• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahojte,
tak si predstavte, ze ten nas kluk uz capka za obe ruce.O vikendu se probehl po brnenske ikee, v tydnu po globusu, v blesku se postavi na nohy a uz nakracuje,čápík náš.
Jinak na horach bylo moc prima, do konce sezony jeste chceme vyrazit jen s tatkou kousek do Rak. .
Zubu mame zatim 10, uz cca 3tý zadnej nevylezl,tak cekam, slintame jak bernandýni. Taky uz mame za sebou prvni kurz plovkani, tak se tesime na dalsi. Je to hrozna potapka.

Jen s tim jidlem bojujeme. Sklenický obed 175-220g uplne v poho,ale jakmile cokoli uvarim tak nechce.
Uz nevim co s tim, protoze bych uz rada vic varila, kdyz toho uz vic muze.
7. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co udelat nejaky srazik? Nekam z detma. Ja nevim co tu kde mate,my chodime v Hradci jen do kulicek do hypernovy :slight_smile:))
20. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
cocosusenka - srazík není problém. TeĎ nás čeká krásné počasí, tak proč ne. Nebo mi napiš, kdy chodíte do Hypernovy a můžeme se tam sejít. Máme to blízko. My můžeme dopoledne kolem 9,30 do 11 nebo odpoledne tak po 15 hod.
Jinak já plánuju s Michalkou vyrazit k Sasmannové do školičky. Teď jsme po očkování Priorixu, tak čekám na reakci. Pak vyrazíme. Chci, aby se Michalka začala kamarádit s jinýma dětma.
20. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omluvam se byla jsem vic nez tyden u tatky na Morave.
No my jako pravidelne nechodime do hypernovy,jen obcas.
Tento tyden my to taky nevyjde,zase od stredy budu u mamky ve Svinech. Takze pristi tyden bychom se mohli domluvit. kdo se prida?
29. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,¨
tož my asi ne...Elenka od cca 10 spí v kočárku a pak ještě od cca 15,40-16 hodin, to taky chodíme ven...takže u nás připadá v úvahu jen procházka. Ale užíte si dětský koutek s moc prima kafíčkem :wink:
BAMBI, až vyzjistíš, jak to chodí ve školičce p. Sassmannové tak písni, zajímá mě to taky.Díky.
30. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jen k té Sassmanové - chodíme(teda několikrát jsme tam byli) s kamarádkou v úterky dopo. Můžeš si tam s dítětem hrát a nakonec přijde asi tak na 10min Sassmanová a zazpívá s nimi pár písniček. Vstup stojí 40Kč. Asi je tam i jiné dny(jsou tam myslím placené půlroční kurzy a taky hlídání dětí bez maminek)...ale co kdy je nevím a web.stránky myslím nemá.Jinak je to tam fajn, ale když je teď hezky, tak spíš s Daníkem chodíme ven...na děts. hřiště nebo do města...na uzavřené prostory času dost, až bude pršet nebo zima:slight_smile:))Tak to je jen co vím já.Mějte se:slight_smile:
31. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - u Sassmannové jsme byly 2x. Chodíme ,jak píše Moni, v úterý. Jdou tam od 9-12. Děti tam můžou i svačit. Nemusíš si nic brát sebou. Je jedno, jak dlouho tam jsi - pořád platíš 40,- Kč. Pokud Elenka spí, tak byste asi mohli chodit třeba hned od devíti, třeba na hodinku a pak by cestou domů spala. Michalce se to zatím docela líbí. Teď doma trénujeme taky říkanky. Minule tam tancovala a Sassmannová jí pouštěla sólo písničku no a Míša se předváděla.
Taky jsme se přihlásily na plavání.
2. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznate holku Blanka Zahradska?
4. dub 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, tak to neznám, co s ní je??
Bambi, tak budete chodit plavat?? Já pořád přemýšlím a nemůžu to vymyslet...nevím, co dělat, kdyby vyšel čas na spaní...
Už je tu fakt jaroooo!!!
4. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - taky jí neznám.
Petreva - zatím jsme se přihlásili a budou nás kontaktovat, v jaký čas a kdy bysme chodili. Když nám to nebude časově vyhovovat, tak plavat nebudeme. Ale ve školičce nás to moc baví. Přemýšlím, že třeba někdy se zajdu podívám i do DDM v Růžové. A jak jste oslavili Elenky roční narozeniny? Určitě už ťapáte, co? Chodí E venku? Michalka moc venku chodit nechce. Asi jí to v botech tak nejde jako v bačkorách, radši se nosí.
6. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co srazik v stredu? Dopoledne,na pokec? Sla byste nejaka?
9. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
coko - ve středu můžu. V kolik hodin by se ti to tak hodilo? A kde se chceš sejít? Nevím, jak znáš Hradec, když jsi bydlela jinde a teď ve Včelnici.
9. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím po dlouhé době,konečně chvíli času....zato počasí se nám dnes nějak zkazilo, už to vypadalo tak hezky, nadějně, a u nás od rána jen fouká a je zataženo, čekám kdy začne lejt a to jsem prckům slíbila velkou prochajdu....se picnu.
Jinak teoreticky ve středu dopo taky můžeme, ikdyž na courání ve městě nebo nějaká kavárna u nás spíš nepřipadá v úvahu, ty dva jsou jak roj rozzuřených včel...tak když bude srazík někde třeba jako minule pod tím gymplem, tak jo.....rádi.
9. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky tam neco navrhnete,nejak se zorientuju. Manzel je ridic autobusu tak uz to tu taky zna a ja ted jezdim na polikliniku,takze tak nejak pres mesto a kolem taky vim,a co nevim tak dohledam na mape :slight_smile:)
9. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tu stredu jede manzel k doktorovi takze se svezeme s nim,tak od 9h muzeme urcite
10. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my asi nemůžem...Elenka od desíti spí a musím jezdit...to vy asi budete někde na hřišti?? Napište kdy a kde a cca do kolika to vidíte, ráda přijdu, jak to bude možný :wink:
VOJTI, jsem hanba!!! Musíme ti vrátit váhu!!! Už na to myslím pár týdnů :zipper_mouth: Jak se vám to hodí?? Nám asi nejlíp o víkendech a buď poobědě cca do tří, v půl čtvrtý chodí E spát a nebo navečer že by P zajel sám naotočku.
BAMBI, tak jsem se na plavánína poslední chvíli přihlásily taky...to asi budem chodit spolu :wink:
10. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAMBI, jo jo, Elenka ťape cca od Velikonoc, venku ještě nechodila a zatím ji tam nechci nechat chodit ani nemá ven botky. Doma chodí v sandálkách tak to bude mít venku podobné, tak snad nebude potíž. Aspoň ti Michalka necestuje z kočárku, když nechce venkuchodit. To Elenka je pořád v akci :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
musím se omluvit ze srazu. Michalka měla dneska večer horečku přes 38, takže místo srazu se budeme léčit. Snad to bude brzo dobrý. Doufám, že bude aspoň trochu spát.Když jí není dobře tak skoro nespí, tak jsem zvědavá, jaká bude dnešní noc. :frowning2:
11. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky kdo byste sel,tak dejte do utery vecer vedet jo?
12. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi:at je male brzo lepe
12. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme virovou angínu. To jsem slyšela prvně v životě.
Dejte vědět, jak proběhl sraz.
12. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi?ja myslim ze asi nikdo nejde,nebo nevim. Uvidime,jestli se nekdo ozve
12. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ani já to na srazík nevidím, máme zápis - sice dva dny, tak by to tolik nevadilo, ale počasí je na prd....tak mi na srazík dorazíme až bude hezky...nezlobte se.
12. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAMBI, téda, jak jste spaly?? A jak je Michalce dnes?? Přeju ať je brzy dobře!!
COKO, jak píšu, no...my musíme jezdit, když E spí, takže 10-11 jsme venku, pak asi máte i vy obídek...nebo bys šla na procházku?? Asi možná bude ale pršet, viď. My tedy jdem i když přiší :confounded: takže klíďo se můžeš přidat. Je fakt, že to tady celénějak utuchlo a nikdo sem nechodí. Je to tak trochu škoda, ale co se dá dělat...Nepůjde ti brouček taky do školky?? Máte něco takového v plánu??
12. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - na to, že měla horečku přes 38 spala docela dobře, což jsem se fakt divila. Vzbudila se jen jednou a byla vzhůru tak hodinku a pak zase spinkala. Dneska pres den taky dost spala. Horečka jí hodně vysílila. Já jezdím o víkendu k našim, tak bysme se mohly domluvit a zkamarádit holky :wink: Jezdíme domů až tak kolem 17,30 h.

Snad se brzo zlepší počasí a mohl by se ten srazík zrealizovat. Já jsem teda teď docela ráda za tohle počasí, když už nemůže Michalka ven, tak mě to aspoň tak nemrzí. Když by bylo krásně, tak bych se doma asi zbláznila.
12. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tam to nechame az bude hezci pocasi jo? Je fakt ze ted je dost hnusne
Petrava:my mame jen golfac,takze kdyby prselo,tak by zmoknul ,ale my ani ten kocarek nepouzivame. Ja ho jeste letos nevytahla.
My uz jsme ve skolce nahlaseni a snad i prijmuti,podle toho co nam rekli. Jeste to budou rozesilat ofinalne behem kvetna
12. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAMBI, mě se zdá, že vás tu o víkendu vidím...to by bylo bezva! Ale Elenka ještě nemá botky na ven, takže my buď jen v kočáru nebo v náručí, ale musíme jí je pořídit, už se nedá svítit :grinning: Je dobře, že se M trochu víc vyspala, určitě jí tozmáhá...
COKO, asi teď bude pár dní takhle ošklivo...budete chodit do školky tady v JH?? A kam? My jsme takový pořád vycházkový...ona E spát v postýlce prostě za nic na světě nebude, tedy přes den, takže spí 2x ještě v kočárku, no :unamused: Ale rádi někdy půjdem! Snad už si spaní taky změní na jedenkrát denně. BAMBI už ti spí Michalka jednou??
13. dub 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - jo, jo my už spíme jen jednou. Pouze výjimečně, když v noci špatně spí nebo brzo vstává, tak spí dvakrát. Ale to nebývámoc často. Já jsem teď pořídila golfky, abych je mohla vozit v autě. Takže můžeme klidně vyrazit třeba s kočárkem. Ale určitě kup botičky, zachvíli bude hezky ať může Elenka ťapat. :wink:
13. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAMBI,a jak se naučila Michalka spát doma, když byla zvyklá na kočárek a ještě houpání?? Měly jste boje?? Nebo to šlo??
13. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - jeden čas docela dost brečela. Jen večer vždycky usínala v pohodě, nevím čím to bylo. Ale teď poslední měsíc najednou začala usínat celkem dobře. Jak jsem jí začala dávat jen jednou denně, tak je hodně unavená. Většinou jí položím a do 10 minut spí. Taky se občas stane, že pláče nebo nemůže usnout. Tak to je 100% účinné, když jí chytím za ručičku. Uklidní se a ví, že tam jsme. Chvilku kouká do stropu a pak zavře očička a spí. Akorát teda nespí moc dlouho, max. 1,5 hodiny. Ale někdy jen 40 minut a to je moc málo. Třeba se ještě naučí spát déle. TAkže jí teď musím hlídat a hned jak se vzbudí, tak zase chytím za ručičku, aby ještě spala.
13. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek