• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Evčo, neboj. nikde se o ničem rozšiřovat nebudu, ctím tahle veřejná "tajemnství" :wink: taky by mi to nebylo příjemné. jj, druhý červík je v bříšku, jsem měla strach právě z toho letadla,ale mUDr, říkal, že do 24tt v poho......

držím moc pěstičky. já bych do toho šla asi hned, nejsem zrovna dvakrát trpělivý typ... :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem psala, kamarádce se to povedlo na poprvé a takz v ARTu v ČB. oni měli ale trochu jiný problém....

moc moc moc moc držím pěstičky!!a zasejc se tu na tebe juknu.......... :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po delší době. Jsem už v kiosku a nefungoval mi tu net. Teď sice funguje, ale mám moc pomalé připojení, ale pořád doufám, že s tím manža něco udělá, aby fungovalo rychleji.
Petrevko, teda vy máte pořád trápení. Ale aspoň že se něco děje a doktoři se vám snaží pomoct. Já bych asi taky neváhala a šla bych do toho hned a zkusila co se dá. S tou prací je to špatné, když se to tak semlelo, hledáš něco jiného?
Bubli, vy se máte :slight_smile: Taky bych vyrazila někam k moři. Kam přesně jedete? Pojedete autem nebo s cestovkou? Vemte mě s sebou plosíííím :grinning: Koukala jsem na Tvé fotečky, jsou hezké, vidíš, jaká jsi šikulka. Já s Gimpem prostě nehnu, zdá se mi to složité :slight_smile:
hankah- ahojky, co Ty tu? Ještě chodíš na diskuzi ČB? Já už tam nebyla ani nepamatuju, takže vůbec nemám teď přehled, co se tam děje. Byl už nějaký sraz, nevíš?
5. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mourinko, koukej manžu popohnat s tím netem :dizzy_face: :dizzy_face: Než přijedu z dovči ať to frčí :grinning: :grinning: :grinning:
Jedeme kousek od Omiše. Prej je to malá vesnice, ale do Omiše je to kousek a to je velké lázeňské město, tak ho určo skouknem. Jedeme autem a jestli se vejdeš do malé cestovní tašky, tak tě vemem :grinning: :grinning: :grinning:
Jsme našťouchlí až po střechu. Jedem s manžovo bráchou a ten má ubytování zadarmiko od zaměstnavatele :wink:
Už teď mám hlavu v pejru. Hlavně nic nezapomenout!!!!
Doufám, že taky písne vojtisek......jak se maj a tak :sweat_smile:
5. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byli jsme od čtvrtka u tchánovců :unamused: tak jsem vás ani nemohla pozdravit.
Doma nemluvíme o ničem jiném a pořád to probíráme ze všech úhlů. Užívám totiž dlouhodobě léky na funkci střev a v těhu je vždycky lepší, když se neužívají žádné. Dr. sice říkala, že na lidech testované nebyli a savci neměli žádné problémy ani v těhu ani plody nebyli nijak poškozené...pořád nevím, jestli nebude lepší je vysadit, ale zase se obávám, jak budou ty střeva fungovat a jestli špatné trávení a zácpa nebude pro plod horší a toxičtější než třeba nízké dávky. Dneska chci zajít za Dr. a objednat se na kus řeči.
Taky bych si raději nechala skouknout štítnici, aby bylo před stimulací jasný,jestli se zase nezhoršila...
Jenže čas letí...teď ve středu se dovíme, jestli nám to schválila poještovna a jestli ano připraví nám injekce...pak se čeká na mrchu a 2. den se začíná stimulovat. Ale ty léky????????????????????????????????
Mouri, musíš mít makačku. Takové horko, to se do kempu lidi jen ženou, co? Bubli si už asi užívá pohodičku a slanou vodu. Ta se máááááá.
Hani, díky za diskrétnost. Jasně, že se přijď kouknout nebo klíďo zajdi k nám nebo na prochajdu...S tím miminkem v pupíku jsi mi zvedla náladu. Opatrujte se.
7. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, tak si to u moře hezky užijte a nespalte se :slight_smile: A hlavně se v pořádku vraťte a pak nám přijď povyprávět zážitky :slight_smile:
petrevko, právěže moc lidí ke kiosku nechodí, nemám ho přímo v kempu, ale u silnice, sem tam se zastaví kolaři nebo rekreanti, ale zatím to žádná sláva není. Když je horko, tak jsou všichni u rybníka a když prší, tak jsou zase všichni zalezlí v hospodě :slight_smile: Ale pořád doufám, že se sezona rozjede a přijede víc rekreantů.
A jak bylo u tchánovců? Odkud jsou?
My bydlíme s tchýní, má teda svůj byt a my taky, ale máme se rádi a tchán sice bydlí asi o 5 km dál, ale s tím se zase nevidíme skoro vůbec, takže pohoda :slight_smile:
7. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,

Evčo, omlouvám se, ale o víkendu jsem vůbec nestíhala. v sobotu jsme byli s našima v třeboni v lázních a včera v Jarošově na pouti. prsotě víkend blázinec. nějak blbě jsem se domluvila s Milošem,tak ti to nevzal ani on. nechala jsem CD u našich, kdyby na to Miloš náhodou zapomněl, tak ti to donesu příští týden. budu u našich téměř 14 dnů, protože nám doma nepoteče teplá voda. tak se prosím nezlob......

teda nemáš, to jednoduché, určo se poraď s doktorem, ať ti řekne, aby sis úplně nerozházela tělo. třeba jedný mojí známý řekli, že nemá přestávat kouřit, když se snaží otěhotnět a dlouho jim to nešlo. prý je to pro tělo velká změna a ta nebyla dobrá. taky byli v ARTu a dnes mají krásnýho klučíka.........
budu na vás myslet, ať to dopadne co nejlíp!!!!!!!!

mouri - srazíík zatím nebyl. pořád byl někdo někde pryč, ale snad se to brzy srovná a konečně se sejdem.....přijela bys taky......??
7. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,
Mouri, no....u tchánovců...není nikdy moc dobře...řekli jsme jim pravdu, jak to s námi je. Je to menší zlo než kdyby se časem dověděli, co jsme podnikali bez jejich vědomí. Jsou v tomhle na můj vkus trochu zvláštní.Když k nim přijedeme mamka chce hned slyšet, co je nového, nesnáším ty jejich drby a nechci se jim svěřovat, tak jim řeknem takové obecné věci...ale stejně nám mají pořád za zlé, že je nebereme jako rodinu, že jim nechceme nic říct...keci keci...proto jsme jim jen tak všeobecně řekli co se děje. Jejich reakce mě ani trochu nepřekvapila, ale opět dost namíchla. Máma hned, že za to mohu já se svoji nemocnou minulostí...a když se dověděla, že to tak není, že je "chyba" na straně jejího ňuňánka tak byl stejně chudinka on, protože on za to nemůže....Petr se k tomu ale hezky postavil a všechno uvedl na pravou míru a i se mě zastal. Díky mu za to. No a od toho se odvíjel celý víkend. Ani se mi na něj nechce vzpomínat.

Hani, to vůbec nevadí. Stejně jsme byli pryč a fotky nám neutečou,ne? :wink: S těmi léky se fakt nevím rady. Byla jsem u Pokorné a ta mě odkázala na centrum, že si tam s tím mají poradit. Já ale myslela, že právě tam mě odkáží na odborného lékaře, protože mě zná...Jsem z toho všeho zmatená.Ptala jsem se na inter. poradně jednoho Dr. v Praze a ten řekl, že by léky v těhu nedoporučoval, ale v letáku je psáno to, co jsem vám říkala minula, tak já nevím. Asi zkusím snížit dávku a uvidím...Na štítné žláze mě Dr. tak odbyla, že jsem nestačila ani promluvit, takže ji budu raději volat, to mi tel. vzít musí :wink: a zeptám se jí takhle po drátě. No a psych. léky jsem začala taky snižovat a jsem rozhodnutá v případě nouze pomoci si bylinkami...jéje jéje mám toho plnou hlavu...
8. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ráno to vypadalo, že bude krásně a už se to zase zatahuje, takže budu mít zase po kšeftu :frowning2:
Petrevko, teda to je hrůza s vašima, místo aby vás podpořili, tak vás takhle stresujou. My radši našim žádné zásadní věci neříkáme, protože jak se do něčeho začli montovat, tak z toho byl vždycky nějaký spor. Já už teda svojí mamku neviděla víc než půl roku, naštvala se, protože jsme jí nepozvali na vítání občánků. Snažila jsem se jí vysvětlit, že to nešlo, protože tam šel tatík a protože jsou rozvedení, tak se zrovna moc v lásce nemají, ale urazila se a od té doby neviděla ani Radečka a ani nenapíše a nezeptá se, jak se má, jak roste a tak. Tatík je v pohodě, vidíme ho teď každý den a o malýho se stará, vozí ho na tříkolce kolem penzionu, hraje si s ním. A taky už pochopil, že se nám do ničeho nemá motat, takže s ním vycházíme dobře. A o tchýni a tchánovi jsem už psala. Ale je dobře, že se Tě manža zastane, když se něco děje.
Hanko, na sraz bych šla ráda, ale nejdřív v září, teď se do ČB nedostanu, protože jsem pořád v práci. Ale jestli pak něco bude, tak se určitě ráda zúčastním :slight_smile: Tak Ty takhle pendluješ mezi JH a ČB? :slight_smile:
Mějte se krásné, my jdem s malým na obídek, už nám kručí v bříšánkách :slight_smile:
8. črc 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouri, do Hradce jezdíme k našim. jsme tam tak každý druhý víkend......
kde máte kiosek? a to máš Radečka s sebou???? :astonished:

Evi, a co třeba nějaká homeopatika, nebo tak něco?? prý na "hřišti" pod zeleninou je nějaká paní, která míchá nějaké bylinky a dělá diagnostiky, nebo něco podobného. nemáš to jednoduchý, člověče. moc ti držím pěstičky, aby jsi to v poho zvládla!!určo to není jednoduchý. a co s prací? nezkušíš něco, aby jsi se dostala z tohohle kolotoče a myslela trochu na něco jiného???
8. črc 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Hani, kiosek mám v Chlumu u Třeboně. Radeček je tu se mnou a manža za námi jezdí každý den. Musí jezdit do práce do ČB. V kiosku mám jednu brigádnici, už je tu šestý rok, takže zastane hodně práce. Když chodí málo lidí, tak to tam zvládne sama a já hlídám Radečka a když je frmol, tak mě jen prozvoní, já popadnu kluka a běžíme do kiosku :slight_smile: Radeček si tam hraje a my pracujeme :slight_smile: A večer když manža přijede, tak si ho vezme a já zůstanu v kiosku, protože to už je většinou plno a je hodně práce.
Petrevko, taky mě to napadlo s těma homeopatikama, jak tu píše Hanka. Za pokus to určitě stojí a určitě jsou ty bylinky k tělu šetrnější než hrst léků.
9. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já bylinkám hodně věřím. Hani, myslím, že ta pani dělá kineziologii a má spojení na pani, co má na dol. náměstí krámek s bylinkama a jinýma přírodníma věcma. Nevím ,jak se jmenuje...Právě tam jsem se chtěla jít poradit, které se smí pít v těhotenství...snad se něco najde.
Jinak homeopatika nevím, jestli si mohu "naordinovat" sama a zase platit nějakého Dr. už bychom to nezvládli. Mohla bych se ale zeptat v lékárně, měli by něco taky vědít.
Dneska budu volat do Artu, jestli pojišťovna schválila naši žádost o ICSI...Musím jít, abych to všechno v pohodě oběhala a ještě musím dneska dodělat nějakou práci pro organizaci. Starám se o granty a rozdělení peněz už hoořííí.
9. črc 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, homeopatika bych ti moc nedoporučila ordinovat si sama. ty základní na kašel,rýmu to klidně, ale tyhle věci jsou trochu složitější. v Třeboni byla šikovná jedna pani homeopatka. už teda nevím kolik chtěla, je to delší dobu co jsem k ní chodila. měla jsem totálně rozházený tělo díky HA - už jí nechci ani vidět. kdybys chtěla, zkusím ti na ní někde vyštrachat telefon......
jj, tu pani jsem měla na mysli......jednou jsem v tom krámku taky byla. teď nevím, jestli tam pani taky míchá ty čaje nebo má jen připravené od výrobce.
taky znám jednoho pána v ČB, není to vyloženě doktor, homeo se taky zabývá a dělá k tomu i karty a podobné věci. když budeš chtít, mlžem to víc rozebrat po IP nebo mailu.......
jinak koukám, že se nezastavíš....... :wink:

mouri, v Chlumu bydlela moje kmotřička a když jsem byla malá,tak jsme tam s babičkou hodně jezdili :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hančo, díky, určo buď v pohotovosti :wink: teď musím rozdýchat včerejší cestu do ARTu a pak se ozvu.

Vyfasovali jsme totiž injekce, tedy pero, ať nepřeháním. Ale stejně mi to přijde hrozný. Nechci doma dávat strach na jevo, ale mám ho velkej. Ani mi včera neřekli, žádné info o hyperstimuláku...prý se v tom nemám pitvat a věřit, že bude vše dobré. To je hezký, ale nechtěla bych zanedbat nějaké příznaky. Musím si o tom něco přečíst.
Petr asi bude nemocný. Dnes naklusal k Dr. tak uvidíme co se z toho vyklube. Já teprv čekám na mrchu, tak se snad dáme dohromady nez začnu píchat. Musíme...
No a jak vy všechny????
15. črc 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že vojtíšek stále žádné novinky nepíše, no ani se nedivím, když si vzpomenu na svoje šestinedělí,
tak to byl pěkný fičák :slight_smile:
Petrevko, vy máte pořád trápení :frowning2: Takže teď si musíš píchat nějaké injekce, hormony?
To je počasí, chvílemi prší, lidi ke kiosku nechodí a já zaháním nudu jídlem, už jsem pomalu jak bečka, jestli
to takhle půjde dál, tak si rovnou můžu nakoupit nový šatník, ale tak o dvě čísla větší velikosti :slight_smile: A to jsem si slibovala, jak po porodu začnu cvičit, ve fitku jsem byla 2x, jednou v bazénu a tím celá moje dieta skončila :slight_smile: A od té doby uplynulo už skoro 15 měsíců :slight_smile:
15. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouri, ahoj,
na diety prď, stejně jsou k ničemu...ale to, že nechodí lidi, to je teda pech!!!
Teď musím počkat na MS a druhý den cyklu začnu píchat, je to folikulostimulační hormon, aby dozrálo více vajíček najednou a mohli se odebrat. Pak se ještě bude připichovat jeden lék na to, aby nedošlo k ovu a všechny pěkně dozráli co nejlépe.
Petr si přinesl od Dr. antibiotika. Ach jo, fakt se nás ta smůla tak drží. Já nevím, co jsme komu udělali, že máme v životě více méně pořád "zataženo". A jak mám doufat, že se IVF + ICSI podaří, když nám život pořád háže klacky pod nohy...mám nějaký splín...
Mouri, ty máš net v kiosku?
15. črc 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konečně jsem se dostala k pc - respektive k internetu, takže naše malá kočka se vyklubala až 24.6. a to na "rozkaz" lékařů - měla jsem při posledních asi třech kontrolách strašně vysokej tlak, takže se jim to už nelíbilo a při poslední mě nechali v nemocnici, to bylo pondělí 23., v úterý 24.(na Honzíka svátek) mi v 10hod píchli vodu, že mi vyvolají porod a v 10.49 se Eliška narodila - 50cm, 3,64kg - docela macek, pak dostala žloutenku,jako tradičně všechny moje děti, takže jsme v porodnici skejsly o nějakej ten den dýl, svítili na ní takovým tím světlem - bráchovu svatbu jsem samozřejmě prošvihla na celý čáře....teď už jsme 14 dní doma,ale po jedný tý úžasný buřině nám vypadl internet a zapli ho až dnes, takže jsem nemohla dát vědět dřív - tak se nezlobte, jinak je všechno v poho, malá je hodná, téměř pořád spinká, brečet jsme jí ještě neslyšeli, takže fakt pohoda. Kupodivu ani malej vojta nežárlí, ohlazuje ji, a pusinkuje - někdy až moc, jenom v noci, jakmile si jí vezmu na kojení, sedí v postýlce a musím ho taky vzít k sobě....A dokonce mi začal chodit na nočník - sice se mu to ještě moc nedaří - ale tak 3-4x za den si už řekne....ono to nějak půjde...
Holky jdu se nasnídat, tak zatim. Mějte se.
16. črc 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek, mocmoc mocmoc zdravím. Mysleli jsme na tebe, jestli je vše v pořádku...a je. Výborně!!!To jsi porodila za třičtvtě hodiny? To by se mi taky líbilo. Možná blbá otázka, ale jak se píchá plodová voda? Zní to hrozivě.
Petrovi je už líp, ale já se dneska vzbudila a nějak cítím, že všechno není dobré, mám nějaký tlak za očima, že by rýma...a v krku taky nějaké hleny, ale nebolí mě. Musím zaútočit bylinkama...
17. črc 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
no jo, porod byl rychlý, a to jsem se ještě cca 20minut ráchala v tej vířivej vaně - to je super věc - no voda se píchá normálně takovou dlouhou jehlou - a nebolí to - protože ten vak co píchají, nemá nervový zakončení - tak jsem byla poučená - protože mě osobně to taky připadalo dost děsivý, když mi řekli, že mi píchnou vodu - u obou kluků mi praskla sama - takže mě takhle poučili a fakt to nebolelo, jenom to docela dlouho trvalo - Eliška měla kolem sebe obzvláště tuhý ten vak - jak povídala por.asistentka - a sám by stejně prý neprasknul. Jinak to bylo všechno dobrý, v pohodě, až na to papírování, zrovna ten den dostali nějaký nový formuláře - asi 3 obrovský listy, do kterých so pořád dokola vypisovalo to samý - to jsme prosím pěkně tvořili od zhruba 8 hod do 3/4 na deset - pak jsem šla na vyšetření - na prasknutí tý vody no a pak už to šlo jako po másle, po porodu mě hned "vyhnali" na pokoj, žádný dvě hodiny ležení, protože už se "cpaly" další rodičky - ten den jich bylo ještě asi 6 nebo 7 , rodily se skoro samý holky -ale teda podstatně menší ten náš cvalda - ikdyž mě velká nepřipadala,protože kluky jsem měla přesně tak velký...
Tak doufám,že nebudeš petrevko stonavá, to by se to mimi zase oddálilo,co - tak nějak zběžně jsem přelouskala vaše povídání co jsem tu nebyla a hlavně - nevzdávat to - já tomu sice teda moc nerozumím, ale kamarádka je naprosto zdravá - její manžel taky a mimi ne a ne přijít, tak byli nevím přesně na čem - jí vzaly vajíčka, jemu spermie - oplodnili a pak jí jich pár umístili a čekali,jestli se ujmou - vím,že první tři pokusy jim platila pojišťovna - bohužel se nezdařili - další cvakali ze svýho, jeden cca 20tis, a povedlo se až na 11 pokus, teď je ve 4.měsíci, šťastný jsou je blechy - já jsem říkala, že na jejich místě bych to už asi dávno vzdala....a manžel,jak vidí doktora tak prchá, nesnáší je kompletně všechny, takže nám kdyby mimi nešlo normálně, tak bych asi neměla drobka žádnýho. Až teď co se narodila Eliška nám vlastně dochází, co nás potkalo za štěstí,že máme bez problémů tři zdraví děti....pak když vidíš,co některá máma dokáže dítěti udělat, tak bys vraždila....
Tak hlavu vzhůru, držím pěstičky, a uvidíš, že to půjde.
A každopádně bylinkama nic nezkazíš, ikdyž myslím, že to bude spíš tím počasím, každý den jinak, je to hrůza, dneska tady u nás od rána leje a leje, musela jsem Vojtovi pro sunar do lékárny, deštník jsem samozřejmě nenašla ani jeden, tak jsem pěkně zmokla, ikdyž to mám cca1minutu chůze.
Tak holky zatim pa, vařím květákovou polívku, tak prská na plotně.
17. črc 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prominte,ze se vtiram, jsem puvodne Hradecacka,ale v Hradci uz nebydlim,ale mám tam rodiče,tak jsem nakoukla k Vám do diskuze.
Takže zdravím Hradec a všechny maminky i čekatelky :grinning:

Petreva,
moc Ti držím palce , vím,co prožíváš, my jsme si tim prosli take a hned 3x,ted cekame po ICSI miminko, injekci jsem za ty tri pokusy mela 150 (u nas v CAR v Brne jich davaji opravdu hodne,ale vedi proc), a vsechno jsme zvládli. Až pak uvidíš,jak Ti miminko mává z ultrazvuku,tak na všechno zapomeneš.
Překvapilo mě,že Vám pojištovna hradí ICSI, nás to stálo celkem desetitisíce,ale už to neřešíme,dovolenou a jiný luxus si rádi odpustíme :wink:
Přeju Ti,at máš hodně vajíček k oplodnění a ještě Vám zbydou nějaké do mrazáku (my máme dvě zmražená) a vůbec at je všechno v pohodě.
Pěkný večer všem!
17. črc 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, děkuju za přání... :slight_smile: nám ICSI pojišťovna nehradí. Platíme si ji sami :angry: , ale je pro nás tahle metoda nevyhnutelná. Pořád doufám, že se taky dočkáme a snad ne za dlouho, ale už co nejdříve :sweat_smile: ...oba si to moc přejeme...už konečně nějaké světýlko na konci...
19. črc 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,
vojtíšku, moc a moc blahopřeju ke slečně miminkový, ať vám dělá jen samou radost a je zdravá jako řípa :slight_smile: Hihi měla jen o deko míň než náš Radeček. Porod jsi zvládla výborně, tos tam asi trhla časový rekord ne? :slight_smile: To snad ani není možné, že to může jít tak rychle. Je vidět, že už jsi zkušená mamina a víš co a jak :slight_smile: A byla jsi na nadstandardu? To papírování je hrůza, mě tam takhle zdržovali skoro celé dopoledne, mezitím sestra běžela odrodit nějakou maminku a pak se zase vrátila, já už tam hlady nemohla vydržet, tak jsem si tam mezitím vybalila rohlík z tašky, abych to čekání nějak přečkala :slight_smile: Doufám, že na podruhý už nebudou chtít nic vědět, když už mě tam v počítači mají :slight_smile:
V kiosku teď máme skoro pořád plno, jsem ráda, když si jdu v půlnoci lehnout a jak lehnu, tak hned usnu. Ještěže je Radeček hodný, v noci se nebudí, jinak bych to asi nezvládala :slight_smile:
Vítám novou maminku!
20. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Petrevko, co ta rýma - dobrý, nebo tě to zkolilo ??? Doufám, že ne....
To víš Mouri, po třetí už to jde spíš samo... :slight_smile: Ne to ne, každej prostě rodí jinak, já rychle porodila i Vojtu, od vyvolání do 1,5hod, a teď to holt bylo ještě rychlejší, ale jsem ráda,že jsem to měla rychle za sebou, ikdyž to nebylo zas tak nic hroznýho, to si dokážu představit daleko horší věci, než porodit jedno mimčo, ikdyž jak říkám,každej rodí jinak,takže mít asi nějakej komplikovanější porod, tak bych už do toho třeba nešla....A to že po tobě nebudou nic chtít na to rovnou zapomeň, mě taky v počítači měli a stejně jsme vyplňovali a papírovali skoro dvě hodiny jak diví....a pak toho papírování při propuštění, to taky stojí za to, vystavujou ti "tisíc" potrvzení, maminky platí zvlášť, za miminko platíš zvlášť, za nadstandart platíš zvlášť,malej jsme rovnou nechali píchnout náušničky - takže další potvrzení, potvrzení otce u porodu a potvrzení za použití výřivý vany - prostě všechno zvlášť a ke všemu ti vytisknou tři faktury,všechno podepisuješ jak blázen... chudáci sestřičky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mě to tak nepřišlo, asi proto, že jsem účetní - takže jsem takovej malej byrokrat - ale ostatní maminy na to koukaly jak blázni...Taky jsem ráda,že se vám rozjel kiosek, bez tržeb to nejni ono :frowning2: :frowning2: :frowning2: a pak se člověk asi i nudí, vi´d, není co čeho píchnout, to je lepší, když je práce víc - teda aspoň mě to tak připadá.
Bubli je ještě asi u moře co holky, taky už se těším, když bude všechno O.K. jedeme v září, tak doufám,že to vyjde.
Taky vítám Teri.
Holky zatím pa, jdu se naobědvat.
21. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Tak jsme se vrátily z dovči a připadám si tu jak na severním pólu. Je tady strašná zima. My jsme měli krásné počasí. Celou dobu bylo sluníčko jen jeden den nám pršelo. Bylo kolem 32°přes den a v noci 28°. Kolikrát se nedalo ani spát. Na Toníka jsem musela dávat mokrou plínku abych ho schladila a pak teprve usnul. Taky se nám osypal, ale po dvou dnech bylo všechno OK a my si jen užívali moře a sluníčka. Hned bych se vrátila.
Zdravím vojtiska a moc gratuluji k Elince. A co manža už rozmazluje??? Jsem moc ráda, že jste v pořádku a přeju malej jen to nejlepší.:slight_smile:)))
Mouri to musí bejt blbý když je takovýhle počasí a kšefty nejdou. Obdivuji tě, že to zmákneš i s Radečkem. Já si to nedokážu představit. Musí bejt fakt moc hodnej. :dizzy_face:
Petrevko, snad to už konečně vyjde. Ani si nedokážu představit jestli bych tohle všechno zvládla. Buďte silní a úspěch určo přijde :wink:
Zdravim teri a gratuluji k mimískovi. Kdy ho čekáte???
Tak se mějte já jdu prát a vybalovat a uklízet a..........
22. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,
tak dnes jsme jeli k MUDr. s Elišku na prohlídku, má chudák v pusince moučnivku - takový ty bílý fleky po jazyku a na tvářičkách, tak jsme dostaly tu odpornou fialovou vodičku co nejde z ničeho vyprat a mám jí tím vytírat pusinu, prý tak 6-7x za den, tak jsem zvědavá,jak tohle dokážu...Za 14 dní máme kontrolu kyčlí, musíme dávat široký balení - to je fakt věc, koupili jsme na to takový speciální kalhotky, že nemusíme cpát ještě na pampersku 2 obyč pleny - zkoušeli jsme to,ale malá byla jak balvan, obalená, hrozný...
Bubli - manža rozmazloval, a to ještě byla v bříšku - kupovala se nová autosedačka - protože po vojtíškovi jsme měli zelenou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: byla úplně nová ježděná cca 10 měsíců, protože vojta z ní rychle vyrostl,ale malá potřebuje oranžovou - modrý a zelený dupačky taky putovali na půdu a nakupovalo se růžový a červený....ale krotila jsem ho - nevím na co kupovat novou výbavu, když jednu mám téměř novou zloňska - a co,že je to i modrý nebo zelený...vojta taky nosí červený i oranžový, tak co...
Petrevku asi zkolila ta rýma,že se tak dlouho neozvala :confounded: :confounded: :confounded:
A k moři bych tak jela hned, je tu opravdu zima - dokonce jsem včera nelenila a večer jsem si přitopila v krbu....kluci byli na rybách,tak jsem měla volnej večer - jenom s Eli a Vojtou:slight_smile:
Taky jsem včera od kamarádky ze zahrádky dostala tašku blum, tak už mám zaděláno a bude kynutej koláč, nějaký blumy strčím ještě do mrazáku, přinesla jich fakt nějak moc a ani nebyli červavý, vyhodila jsem asi 4. Zítra chtějí kluci udělat štrůdl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvilku budu moct pect závodně....
22. črc 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bubli, děkujem za povzbuzení...jo, návrat je vždycky facka :slight_smile: Já myslím, že bys taky tohle všechno vydržela, kdybys toužila a mimnko nikde :frowning2: je pravda, že je to dost náročné, časově (hlavně pro ženu), psychycky i finančně...ale moc moc doufám, že se dočkáme broučka v bříšku... :cry: ...

Vojtisek, z čeho se udělá moučnivka? A to miminko nějak obtěžuje? Jé to budeš mít fialový prsíka :sweat_smile:

Holky, já jsem ještě nedostala menstruaci, měla přijít v pondělí. Zítra musím do ČB do Artu, vezmou mi krev a udělají ultrazvuk. Musím tam být mezi půl osmou a půl devátou, to budu vztávat brzy!!!Fuj.
22. črc 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
Petrevko - moučnivka je plíseň :angry: a chytí se ze vzduchu prý, já na to taky koukám,jak blázen, nás se to "chytlo" poprvé a prý to může bolet, ale malá nijak nepláče nebo že by nechtěla prý pít, protože to bolí, tak to asi nemá moc, tak už jsme nafialověli pusinu, natírám jí to po kojení a do dalšího cca za 3 hoďky se to dost smeje, tak prsíka moc fialový ani nemám, akorát Eliška má nafialovělou pusinku i zvenku a vypadá strašně :frowning2: :frowning2: :frowning2: - tak zítra od rána na tebe myslím,ať je všechno O.K. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Teda vojtisek je opět aktivní. Já pekla naposled.....ani nevím kdy :grinning: :grinning: a ty každej den a ještě máš dvě mimča na krku. Jsi fakt dobrá. Já jsem asi nějaká zpomalená. Zvládnu max. oběd pro nás a něco umixnu malýmu a na pečení se mi nechce ani pomyslet. Ale dala bych si toteda jó. Jo močnivku jsme měli taky a žádnej velkej problém to nebyl. Taky jsme byli fialový a to i na olečení. Malej si strkal ručky do pusinky a rukávky vzali za své.
Petrevko držím pěsti a myslím na tebe. Třeba Tti řeknou, že máš mimíska v bříšku když máž spoždění :wink: . Moc bych ti to přála.
Mouri makáš???? Prej má bejt už hezky, tak nakupte hodně piva ať není žízeň :grinning: :grinning: :grinning: Pááá
23. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
vojtisku - Radeček měl taky moučnivku, když byl miminko a doktorka nám na to doporučila, ať si koupíme Tantum verde - je to taková zelená vodička. Akorát jsem tenkrát nebyla moc chytrá z toho, že v příbalovém letáku bylo napsáno, že se to smí používat asi až od 4 nebo 5 let, tak jsem mu tím jazyk natřela asi 3x a pak jsem taky používala tu fialovou vodu. Ale je fakt, že ta zabrala nejlíp. A tantum verde jsme věnovali dědovi na dásně :slight_smile:
No a jinak Tě obdivuju, že máš při 3 dětech ještě tolik energie, že i pečeš jak o závod :slight_smile: Já teď naštěstí nemusím v kuchyni dělat nic, oběd i večeři dostanu až pod nos a dneska nám kuchařka upekla štrůdl, tak nemusím ani péct :slight_smile:
Ušetří mi to hodně práce.
Bubli - ahooooj :slight_smile: To je dobře, že jste si užili dovču, nebyli jste nemocní a vyšlo vám počasí. Jsi nám měla taky trochu sluníčka schovat do kufru a přivézt :slight_smile:
Petrevko - jak jsi dopadla v Artu, něco nového?
23. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vypadá to, že poslední neplánované tuleníčko, podotýkám, že jen z naší iniciativy ne že by byl vhodný čas nebo tak něco, přineslo zcela neplánované ovoce...je to spíš zázrak...dneska jsem měla HCG 2150 v prvních dnech a týdnech se prý pohybuje v řádech stovek...tak nevím proč já ho mám tak vysoké...V děloze nebylo nic moc vidět, jsem teprve 34 den cyklu, ale našla tam malou bublinku a prý by to mohl být naš cvrček :dizzy_face:
Já vůbec nevím co říct, nevím, jesti mám věřit, bojím se...provázela nás vždycky smůla, pohromy...
23. črc 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No páni, petrevko, tak že by ???? móóóóc bych vám to přála.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek