Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

Tak jsem tu tak brouzdala a hledala spřízněnou dušičku z okolí JH a zatím nic... 😞 Najde se některá z vás? Nebo Hradečandy jsou už rozeseté po jiných tématech? 😉 Zajímaly by mě např. zkušenosti nebo reference na porodnici v JH, cvičení, kurzy atd...
petreva
21. dub 2011
@vojtisek2007 moc ráda jsem tě potkala!! Když si vzpomeneš, napiš mi jméno to léčitelky, jo?? Díky moc. Když tak pak písnu, jak jsme dopadly my dvě 8-(
mourinkacb
19. říj 2011
Ahoj holky, kde jste kdo? Koukám, že už sem nikdo nechodí 😞
sklenicka24
20. říj 2011
Ahojky, po dlouhé době nakukuji, tak co je nového holky??? Jak se těšíte na vánoce??
ngvadi
25. srp 2012
ahoj, koukám, že tohle téma nějak umřelo před rokem, to mě dost mrzí... jsem napůl pražská a napůl hradecká, teď už budeme v JH sice jen týden, ale stejně bych tu ráda poznala nějaký spřízněný duše, zjistila, jaký jsou možnosti pro maminky s malejma dětma, a třeba i něco v budoucnu, až tu budeme víc, organizovala... mám dojem, že proti praze je to tu bída a maminky nemají kromě internetu moc možností dozvědět se o spoustě trendů v mateřství...
ngvadi
25. srp 2012
@mabit
@iza
@vojtisek2007
@bambi123
@cokosusenka
@cline
@petreva
@dadka2

tak to zkusím takhle, ještě stále jste z JH nebo okolí? neobnovíme diskuzní téma?
vojtisek2007
26. srp 2012
@ngvadi ahoj 🙂, stále jsem z okolí JH, ráda se připojím k obnovení tématu...
petreva
28. srp 2012
Také zdravím!! Zase nakouknu,jestli se někdo přidá...ale myslím, že většina se přesunula jinam...uvidíme
😉 Vojti, myslím na vás a psala jsem ti email, tak až bude čas koukni.
katka_brno
28. srp 2012
@ngvadi my se budeme stěhovat k JH asi v březnu, tak pokud se obnoví diskuse tak bych se přidala a nějaké mamči poznala 🙂
ngvadi
28. srp 2012
@vojtisek2007
@petreva
@katka_brno

holky, super, aspoň někdo:) vojti, odkad jsi? jak často míváš do JH cestu? petreva, ty jseš přímo z města? nechceš zítra zajít na hřiště? 😉 katko, dej určitě v březnu vědět 😉
petreva
29. srp 2012
@ngvadi Tak to čtu až dnes....ale stejně nemůžeme, jdu na schůzku do školky. A v pátek máme nějaké doktory...
A ano my bydlíme nedaleko města 😉
vojtisek2007
29. srp 2012
@ngvadi já jsem z Kardašovi Řečice,ale do JH jezdíme často, každý úterý jezdíme s holkama a dětma na sídl.Vajgar do dětského ráje Skáj a není problém se domluvit na některý jiný den, klidně s dětma přijedeme někam na hřiště na pokec 🙂.....ale tento týden to taky nevidím, máme toho moc....
ngvadi
6. zář 2012
@petreva
@vojtisek2007 holky, tak dneska jedeme zase prahy do jh, tak co byste říkaly zítra dopoledne hřišti? i když vy máte už asi děti ve školce, co... tak odpoledne?
petreva
7. zář 2012
My budem celý víkend malovat u našich kuchyň :-S

@vojtisek2007 myslím na vás...často 😉 |-|
vojtisek2007
10. zář 2012
@ngvadi jééé,tak to jsme prošvihli....a kdyby to šlo, příště radši víc dopředu, máme toho moc, tak aspoň týden dopředu,ať si stihnu zařídit program...

@petreva taky na vás moc myslím, Elenka už šla do školky, viď ?
katka_brno
3. led 2013
ahojte holky...atk já už pomalu balím a valím směr J.Hradec Tedy okolí 😃
@ngvadi tak co, jestli se nepletu státnicovalas nebo teprve budeš?
hojda
3. led 2013
@katka_brno Jééé kam k JH? Taky jsem od JH🙂
katka_brno
3. led 2013
@hojda Rodinu mám přímo v J.H ale stěhujeme se do Světců.
vojtisek2007
24. led 2013
@katka_brno ahoj Kači ,tak to jste kousek od nás 🙂 🙂 🙂
niky25
25. dub 2013
ahoj hledám maminku na pokec kavů a neco podniknout s dětičkami jsem z jindřichova Hradce a mám 11měsíční dceru najde se tady někdo?
katka_brno
25. dub 2013
@niky25 no třeba já, občas bych i mohla 🙂 i když od června budu v práci, ale občas by to šlo
niky25
26. dub 2013
@katka_brno tak to je fajn tak to by sme se mohly na někdy domluvit 🙂a ty jsi přímo z Jindř.Hradce?
katka_brno
27. dub 2013
@niky25 ne, ale to není problém
niky25
30. dub 2013
A jak starý máš dítě?
katka_brno
1. kvě 2013
@niky25 rok (za týden) 😃
niky25
1. kvě 2013
Nám až za měsíc a kousek..a máš holčičku nebo kluka?
katka_brno
1. kvě 2013
@niky25 holku
niky25
2. kvě 2013
@katka_brno tak když bys měla zájem a čas tak se mužem domluvit a sejít..
katka_brno
14. čer 2013
@niky25 omlouvám se, mám toho moc a nějak nestíhám, čas skoro nemám, je mi to hloupé, jsem bu´d v cukrárně a chystám nebo v autě nebo doma (ráno a večer) fakt se omlouvám, šlo by to nějakou sobotu, po obědě? třeba v parku pod gymplem? Pokud nepřijdeš dřív do cukrárny 😉
ngvadi
14. čer 2013
čau, tady se plánuje nějaký sraz? 🙂 jsme na víkend v JH, tak chci takyyy🙂

Začni psát odpověď...

Odešli