• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
@lm222 já bydlím u Studené :sweat_smile: :grinning:
16. črc 2014 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno A proč to Brno v názvu? :slight_smile:
16. črc 2014 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky jsem taky z JH :slight_smile: ráda se taky seznámím :slight_smile: je mi 22, čekám své první mimí :slight_smile: jsem 25tt :slight_smile: :slight_smile: nemám v JH žádnou kámošku co by šla třeba na kafe nebo jen tak na procházku :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2014 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lm222 protože jsem bydlela v Brně a změnit to nejde :wink: :grinning:
16. črc 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezaho My se sem v listopadu přistěhovali, tak tu znám jen jednu kamarádku. Když jede pryč, tak se ten čas strašně vleče. Já už mám dvouletou holčičku a teď jsem v 10tt. A to bude určitě klouček. :dizzy_face: A jsem o rok starší. :sweat_smile:

@katka_brno A nechybí ti pořádné město? Brno je hezké. Přítel má v Blansku prarodiče a moc ráda tam jezdím.
16. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lm222 tak víš že chybí, ale my máme takové velké stavení a je tu klid, a to člověk hodně rychle zvykne :grinning: a sousedy máme jenom chalupáře :grinning:
16. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno My kupujem parcelu a bude taky na samotě. Ze tří stran les nebo stromy, z jedné velký výběh pro koně a vzdálenější domek. :slight_smile: Na podzim bychom chtěli začít stavět. Už se tam těším. Vím, že to bude úžasné. Jenže občas nastane chvíle, jako třeba teď, kdy něco sháním, ale v Hradci neseženu. V tom mi velké město chybí.
16. črc 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dcerka usla, jdu jí zkusit napodobit, jinak usnu už v šest večer. :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@Im222 :slight_smile: téda druhý mimí, to je hezký :slight_smile: a z jaké části jsi z JH? Já Hvězdárna... taky tu moc dlouho nebydlím s přítelem jsme se sem nastěhovali v říjnu :slight_smile:
17. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že jsme tu všechny naplavy:slight_smile: já zas z prahy... Určitě jste řešily to samé, k jakému gyn jste přešly?
17. črc 2014 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ngvadi já jezdím do brna až najdeš nějakého fakt dobrého (haha vím o jedné dr. ale ta nevím jestli nabírá a ani nevím jméno :grinning:) tak dej vědět

Jinak příští týden asi nemůžu, ještě nevím, možná budu v JH to po až stř nebo vůbec. Pak bych asi mohla a ten další týden asi ne. :grinning:
17. črc 2014 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno já taky zatim jezdim za svojí gyn do prahy, ta je skvělá a nechce se mi odcházet... jenže na preventivny jednou za půl roku to jde, ale až přijde třetí těhotenství, který jednou plánujem, tak to jít přestane... a nechci pak přecházet už těhotná...
18. črc 2014 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lm222
@terezaho
@katka_brno holky, tak jsme zdravý a mám teď pár dní ideálních někam vyrazit s děckama... tak co? srazíme se někde na hřišti?
27. črc 2014 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ngvadi tenhle týden by to šlo, ještě nevím jaký den
27. črc 2014 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ngvadi tak tento týden mi to asi nevyjde, zítra sice budu v hradci, ale už něco mám a odpoledne asi taky a pak jedeme dom, nejspíš mám to nějaké roztrhané, mám auto v opravě, budu ho vyzvedávat, je to prostě zmatené :sweat_smile:
30. črc 2014 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ngvadi Ahoj, přečetla jsem si to až dnes, je to stále aktuální? Dneska mám čas cca do čtyř, jen dopoledne mám v plánu úklid a v poledne spí dcera. Jinak tento týden mám jen ve čtvrtek sraz s mamkou v ČB . A v pátek po obědě jedem na Moravu do neděle.
2. srp 2014 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno Co jste měli s autem?
2. srp 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lm222 kompletně úplně v pr--li :grinning:

Holky od září bychom mohly zavést pravidelné pátky co říkáte? Že bychom se scházely v pátek dopolko, třeba v městské kavárně, tam je pěkný ten dětský koutek a aj pro víc dětí. My budeme muset stejně jezdit v pátek pryč z domu :grinning: tak bychom to mohly spojit. Dejte vědět, promyslete si to. Klidně, kdybyste chtěly a měly chuť můžeme už i v srpnu.
6. srp 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jábych byla pro :slight_smile: jen teda za sebe neručim do půlky září, to mě čekaj státnice, pak už bych mohla. a taky od září povedu jedno dopoledne program na YMCA centru, nějaký to cvičení a blbnutí s dětma. tak vás srdečně zvu, ještě dám vědět, kterej den to bude :slight_smile: (jo cena pro nečleny YMCY - 20kč za dopoledne, to je slušná cena, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
10. srp 2014 v 16:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ngvadi chci se tě zeptat, nevíš náhodou, jestli budou mateřská centra taky kontrolovat očkováky a vyžadovat očkování?
11. srp 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hele, ymca funguje tak nějak na dobrovolnosti a v podstatě to není žádný mateřský centrum, jen ymca poskytuje prostor pro různý akce, od schůzek seniorů, po schůzky matek s dětma. není to žádnej kroužek, kam by se děti zapisovaly, prostě každej tejden kdo přijde, přijde. říkám si, že i kdyby to bylo nakonec uzákoněný, tak se z toho vyvlečem, to je jak kdyby se kontrolovaly děckám očkováky v neděli na bohoslužbě, tam ta účast funguje podobně :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ngvadi jsem si to představila, jak před kostelem stojí hygiena a kontroluje :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
11. srp 2014 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
takže můj program na ymca centru bude od září každý pondělí 9-11 hod :slight_smile:
14. srp 2014 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
27. srp 2014 ve 13:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak ty pátky ruším. Občas nárazově, ale nakonec jsem našla v telči, což mám blíž, kroužek. njn. Ale tak snad se někdy potkáme a domluvíme alespoň jen tak.
11. zář 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nechcete přijít někdo v pondělí na to mateřský centrum? předminule jsme tam byly s @Im222 samy, minule jsem tam byla sama úplně... co, @katka_brno, @terezaho?
20. zář 2014 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ngvadi ty pondělí jsou takové zapeklité, navíc ve stejnou dobu je montessori na radouňce i s hlídáním...tedy momentálně nejezdíme ani tam, možná v říjnu, tekom nám to nevyjde určitě
22. zář 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek