jsem udělat pomazánky,protože nám přijede návštěva, hned po obědě. do toho trochu poklidit a uvařit.... Fakt jsou tady?? no to je škoda, že jsi nejela také, tak ať dobře dopadne.
19. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, hele Skleni ty jsi mi volal viĎ? co jsi potřebovala předpokládám, že něco z krámu??? TAk napiš.
19. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolí jj, volala, ale už to mám. Kdepak jsi se toulala, když jsem volala??? :slight_smile:
19. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy kde se dnes zase touláte???
20. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se válím....nějak se mi nic nechce, ani PC se mi nechtělo zapnout...dneska jsem ani nevařila, v lednici jsme vyhrábli zbytky odvčera...večer už bezpodmínečně musím zdobit ty perníky a lepit linecký...bóóóže to se mi nechce
20. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: já dnes pleskala vosí hnízda, ale už to máme hotové. Ještě jsem si říkala, že bych zítra udělala rafaelo pro tchána, včera mu to tu chutnalo, tak se asi pochlapím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra jedu do jh. SAMA. Tak si užiji super dopolko. Mám nějaké vyřizování, ale i tak mi zbyde čas někde na kávičku.
20. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni - kdybych vedela, ze dneska delas vosi hnizda, tak bych si u tebe objednala. :wink: Já se s nima budu mořit zítra :angry:
20. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: noooo, tak si to užij. Moje parketa to také není :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás naštěstí nepečené cukroví nikdo nejí - takže rafaelo a vosí hnízda a hříbky a takový ty ptákoviny se mě naštěstí netýkají.... :wink:
20. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, kde se zase dneska všechny touláte ???
já včera polepila to pitomý linecký a dneska jsem upekla ještě jednu várku, takže večer znova a ještě ty perníčky nazdobit a normálně mě ukecali a udělala jsem jim ještě dneska strojkový, myslela jsem, že už se na to vyprdnu a jaksi jsme jim to nedokázala odříct....
21. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: už jsem tuuuuu. TEdy to byl v JH mazec, už mě tam nikdo nedostane. Jsem si připadala, jako v blázinci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ty jsi ale šikula, ty jo, to ti ježíšek asi něco donese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé skleni - já se chystám do JH zítra, ale taky se mi moc nechce, žel bohu, musím, tam asi bude hodně lidí, co ???
Ségře dneska na gyn potvrdili těhu a dali jí fotku ze sona a průkajdu, ta byla tak šťastná.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti: no to je super, tak halvně ať je na sebe opatrná :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - neboj, to ona bude, už přestala čtvrtky a pátky chodit do práce :grinning: když je teď ta těhotná...za chvíli tam nebude chodit vůbec, jak jí znám :grinning: :grinning: :grinning: ....tak máme všichni obrovskou radost, příští rok budeme mít dvě miminka, tak už se moc těšíme.
22. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a ještě jsem vám chtěla napsat, jak jsem poslala mýho chlapa dokoupit nějaký dárky na vánoce - jel včera do Prahy, tak že tam něco dokoupí, a přivezl takovej ten šlapací traktor i s vlekem pro vojtu - má to asi tři metry, tak jsem zvědavá, jak to tady budou o štedrým večeru zkoušet v obýváku :grinning: :grinning: :grinning: a samozřejmě ty dárky, co jsem po něm chtěla, tak na ty nějak pozapoměl....
22. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: no to je paráda. To je to samé, když jsme koupili Danovi 4-kolku, je také obr velká a narážel do všeho. Teď je uklizená, protože ho nebaví.

No jo chlapi, to sis už měla zvyknout. Tomu mému dárky kupuje jeho ségra... no jo, má jí vycvičenou :sweat_smile: :frowning2: :angry:
22. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci vám všem popřát krásný Vánoce!!! Ať dětičkám svítí očička a vás to hřeje u srdíčka :dizzy_face:
VoJTI, musíme se domluvít, kdy vám vrátíme tu váhu. Moc mi pomohla!! FAkt!! Jsme dlužníci!!
22. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: Vám také, pěkně si to s Elenkou užijte :slight_smile: :wink:
22. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - na myšlení (nemyšlení a vymýšlení) chlapů si snad nezvyknu nikdy :angry: :angry: :angry: už si myslím že jo, a vždycky mě dokážou něčím překvapit (myslím kohokoliv mužského rodu)

Petrev - taky krásné vánoce...na váhu nespěcháme, vy už nevážíte ??? Až budeme mít cestu do JH, tak se ozvu a klidně si jí vyzvedneme a žádný dlužníci nejste, nám tady jenom ležela, tak byla aspoň užitečná.
22. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: hele, to musíš brát s nadhledem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY ZÍTRA SI TO S MRŇATY UŽIJTE. HLAVNĚ PĚKNĚ V KLIDU :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všem vám přeju krásné vánoce, užijte si je v klidu a v pohodě a tak... :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji taky hlavně klidné svátky a hodně štestí a zdraví v Novém roce!
23. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek