• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
BAMBI, díky za odpověď :wink: Taky to pak budu zkoušet doma, s ní přeci nebudu jezdit poo ven. Co pak ve školce :grinning: Určitě se u vašich někdy domluvíme až budete zdraví, tak dej vědět.
13. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme chodit tady do Vcelnice do skolky
14. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dneska už jsme bez teplot. Hurá.

Petreva - dneska mi volali z bazénu. Tak chodit plavat nebudeme, protože je to ve 12,30 a to chodíme spát. Sice mi paní říkala, že to většinou děti zvládají dobře ten posun spánku. Ale Michalka už je vždycky strašně unavená a máme co dělat vydržet do půl jedný. Třeba bude chodit plavat ještě starší. TEď tam s ní chci někdy zajít sama, jak se jí tam bude líbit. A jak na to bude reagovat její kůže. Jako mimi měla problém trošku s ekzémem. TEď už je to docela dobrý, ale bazén jí to může maximálně zhoršit.
15. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAMBI, bezva, že už je Michalce dobře :wink: Je to náročný a zdlouhavý, když je dítkonemocný, viď. Už bude dobře :dizzy_face: Tak je to pro vás blbej čas?? A nepřendají vás dojiné skupiny?? To je škoda, určitě bychom chodily stejně. Tak se skamarádí holky u vašich. Včera jsem vyrazily po chodníku a šloto E moc dobře. O víkendu nejspíš pojedeme ke tchánovcům :confounded: , ale ty další nebov týdnu klidně :wink: I když vy chodíte v půl jedný spát, to my jsme zrovna nejvíc bdělý, ale nějak to vymyslíme.
COKO. tak to jo...do Včelnice...A co manželovi, líbí se v práci v rámci možností?? Kuli tomu jste se přestěhovali, bylo to tak? My teď měli v merku domeček v JH, ale když nám řekli splátku, tak jsme raděj vycouvali... :angry:
Hezký víkend
16. dub 2010 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrava:Jee a nechcete ten nas? :slight_smile: Za koik jste si vyhlidli domecek?
16. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
COKO, ale vy ho nemáte v JH, ne? Mám v tom nějak zmatek :sweat_smile: Byl v krásný lokalitě, sice maličkej, ale velkej pozemek...stál 2mil700tis :frowning2:
BAMBI, tak jsem nakonec nejeli...tchýně jede někam na výlet do skal, či což, takže nás to nemine a pojedem příští týden... :confounded: Jeslti pojedete k vašim tak dej vědět! Rádi se projdeme slimáčím krokem :grinning:
16. dub 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - zatím to vypadá, že přijedeme v neděli. Zítra pošlu manžela s Michalkou ke tchýni, abych mohla psát diplomku.Když by to náhodou v neděli nevyšlo, tak se klidně můžeme domluvit i v týdnu.
Vy scháníte domeček? Já na tohle Michala nepřesvědčím, protože si nechce brát hypotéku (nechce mít na krku dluhy, který by ho pořád svazovaly), takže mi budeme pouze do domečku jezdit k našim. Jedině, že bysme vyhráli :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm nemame ho v J,Hradci,navic je bez pozemcu.
No to byli splatky tak 13000- 17000 zalezi jestli na 20 nebo 30 let. To vis zdrazili to. Ale za tu cenu musel byt krasnej.
Bambi:to vis dluhy jsou na h.... to ti muzu vypravet
21. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
všechny vás moc zdravím, nějak nemám moc času, práce, ty tři raubíři doma, do toho těhule ségra s velkejma problémama...ach jo.

Petrev - my máme taky hypošku na barák, splátka 20tis měsíčně, ale zase to máme "jen" na 12let (už máme 3roky za sebou) , chtěli jsme to tak , aby jsme neplatili hypotéku ještě v důchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děti za těch 12 let akorát budou potřebovat peníze na školy a pod...tak aby jsme jim nemuseli nic odříkat...

Coko a kde vy máte domeček ? Vy ho prodáváte ? Nějak mi to uniklo

Jinak jsme byli u zápisu, tak Vojtík půjde od září do školky - hlásí se tu 52 dětí, tak budou otvírat další třídu - mají jen tři - nevím kolik jim odejde školáků do první třídy, ale na takovou vísku jako jsme my se mi zdá 52dětí teda dost....ale říkala ředitelka, že chtějí vyhovět všem, ne jako jinde, že berou 12dětí a ostatní mají holt smůlu...že ví, že ty děti od těch 3let prostě ten kolektiv potřebujou ať má jejich matka práci nebo ne.

Bambi - to jo, dluhy jsou naprd, ale když chceš slušně bydlet (což mi přijde že v paneláku dost dobře nejde), tak dva miliony asi nenašetříš (pokud teda nevyhraješ :grinning: ) tak jinak než s dluhama to holt nejde...taky mi to docela vadí, ale když si mám vybrat panelák - kde je mimichodem třeba tady 6tisíc nájem + energie - a za těch 6tisíc vlastně nic nemáš, pořád to není tvoje, platíš jen nájem - tak to radši dluh, baráček, klid a jistotu, že až to splatím, je to moje :sweat_smile:

Tak jsem se vykecala a jdu něco dělat, dneska už jsem převlekla všechny postele - je nás nějak moc :grinning: ,tak ještě vysát,vytřít a prach a prdim na to, a doufám, že odpo bude hezky ať můžeme courat venku

Tyhle fotky jsou ze včerejška, když čekali než půjdeme na procházku :grinning:

Holky přihoďte taky fotky dětiček, ať vidíme jak rostete a tak .... :slight_smile:

Mějte se. Pa
21. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek:my ho mame u C.Budejovic
Nejak nemam na vas cas,jsme venku,nebo doma neco delam...
27. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sjem prave zjistila ze v J.H je AQUAPARK :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, jojo :wink: a víš, že jsem tam nikdy nebyla? Vždycky tam tak pere sluníčko, že mě to odradilo. Ale nosí si tam slunečníky a jsou tam i s dětma, tak někdy vyražte :wink:
3. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsou na tom skolky v J.H? Plno?
3. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Školky, co vím já, tak jsou vesměs plný. Teď byla kamarádka u zápisu s kloučkem a říakal, co tam bylo maminek :confused: Tak jsou zvědaví, jeslti jim chlapečka vezmou...vy jste přijatý??
4. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Jindřichův Hradec, já sice bydlím u Prahy, ale pocházím ze Včelnice, tak mě toto téma mile překvapilo:slight_smile:. Už se na jich těším, jedeme tam příští víkend na celý týden!!!! Paráda:slight_smile: Ani si přejte vědět, jak jsou narvané školky v satelitech kolem Prahy.....hrůza a děs, naštěstí to pro nás ještě není aktuální, tak doufám, že se to za pár let zlepší.
4. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka:ja jsem take ze vcelnice.
petrava:rikala nam reditelka,ze to nebude problem,ze kdyz tak otevrou jeste jednu tridu. Spis ted premyslim kdyz prodame barak,jestli nebude lepsi se prestehovast do J.Hradce,protoze ve Vcelnici misto nenajdu a kdyz bychom oba dojizdeli do Hradce,zas projedeme plus skolka na druhem konci,no nevim. Zatim barak neni prodany. Bohuzel. Uvidim co bude. No zas kdyz by Zdendu v h´Hradci do skolky nevzali,taky bude problem.
4. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,není mezi Váma některá od Kamenice nad Lipou?Koukám,že probíráte školky,tak at Vám tam dětičky vezmou a mají hodný učitelky :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
COKO, no jestli byste měli oba dojiždět, tak to je skutečně na zvážení...je to těžký,no...buď bydlet trochu levněji (asi) a dojíždět nebo dráž a mít všechno při ruce...je to otázka...taky nad tím přemýšlíme. Snad se baráček brzy podaří prodat! Můžu se zeptat, proč jste se stěhovali? Kulipráci manžela? To jste stavěli?
MONA, myslím, že tu asi zatím nikdo z Kamenice není :frowning2:
6. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko a kde ve Včelnici bydlíte? Teď je to s prodejem nemovitostí dost špatné, všichni čekají a nikdo neví na co, tak snad se to brzy povede. Od kamarádek zase vím, že po volných domečcích je ve Včelnici docela sháňka, hlavně z paneláků všichni utíkají....
6. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlime u te fabriky Tebo.
Petrava:draz sice bydlet,ale kdyz spocitac benzin co se prodeje,tak jsme na tom stejne.
Ne ne nestaveli jsme,prodavame starsi barak.
JJ kvuli praci
13. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tu nová bydlím v JH na Vajgaře je tu nějaká těhule z JH ?! j8 jsem 25tt :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabit, tak těhulka tu žádná není :sweat_smile: ,ale třeba časem přibyde...u nás tedy zatím nehrozí :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrev - u nás bych klidně "zahrozila" ale chlap nějak nechce :grinning: , Vojtu přijali od září do školky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé kéž by se nějaká těhule přidala :frowning2: .... bych potřebovala někoho na plavaní a tak.. .. :wink:
19. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
VOJTI, fakt...!!! Tak to já o tom ani nepřemýšlím :zipper_mouth: Super, že máte školku, tady je to prý natřískaný a kamarádka říkala, že se dostala jen s velkou protekcí...fuj nesnášim protekci...
MABIT, chceš chodit na plavání?? Jako pro těhulky??A chodíš na předporodní kurzy?
20. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrev - jak mi ty rošťáci odrůstají, tak mi to přijde takový divný, a klidně bych ještě jedno brala...bohužel manža je jiného názoru, ten jich má prý "dost", tak třeba ještě časem, za pát let změní názor :confused: máme ještě chvli čas. Jojo, že vyšla školka je super, hlásilo se tady 52 dětí a prý měli přijmout všechny....budou otvírat jednu novou třídu. Vojta děti potřebuje, ikdž teda beze mě nechce být ani s manžou...tak jsem zvědavá jak to zvládneme - oba :grinning: . Já mám další pohovor do práce, tak uvidíme. A co vy, co Elenka šikulka, jak se vám daří ?

Mabit - tak držím pěstičky, ať někoho najdeš...."ségra"je sice těhule 27tt,ale je na tom bídně, pořád nějaké problémy....včera nám jí odvezli do nemocnice do ČB a už to tam asi bude muset "doležet" :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak přeju pohodový těhoteství.
20. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj na předporodní kurz se chystám :wink: plavání tady pro těhotný není ale jen tak do bazenu ta voda moc pěkně nadnáší :grinning:
Vojtišku tak ať to sege dobře dopadne v ČB je v dobrých rukou,tady v JH to špatný není,ale budějky budějky jsou budějky....
21. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabit - v hradci to je fajn, pokud nejdou zadny problemy,ona od zacatku krvaci, pak se dr. neco nezdalo s placentou, pak zase dobry, ale furt krvacela...a ted uz strasne a mela velky bolesti - a dr ji řekl, že kdyby neco, rovnou do budejovic, ze tady by s ni nedokazali nic udelat...je prece jen brzo....
21. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MABIT, tak dej vědět kam na kurzík jsi se rozhodla...
VOJTI, téda ségře držím palce!!! Je to asi náročný psychicky, zejm. po tom čím si prošla s prvním miminkem, viď :frowning2:
Nám se daří střídavě dobře a méně dobře :grinning: ,a le zdaleka to není co to bývalo. E umí být pěkně ufňukaná a uplakaná, ale to jí fakt musí něco být. Je to číslo! Lítá jak ďáblík, všdchno doma vyhazuje, vyndavá, všude leze nahoru...je to mamánek jak vyšitej...teď má období, kdy fňuká a je taková divná, nevím, co jí je. Jeslti zuby nebo co...tak je to náročný, ale asi nic proti tomu, když máš děti tři :sweat_smile: taky chodíme na plavání a moc se nám líbí. Jinak má už jedenáct zubů a ten 12 se ne a ne procpat. už je taaaaak napokraji a ne. Musíme dořešit tu váhu, však už mě hanba fackuje ze všech stran :confused:
21. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrev - to s miminkem měl brácha :frowning2:, ségra čeká první...mimochodem bráchovi se 19.3. narodila holčička -Eva :wink: , taková prdelka krásná malinkatá...
Jinak v pondělí asi nejspíš pojedu do JH za kamarádkou, takže klidně po cestě tam nebo od ní pro váhu můžu přizastavit, jestli už ji nepotřebujete...to bych ti dala ještě vědět, jo ???

Mabit - ségra byla jednou na nějakým "kurzíku" pro těhule, vedla to sestřička od gyn.Pumpra na poliklinice,platí se každá lekce na kterou přijdeš, ne žádný sumu za celý kurz, trochu si tam zacvičily, pokecaly a tak....jestli budeš chtít, zjistím kdy a jak to bylo.
21. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek