• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
@vojtisek2007 moc ráda jsem tě potkala!! Když si vzpomeneš, napiš mi jméno to léčitelky, jo?? Díky moc. Když tak pak písnu, jak jsme dopadly my dvě :rolling_eyes:
21. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste kdo? Koukám, že už sem nikdo nechodí :frowning2:
19. říj 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po dlouhé době nakukuji, tak co je nového holky??? Jak se těšíte na vánoce??
20. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že tohle téma nějak umřelo před rokem, to mě dost mrzí... jsem napůl pražská a napůl hradecká, teď už budeme v JH sice jen týden, ale stejně bych tu ráda poznala nějaký spřízněný duše, zjistila, jaký jsou možnosti pro maminky s malejma dětma, a třeba i něco v budoucnu, až tu budeme víc, organizovala... mám dojem, že proti praze je to tu bída a maminky nemají kromě internetu moc možností dozvědět se o spoustě trendů v mateřství...
25. srp 2012 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabit
@iza
@vojtisek2007
@bambi123
@cokosusenka
@cline
@petreva
@dadka2

tak to zkusím takhle, ještě stále jste z JH nebo okolí? neobnovíme diskuzní téma?
25. srp 2012 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi ahoj :slight_smile:, stále jsem z okolí JH, ráda se připojím k obnovení tématu...
26. srp 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také zdravím!! Zase nakouknu,jestli se někdo přidá...ale myslím, že většina se přesunula jinam...uvidíme
:wink: Vojti, myslím na vás a psala jsem ti email, tak až bude čas koukni.
28. srp 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi my se budeme stěhovat k JH asi v březnu, tak pokud se obnoví diskuse tak bych se přidala a nějaké mamči poznala :slight_smile:
28. srp 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007
@petreva
@katka_brno

holky, super, aspoň někdo:slight_smile: vojti, odkad jsi? jak často míváš do JH cestu? petreva, ty jseš přímo z města? nechceš zítra zajít na hřiště? ;) katko, dej určitě v březnu vědět ;)
28. srp 2012 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi Tak to čtu až dnes....ale stejně nemůžeme, jdu na schůzku do školky. A v pátek máme nějaké doktory...
A ano my bydlíme nedaleko města :wink:
29. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi já jsem z Kardašovi Řečice,ale do JH jezdíme často, každý úterý jezdíme s holkama a dětma na sídl.Vajgar do dětského ráje Skáj a není problém se domluvit na některý jiný den, klidně s dětma přijedeme někam na hřiště na pokec :slight_smile:.....ale tento týden to taky nevidím, máme toho moc....
29. srp 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petreva
@vojtisek2007 holky, tak dneska jedeme zase prahy do jh, tak co byste říkaly zítra dopoledne hřišti? i když vy máte už asi děti ve školce, co... tak odpoledne?
6. zář 2012 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem celý víkend malovat u našich kuchyň :confounded:

@vojtisek2007 myslím na vás...často :wink: :pensive:
7. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi jééé,tak to jsme prošvihli....a kdyby to šlo, příště radši víc dopředu, máme toho moc, tak aspoň týden dopředu,ať si stihnu zařídit program...

@petreva taky na vás moc myslím, Elenka už šla do školky, viď ?
10. zář 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky...atk já už pomalu balím a valím směr J.Hradec Tedy okolí :grinning:
@ngvadi tak co, jestli se nepletu státnicovalas nebo teprve budeš?
3. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno Jééé kam k JH? Taky jsem od JH:slight_smile:
3. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Rodinu mám přímo v J.H ale stěhujeme se do Světců.
3. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno ahoj Kači ,tak to jste kousek od nás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj hledám maminku na pokec kavů a neco podniknout s dětičkami jsem z jindřichova Hradce a mám 11měsíční dceru najde se tady někdo?
25. dub 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky25 no třeba já, občas bych i mohla :slight_smile: i když od června budu v práci, ale občas by to šlo
25. dub 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno tak to je fajn tak to by sme se mohly na někdy domluvit :slight_smile:a ty jsi přímo z Jindř.Hradce?
26. dub 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky25 ne, ale to není problém
27. dub 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak starý máš dítě?
30. dub 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky25 rok (za týden) :grinning:
1. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám až za měsíc a kousek..a máš holčičku nebo kluka?
1. kvě 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno tak když bys měla zájem a čas tak se mužem domluvit a sejít..
2. kvě 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky25 omlouvám se, mám toho moc a nějak nestíhám, čas skoro nemám, je mi to hloupé, jsem bu´d v cukrárně a chystám nebo v autě nebo doma (ráno a večer) fakt se omlouvám, šlo by to nějakou sobotu, po obědě? třeba v parku pod gymplem? Pokud nepřijdeš dřív do cukrárny ;)
14. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tady se plánuje nějaký sraz? :slight_smile: jsme na víkend v JH, tak chci takyyy:slight_smile:
14. čer 2013 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek