Jižní Čechy

Ahojky,
najde se tady nastávající nebo již maminka z jižních Čech??? 🙂
jiteja
28. srp 2006
Ahoj,
hlásím se z jižních Čech.Jsem tu poprvé a jsem pravděpodobně v 6tt. 😉
womann
28. srp 2006
Taky se hlasim z jiznich cech 🙂
sonepkaautor
28. srp 2006
Jééé, ahojky,
to jsem ráda, že tu nebudud sama....
Jak to snášíte holky?? 😉
barney
28. srp 2006
Ahojky,taky se hlásím z jihu Čech,jsem na konci 10 týdne,jsem z Českého Krumlova /skoro/.Těhu snáším dobře,měla jsem ale o víkendu klíště,tak mám trošku obavy.Ale snad bude vše ok. 😉
sonepkaautor
28. srp 2006
barney, ahojky...
já jsem z ČB, vítej ...
Byla jsi na houbách??? Já jsem chtěla na houby, ale tchýně mě varovala právě před klíštětem... tak jsem raději nešla....
koukej na to místo a pokud to nějak nezarudne, tak to bude o.k..... věřím že to bude dobrý 😉
jiteja
1. zář 2006
Ahoj...
Tak mi včera moje doktorka těhotenství potvrdila a podle ultrazvuku je mrňouskovi 5 týdnů.
Jinak jsem od Tábora a po houbách jsem běhala posledních deset dní skoro denně.Klíště jsem sice nechytla,ale zato mě ďobla vosa a dosela to opuchlo.
sonepkaautor
4. zář 2006
ahojky jiteja,
blahopřeju k miminku.... tak se hlavně optaruj, dávej na sebe pozor.. 🙂
puketka
7. zář 2006
Ahoj holky, já se taky hlásím z jihu Čech. Moc vám to těhu závidím, my jsme zatím u snažílkování 😉
maxik
18. zář 2006
Ahoj holky, tak já jsem taky z jižních Čech.Jsem v osmém týdnu a 21.9. jdu na druhou kontrolu, tak jsem nedočkavá a zvědavá co tam se mnou budou provádět. Na první kontrole jsem byla v pátém týdnu, tak mi doktor dělal ultrazvuk, ale moc tam toho ještě vidět nebylo, tak snad už to teď bude lepší 🙂
jiteja
18. zář 2006
Ahoj těhulky z jižních Čech....
Jak se Vám daří? Mně bývá dost špatně,to u předchozích dvou těhotenství neznám.

Maxik - taky jdu na kontrolu 21.9. Odkud jsi?
maxik
18. zář 2006
jiteja: Ahoj jsem z Prachatic a ty?Na kolikátou jdeš?Já až na druhou, takže t budu zase celej den na nervy 🙂

jinak mě špatně nejni, akorát když se moc přejim,ale nezvracim.Jinak vůbec nepoznám že jsem těhu.
maxik
18. zář 2006
jiteja: už jsem si všimla, že jsi z Tábora, škoda, já tady totiž nemam žádnou známou těhulku 😢 , takže až se rozhodnu chodit cvičit, tak budu muset asi sama.
jiteja
18. zář 2006
Maxík
Taky jdu taky až odpoledne,ale budu mít odpoledne tolik lítáního,že na nějakou nervozitu nebude asi čas. A cvičení v těhotenství asi stíhat nebudu,starší dcera chodí do třetí třídy a k tomu má spoustu kroužků.Jelikož nejsem přímo z Tábora,ale z malý vesnice,tak to znamená samé dojíždění,nejdřív do školy,potom ze školy,pak na nějaký ten kroužek a do hudebky a k tomu práce okolo baráku...
Už víš termín porodu???
maxik
19. zář 2006
Jiteja: termín porodu ještě nevim, snad se ho dozvim ve čtvrtek.Měla bych ho mít tak nějak na konci května ( 26,27) tak uvidíme co nám řekne doktor.
womann
19. zář 2006
Termin porodu se spocita jednoduse:od prvního dne posledni menstruace odectete tri mesice a prictete sedm dni
Presne ten termin co si spocitate vam rekne i lekar
puketka
19. zář 2006
Ahoj maxiku, já bydlím 20 km od Prachatic, ale zatím bohužel patřím mezi snažilky 😉, tak uvidíme.
maxik
19. zář 2006
womann, děkuju za návod.Tak jsem si to spočítala a ani jsem se moc nesekla, vychází mi to na 25.4. 🙂

ahoj puketko tak to je supr, že bydlíš tak blízko, tak ti budu držet pěstičky, aby se vám to brzy povedlo a aby si brzy patřila do těhulek. 😉 Můžu se zeptat odkud přesně jsi?
maxik
19. zář 2006
Jéje teď jsem si všimla, že jsem se předtím spletla a místo dubna napsala květen, tak se omlouvám 😃
puketka
19. zář 2006
Děkuju za pěstičky 😉, pošli mi těhubacila, ať se zadaří 😉 😃 . Jsem z Netolic, to je kousek, viď?
maxik
19. zář 2006
puketka 😃 😃 ,
to jo tak to máme kousek, třeba se ještě potkáme v porodnici 😉, ale to byste si museli pospíšit x-)
puketka
19. zář 2006
V nemocnici se asi nepotkáme, ale na tom cvičení možná jo, jestli se zadaří, tak určo někde začnu chodit na cvičení. Nevím, jestli je něco takového v Netolicích, asi ne. =-). V Prachaticích asi je nějaké cvičení, viď?
maxik
19. zář 2006
To já právě taky nevim, ale doktor by to měl vědět, tak až tam půjdu tak se ho zeptám a dám ti vědět.Sice je to taky malý město, ale něco by tady být mohlo.
puketka
19. zář 2006
Tak jo, tak dej vědět. Ty budeš s mimi chodit do práce, nebo myslíš, že tě Dr nechá doma?
maxik
19. zář 2006
Budu chodit do práce, sedim v kanceláři, takže žádnou namáhavou práci nemam. Špatně mi taky nejni tak nemam důvod být doma, jenom bych se nudila a myslela na blbosti 🙂
puketka
19. zář 2006
Tak to jsme na tom stejně, já taky sedím zavřená v kanclu. A doma by mě to nebavilo 😉. A co ranní nevolnosti? Taky nic? 😎
maxik
20. zář 2006
puketka nevolnosti nemam, občas mě zabolí břicho, ale to jak jsem si tady přečetla je prej normální. 🙂 Dřív mi bylo špatně,když jsem přišla do kuchyně a byly tam cítit ty výpary z vaření, ale teď už je to v pohodě.
puketka
20. zář 2006
Ahoj maxiku, tak to je dobře, že ti není špatně 😎 . Já co jsem sondovala od mamky, tak ani nevěděla, že je těhotná. Tak doufám, že jsem to podědila 😉.Nemáš tady album s mimískem? Že bych se pokochala?
maxik
20. zář 2006
Fotku bohužel nemam, ale zejtra jdu k doktorovi, tak snad mi už nějakou udělá. 🙂 Já na sobě taky toho moc nepozoruju, akorát mě bolí prsa a občas to břicho, jinak nic, tak doufám, že je všechno v pořádku.
puketka
21. zář 2006
Ahoj maxiku, tak jak jsi dopadla u doktora? Vše OK? Nebo jdeš až odpoledne?
jiteja
21. zář 2006
Ahoj maxiku,stejná otázka:jak jsi dopadla u lékaře?Já byla dnes odpo a mám hodně odpočívat,jinak je vše v pohodě.Termín mi doktorka napsala na 24.4. a na další kontrole jdu na ultrazvuk.

Začni psát odpověď...

Odešli