• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
:slight_smile:
kamarádka se narodila 30.3. a letos slaví 30té narozky, říkala, když se narodí mímo stejně bude každý rok nosit velikánské dárky..... :sweat_smile:
2. únor 2007 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
To je dobrej datum :o)
Já jsem se sourozencema narozena uprostřed měsíce. Já 15.5., brách 14.8. a segra 15.9. :o)
2. únor 2007 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
to je super :slight_smile:
jste tři, já bych chtěla taky tři děti, ale manža nějaknechce slyšet, jemu by stačili dvě.........
my máme malou raritu v bráchovi - narodil se 18.5., přesně 60 let poté co se narodila babička z taťkovi strany.....
2. únor 2007 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky dobrý!!! :o)
Já bych taky brala 3, je to tak nějak lepší. Ale přítel se bojí finanční situace. On je v tomhle dost opatrnej :rolling_eyes:
Přítel je taky skvěle narozenej - přesně 3 měsíce poté, co se jeho rodiče vzali, 17.12. má narozky, 24.12. Vánoce a 30.12. svátek. Všecko během 3 týdnů, šílený, to Ti povím!
2. únor 2007 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sestřenka je Eva a je narozená 24.12. - mě to přijde jako pomsta dítěti, protože dostává všechny dárky v jeden den....... :unamused:
2. únor 2007 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to taky nechápu. Chudák dítě. :unamused:
2. únor 2007 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Seri, to jsem ráda že jsi se Šperlem spokojená!
S bylinkama ti můžu poradit na 100%. V Bílkovce( ne rohu Bílkovej a Budějovickej )je lékárny(tuším u Bílého jednorožce a tam ti namíchaj bylinky jaký budeš chtít. Dáš mu seznam, řekneš že to hceš namíchat jako čaj a on ti řekne kdy si máš přijít. Vím to určitě, taky jsem tam byla kvůli těhu čaji :wink:

jinak, ještě bylinkářství u Husičky na náměstí...

Mimochodem-ahoj MSunny :slight_smile: jakpak se máte s Honzulkou?!
3. únor 2007 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlina: Ahojky. Celkem to jde,ale teď jsme dostali železo a jak máme tu kílu,tak jsme nepříjemný,jak nikdy. Pořád se chcem chovat a tak. Takže doma všechno stojí. Ale co,se to nezblázní. A co ty? Jakpak se máte?
3. únor 2007 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslim že Vám doma nic neuteče... práce neni zajíc :wink: my se máme dobře, pořád ještě jsme v celku :slight_smile: Už se nám to ale krátí...
4. únor 2007 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlinko dík za radu. Tu lékárnu znám, tak tam zajdu.
Ty jsi pila taky nějaký tehotenský čaj? A mělas stejný recept jako fidorka nebo nějaký jiný? Kdyžtak mi napiš, ráda bych něco užívala. Akorát nevím, jestli se tento čaj pije při těhotenství nebo i před.
4. únor 2007 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
seri, já piju těhu čaj ,který nám doporučila Olina Havlíčková na předporodních kurzech, ale myslim že se má pít až tak ve třetim trimestru. Je v tom i maliník a tak... Spíš aby to usnadnilo potíže které se kupí s rostoucím bříškem. koukala jsem ale v Dm drogerii a taky v lékárně, že existuje granulovanej čaj od HIPP, který je speciálně pro prenatální období-prostě pro těhule. je nějakej ovocnej. Já jsem si nějakej takovej koupila ale přiznám se, že jsem ho ještě ani neochutnala :confused: jsem spíš na ty sypaný a teď mi ty bylinky děsně chutnaj...
4. únor 2007 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlna: Moje kamarádka chodila v Táboře taky k nějaké Olině na předporodní kurzy, tak to bude asi ta samá. Byla s ní hodně spokojená.
A ty čaje, o kterých píšeš, pro mě ještě bohužel nejsou. To si budu muset chvíli počkat až budu těhu. Jinak já mám taky moc ráda sypaný čaje - radši než ty v sáčkách. Pro mě bude asi vhodný čaj od fidorky.
5. únor 2007 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Seri: Olina je vážně moc fain. Když budeš chtít,tak ti na ní můžu dát kontakt.
5. únor 2007 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
msunny: to budu moc ráda, kdyžtak mi ho napiš do IP. Doufám, že to už brzy bude aktuální. Ty kurzy jsou přes den nebo až odpoledne? A jak často? Docela by mě to zajímalo.
5. únor 2007 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
seri, kurzy jsou odpoledne podle dohody, ale až cca 10 týdnů před porodem. Já chodim středy od 15-18 hod. Je jich celkem 8. ale jinak Olina dělá cvičení pro těhule, plavání pro těhule, a potom i pro maminky s dětma. Určitě si z její nabídky něco vybereš. Doufám že již brzy :wink: je úplně suprová, já na ní nedám dopustit :grinning:
5. únor 2007 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlinko a kde ty kurzy vlastně jsou? Tak snad se taky dočkám - od 18.4.07(mám to přesně na den spočtené) se můžeme snažit o mimčo. Už se těšim :slight_smile:
5. únor 2007 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
seri:Na Sojčáků jak je Kaňka,jestli víš(školka vedle Bowlingu)
5. únor 2007 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
msunny: teď mi to vysvětlila kolegyne z práce, kde to přibližně je - kousek od zastávky u Lužanky, jestli je to tak. Ty jsi přímo z Tábora?
6. únor 2007 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím přímo ze sídliště.
6. únor 2007 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže se budeš stěhovat, když píšeš zatím? Já nejsem přímo odsud, bydlím 20 km od TA, ale každý den sem dojíždím - autem, protože od nás bohužel žádný autobus pořádně nejezdí. Je to strašný, hlavně v tomhle počasí.
6. únor 2007 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ,budeme se stěhovat do Plzně za tátou
6. únor 2007 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo :slight_smile:.
6. únor 2007 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,je tady někdo s Týna nad Vltavou?Já jsem se sem přistěhovala od Tábora,za přítelem a nemám tady žádné kamarádky na pokec a nebo jen tak na procházku.Já čekám miminko v květnu :slight_smile: .Jsem ve 28 tt. a někdy se doma opravdu nudím. :rolling_eyes:
22. únor 2007 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, bydlím na rozhraní Prachatic a Strakonic. Jsem v 11tt. Někdo se ptal na cvičení v Prachaticích, mám vyzkoušenou jógu pro těhotné v Národní škole, každý čtvrtek od 10 - 11, cena 350,- a je nás tam zatím 6.
16. bře 2007 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nejste tu někdo z Písku s mimi 0-12 měsíců?

Pokud ano a máte zájem kočárkovat společně písněte na mail: lelika1@seznam.cz
18. bře 2007 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

v průběhu září/října se budeme stěhovat do Milevska, tak se snažím, najít někoho odtud nebo z okolí na pokec, protože to tam skoro neznám. Už jsem zkoušel založit nové téma Milevsko a okolí, ale zatím se nikdo neozval. Mám dvě děti 3,5 roku chlapečka a 3,5 měsíce holčičku.
28. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,já momentálně bydlím v okrese ČK,ve Velešíně,je tu někdo poblíž:? :wink:
8. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,nikdo? :frowning2:
11. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
andy80 - já jsem od Mil 10km, písni mi do IP - vyrazíme na kávu :wink:
11. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
háálooooooooooooooo hokly z jižních čech či Písku jste tu vůbec? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek