Jižní Čechy

Ahojky,
najde se tady nastávající nebo již maminka z jižních Čech??? 🙂
izina
8. únor 2010
Ahoj děvčata,
Jsem z Tábora, přímo ze Sojčáku, ale přítele a taťku máme v Plzni. Na Táborsku to nějak vázne a tak jsem šla mrknout sem. U Oliny jsme byly s malou na cvičení, ale jen 2*. Uvízly jsme v Plzni, když jsme tam byly na návštěvě. Pak už jsem nevolala, vynechaly jsme kvůli Plzni 3 hodiny😞.
msunny,
kdy se budeš stěhovat do Plzně? A kam, já tam až do porodu malé bydlela přes 20 let. Po porodu jsem se vrátila zpět sem, abychom nebydlely v pronájmu.
mispuli
9. únor 2010
pipos bydlím v protivíně,pocházím z tábora 😉 a chodím do diskuzí se strakoničandama a budějovičandama,písek se nějak vůbec nepodařilo rozpohybovat a tábor taky většinou spí 🙂
pipos
9. únor 2010
Mispuli to je škoda co mohli jsme si psát a třeba i nikdy sejít na jaře.
mispuli
9. únor 2010
pipos to klidně můžeme nebo ne? 😉
pipos
12. únor 2010
jj samozřejmě,že můžem budu jen ráda děti už máš taky trošičku větší tak si budou rozumnět 😃
pipos
13. únor 2010
:-N =-) :-o
mispuli
15. únor 2010
pipos odmlčela jsem se,protože jsem byla pryč mimo republiku a na koníka nebyl čas,nejlepší bude,když se přidáš k nám na strakoničandy,jak už ti nabízela i san nebo na český budějovice,jižní čechy i písek spí 🙂
oxalka
15. led 2011
Ahoj Holky🙂 někdo v okolí Prachatic?hledám někoho na společné plavání, pokec i procházky🙂
brittta
17. led 2012
Ahoj najde se tu někdo na pokec?
1983hr
17. led 2012
A je tady někdo s Budějc?
brittta
18. led 2012
@1983hr Já jsem z Velešína.
1983hr
18. led 2012
A jezdívaš do Čb?
sklenicka24
22. led 2012
Ahojky, já bydlím kousek od JH, je tu na tom některá podobně? 🙂
brittta
22. led 2012
@sklenicka24 Jestli se chceš k nám přidat pojď sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ceske-bud...
sklenicka24
22. led 2012
Jééé, moc děkuji, přijdu se na vás podívat 🙂))

Začni psát odpověď...

Odešli