• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
Ahojky,
najde se tady nastávající nebo již maminka z jižních Čech??? :slight_smile:
25. srp 2006 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
hlásím se z jižních Čech.Jsem tu poprvé a jsem pravděpodobně v 6tt. :wink:
28. srp 2006 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se hlasim z jiznich cech :slight_smile:
28. srp 2006 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, ahojky,
to jsem ráda, že tu nebudud sama....
Jak to snášíte holky?? :wink:
28. srp 2006 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky se hlásím z jihu Čech,jsem na konci 10 týdne,jsem z Českého Krumlova /skoro/.Těhu snáším dobře,měla jsem ale o víkendu klíště,tak mám trošku obavy.Ale snad bude vše ok. :wink:
28. srp 2006 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
barney, ahojky...
já jsem z ČB, vítej ...
Byla jsi na houbách??? Já jsem chtěla na houby, ale tchýně mě varovala právě před klíštětem... tak jsem raději nešla....
koukej na to místo a pokud to nějak nezarudne, tak to bude o.k..... věřím že to bude dobrý :wink:
28. srp 2006 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Tak mi včera moje doktorka těhotenství potvrdila a podle ultrazvuku je mrňouskovi 5 týdnů.
Jinak jsem od Tábora a po houbách jsem běhala posledních deset dní skoro denně.Klíště jsem sice nechytla,ale zato mě ďobla vosa a dosela to opuchlo.
1. zář 2006 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky jiteja,
blahopřeju k miminku.... tak se hlavně optaruj, dávej na sebe pozor.. :slight_smile:
4. zář 2006 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se taky hlásím z jihu Čech. Moc vám to těhu závidím, my jsme zatím u snažílkování :wink:
7. zář 2006 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem taky z jižních Čech.Jsem v osmém týdnu a 21.9. jdu na druhou kontrolu, tak jsem nedočkavá a zvědavá co tam se mnou budou provádět. Na první kontrole jsem byla v pátém týdnu, tak mi doktor dělal ultrazvuk, ale moc tam toho ještě vidět nebylo, tak snad už to teď bude lepší :slight_smile:
18. zář 2006 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky z jižních Čech....
Jak se Vám daří? Mně bývá dost špatně,to u předchozích dvou těhotenství neznám.

Maxik - taky jdu na kontrolu 21.9. Odkud jsi?
18. zář 2006 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiteja: Ahoj jsem z Prachatic a ty?Na kolikátou jdeš?Já až na druhou, takže t budu zase celej den na nervy :slight_smile:

jinak mě špatně nejni, akorát když se moc přejim,ale nezvracim.Jinak vůbec nepoznám že jsem těhu.
18. zář 2006 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiteja: už jsem si všimla, že jsi z Tábora, škoda, já tady totiž nemam žádnou známou těhulku :cry: , takže až se rozhodnu chodit cvičit, tak budu muset asi sama.
18. zář 2006 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxík
Taky jdu taky až odpoledne,ale budu mít odpoledne tolik lítáního,že na nějakou nervozitu nebude asi čas. A cvičení v těhotenství asi stíhat nebudu,starší dcera chodí do třetí třídy a k tomu má spoustu kroužků.Jelikož nejsem přímo z Tábora,ale z malý vesnice,tak to znamená samé dojíždění,nejdřív do školy,potom ze školy,pak na nějaký ten kroužek a do hudebky a k tomu práce okolo baráku...
Už víš termín porodu???
18. zář 2006 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiteja: termín porodu ještě nevim, snad se ho dozvim ve čtvrtek.Měla bych ho mít tak nějak na konci května ( 26,27) tak uvidíme co nám řekne doktor.
19. zář 2006 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termin porodu se spocita jednoduse:od prvního dne posledni menstruace odectete tri mesice a prictete sedm dni
Presne ten termin co si spocitate vam rekne i lekar
19. zář 2006 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maxiku, já bydlím 20 km od Prachatic, ale zatím bohužel patřím mezi snažilky :wink:, tak uvidíme.
19. zář 2006 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
womann, děkuju za návod.Tak jsem si to spočítala a ani jsem se moc nesekla, vychází mi to na 25.4. :slight_smile:

ahoj puketko tak to je supr, že bydlíš tak blízko, tak ti budu držet pěstičky, aby se vám to brzy povedlo a aby si brzy patřila do těhulek. :wink: Můžu se zeptat odkud přesně jsi?
19. zář 2006 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje teď jsem si všimla, že jsem se předtím spletla a místo dubna napsala květen, tak se omlouvám :grinning:
19. zář 2006 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pěstičky :wink:, pošli mi těhubacila, ať se zadaří :wink: :grinning: . Jsem z Netolic, to je kousek, viď?
19. zář 2006 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
puketka :grinning: :grinning: ,
to jo tak to máme kousek, třeba se ještě potkáme v porodnici :wink:, ale to byste si museli pospíšit :dizzy_face:
19. zář 2006 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
V nemocnici se asi nepotkáme, ale na tom cvičení možná jo, jestli se zadaří, tak určo někde začnu chodit na cvičení. Nevím, jestli je něco takového v Netolicích, asi ne. :confused:. V Prachaticích asi je nějaké cvičení, viď?
19. zář 2006 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já právě taky nevim, ale doktor by to měl vědět, tak až tam půjdu tak se ho zeptám a dám ti vědět.Sice je to taky malý město, ale něco by tady být mohlo.
19. zář 2006 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, tak dej vědět. Ty budeš s mimi chodit do práce, nebo myslíš, že tě Dr nechá doma?
19. zář 2006 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu chodit do práce, sedim v kanceláři, takže žádnou namáhavou práci nemam. Špatně mi taky nejni tak nemam důvod být doma, jenom bych se nudila a myslela na blbosti :slight_smile:
19. zář 2006 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejně, já taky sedím zavřená v kanclu. A doma by mě to nebavilo :wink:. A co ranní nevolnosti? Taky nic? :sunglasses:
19. zář 2006 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
puketka nevolnosti nemam, občas mě zabolí břicho, ale to jak jsem si tady přečetla je prej normální. :slight_smile: Dřív mi bylo špatně,když jsem přišla do kuchyně a byly tam cítit ty výpary z vaření, ale teď už je to v pohodě.
20. zář 2006 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maxiku, tak to je dobře, že ti není špatně :sunglasses: . Já co jsem sondovala od mamky, tak ani nevěděla, že je těhotná. Tak doufám, že jsem to podědila :wink:.Nemáš tady album s mimískem? Že bych se pokochala?
20. zář 2006 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotku bohužel nemam, ale zejtra jdu k doktorovi, tak snad mi už nějakou udělá. :slight_smile: Já na sobě taky toho moc nepozoruju, akorát mě bolí prsa a občas to břicho, jinak nic, tak doufám, že je všechno v pořádku.
20. zář 2006 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maxiku, tak jak jsi dopadla u doktora? Vše OK? Nebo jdeš až odpoledne?
21. zář 2006 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maxiku,stejná otázka:jak jsi dopadla u lékaře?Já byla dnes odpo a mám hodně odpočívat,jinak je vše v pohodě.Termín mi doktorka napsala na 24.4. a na další kontrole jdu na ultrazvuk.
21. zář 2006 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Tvůj příspěvek