• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky,
Petreva - my teď máme taky divný období. Dneska jsme brečely skoro pořád. Už skoro 3 dny nechce nic jíst. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jen vidí, že jí něco chci dát, tak spustí šílený řev. Akorát večeří, protože to už má fakt hlad. A trochu přes den. Nevím, jestlí jí nerostou stoličky. Nic tam ale nevidím, už je to moc vzadu v pusince. Vůbec nevím, kdy tak stoličky rostou. Teď už má 16 zubů, takže tyhle jsou poslední a bude mít všech 20.

Dneska jsem jí po obědě šla číst pohádku a ona normálně usnula (a to čtu max. 5 - 10 minut). Zavřela jsem knížku a povídám, že zbytek večer. Najednou kouknu a ona spí. To se mi teda ještě nikdy nestalo. Většinou sedí a kouká na mě, když čtu. Asi už byla unavená z toho breku.

Taky máme 8. 6. vystoupení ze školičky na Střelnici (budeme sedět a stát a říkat říkanky). Tak jsem na to zvědavá. Doufám, že vydržíme aspoň chvíli sedět, abych jí nemusela honit po jevišti). To bude trapas, bojím bojím.
21. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
VOJTI, aha, mám ot pomotaný...tak Evička :dizzy_face: tkahle krásně na jaro...moc gratuluju :dizzy_face: v pondělí?? A nevíš cca v kolik? My chodíme spát do kočárku, tak bych ti ji musela vzít s sebou. Tenhle víkend do KŘ nakonec nejeden, známým se to nehodí, tak by to byla cca za 14 dní.
BAMBI, jejda, tak taky rozladěnost? Je to pak náročný, viď. Ale jak holkám spolu chutnalo, viď? Teda Elenka to Michalce skoro všechno snědla :sweat_smile: To vystoupení je veřejné? A v kolik?? I když ona E asi nevydrží koukat a sedět.
22. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, veřejné to je.Budou tam asi hlavně příbuzní. Ale od nás může jen manžel. Mamka bude na té přednášce o těch zelených potravinách. Je to v 17 hod na STřelnici. My jsme nejmenší děti, takže to bude hned na začátku - cca 5 - 10 minut. No Michalka taky nevydrží sedět a se mnou říkat ty básničky, tak se právě bojím, že tam bude pobíhat a kazit to ostatním. Doufám, že jí budou zajímat ty lidi a bude sedět a koukat.
22. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrev - projíždím hradcem těsně před 9 a zpátky mezi 11,30-12....ale ještě se mi neozvala jestli má čas, tak nevím, jestli vůbec pojedu (kdyžtak bych ti písla na mobil v neděli večer)....jinak na váhu opravdu nespěcháme, jak už jsem psala,vážit nemáme koho,ségra snad vydrží celá do srpna, tak až potom by byla nutná...ted ji nijak nehoníme.

bambi - tak vy máte takovýhle trápení ? třeba to opradu bude těma zoubkama, Michalka byla vždycky s nima nejrychlejší ze všech, co si tak pamatuju, ne ? a kdyby měli lízt stoličky vůbec netuším, koukám Elis do pusy a stoličky má tři, vlevo dole jsou vidět špičky, takže co nevidět bude i ta čtvrtá. Tak vy budete mít vystoupení, tak přeju ať se vám vydaří, kam chodíte do školičky - k sasmanové ?
22. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti - jo, k Sassmannové. Chodíme tam i s Daníkem od Moniky. Ten krásně mluví. Michalka je zatím lenoch a pořád říká jen slabiky. Opakuje sice skoro všechno, co slyší, ale jen začátky slov. Nechce spojovat slova. Např. místo noha řekne nono. Opakuje jen první slabiku. Teď teda začala říkat houpy a dolů, abych jí nekřivdila Tak trošku pokrok :wink:
22. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrev - tak jenom malá změna, v pondělí do JH jedu, ale až po obědě, budu projíždět mezi 13-13.30 a zpátky kolem 17. tak když tak mi písni, jestli si jí nám někde vyzvednout, jestli se vám časy hodí, nebo ne...
22. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtíšku to budeš hodná,mě šváro co dělá tady v JH porodní AS tak mi donesla taky ěnjaké číslo na setřičku,ze šestinedělí která dělá taky předporodní kurz ....
Ať to sestře dobře dopadne,to jo s tím by tady v JH fakt nic neudělali,nejsou na to vybavení...
Holky poraďte nějakej dobrej obchůdek na nákupu výbavičky pro mimi,hlavně oblečení sekáč a tak..Už jsem toho hodně prošla,ale zase vy už to máte zběhaný :wink: prosí nedoporučujte ty jak prodávaj kočárky ( Housaři nebo Bašati) ty jedou trošku v jných cenových relacích než já :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tady po dlouhé době. Mabit, já chodila k té sestřičce od Pupra, teda si jen dvakrát, pak už nebyl moc čas,a el byla fajn. tenkrát plánovali mít to někde u Bílé paní, protže jim zrušili smolouvu u ZUŠky. Ale ta sestřička z šestinedělí je hrozně fajn, k té bych šla teď kdyžby to bylo aktuální. Jmenuje se Lenka Knapíková a v porodnici byla moc fajn. JInka do sekáče chodím dole v Jednotě na náměstí, mají to tam an kila a fakt se tam dají vybrat super kousky od Nextu, George, Gapu a tak a za fajné ceny. ALe musíš hledat, což se dá přežít když pak odcházíš se čtyřma věcma a utratila jsi tak 70,- :grinning:. Jinak já nakupuju taky V BUdějicích v Tescu, když mají akce na veškěré dětské třeba 30% tak se tam dá dobře nakoupit takový ten základ - overálky na spaní a abodýčka. Někdy se poštěstí i něco jiného, třeba jsem tam koupila super kombinézku a si za 200,- z původních 600,-. No jinak by to chtělo zase nějakou slezinu na hřišti pod gymplem, když už je tak hezky, ne?
24. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za překlepy, Justík tu spí, tak jí nechci vzbudit :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky jen vám sem tak vlezu..............tak se omlouvám, ale pokud můžu srovnat, tak v Hradci rozhodně za lepší cenu plínky - v Jarošovské - to nevím jestli jsou taky housaři a nějaké oblečky jsem nakupovala za dobrou cenu naproti nim u ťongů. Nějaká ta novamoda nebo co to tam je. Rovněž košile do porodky za 130 kč. Super.
Jo a těhu trička pěkné za 90 Kč a vcelku šik u ťongů naproti poště.
Já už si jen nepamatuju jak se ty jejich krámky jmenují :slight_smile:
A jakou s nima honím v Praze parádu
:wink:
24. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabit - já jsem chodila na předporodní kurzy k Lucce Knapíkové z porodnice. Když jsem k ní chodila já, tak ještě dělala přímo na porodnici a teď je asi na tom šestinedělí, tak to bude asi ona. Bylo to dobrý. Moc se mi to líbilo. Bylo fajn, že když člověk nemohl třeba přijít na nějakou lekci (byla jsem totiž 2 týdny v nemocnici), tak se dalo domluvit pak jít na tu lekci do jiné skupiny.
Já jsem docela dost věcí na mimi než se narodilo dostala. Ale občas taky nakupuju na Aukro.cz. NA ty nejmenší děti (tak do 6 měsíců ) je tam asi největší výběr a dají se tam sehnat pěkné věci.
24. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přïkláním k sekáči dole v Jednotě na horním náměstí - v pondělí s čtvrtek jim vozí "čerstvé" zboží a ségře jsem ta pořídila všechno - miminka to nezničí, vypadá to jako nové a za pár peněz....

mabit - večer budu psát ségre, tak zjistím co ty kurzy, ale jak psala cline, je to sestřička od gynekologa Pumpra a mají to na poliklinice, až zjistím víc, napíšu.

a pro srazík jsem taky.....jen navrhněte nějaký datum :wink:
24. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak o sekáši dole v Jednotě vůbec nevím....Já jsem teda taky hodně věcí podědila,ale pár maličkostí mi ještě chybí nějaký dupky,nějaký bodýčko a čepičky je to tak 10 věcí tak se tam vydám :wink:
vojtisku děkuji!!!
25. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabit - tak ten kurz je v úterý od 18ti hodin u gyn. Pumpra, ma ordinaci na poliklice a vede to jeho sestřička....
25. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
objednávat se tam nemusíš, prostě tam přijdeš :wink:
25. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj moc děkuji :wink: určitě si tam zajdu
25. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti - prosím, víš přesně, kde na poliklinice má Pumpr tu ordinaci? Já tam musím do 14 dnů a nevím, kde to přesně je. pater je tam spousta a já se tam na těch chodbách vždycky ztrácím :grinning: :grinning: :grinning: Můžeš mi to prosím tě trochu popsat. Díky moc. Jinak pro sraz jsem taky. Je nám celkem jedno kdy to bude. Kromě úterý dopoledne, to nemůžeme.
25. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - no přesně nevím, gynekologové jsou dole, ale segra řikala, že tohle je nekde v patře- myslim v druhym, že dole už nebylo na ordinace místo :frowning2:,ale kde přesně nevim, dole v té hale to bude určitě napsaný.
25. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Pupr by měl být v druhým patře tam kde jsou psychiatrové .....
26. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu chvili nebyla a tady se to rozjelo. Pak vas doctu,ted nestiham
26. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mam nejakou nostalgii :frowning2:
27. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
COKO, co to co to??? Je ti smutno??
VOJTI, co váš baráček???
MABIT, jak je? V jakém jsi týdnu? Ono se to už nepíše u "jména"??
BAMBI, jak se máte vy?? Co baštění a pití? není to lepší???
27. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
petrava:no jo problemy azas jen problemy....na zblazneni
28. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva : teď jsem ve 27 tt :wink:
1. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky vás to počasí tak štve. Koukám z okna a tam leje jak z konve. Dneska asi budeme hlady :grinning: , protože nikdo nedojde nakoupit :grinning: . Komu by se do toho počasí chtělo jít.

Petreva - jídlo už se nám zlepšilo. Dokonce už se Michalka naučila jíst sama správně lžičkou. Už jí neotáčí vzhůru nohama, takže jí všechno spadlo(teda někdy ještě jo). Už přišla na to, jak jí dát správně do pusy. :wink:
2. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - tak dneska už je to lepší, ne???? :grinning: :grinning: :grinning: KONEČNĚ
4. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju za radu s tím sekáčem dole v jednotě :grinning: je to sice hrabárna,ale vyhrabala jsem tam moc pěkný bodýčka a mikinku a utratila jsem tam za 5 kousků cca 60 kč :grinning: ......
7. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám na vás všechny velkou prosbu...nevíte, proč u vás v Hradci zkončil jako primář Miklica? Nutně bych to potřebovala vědět....:slight_smile:
3. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na jakým oddělení byl
8. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek