Jižní Čechy

Ahojky,
najde se tady nastávající nebo již maminka z jižních Čech??? 🙂
hankah
2. únor 2007
🙂
kamarádka se narodila 30.3. a letos slaví 30té narozky, říkala, když se narodí mímo stejně bude každý rok nosit velikánské dárky..... :-N
fidorka81
2. únor 2007
To je dobrej datum :o)
Já jsem se sourozencema narozena uprostřed měsíce. Já 15.5., brách 14.8. a segra 15.9. :o)
hankah
2. únor 2007
to je super 🙂
jste tři, já bych chtěla taky tři děti, ale manža nějaknechce slyšet, jemu by stačili dvě.........
my máme malou raritu v bráchovi - narodil se 18.5., přesně 60 let poté co se narodila babička z taťkovi strany.....
fidorka81
2. únor 2007
Taky dobrý!!! :o)
Já bych taky brala 3, je to tak nějak lepší. Ale přítel se bojí finanční situace. On je v tomhle dost opatrnej 8-(
Přítel je taky skvěle narozenej - přesně 3 měsíce poté, co se jeho rodiče vzali, 17.12. má narozky, 24.12. Vánoce a 30.12. svátek. Všecko během 3 týdnů, šílený, to Ti povím!
hankah
2. únor 2007
sestřenka je Eva a je narozená 24.12. - mě to přijde jako pomsta dítěti, protože dostává všechny dárky v jeden den....... :-|
fidorka81
2. únor 2007
Jo to taky nechápu. Chudák dítě. :-|
bodlina
3. únor 2007
Seri, to jsem ráda že jsi se Šperlem spokojená!
S bylinkama ti můžu poradit na 100%. V Bílkovce( ne rohu Bílkovej a Budějovickej )je lékárny(tuším u Bílého jednorožce a tam ti namíchaj bylinky jaký budeš chtít. Dáš mu seznam, řekneš že to hceš namíchat jako čaj a on ti řekne kdy si máš přijít. Vím to určitě, taky jsem tam byla kvůli těhu čaji 😉

jinak, ještě bylinkářství u Husičky na náměstí...

Mimochodem-ahoj MSunny 🙂 jakpak se máte s Honzulkou?!
msunny
3. únor 2007
bodlina: Ahojky. Celkem to jde,ale teď jsme dostali železo a jak máme tu kílu,tak jsme nepříjemný,jak nikdy. Pořád se chcem chovat a tak. Takže doma všechno stojí. Ale co,se to nezblázní. A co ty? Jakpak se máte?
bodlina
4. únor 2007
Myslim že Vám doma nic neuteče... práce neni zajíc 😉 my se máme dobře, pořád ještě jsme v celku 🙂 Už se nám to ale krátí...
seri
4. únor 2007
bodlinko dík za radu. Tu lékárnu znám, tak tam zajdu.
Ty jsi pila taky nějaký tehotenský čaj? A mělas stejný recept jako fidorka nebo nějaký jiný? Kdyžtak mi napiš, ráda bych něco užívala. Akorát nevím, jestli se tento čaj pije při těhotenství nebo i před.
bodlina
4. únor 2007
seri, já piju těhu čaj ,který nám doporučila Olina Havlíčková na předporodních kurzech, ale myslim že se má pít až tak ve třetim trimestru. Je v tom i maliník a tak... Spíš aby to usnadnilo potíže které se kupí s rostoucím bříškem. koukala jsem ale v Dm drogerii a taky v lékárně, že existuje granulovanej čaj od HIPP, který je speciálně pro prenatální období-prostě pro těhule. je nějakej ovocnej. Já jsem si nějakej takovej koupila ale přiznám se, že jsem ho ještě ani neochutnala =-) jsem spíš na ty sypaný a teď mi ty bylinky děsně chutnaj...
seri
5. únor 2007
bodlna: Moje kamarádka chodila v Táboře taky k nějaké Olině na předporodní kurzy, tak to bude asi ta samá. Byla s ní hodně spokojená.
A ty čaje, o kterých píšeš, pro mě ještě bohužel nejsou. To si budu muset chvíli počkat až budu těhu. Jinak já mám taky moc ráda sypaný čaje - radši než ty v sáčkách. Pro mě bude asi vhodný čaj od fidorky.
msunny
5. únor 2007
Seri: Olina je vážně moc fain. Když budeš chtít,tak ti na ní můžu dát kontakt.
seri
5. únor 2007
msunny: to budu moc ráda, kdyžtak mi ho napiš do IP. Doufám, že to už brzy bude aktuální. Ty kurzy jsou přes den nebo až odpoledne? A jak často? Docela by mě to zajímalo.
bodlina
5. únor 2007
seri, kurzy jsou odpoledne podle dohody, ale až cca 10 týdnů před porodem. Já chodim středy od 15-18 hod. Je jich celkem 8. ale jinak Olina dělá cvičení pro těhule, plavání pro těhule, a potom i pro maminky s dětma. Určitě si z její nabídky něco vybereš. Doufám že již brzy 😉 je úplně suprová, já na ní nedám dopustit 😃
seri
5. únor 2007
bodlinko a kde ty kurzy vlastně jsou? Tak snad se taky dočkám - od 18.4.07(mám to přesně na den spočtené) se můžeme snažit o mimčo. Už se těšim 🙂
msunny
5. únor 2007
seri:Na Sojčáků jak je Kaňka,jestli víš(školka vedle Bowlingu)
seri
6. únor 2007
msunny: teď mi to vysvětlila kolegyne z práce, kde to přibližně je - kousek od zastávky u Lužanky, jestli je to tak. Ty jsi přímo z Tábora?
msunny
6. únor 2007
Zatím přímo ze sídliště.
seri
6. únor 2007
Takže se budeš stěhovat, když píšeš zatím? Já nejsem přímo odsud, bydlím 20 km od TA, ale každý den sem dojíždím - autem, protože od nás bohužel žádný autobus pořádně nejezdí. Je to strašný, hlavně v tomhle počasí.
msunny
6. únor 2007
JJ,budeme se stěhovat do Plzně za tátou
seri
6. únor 2007
Tak to jo 🙂.
andriss
22. únor 2007
Ahojky,je tady někdo s Týna nad Vltavou?Já jsem se sem přistěhovala od Tábora,za přítelem a nemám tady žádné kamarádky na pokec a nebo jen tak na procházku.Já čekám miminko v květnu 🙂 .Jsem ve 28 tt. a někdy se doma opravdu nudím. 8-(
mangal
16. bře 2007
Ahoj, bydlím na rozhraní Prachatic a Strakonic. Jsem v 11tt. Někdo se ptal na cvičení v Prachaticích, mám vyzkoušenou jógu pro těhotné v Národní škole, každý čtvrtek od 10 - 11, cena 350,- a je nás tam zatím 6.
klaudys
18. bře 2007
ahoj, nejste tu někdo z Písku s mimi 0-12 měsíců?

Pokud ano a máte zájem kočárkovat společně písněte na mail: lelika1@seznam.cz
andy80
28. srp 2008
Ahoj holky,

v průběhu září/října se budeme stěhovat do Milevska, tak se snažím, najít někoho odtud nebo z okolí na pokec, protože to tam skoro neznám. Už jsem zkoušel založit nové téma Milevsko a okolí, ale zatím se nikdo neozval. Mám dvě děti 3,5 roku chlapečka a 3,5 měsíce holčičku.
svoma
8. zář 2008
Ahojky,já momentálně bydlím v okrese ČK,ve Velešíně,je tu někdo poblíž:? 😉
svoma
11. zář 2008
Ahojky,nikdo? 😞
coryna
11. zář 2008
andy80 - já jsem od Mil 10km, písni mi do IP - vyrazíme na kávu 😉
pipos
8. únor 2010
háálooooooooooooooo hokly z jižních čech či Písku jste tu vůbec? 😃 😃 😃 😃 😃