• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
Ahoj, tak u doktora dobrý. Dělal mi ultrazvuk,už máme tři cm :slight_smile: , jsem v desátém týdnu a první termín mam toho 25.4. Musim si dojít k zubaři, k obvodní a ke kardiologovi, protože když jsem byla malá, tak jsem byla na operaci se srdcem, tak prej bude lepší když mě uvidí nějaký odborník.

Jiteja:tak to máme skoro stejný termín :wink: . Už ti dali fotku z ultrazvuku nebo si na něm ještě nebyla? Já už na něm byla dvakrát, ale fotku ještě nemam, tak snad příště. Kdy jdeš na další kontrolu? Já tam mam jít za 3 týdny, takže to vychází na 12.10.
22. zář 2006 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
maxiku, tak to je krásný :grinning:. Hlavně, že je vše v pořádku :wink:. Neptala ses na to cvičení?
22. zář 2006 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
puketko, na to cvičení jsem úplně zapomněla, ale teď tam budu chodit často tak se zeptám.
22. zář 2006 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
To neva, já más stejně ještě času dost :wink:. Tak hlavně na sebe dávej pozor :slight_smile:
22. zář 2006 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju, určitě se taky brzy dočkáš :slight_smile:
22. zář 2006 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, zdravím všechny maminky z jižních čech... :slight_smile:
22. zář 2006 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sonepko, taky tě zdravim. jak si užíváš těhotenství.Už je na tobě něco vidět?Chodíš do práce nebo jsi doma,
22. zář 2006 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar lidi,jak je těhulkám na jihu.
Sonepka-jsem Markéta z emimina :grinning:
22. zář 2006 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj maxiku, bohužel mě doktor nechal hned po 2. kontrole doma a ani se mě neptal.... doma mě to nebaví, ale co nadělám, je to pro dobro miminka. Nicméně v práci bych stejně nemohla dlouho zůstat....
Těhu si začínám užívat až nyní, do teď mi bylo neustále zle, ale před 2 dny jsem ucítila první pohyby a jak říkal doktor, od té doby, je mi víceméně dobře. V pondělí mě čeká genetický ultrazvuk a také zřejmně amniocentéza, neboť krevní testy nebyly úplně tak jak by měly. Mám z toho trochu strach, ale snad to zvládnu...

A co ty??? Jaké je těhu, jsi doma??? a odkud jsi??
22. zář 2006 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
barney, ahojky, ten svět je malej, co??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......
22. zář 2006 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Trošku to tam teď padalo,tak jsem jukla sem.Držím pěsti na pondělí a dej potom vědět.
22. zář 2006 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
barney, taky mi to tam padalo....
22. zář 2006 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sonepko já jsem z Prachatic, těhotenství je supr, špatně mi nejni, tak je to v pohodě :slight_smile: . Na ty pohyby už se taky hrozně těšim. Já chodim do práce a když bude všechno v pořádku,tak budu chodit asi až do konce.
v pondělí na tebe budu myslet, snad ti to všechno dobře dopadne.
22. zář 2006 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maxik, snad ano.... doufám v to... ani nevíš, jak ti tu práci závidím... šla bych hned.... doma mám akorát roupy :angry:
22. zář 2006 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedivim se že se doma nudíš, asi bych myslela na samý blbosti, kde mě píchlo atd. a asi bych se z toho brzo zbláznila. Sice se každý ráno musim přemlouvat, abych vůbec vstala, protože vstávám v pět, tak to pro mně je docela hrozný, ale jsem ráda že nemusim být doma.Tak aspoń, že existuje net, ne? :grinning: Hned ti to rychleji uteče.
22. zář 2006 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maxik, to sice ano, ale na druhou stranu tady nemůžu být pořád... člověk z nwtu akorát tak zblbne,,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2006 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
maxik: Ahoj,tak fotečku zatím nemám.Ultrazvuk mi dr dělala před třemi týdny a další mě čeká až 18.10.,kdy jdu na kontrolu.
22. zář 2006 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonepko, tak jak ti to včera dopadlo?
26. zář 2006 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MAXIK, nebylo to zlé, nebolelo to, jen to bylo trochu nepříjemné. celý průběh je zde... http://www.missorka.cz/clanky/amniocenteza-20.html
ted jen čekat 3 týdny na výsledky...

byli jsme na velkém ultrazvuku a řekli nám, neboli jsme viděli, že to bude holčička... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2006 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonepko, napsala si to moc hezky, určitě to dobře dopadne.Gratuluju k holčičce :slight_smile: .Už víte jak se bude jmenovat?
27. zář 2006 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, zdrávím všechny těhu z jihu. Můžu se přidat k vaší diskuzi? :wink:
2. říj 2006 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj msunny, to víš že se k nám můžeš přidat :slight_smile: , ale nějak to tady nežije.

Měla bych na vás prosbu. Na prsou a na bokách se mi udělala taková vyrážka, byla jsem s ní u doktorky (obvodní) a ta mi řekla, že to vypadá na plíseň (vypadá to jako puchýřky)a já mam strach, aby se to nějak nepřeneslo na mimčo :cry: .Myslíte, že je to možné? Dala mi na to mastičku, tak si to mam mazat a když to nezabere tak mam jít na kožní.
6. říj 2006 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se přidávám a zdravím z práce, ještě, že je už pátek :slight_smile:
6. říj 2006 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dadunka, taky se už těšim až padne půl třetí a já budu moct jít domu z práce. :slight_smile: Dneska mi to tady nějak nebaví,nudim se nemám co dělat, takže koukám do blba a někdy i na blba, když je tady kolega :grinning:
6. říj 2006 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Maxik, já tu jsem dnes až do 17ti :frowning2: děs, naštěstí jsem tu do 11:30 sama, tak můžu být alespoň na Koníkovi, jsi z PT nebo z těch Netolic? A co děláš za práci, jestli můžu být zvědavá?
6. říj 2006 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem z Prachatic. Dělám v kanceláři - faktury, objednávky, smlouvy...
Tak to ti nezávidim, že tam musíš být takhle dlouho :confounded: .a ty děláš co?Ty jsi koukám taky z Prachatic, jo? :wink:
6. říj 2006 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, taky z PT. :slight_smile: Ke komu chodíš na gyndu? Já k Procházkovi, jinak já dělám taky v kanclu, je to tak napůl administrativa a napůl se věnuju klientům, když přijdou. Kolik ti je let? Mně 27.
6. říj 2006 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně je 22.A co Procházka jakej je?Já chodim ke Špičkovi.
6. říj 2006 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se zdá Procházka fajn a inteligentí, nedělá se ze mě blbku a přijde mi, že mi řekne vždy maximum info. Teď jsem tam asi 5 let chodila vždy pravidelně na podzim jen na kontrolní vyšetření - brala jsem HA, tak jsem teď zvědavá na kontrolu, až mu řeknu, že jsem vdaná a vysadila jsem HA a sanžíme se o mimi. Tak jestli to bude probíhat jinak.
6. říj 2006 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ja se hlasim taky mezi Jihocesky, jsem z Tyna nad Vltavou.

Budete nektera rodit v Tabore nebo mate s Taborskou porodnici nejaky zkusenosti?
6. říj 2006 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek