• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
bambi - a gratuluju k angličtině :slight_smile:
19. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
bambi_ já taky moc gratuluji. Všechny studentky s detma ci pri praci maji muj hluboky obdiv. Já to vzdala :confounded:
Sousedi jezdi s kolkou od lonska (ted ji bylo 5) a pry v poho sjede nejlehci sjezdovku a jezdi na pome. Na horach vidame deti tak ctyrlety, Michálka to taky ceka. Prvni hory ho kazdopadne cekajji uz za mesic, jedeme do Karpat.

Jinak kouknete na nove foetcky, konecne jsem se dokopala zmensit je a pridat. Jdu delat livance.

papa
19. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
anit - teď jsem lívance dodělala :grinning: :grinning: :grinning: máme nějaký stejný chutě, ikdyž tady si je vyžádal nejstarší synátor :grinning:
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jak zvládáte mrazy? Já už se těším, až to přejde. Dneska jsem šla ještě s Michalkou spát ven. Kdyby neměla studený tvářičky, tak ani nevěděla, že je venku nějaká zima. Ale jestli se ještě ochladí, tak už ven nepůjdeme.
Já pořád něco vařím, protože Míša je pěknej mlsal a vybírá si jen to, co jí chutná :angry:
Tak jsem dneska hledala nějaký recepty na internetu. Hlavně omáčky, aby se jí to dobře jedlo.
25. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my jsme dnes venku vubec nebyli. V so jsme byli plesat a jeste dnes jsme se z toho dostavala.Tak jsem zehlila a zehlila. A taky odpo prisel opravar na lednici, protoze jsme v ne odpo zjistili, ze nefunguje. A to ji mame 4roky. Ventilator odesel a servisak rikal, ze je dobrej, ze vydrzel 4roky. Pry se ted vse dela ucelne,aby to vydrzelo co nejmene. A to stala pres 20tis. Malem me trefilo.
Jo a hlasim, ze uz jsme na ctyrech. Desne se mu to libi, lumpikovi.
25. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
taky toho v těch mrazech venku moc nenachodíme - eli nechce být v kočárku a je rychle promrzlá..a chodí bez pleny - do plínky jí nenarvu ani omylem a když jo, tak stejně když se jí chce čurat, musíme plenku sundat, prostě se nám do ní vyčurat nechce, v pátek jsme jeli nakupovat do Budějek - ráno a vrátili jsme se na oběd a ona byla suchá....a doma hned načurala skoro celej nočník, a přitom si přes to dopoledne vůbec neřekla, asi se bála, že jí řekneme, že má plínečku, že jí slíkat nebudeme, protože je zima :grinning:

anit - to jste šikovný, za chvíli budete tapat :wink:
25. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady to nějak zamrzlo, ne? My máme za sebou oslavy prvního roku. Justýnka už lítá, že jí manžel o berlích ani nestačí :slight_smile: Baští taky jak o život a už se vcelku dá s ní i vyspat. Sice stále, když se vzbudí, přelézá ke mně do postele, ale už to bývá k ránu a jednou dokonce spala až do sedmi!!! u sebe. Co vy? SImonka už určitě chodí, že Straspy? ELenka jistě taky.
9. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hlasim zmenu bydliste z okresu C.B do okresu J.Hradec
12. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no jo nojo, tady je pusto!!!
KLARI, E ještě pořád nechodí. Pouští se, ale ťapkat nechce. Mě to teda nechybí a nevadí...líbí se mi jak se prdelí po čtyřech :dizzy_face:
COKO, tak paráda? Kde jste nakonec našli byt??
15. únor 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme v Nové Včelnici
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
COKO, tak přece? Něco jsi o tom, myslím, psala. Máte domeček nebo byt?? A jezdíš do JH?
15. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

koukám, že sem už nikdo ani moc nechodí.....

Petrev - tak E. už je takhle šikovná :grinning: jsou roztomilý takhle "neohrabaný"

My už jsme asi tak měsíc přes den bez plen...na spaní ještě dávám, ale je to boj, E. je prostě nechce. Jinak v pátek jsme mazali na pohotovost a oba prckové dostali ATB, já už je mám před 14ti dny, nějaká bronchitida či co, a oni to samo chytli ode mne, nejdřív posmrkávali a pokašlávali - trošku, tak jsme dávali siroupek na kašel, smrkali o stošest a v pátek po obědě když se vyspali, tak eli 39,5 horečku a Vojta hodinovej záchvat kašle, kde v mezičasech už z toho zvracel....na pohotovosti naštěstí sloužila Plocková...tak teď zase mají průjem - myslím, že to bude z těch anitbiotik...a já přisla o hlas, tak tady chodím a sípu :angry: :angry: :angry:

Coko - ve Včelnici je to dobrý, ne ?? Měla jsem odtud spolužačku, taková sympatická větší vesnice jako u nás v Řečici.....a proč jste se vůbec stěhovali , jestli to není tajný ??? :grinning:
15. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Vojti - Eli je moc šikovná, že je bez plen. Sice asi není vůbec sranda jí ty plínky dát na noc, ale třeba za chvíli zvládne být bez plen i přes noc. Michalka je skoro pokaždé přes celou noc suchá (musí se před spaním vyčurat a pak většinou vydrží). Ale nemůžu jí přece nejdřív vzít pleny na noc a teprve pak přes den :wink:

Já teď začínám pracovat na diplomce a vůbec se mi nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Cokosusenka - tak ať se ti v novém hezky bydlí. Já teď řeším taky stěhování. Máme malý byt a chceme větší. Akorát řešíme, jestli se stěhovat než půjde Michalka do školky nebo do školy.

Jo a ještě jsem zapomněla už nám roste 15. zub a předpokládám že 16. dorazí brzy (jsou to dolní špičáky). Takže už jen ty mrchy stoličky a máme všechny zuby.
Taky válčíme se spaním. Protože jednou je pro nás někdy málo a dvakrát zase hodně. Včera spala jen jednou a večer tak strašně křičela, jak byla unavená a přetažená .Nemohla jsem jí uspat. Půl hodiny jsem to zkoušela já a půl hodiny manžel. Nepovedlo se. Nakonec usnula asi vyčerpáním. Začala křičet a najednou bylo ticho. Problém je, že totiž nevydrží spát v kuse třeba 2 hodiny, takže jí jeden krátký spánek cca 60 minut nestačí.
15. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám prosbu - nepoužíváte některá z vás doma zvlhčovač vzduchu ??? potřebuju nějaký rady a tipy, máme strašně vysušenej vzduch - panelák no....hrůza, díky :astonished:
15. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted zrovna jsem nemocna,takze jezdim do J.Hradce na rehabko. My jsme zatim jen v pronajmu,uvidime casem.
Prodavali jsme dum,ale nejak se to nepovedlo,takze prodany jeste neni.
Manzel ma Hradci praci,tak jsme mu aspon bliz
17. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
Evi to vůbec nevadí, že jestě nechodí, Justík teĎ zase šíleně všude rabuje. V kuchyni ji jen odháním od koše a různých skleněných nádob. Bambi fržím place s diplomkou já mám stále jen tu první třetinu, teď mě čeká pakárna s přemluvením sester v porodnici aby tam dávali můj dotazník. Už se těším na ty otrávené obličeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak J už konečně spí celou noc. Takže úleva, kojím už jen ráno v posteli a večer ve vaně :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite o nekom kdo by koupil temer novou mycku. Moc jsem ji nepouzivala,ma rok jeste zaruku. Je to AEG power favorit. Me se sem nevyda a kdyz jsem v pronajmu,tak jim to tu nechci predelavat. Pc byla 10 999,dala bych ji nevim levne tak 3500. To si myslim ze je dobra cena.
21. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
CLINE, tak máte taky všude "uklizeno"? Jooo to je dobrý, E ráda kramaří všude kde to jde otevřít :grinning:
COKO, jak je ta myčka široká??Bude to asi ta "velká", viď. My pořád uvažujeme...ale potřebujeme jen 45cm.
22. únor 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to 60 cm
22. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Coco-vůbec netuším, kdo by koupil myčku.

Petreva - Michalka taky ráda všechno otevírá a vyhazuje věci. Všechny skříňky co jsou mám zavázený. Už mě ale nebaví je pořád zavazovat. Nejhorší jsou vestavěný skříně. Ty strašně ráda otvírá a vyndavá oblečení. A ty ani nejsou nijak zavřít. Chtěla jsem je zalepit, jenž když do nich často chodím tak je to hrozně nepraktický.

Holky poraďte mi nějaký dobrý recepty pro batolata. Já už nevím, co mám Michalce vařit. Hlavně se snažím dělat omáčky (hlavně večer), protože se jí to nejlíp jí. Když je večer unavená, tak mi to dost často plive, protože je mrška líná kousat.
22. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi:ja uz si ani nepamatuju co jsem varila,ale jednu chvili jsem mela pocit ze porad to same dokola.
22. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
COKO, toje škoda...tak u nás to neklapne, snad někoho najdete.
BAMBI,mi povídej s tím vařením...večer M už emá kašičku?
23. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak máme další antibiotika - v pátek dobrali tamty, v sobotu dobrý, v nedělí horší a včera hrůza....tak jsem zvědavá, kdy se z toho vyhrabeme... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jo a co vařit taky nevím, většinou nechávám na Honzíkovi a chlapovi na co mají chuť a malý sní všechno, jen když je něco ostřejšího nebo tak, tak jim odebírám dřív...večeříme mezi půl šestou a šestou a v půl osmý mají ještě kaši...

bambi - o vestavěných skříních mi povídej, doma jiný nemáme ale už chápou, že se to prostě nevyhazuje....
23. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mycka je prodana.
Jeste ten barak :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
VOJTI, jak je dětem??
COKO, to je detail, viď, prodat barák :grinning: :confounded: Snad se brzy zadaří!!
Vylezlo sluníčko a tu se přestalo povídat :confused: no na jednu stranu dobře!! Bude jaro, doufám!!!
2. bře 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co?? Jak se mají dětičky???
Prosím...od kdy jste dávaly dítka na nočník?? A jak jste postupovaly?? Jak často jste je posazovaly?? Já pořád nevím...není o tom nějaká chytrá knížka nebo článek?? Moc díky!
3. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja davala maleho nekdy az po roce,driv ne a on stejne nechtel sedet. Uz ani nevim kdy se to trosku naucil byt tam v klidu,nekdy po roce a pul. Ted chodi na nocnik sam,ale bylo to krusne.
4. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jen Vás chci pozdravit! nedočítám vše...omlouvám se. Tak co nového? U nás nic extra - Daník povídá a povídá - je moc šikovný - už si pokecáme. Jinak už i chápe - přines, podej, postav, ukliď atd...taže mi se vším pomáhá - je to zlatíčko. Jen začíná občas zkoušet hranice - a začíná se hošík vztekat. Zatím teda žádné záchvaty a extrascény nedělá, ale nemám iluze, že to nepřijde. No a já se snažím držet taktiku ignorace - nereagovat na vzteklý pláč - jééžiš, to je tak vyčerpávající!!!!! Když vám dítě řve 10cm do ucha a vy sedíte na tom gauči a předstíráte, že čtete - uffff - občas mě teda ruka svrbí:slight_smile:)) Jinak já se moc nezastavim - večer cvičim, učim, s Dádou chodíme do bazénu, do školičky, ven...než se stačím v pondělí rozkoukat, tak je pátek...to je neskutečný! Tak se mějte krásně!
4. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. bře 2010 ve 23:18 • janka313
Ahoj holky,
my jsme teď válčily s teplotama + se zubama. Už jich máme 16. Teď už je to lepší.

Moni - kdy chodíte do školičky? Taky tam chci jít.Je to pro nás docela na dobrém místě. Michalka už teď konečně spí docela dobře. S těma zubama to byla práce. Moc nespala ani přes den ani v noci. Furt byla taková přetažená, jak jí chyběl spánek. Dneska po dlouhé době spí už přes hodinu po obědě. Dřív spala tak 40 minut. Četla jsem s SEDMIČCE, že tam jsou dopoledne. Můžu tam jen tak přijít se podívat, nebo se musí člověk předem ohlásit? Díky za info.
5. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek