• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Evi, mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!!! určitě je to TO na co čekámte a mooooooooooooooc držíme pěstičky, aby to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrevko to je supééééééééééér. Já si to hned myslela jak si psala, že máš spožďu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A zázraky se dějí :grinning: :grinning: :grinning: . Moc vám to přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. črc 2008 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mocmoc děkuju...mám strach aby embryjko bylo tam kde má a začalo mu bít srdíčko...
Hani zatím je to tajemství :wink:
Jsem z toho celá pryč...nic mi není???
24. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrevko ani se ti nedivím,že jsi z toho celá pryč, spíš by bylo divu, kdybys nebyla :grinning: :grinning: :grinning: , tak doufám, že to všechno vyjde jak má....kdy máš nějakou kontrolu nebo tak něco ?
24. črc 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evi, nevím jak moc velké tajemnství - včera s tím přišla tvoje mamka. byla u našich na návštěvě..... já tu nebyla.....
jo, a neboj, nikde nic jsem neříkala........ :slight_smile:
24. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrevko, moooooc blahopřeju a přeju Ti klidné těhu :slight_smile:
25. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko, tak to mě teda naštvala. Ještě jsem ji to kladla na srdce, že je to takové napůl...to mě teda mrzí... :cry:

Vojti, tak moc bych si přála, aby bylo všechno dobré...Potěch všech perepetiích, nejen moje potíže s psychikou, ale taknějak problémy v rodině....tohle je první světýlko, které nas s Péťou potkalo.Nevím, jak bych se mohla přičinit, aby vše bylo tak jak má...na kontrolu jdu 4. 8. ještě do Artu. Srdíčko asi ještě nebude, ale prý abychom věděli stopro že je prďousek tam kde má být. Pak ještě na srdíčko a pak už mě přendají zpátky do JH k mému gynek.

Mouri dííííky...
25. črc 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,ona měla podle slov asi velkou radost,tak se s ní potřebovala podělit. my to nikde dál neříkali a nechali to pro sebe. asi mamce nic neříkej, aby jí to nebylo líto....... a nebuď z toho smutná, holt někdy naši nejbližší udělají něco s čím nepočítáme....... :wink:
25. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska teda tady u nás bylo ale počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vůbec se nadalo dýchat, hrůza...
Vojta má od včera teploty - kolem 38st. jinak nic - tak se domnívám,že mu lezou zuby - minulý týden mu vylezli horní špičáky (nebo co to je), a dolní ještě nic...tak doufám,že to budou oni a ne nějaká zákeřná nemoc. :rolling_eyes:
Velký kluci jsou na rybách, tak jsem zvědavá co donesou :wink:
Petrev - tak jak ti je...?????
Mouri co v kiosku, chodí lidi???
Bubli už si se aklimatizovala ???
A nestávkujte a ozvěte se.
Dobrou.........
26. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Tak koukám, že se oteplilo a nikdo nemá čas jít ani na net a jen si užíváte sluníčka :grinning: :grinning: :grinning:
Vojti už jsem se aklimatizovala. Když je teplo a sluníčko tak jsem v pohodě :wink: A jak je Vojtíkovi? Jsou to zoubky? My taky se zubama bojujem. Teď máme na chvilku oddech. Snad ty další nebudou tak dramatický :unamused:
Mouri ty asi teď nestíháš co? Je krásně teplo a všichni maj žížu, tak točíš a točíš.......
Petrevko a co ty?? Jak se má červíček. :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,
oteplilo se až moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a z pátku na sobotu má být prý tropická noc, tak to jsem zvědavá, my už máme v ložinici tropickou noc jak dlouho, vůbec se nedá vyvětrat...ach jo
Vojtikovi je tak na střídačku, jeden den má horečky, pak dva dny nic, pak zase a pořád dokola, koukala jsem mu do pusiny,ale žádnej novej zub jsem nenašla, ale dásně má takový prosáklý a nateklý, tak nevím, začalo mu to minulý pátek - takže zítra to bude týden - to by se snad zub už prořízl, ne??? Jestli se mu to nesrovná přes víkend, tak s ním v pondělí zajedu k dr.-doufám,že nemá dovolenou,aby jsme nemuseli k jiný, vojta nesnáší doktory - a už vůbec ne nějaký na který není zvyklý.
Mouri se fakt asi nezastaví :grinning: :grinning: :grinning: a nebo jí v kiosku nejde net :frowning2: a Petrevka se soustředí teď jenom na tu bublinku co má bříšku a na nás prdí....
31. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Vojtiska je mi lto. Nám se jeden zub klubal skoro 3 týdny :angry: :angry: . Ale když to neprejde tak radši k dr. dojděte. Jistota je jistota. Já si na vedro stěžovat nemůžu. Máme kamenej barák a teď v těch vedrech je to lepší než klimoška. Dneska jsme byli na Vranově a bylo to super. Je tam tobogán a byl za darmiko, tak se Šimonek vyřádil a Toňulkovi se tam taky moc líbilo.
Mouri jaká je voda u vás? Na Vranově je docela čistá, ale tady na Osice je to špína :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
31. črc 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neprdímmmmm na vás! Ale je pravda, že jsem tu teď delší dobu nebyla, za to se omlouvám :sweat_smile:
Vojti, taky bych s kloučkem k Dr. zašla, pro jistotu...A co Eliška jak zvládá tyhle horka? Já asi vypustim duši...byli jsme od neděle do úterý u tchánovců, brácha manžela staví barák, tak jsme jim pomáhali. Jo jo, zase ty praštěný tchánovce nemusím dlouho vidět...to byl zase psych. masakr, alespoň pro mě, Petr to hází za hlavu.
Jinak já mám od včera trochu uzkosti, nějak mě napadají myšlenky, že všechno co u nás už vypadalo nadějně nebo se rýsovala lepší budoucnost (nemyslím těhu) tak přišel povětšinou krach, nemoc.....fakt se bojim mít radost nebo jen koukat po miminkovských věcech...dnesk jsme 6tt a v pondělí jdeme na utz do ČB. Nevím asi ještě srdíčko vidět nebude, ale Dr. říkala, že by ještě chtěla vizuálně potvrdit těhu. Snad ten náš brouček došel tam kam má....
Hezký den vám i dětičkám :slight_smile:
1. srp 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsme byli s Vojtou u dr. a nic moc hezkýho nám neřekla, prý vůbec neví, udělala mu rozbor krve a má nějakou počínající infekci či co,ale čeho nebyla schopná říct a v moči měl zvášený hemoglobin - ale co to znamená nám nikdo neřekl, zítra v 9. máme být v nemocnici, udělají mu nějaký další testy a když to bude špatný, tak si ho tam nechají :frowning2: :frowning2: :frowning2: , doufám, že ne, protože nevím,jak by jsme to udělali, já si nemůžu dojít ani na záchod bez něj, tak co by chudák dělal tam, je mi z toho mizerně.
Petrev držím ti pěstičky ať vám to všechno dobře dopadne. Soucítím s tebou ohledně tchánovců, manžel má sice rodiče rozvedený, taťku vídáme cca jednou za 14dní, jezdí v neděli na oběd, ten je ještě v pohodě, dá se s ním i povídat, ale tchýně, to je maso, je sice v Praze a jezdí jednou za 3-4měsíce, ale pak to stojí zato - Elišku ještě ani neviděla,Vojta se jí bojí a když přijede,tak před ní utíká, a Honzíka vzala teď první týden v červenci na chatu na prázdniny - no moc se mu nechtělo - a hned druhý den volal a brečel do telefonu, že chce domů...to mluví samo za sebe....
Bubli, taky bych jela něka na výlet, na Vranově je krásně, jezdili jsme tam s našima na dovolený, tam bývalo krásně...
Mouri se asi chudák ani nezastaví....
Holky tak dobrou, pak písnu, jak jsme dopadli zítra v nemocnici. (jestli mi do rána z toho nepřeskočí)
1. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Vojti, takový trable! To pojedete sem do JH? Tak v devět na vás budu myslet...a držet palce, aby to nebylo nic vážného...mohli jste odejít domů a už se to nějak hnulo k lepšímu :frowning2:
Máte taky s tchánovcema vesetlo...to nestojí ani za to o tom psát, škoda písmen, viď. Hlavně, že máme ty naše chlapy, ty máš kolem sebe krásný dětičky :dizzy_face:
Dneska jsme chtěli jít na pouť, ale ono prší!!!!Mějte se a Vojti ať vám to dobře dopadne!
2. srp 2008 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem!
Petrevko,ja Ti tu pred par tydny prala,at Ti IVF vyjde jako mne a Vam se to dokonce podarilo normalne,PARÁDA!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: Gratulace nejvetsi!
Tech pripadu je ted vic a vic,tak si davam nadeji,ze by se nam treba druhy potomek mohl vydarit prirozene.
Muzu se zeptat ,jako ma manzel morfologii,jestli to neni tajne?

Zdravim Hradec,pristi tyden tam jedu k rodicum,uz se tesim! :slight_smile:
2. srp 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Teda máte ale trápení :frowning2: Vojti jak jste dopadli?????Doufám, že to je v pořádku. Přeju Vojtíškovi brzké uzdravení.
Petrev, tak byli jste na pouti? My nejspíš Šimonka vyšleme s našima, protože Toník by to tam nevydržel jen sedět v kočárku a koukat jak bráška poletuje s atrakce na atrakci. A já nemám ráda tolik lidí pohromadě a ještě se někde s kočárem prodírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak s těma tchánovcema to zkus dělat jak manža. Házej to za hlavu a hlavně buď v poho. Oni za nervi nestojí. V pondělí napiš jak jsi dopadla :wink:
Mějte se papááá
2. srp 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
tak je všechno dobrý, jsme doma, teplota od včera ustoupila, a dneska ty testy dopadly dobře, nevím co to mělo včera znamenat,že to bylo tak blbý, málem mi z toho šiblo - hlavně ten hemoglobin v moči - už jsem to viděla od chudokrevnosti po leukémi- manža povídal,že jsem máčklá,ale já si prostě nemůžu pomoct - jak byl předčasně narozenej a nedýchal,oživovali ho a pak takový mimi v inkubátoru si myslím že zahejbá s každým- tak teď jsem taková hysterická matka, že každý prd konzultuju s naší doktorkou, naštěstí je suprová (a segra jí dělá účetnictví) takže je to spíš taková známá a kamarádka... :wink:
Jinak na pouť taky nejedeme, přesně jak bubli nemám ráda mačkání na druhý lidi a tak, nesnáším kolotoče, zvracím jenom když vidím je se točit, a Honzík povídal,že půjde radši na ryby, vojta z toho ještě nemá rozum, nebo má, líbí se mu to, ale to je všechno a jestli bude vedro,tak pařit se někde na jitřence to fakt nééééé :angry: a koukat na vietnamce se ni taky nijak obzvlášť nechce....
A s tchánovceme to dělám přesně taky tak - hážu to za hlavu - to u nás si to spíš "bere"manžel a hádá se s nima - koneckonců - jsou to jeho rodiče, ne ?Tchýně povídala, že Honzu na prázdniny už nikdy nechce a manža jí zase řekl, že už jí má tak akorát a že na další návstěvu bude psychicky připravenej tak za pět let - dřív ať nejezdí - naštěstí jsem tam nemusela jet tentokrát s ním, vymluvila jsem se na Eli a příšernou cestu autem a tak, Vojta taky nejel...
Tak holky, hezkej zbytek víkendu a držte se... :grinning:
2. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvám, že sem teď nechodím, ale v kiosku vůbec nestíhám. Máme plno skoro celou pracovní dobu a ještě i přesčas, takže každý den zavíráme až kolem půlnoci. Hrozně mě bolí nohy, beru kolafit a nějaké prášky na posílení žilních stěn, jinak bych na nohou celý den asi nevydržela. Ale myslím, že tak za týden dva ten frmol opadne a bude zase klid :slight_smile: Voda v rybníku už začíná být špinavá, ale lidem to evidentně nevadí, koupou se tam i psi a mezitím děti, no fuj, já bych tam nevlezla :slight_smile: A taky jsme měli v pátek u kiosku pozdvižení. Hned za kioskem nám přistál vrtulník záchranné služby, přijeli dvě záchranky a nakládali tam nějakou mladou holčinu, chudák holka. A to bych vám přála vidět kolik bylo kolem čumilů, na silnici stálo snad dvěstě lidí a u kiosku jsme měli natřískáno a všichni koukali za plot, co se děje.
Mějte se a užívejte sluníčka a teplých dnů :slight_smile:
3. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, děkuju, nikdo to nečekal...já se teda ještě pořád bojím si to připustit, jsem asi praštěná...Petrovo první vyšetření, dělané v nemocnici v ČB - 20mil.spermií/1ml , morfologie průměrná, pohyblivost velmi dobrá, a druhé vyšetření dělané už v CARu 5mil.sper./1ml, patologie 95%, pohyblivost podrůměrná. Ostatní ukazatele si nepamatuju...To druhé vyšetření bylo dělané asi tak měsíc před mým otěhotněním, takže jsme z toho vedle pořád. Je jich hrozně málo a ještě ta patologie, ale nějaká tam asi zabloudila :dizzy_face: A jak ti je? Už máš nějaké testy za sebou? A necháte si říct pohlaví??
Vojti, jéééé bezva, že jste na cestě k uzdravení!!Včera jsem na vás myslela!
Bubli, s tchánovcema se nemá cenu zaobírat. Jen mě to tam vždycky prostě zraní, i když se připravuju na to jaký to tam je. Ale když už jsme doma, je to dobré.
Mouri, máš ty holka ale frmol. už se těšim, až opadne a budeš tu moci být častěji!! Ale aspoň to hodí nějakou káču, ne? Tak vydrž!!
My jdeme za chvilku jen tak čumnout na stánky. Vietnamci jsou oddělení a tam už nechodíme. Dáme si něco dobrého a aspoň se projdem, tak se mějte!!
3. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
tak Vojta už je v pořádku - už zase řádí jako černá ruka, Eli toho dneska ani včera v noci moc nenaspala,tak jsem jak praštěná pytlem, ještě k tomu jsme zavařovali okurky a kukuřici - blééé, aspoň že to už máme za sebou.
Mouri upřímně tě lituju, chudáci tvý nohy... :frowning2: alej ak říká petrevka - kačky se hodí?
Petrev - a co na pouti, šli jste ? Vidíš, ani nevím, že vietnamci jsou oddělení, my už tam takový 4 roky nebyli, většinou jsme vždycky byli na dovolený...
V pátek jedeme na chatu -už se těším, jak vypnu a budu se válet...ale jenom do úterý, protože kluci odjíždí ve středu na čundr - tak pojedeme v úterý domů, abych pak nejela sama - je to docela daleko a bojím se...taky se líp zbalí doma, než aby na chatu táhli i všechny věci na čundr...tak snad bude dobrý počasí - teď se to tady u nás nějak kaboní a co chvíli sprche :angry:
Zatim pa
4. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva,
tak to ja zacinam 16 tyden a taky si to furt jaksi nedokazu pripustit :grinning:

No tak ten spg se ruzne meni,my meli poprve 12mil/ml,12%normalni morfologie a podprůměrná pohyblivost. O tři měsíce později množstí a pohyblivost stejné,ale morf. 4%, ted se pohyblivost dala naprosto do normy (po akupunktuře),stejně tak progresivní pohyb, množství zůstalo a morfologie 3%(skoro stejná),takže se to mění dost.
Já mám známou,co měli spg asi tak jako my , IVF nevyšlo a za dva měsíce otěhotněla,za chvíli se jí narodí holčička,je to nádherné,že se Vám to podařilo bez toho,fakt to není žádný med ty injekce a všechno,ale já jsem vděčná ,že ta možnost je.

Jinak mně od začátku nic nebylo a není (akorát ted na mě občas jdou v uzavřených prostorách mdloby v těch horkách), žádné nevolnosti, nic.
Mám za sebou vyšetření NT+ screening,kde se zkoumá,zda mimi nebude nějak postižené,hlavně Downův syndrom,to nám vyšlo dobře. Taky pár ultrazvuků a dvě poradny. Příští týden jdu na tripple testy v 16 týdnu .
Sice nevím proč, když ten NT screening je totéž,ale přesnější,ale prý je to standart. U Vás se NT asi dělá v ČB,doporučuju.
Tak si užívej a měj se krásně, moc zdravím i všechno ostatní holky Hradečačky :wink:
4. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, uz delsi dobu vas ctu. Jsem Hradecanda a planuji rodit tady. Moc Petrevce preju aby vse vyslo, hned jak jsem zahlidla v jejim albicku testik jsem koukala co napise.
7. srp 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Vítám mezi námi clne. Kdy čekáš mimíska? V Hradci je porodnice super. Já bych šla rodit klíďo znova :grinning: :grinning:
Vojtisek to je super, že malej je už v pořádku :wink: Taky koukám, že jsi aktivní. Dokonce i zavařuješ :confused: Já jsem právě dosekala zahradu a jsem grogy. Takovej prales jsme už dlouho neměli. Pořád někde jezdíme po koupačkách a po výletech a na zahradu nějak nezbejval čas.
Mouri drž se, škoda, že je u vás špinavá voda jinak by jsme tam určitě zajeli :unamused:
Tak se mějte papapááá
9. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky i novému přírustku Cline,
děkuju za přání, bylo to všechno tak neskutečné, že ještě teď se mi to zdá jako sen. Přesto moje nafouklé břicho asi svědčí o opaku...
V úterý jedeme zase do ČB, prokázat jak rosteme a jestli už máme srdíčko. Mám trochu obavu, je to takový první zlomový okamžit...
Jinak včera jsme se pustili do komory, vyklidili jsme ji a Petr, že ji vymaluje, ale je to stará bytovka tak jsme uznali, že ji oškrábe...Chudák...škrábali jsme před pár lety celý byt. Tedy až na obývát, to nám chytrá tchýně poradila, že je to dobrý...jo prdlajs...ten nás čeká v září...Péťa ale včera z té komory vylezl a povídá, že došel k závěru, že to ale vůbec není práce pro těhotnou, tak to nevím...nemůže to dělat sám...uvidíme jak se to vyvrbí...ale udělat se to musí, protože jestli půjde všechno relativně dobře a miminko se narodí, tak už to teprv neuděláme...
A co vy ostatní? Copak děláte takhle o víkendu???
10. srp 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termin mam 25.1.2009, tak uvidime jak se nam podari ho splnit :wink: To me ceka ultrazvuk ve stredu, a na zacatku zari velky v Budejkach, uz se tesim i pritel konecne mrnouse uvidi.
11. srp 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
petrevko moc Vám přeju ten krásnej pocit kterej právě prožíváte. Však už bylo na čase, aby se ta smůla zlomila.Na to škrábání se vyprdni a nech to manžovi. Však on to určitě zmákne. Ty máš teď na práci jen to aby bylo mimi jako v bavlnce :wink: Zítra písni jak jste dopadli.
cline já jsem taky v lednu, ale 19. Jsi přímo z Hradce nebo z okolí??
A co vojtisek? Jak se máte? Co Elinka a Vojtisek??
11. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás všechny zdravím a zdraví i náš brouček, protože včera nám ukázal jaký je to šikula, bilo nám srdíčko a měříme 13,6mm. Jen mám pořád nějak potřebu jíst, nechci tomu podlíhat nebu budu jak koule...už teď mám cosi navíc, nevím nevážím se, ale podle oblečení :frowning2:
Cline, to jdeš na NT screening? A k Čutkovi? Můžu se zeptat, to jsi si o to musela říci nebo ti ho Dr. nabídl? Nás včera "vyexpedovali" z ARTu a mám se hlásit u svého Dr. Chtěli bychom si o tenhle screening říct s ohledem na moji minulost a léky...tak proto se ptám. Jak ti jinak je? Ty už jsi za prvním trimestrem, to je žůžo :dizzy_face: Mám bráchu Jakuba, moc se mi to jméno líbí...
Maminy, kdepak vás máme?? Konečně snad ty horka polevila...jak je dětičkám??
13. srp 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a těhulky, téééda tady se to rozjelo :slight_smile: A mimískové pěkně rostou v bříškách :slight_smile: Petrevko, koukla jsem Ti do albíčka, skoro bych Tě na těch fotkách ani nepoznala. No jo, přece už je to pár let, co jsem Tě neviděla :slight_smile: A co je to ten screening? Já jsem v tomhle úplně mimo :slight_smile:
Cline, jestli porodíš v termínu, tak budu mít s Tvým mimískem narozeniny ve stejný den :slight_smile: Jsem taky 25. ledna. Bubli, tak ty narozky pak půjdeme spolu zapít jo? :slight_smile:
Rybník je špinavý, ale pořád se v něm lidi koupou. Ale ke kiosku už chodí míň lidí, tak je trochu volněji. Ještě 14 dní a zase se budeme stěhovat zpátky domů. Už se docela těším, až zase budu jezdit do ČB na nákupy :slight_smile:
13. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, veliiiiiiiiiiiiiiiikááááááááááááááááááááá gratuláááááááááááááááááááceeeeeeeeeeee!!!!!!!máááám velkou radost!!!! :sweat_smile:
13. srp 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek