• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahojky v pohodě no já myslim že by to slo nějakou sobotu tak si řekni kdy a v kolik já se podřidim:slight_smile:a kde pracuješ v cukrárně?
15. čer 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky25 v žádné, otvírám jednu netradiční cukrárnu, tak mám spoustu práce
15. čer 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno A kde to bude? Jezdíme tam často, tak jsem zvědavá:slight_smile:
15. čer 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_brno Vypadá to moc hezky, tak ať se daří!
15. čer 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda děkuju
15. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno Tak to jo tak to přeji at se uspešně daří :slight_smile:
17. čer 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj .. hledám nějakou fajne ženštinu na pokec a i na nějaké společné venčení .. Jsem Janča :grinning:
22. črc 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akacule jé já taky jsem přistěhovalec z Prahy ... Jsem Janča .. jak se máš ???
22. črc 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dneska s kamarádkou zkontrolovaly @katka_brno cukrárnu, je to tam fakt moc hezký a příjemně mě překvapila nabídka :slight_smile: čokoládičky skvělýýý! ty všechny zákusky a šťávy sama vyrábíš? jen teda jsem zvědavá, jak se to udrží, zrovna jsme s kamarádkou říkaly, že zdravá výživa vedle má asi víc přijmů od lidí, co maj nuceně bezlepkový a bezmléčný diety, než těch, co se skutečně zajímaj o zdravou výživu... ale držim palce a občas tam přijdu udělat nějakou tržbu ;)
26. črc 2013 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ngvadi všechno krom marlenky peču, šťávy jsou sonnentor (limča byla čerstvá), mošty ze šumavy, čokoláda z belgie :wink: rybíz ze zahrady ...měla ses přihlásit :grinning: děkuju za pochvalu
26. črc 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno neboj, já se zase stavim pro čokoládičky :grinning: těhotenský chutě mě tam doženou :-P ještě jsem se o cukrárně bavila s tchýní, ta tam často chodí vedle k pani Pražákový do zdravý výživy, a ta říkala, že cukrárna je dobrej nápad, ale je divná otevíračka jen do čtyř, že třeba přes školní rok by se tam stavila spousta maminek s dětma, až půjdou ze školky, nebo lidí po práci, co si chtěj dát zdravej zákusek...
26. črc 2013 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi já vím, jenže malá chodí spát v 7 nejpozději a dojíždíme, takže proto do 4, primárně zaměřené na maminky s prťatama, jsem tu sama od půl 8 do 5 a Bera je tu celou dobu se mnou, musí taky ven :wink:
26. črc 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno jasně, je to fuška celej den v obchodě s prtětem, úplně jsem viděla sebe a budlu, prodávám v praze v obchůdku s látkovkama, nosítkama, šátkama a tak, taky ji mám s sebou a občas si říkám, co si musej zákazníci myslet... ale šlo by do budoucna třeba domluvit, že bych ti malou vzala ven na hřiště do parku, když tam půjdu s budlou... někdy se s budlou zastavim, třeba si holky padnou do oka :slight_smile:
26. črc 2013 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, myslíte, že bych se k vám mohla přidat? Mám malé neposedné batole a bydlíme na Vajgaře. :wink:
29. pro 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lmka2 tady to dost stagnuje, ale za mě určitě :slight_smile: někdy se můžem domluvit a dát nějakej sraz třeba ve městě... já teda budu co nevidět rodit, ale třeba stihnem ještě něco před tím :slight_smile: nebo pak někdy na jaře...
17. led 2014 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lmka2 někdy s malou zajdi k nám do cukrárny, holky si pohrajou, protože moje batole je taky neposedné a @ngvadi batole se jí bojí viď :grinning: :grinning: a můžeme se domluvit třeba aj na jindy, kdy máme zavřeno
27. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, co nějakej sraz? aspoň v pár lidech, hm? my jsme přesthovaný z prahy do JH a začíná mi tu docela chybět to, že v praze jsem měla spoustu kamarádek s dětma, tady zatím skoro nikoho... kdo se hlásí? co příští týden ve středu?
27. únor 2014 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady někdo z JH-) Mám kousek od JH rodiče, tak se tam občas vyskytujeme -)
27. únor 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo, je tu někdo? :slight_smile:
Před Vánoci jsme se sem přestěhovali. Znám tu jen dvě maminky, takže mi je tu občas dost smutno. Mám 21 měsíční dcerku a snažíme se o druhé. Budu ráda, když se tahle diskuze rozjede a třeba nějakou fajn mamimu poznám. :slight_smile:
10. dub 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lm222 ale jo občas tu i někdo je :grinning:
10. dub 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z JH

Nabídka levných dětských plenek.
Dovoz z Německa přímo od výrobce Ontex (mimo jiné vyrabí i Moltex).
Jsou kvalitou lepši jak HUGGIES, BABYLOVE, nebo Pampers Sleep and Play.
PRUŽNÉ ZAPÍNACÍ PÁSKY

ww.facebook.com/…00853/files/

nebo na e-mailu
2. čer 2014 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lm222 ahoj, teď koukám, že se tu objevil někdo aktivní :slight_smile: kdyby ses chtěla potkat, tak napiš soukromou zprávu, ráda se seznámím :slight_smile:
20. čer 2014 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_brno Cukrárna už nefunguje? Nedávno jsem byla ve zdravé výživě a cukrárnu už nenašla :frowning2:
20. čer 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda nene nefunguje, prakticky nikdo nechodil bohužel a tak jsme zavřely
20. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno To je škoda:frowning2:
20. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi Ahoooj, tak klidně napiš ty mě, jestli je to ještě aktuální. :slight_smile: Mám dvouletou holčičku, tak by si mohly všechny tři rozumět. A třeba i nás všech pět. :slight_smile: Dcera je hodně kamarádská. Má ráda starší děti, ale i miminka.
14. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lm222 @ngvadi já bych se třeba i přidala, kdyby se něco domluvilo dopředu, možná budu příští týden v hradci po-stř
15. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno my teď marodíme, ale příští týden už to snad bude ok...
15. črc 2014 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno Ahoj, ve středu už mám něco neodkladného, jiné dny můžeme. Ty bydlíš v Brně? Nebo Brně i Hradci?

@ngvadi Brzy domaroďte. V takových vedrech to musí být "super". :unamused:
16. črc 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek