• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Petreva,jen jez,kdyz mas potrebu,ja teda ze zacatku jedla min,ale ted uz jim a to hodne, mesic jsem jenom lezela,tak jsem si rikala,ze rychle priberu,taky jim mooooc sladkeho,no a v poradne v 15 tt jsem mela 50 kg (pred otehotnenim 49),takze si vrasky nedelam.
A i kdybych pribrala,je mi to uplne JEDNO,nejdulezitejsi je miminko. Moc gratuluju! :slight_smile:
13. srp 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky všem,
Petrev - velíkananááááááááááááááááááááááááánská gratulace - moc ti to přeju, tak se držte, ať pěkně rostete - a jez kdykoliv na to máš chuť, váhu rozhodně neřeš, co mimís potřebuje, o to si řekne....
Jiank my jsme byli teď týden na chajdě, tak jsme skoro malýho naučili chodit čůrat na nočník - jak mohl běhat venku nahatý bez plenky, tak super a vrátili jsme se a konec - stojí u skříně,vyndavá plenku, dává si jí mezi nožičky a bečí - tak nevím, co dál :confounded:.
Horka polevili, to je fajn, už můžeme v noci i spát :grinning: , teda já, dětičky si teď vzpoměli,že v noci se asi zřejmě nespí, tak se v noci střídají, když spí vojta,nespí eli, a naopak, už z toho mám očička jak číňan, a spím přímo za pochodu - manža s honzíkem hned jak jsme se vrátili z chaty, tak odjeli na čundr, tak tady válčím sama - dneska se stěhuju k ségře - jinak bych byla brzy asi k.o.
Tak se holky mějte, až se trochu vyspím, tak písnu. :slight_smile:
14. srp 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hradečandy,
Petrevko k Čutkovi sice pojedu ale na velký genetický ultrazvuk ve 20. týdnu. NT screening se řeší do asi 12. týdne - po prvních odběrech na genetiku (PAPP) a stačí si tam zavolat a objednat se. Já tam volala a oni mi řekli, že výsledky PAPPu jsou dobrý tak jsem se na to vyprdla - tohle vyšetření je jen doplňkové ke krevním gentickým testům a zvyšuje procento záchytu gen. vad asi o 3 %. Ale na ten velký ultrazvuk pojedeš určitě taky. Ten NT je placený a jeho výsledek se dává dohromady s těmi krevními. Jinak já mám velké štěstí, protože mi vůbec nic není - nezvracím neomdlévám, ani nevím, že tam mrně je - ale je tam naposledy jsem ho viděla včera a pěkně se mrskalo :slight_smile: Tak hodně štěstí a žádné stresy miminku ani tobě!
Teri jsem přímo z Hradce - od narození :wink:
14. srp 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé - koukám že TERI a CLINE se nakonec sejdou v porodce, ne??? :grinning: :grinning: :grinning: Holky kde chcete rodit, v JH, nebo se chystáte někam dál????
14. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já určitě v Hradci ale Teri myslím v Hradci nebydlí, jen tu má rodiče :frowning2:
17. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Omlovám se, že jsem měla dlouhou absenci :grinning: :grinning: :grinning: , ale makáme na baráku a večer jsem vždycky úplně hotová, tak padnu do postele a na net si ani nevspomenu. Dneska jedem s Šimonkem do JH k lékaři, tak se těším, že utratím ve městě nějakou kačku a udělám si radost :slight_smile: Mějte se a pište
18. srp 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já v Hradci určitě ne, jak píše Cline,mám tam jen rodice,uz nejaký rok jsem "mimo",takže já asi v Brně.
Cline k tomu NT screeningu já mám zas jiné informace - prý tripple testy jsou přesné asi na 60%,že Ti odhalí vadu,ale NT+ screening ( i s krví) přes 90%,takže já jsem na tom byla v Brně.
Holky pozdravujte Hradec a přeju všem pěkný den! :wink:
18. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuse. Jedeme na cyklo-dovolenou do Branlína a sháním tudíž vozík za kolo z půjčovny v okolí. Nemůžu nic najít na netu (poblíž) a nechce se mi jej tahat z Havířova. Nedaly byste mi kontakt na nějakou půjčovnu vozíků, příp. půjčovnu kol, příp. střešních nosičů a boů na auta (tam je taky mívají). Děkuji za jakokoliv informaci (do IP).
Krásný den :slight_smile:
18. srp 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri: s tím tripplem je to pravda, že nemá tak vysokou přesnost, ale já psala o spojení PAPP a tripplech. Jmenuje se to myslím sérum integrovaný test a jsou to dva odběry krve jeden do 11+3 týdne (PAPP) a druhý do 16. týdne (trippl) a na zvýšení pravděpodobnosti se přidává NT - šíjové projasnění.
18. srp 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bufinka - obávám se,že o ničem takovém tady ani v okolí nevím... :unamused:
Jinak ahoj všem,
taky nějak nestíhám, a navíc to příšerný počasí....dneska už je líp, ale jak pořád lilo, no to bylo na bednu, nemohli jsme ven, vojta byl protivnej...ještě že už je líp...
Tak bubli - čímpak sis udělala radost ??? Taky se do JH chystám, ale pouze zanést objednávku do quelle - vybíraly jsem se ségrou v katalogu na netu - nějak se mi nechce nakupovat - ty lidi a tak a pak mi přijde, že v JH jsou jenom samý vietnamci :frowning2:
No vidíte, že teri už není v jh jsem ani nepostřehla, jinak pro cline - hradecká porodnice je fakt super - a nemyslím jenom to,že je zrekonstruovaná...
18. srp 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, jestli je na porodnice tak super, tak třeba si tam zajedu porodit :grinning:
18. srp 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,
Tak Vojtisek radost jsem si neudělala pač jsme lítali a scháněli věci do školy a na moje radosti jaksi nezbyl čas :frowning2:
Snad příště. Počasí je dneska fakt super, tak vlítnu se sekajdou na zahradu a fiknu jí dokať neni tráva přerostlá.
Bufinka já tady o ničem taky nevím, ale skusím se poptat známých a kdyby něco ozvu se.
Teri přijeď klíďo rodit sem.Porodka je fak super a personál jakbysmet. Vždyť z Brna to máš kousek :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co nového? Co dětičky? Škola se blíží :unamused:

V pondělí jsem šla už k Dr. tady, nebudeme už jezdit do ČB, ale sestřička mě rychle vyřídila sama, že prý mám přijít až na pravní krev a to až 1. 9. To nevím, jak vydržím...chtěla jsem aby mě ujistila Dr. že je vše jak má...Mám to tiž veklý problémy s trávením, hodně nafouklé a občas až tvrdé břicho. A bolí to...tak nevím, jestli ty plyny monou nějak ublížit miminku???? Holky co myslíte. Jsem z toho dost nešťastná a je mi z toho i špatně, jak mi nejde velký wc...uf je to nějaká velká dřina...
Taky budu muset vyrazit do sekáče pro nějaké kalhoty...to je dost brzo, co :frowning2:

Tak se mějte a taky se tu ukažte :dizzy_face:
21. srp 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nějak nestíháme - Vojta začal chodit na nočník, tak pořád běháme sundaváme plínu, čuráme,kakáme, dneska už jsem se na to vyprdla a plínu už mu nedávám - a ještě se nepočural - tak dobrý - má hroznou radost, když si vyčurá do nočníku - tak snad už půjde :grinning:
Petrev - já myslím, že nafouklý břicho mímu neublíží ani to, že špatně chodíš na velkou - tak zkus něco na podporu "kakání" - ne léky ale nějaký bylinky - a k jakýmu dr. prosímtě chodíš,že tě takhle sestra jen "odbyla",to bych si teda asi postěžovala.... ??? (jestli to teda chceš říct)
Jojo, škola se blíží, ale mi zatím nic nekupujeme - krom teda bačkor - seznam sešitů dostaneme až půjde do školy a zbytek máme...naštěstí.Honit se někde po nákupech mě fakt nebaví, dneska musíme do JH na velký nákup - asi do Hypernovy nebo tak - to se mi nechcééééééééé, zase tam budou lidi - vadí mi jak "slintaj" na malou do sedačky a Vojtu cuchaj po vlasech..... - asi jsem ujetá :unamused:
Bubli - takhle vždycky taky dopadnu - na mě už čas nikdy nezbyde - nějdřív dětičky pak něco manža a já nic, proto radši objednávám z katalogů nebo přes e-bay - sedneme se ségrou a ještě se u toho pobavíme...a hlavně to není žádný - "dělej,dělej - proč si chces zkoušet další kalhoty, když už jsi si zkoušela troje...." a podobný hlášky - to bych je vždycky nejradši zatloukla pár sáhú pod zem - hlavně že žížaly na ryby očuhuje 2hodiny než nějaký koupí...hahaha - takový naše žabomyší války.... :grinning:
No nic, vypadá to, že počasí se nám lepší - v sobobtu se chystáme grilovat,tak doufám,že to vydrží, už se těším na kus flákoty....
Holky mějte se, Petrev, ty se (a mimíse) řádně opatruj, Mouri chudák asi ještě dře jak bulhar, že ani nezaskočí...Papapa
21. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek, to je bezva, že V začal nočníkovat :grinning: sice jsou to teď asi hoňky, ale bude méně plínek :wink:

S tím wc je to těžké, pro těhu toho moc není. Vlákninu nemůžu, protože moje pitomý střeva to nezvládají...glicerinový čípky nepomáhají...břicho mám jak ve čtvrtém měsíci :cry: a je mi tak těžko...ale hlavně ať je miminko v pořádku. To budeme vědít až prvního září. Jé to je hezký symbolický datum, tak to snad jinak než dobře dopadnout nemůže :sweat_smile:
MOURI, ty máš asi pěkný finiš...až budeš v ČB, určo zavítáš častěji, což? A co nohy, trpí viď. Já jsem si koupila gel na unavené a oteklé nohy. Moc mi pomáhá, je bylinkový...zkus něco takového. A drž se už bude konec.
Ostatní taky samozřejmě zdravím!!!
22. srp 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už mám výsledky genetiky, je to dobrý. Teď už se můžu těšit jen na velký UTZ. I když teď nějak nemám moc myšlenky, za týden se vdávám, tak máme hoňky. Tak se opatrujte pohlaďte dětičky, i ty v bříšku Teri a Petrev :slight_smile:
23. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline, to je bezvadný!!!To byl ten druhý screening viď. To se ti muselo ulevit!! A svatba, no paráda, tolik radosti najednou :dizzy_face: Tak za týden? My se jdeme podívat příští neděli do kaple. Taky to budete mít tam nebo jinde? A co nějaké podrobnosti, prozraď. Já jsem ze svateb úplně učarovaná...
Bříško si pohladim jednoduše, ač jsem v 10tt tak vypadám jak na 4měsíc, ta zácpa mě snad nepustí...jsem takplná...ani se mi nechce jíst...
Mějte se holky a napište :wink:
24. srp 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám svatbu v sobotu v Dačicích na zámku. ALe až v pět odpoledne, nechceme to nějak hrotit, pak se přesuneme na chalupu a budeme oslavovat tam. Nehctěla jsem nic okázalého ani velkého takže jen rodina (25 lidí). Mě užv taky trochu bříško povyrostlo ale jiank jsem ještě ani nepřibrala, na začátku jsem zhubla asi dvě kila takže teď už jsem skoro na svých :slight_smile:
24. srp 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem do JH!!!

Petreva, je to neprijemne s tim brichem,ale s mimcem to nema nic spolecneho,neboj.
Me v 1.trimestru 2X tak hrozne bolelo bricho,ze jsem myslela,ze pojedu na pohotovost,ale bylo to jen nadymani a tak jsem se strachovala,ale pry se to stava. Moje streva si delaji co chteji,tak ted si nejsem jista,jestli uz tam citim mimi nebo to jsou jen ty streva,ale uz se mi to tam nejak mele. :wink:
Ted chodim porad na zachod,furt čuram,tak jsem zase nervozni z toho,furt neco - toho si jeste uzijes! :slight_smile:
24. srp 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Petrevko já měla taky problém jako ty a dr. mi doporučila psylium a pomohlo mi to. Je to čistě přírodní a těhotným se běžně doporučuje. Kupuje se normoš v lékárně a teď jsem dokonce viděla i jogurt s psyliem. Skus to a uvidíš :wink:
Vojti Já bych taky nakupovala přes net, ale jsem docela vysoká a cokoliv jsem si objednala, tak mi to bylo krátký nebo mi to někde nesedělo atd...:frowning2: . Zkrátka co neskusím nekoupím. Taky nejradši jezdím na nákup sama pač manža je taky nervózní a nebaví ho koukat na to jak zkouším 10 věcí a nakonec si stejně nic nekoupím. Jsem strašně vybíravá :grinning: :grinning: :grinning: .
Cline gratuluji k svatbě a preju ať Vám to manželsví vydrží.
26. srp 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak prázdniny máme za sebou, zítra škola, Honzík už tu chodí jak tělo bez duše - jak strasně se mu tam nechce...v pátek jsme nakoupili všechno ze seznamu + novou tašku ( s tou loňskou prý už chodit nehodlá...), včera jsme měli vítání občánků s Eliškou a večer jsem jela se ségrou do JH na večeři a koktejl...mňam,mňam...a dneska už se jenom válím a odpočívám, Honzík měl dopoledne zápas(hraje fotbal) tak se na něj šel kouknout manža s Vojtíkem, tak jsem měla veget doma s Eli - má teď nějaký uplakaný období a jsem ráda, když si chvíli chrupne...
Holky a co vy, co děláte, co podnikáte ???
A jak se daří těhulím ??? Všechno O.K. ? :astonished:
31. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Tak to tady nějak vázne. Vojti my jsme šli včera taky do školy, ale Šimonek se moc těšil, protože šel do první. Ve škole se mu moc líbilo a má moc hodnou pani učitelku. Dneska dostal dvě razítka, tak byl z toho v sedmém neby :grinning: :grinning: . Akorát se nějak neorientuje v tašce. Pani učitelce řekl, že nemá notýsek a přitom ho měl v deskách :unamused: , ale snad se to časem naučí. Jo a taky donesl svačinu spátky domu akorát že na deskách a na penále a..... zapoměl jí dát zpátky do sáčku :grinning: :grinning:
2. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - nechci strašit - ale u nás se ta orientace v tašce doteď nezlepšila - HOnzík zrovna dneska přiběhl (máme školu 1minutu od baráku) při volný hodiněn a oběd, že nemá na odpoledku vlastivědu, doma jí nenašel no a nakonec jí měl přeci jenom v tý tašce.... :grinning: :grinning:
A co Petrevka - ta měla jet 1.9. na kontrolu s mimískem - ani nenapsala, jak se daří....a Mouri stávkuje už půl prázdnin...měla toho asi moc
Kam chodí Šimonek do školy ???
2. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, opravdu vás nějak zanedbávám. Mám teď dost práce a fofr bude ještě do 17. 9. pak se to trochu sklidní...
V pondělí jsme byli na kontrole u Dr. miminko roste jak má, byl nějakej až moc čilej a pořád sebou mrskal :slight_smile: , vzali mi krev na první genetiku. Taky P. poprvé viděl toho našeho broučka. Moc se mu to líbilo. Dostala jsem průkajdu. Jen musím na cukr 2X a poprvé už teď někdy, tak nevím,jak to stihnu. Blé nevím, jak to přežiju, když musím jít na lačno a ještě vypít ten hnus.
Objednala jsem se na NT screening k Dr. Čutkovi do ČB. Máme v rodině mentál i těl. postižení, tak z toho mám dost víte ale snad to bude dobré. Péťa chce jet taky, takže budem mít výlet už 15. 9.
Vy ale máte plnou hlavu školy, jak tak koukám, co? :slight_smile: Bude to trochu vzrůšo ten začátek, ale pak to zajede do kolejí a půjde to :wink:
Mějte se všichni moc moc moc dobře!!!

Cline, jaká byla svatba? Jak vše dopadlo? Co slzyčky? A co brouček v šatech,nebylo mu těsno :dizzy_face: ?
4. zář 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny zdravím. Tady je odkaz na fotky ze svatby uživ jméno je cline a heslo svatba. NO a slzičky byly, ale až při blahopřání, celý obřad hjsem se držela :slight_smile:
6. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha jsem nějak zapomněla na ten odkaz tak tady http://cline.rajce.idnes.cz/svatba/
6. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline - tak ať vám to dlouho vydrží - moc pěkný fotečky - hned bych se vdávala znovu :wink:
6. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už jsme doma z prázdnin, tak už tu s vámi budu častěji :slight_smile:
Teda Petrevko, ten glukozový test Ti nezávidím, to bylo snad horší než klystýr :slight_smile: Ta cukrová voda byla opravdu lahůdka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale určitě to zvládneš.
bubli a vojtišek - máte vy ale starosti s těmi školáky :slight_smile: Na to se teda moc netěším, ale naštěstí to je ještě hooodně daleko.
cline - hned kouknu na ty svatební fotečky, to mě zajímá :slight_smile:
V kiosku jsem skončila minulý týden, pak jsme se s manžou rozhodli, že pojedeme na výlet do Lednice na relaxační víkend, abysme si trochu odpočinuli. Jsou tam postavené úplně nové lázně. Jak já jsem se těšila. První den jsem si užila, šla jsem na 4 procedury, dala jsem si dobrou véču, ale další dni horor, Radeček dostal asi z toho horka horečky, doteď má rýmu, že nechce nic pít ani jíst, takže jsme nakonec byli rádi, že jsme dorazili domů. A já už mám chřipajznu taky :frowning2: Holky, jak mám malýho donutit, aby aspoň něco vypil? Zkouším mu dávat čaj, šťávu i mlíko a nechce vůbec nic, za celý den vypije tak 200 ml.
9. zář 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme za sebou velký UTZ v Budějkách. MAnža nevydržel a přesně jak jsem předpokládala jsme si nakonec nechali říct co to je. A je to holčička hurá!!! Takže šatovky po mě a po ségře našly svou oběť :slight_smile:
12. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé cline - holčička - tak ta bude mít manžu omotanýho kolem prstu ještě dřív, než se narodí :grinning:
jinak holky-včera v noci jsem měla teplotu a v puse mi naskočilo takových 10 aftů, po jazyku, bolí to jak čert a nevím co na to....nemůžu ani skoro mluvit, o jídle ani nemluvím - a to máme zítra sraz ze základy....ach jo, vyplachuju slivovicí a citronovou š´távou a zatím nic moc....pomóóć
12. zář 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek