Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Jižní Čechy

Ahojky,
najde se tady nastávající nebo již maminka z jižních Čech??? 🙂
maxik
22. zář 2006
Ahoj, tak u doktora dobrý. Dělal mi ultrazvuk,už máme tři cm 🙂 , jsem v desátém týdnu a první termín mam toho 25.4. Musim si dojít k zubaři, k obvodní a ke kardiologovi, protože když jsem byla malá, tak jsem byla na operaci se srdcem, tak prej bude lepší když mě uvidí nějaký odborník.

Jiteja:tak to máme skoro stejný termín 😉 . Už ti dali fotku z ultrazvuku nebo si na něm ještě nebyla? Já už na něm byla dvakrát, ale fotku ještě nemam, tak snad příště. Kdy jdeš na další kontrolu? Já tam mam jít za 3 týdny, takže to vychází na 12.10.
puketka
22. zář 2006
maxiku, tak to je krásný 😃. Hlavně, že je vše v pořádku 😉. Neptala ses na to cvičení?
maxik
22. zář 2006
puketko, na to cvičení jsem úplně zapomněla, ale teď tam budu chodit často tak se zeptám.
puketka
22. zář 2006
To neva, já más stejně ještě času dost 😉. Tak hlavně na sebe dávej pozor 🙂
maxik
22. zář 2006
Děkuju, určitě se taky brzy dočkáš 🙂
sonepkaautor
22. zář 2006
ahojky, zdravím všechny maminky z jižních čech... 🙂
maxik
22. zář 2006
ahoj sonepko, taky tě zdravim. jak si užíváš těhotenství.Už je na tobě něco vidět?Chodíš do práce nebo jsi doma,
barney
22. zář 2006
Nazdar lidi,jak je těhulkám na jihu.
Sonepka-jsem Markéta z emimina 😃
sonepkaautor
22. zář 2006
ahoj maxiku, bohužel mě doktor nechal hned po 2. kontrole doma a ani se mě neptal.... doma mě to nebaví, ale co nadělám, je to pro dobro miminka. Nicméně v práci bych stejně nemohla dlouho zůstat....
Těhu si začínám užívat až nyní, do teď mi bylo neustále zle, ale před 2 dny jsem ucítila první pohyby a jak říkal doktor, od té doby, je mi víceméně dobře. V pondělí mě čeká genetický ultrazvuk a také zřejmně amniocentéza, neboť krevní testy nebyly úplně tak jak by měly. Mám z toho trochu strach, ale snad to zvládnu...

A co ty??? Jaké je těhu, jsi doma??? a odkud jsi??
sonepkaautor
22. zář 2006
barney, ahojky, ten svět je malej, co??? 🙂 🙂 🙂 🙂 .......
barney
22. zář 2006
Trošku to tam teď padalo,tak jsem jukla sem.Držím pěsti na pondělí a dej potom vědět.
sonepkaautor
22. zář 2006
barney, taky mi to tam padalo....
maxik
22. zář 2006
sonepko já jsem z Prachatic, těhotenství je supr, špatně mi nejni, tak je to v pohodě 🙂 . Na ty pohyby už se taky hrozně těšim. Já chodim do práce a když bude všechno v pořádku,tak budu chodit asi až do konce.
v pondělí na tebe budu myslet, snad ti to všechno dobře dopadne.
sonepkaautor
22. zář 2006
maxik, snad ano.... doufám v to... ani nevíš, jak ti tu práci závidím... šla bych hned.... doma mám akorát roupy ]-(
maxik
22. zář 2006
Nedivim se že se doma nudíš, asi bych myslela na samý blbosti, kde mě píchlo atd. a asi bych se z toho brzo zbláznila. Sice se každý ráno musim přemlouvat, abych vůbec vstala, protože vstávám v pět, tak to pro mně je docela hrozný, ale jsem ráda že nemusim být doma.Tak aspoń, že existuje net, ne? 😃 Hned ti to rychleji uteče.
sonepkaautor
22. zář 2006
maxik, to sice ano, ale na druhou stranu tady nemůžu být pořád... člověk z nwtu akorát tak zblbne,,,, 😃 😃 😃 😃 😃
jiteja
22. zář 2006
maxik: Ahoj,tak fotečku zatím nemám.Ultrazvuk mi dr dělala před třemi týdny a další mě čeká až 18.10.,kdy jdu na kontrolu.
maxik
26. zář 2006
Sonepko, tak jak ti to včera dopadlo?
sonepkaautor
26. zář 2006
MAXIK, nebylo to zlé, nebolelo to, jen to bylo trochu nepříjemné. celý průběh je zde... http://www.missorka.cz/clanky/amniocenteza-20.html
ted jen čekat 3 týdny na výsledky...

byli jsme na velkém ultrazvuku a řekli nám, neboli jsme viděli, že to bude holčička... x-) x-) x-) x-)
maxik
27. zář 2006
Sonepko, napsala si to moc hezky, určitě to dobře dopadne.Gratuluju k holčičce 🙂 .Už víte jak se bude jmenovat?
msunny
2. říj 2006
Ahojky, zdrávím všechny těhu z jihu. Můžu se přidat k vaší diskuzi? 😉
maxik
6. říj 2006
Ahoj msunny, to víš že se k nám můžeš přidat 🙂 , ale nějak to tady nežije.

Měla bych na vás prosbu. Na prsou a na bokách se mi udělala taková vyrážka, byla jsem s ní u doktorky (obvodní) a ta mi řekla, že to vypadá na plíseň (vypadá to jako puchýřky)a já mam strach, aby se to nějak nepřeneslo na mimčo 😢 .Myslíte, že je to možné? Dala mi na to mastičku, tak si to mam mazat a když to nezabere tak mam jít na kožní.
dadunka
6. říj 2006
Ahoj holky, tak se přidávám a zdravím z práce, ještě, že je už pátek 🙂
maxik
6. říj 2006
Ahoj dadunka, taky se už těšim až padne půl třetí a já budu moct jít domu z práce. 🙂 Dneska mi to tady nějak nebaví,nudim se nemám co dělat, takže koukám do blba a někdy i na blba, když je tady kolega 😃
dadunka
6. říj 2006
Maxik, já tu jsem dnes až do 17ti 😞 děs, naštěstí jsem tu do 11:30 sama, tak můžu být alespoň na Koníkovi, jsi z PT nebo z těch Netolic? A co děláš za práci, jestli můžu být zvědavá?
maxik
6. říj 2006
Jsem z Prachatic. Dělám v kanceláři - faktury, objednávky, smlouvy...
Tak to ti nezávidim, že tam musíš být takhle dlouho :-S .a ty děláš co?Ty jsi koukám taky z Prachatic, jo? 😉
dadunka
6. říj 2006
No jo, taky z PT. 🙂 Ke komu chodíš na gyndu? Já k Procházkovi, jinak já dělám taky v kanclu, je to tak napůl administrativa a napůl se věnuju klientům, když přijdou. Kolik ti je let? Mně 27.
maxik
6. říj 2006
Mně je 22.A co Procházka jakej je?Já chodim ke Špičkovi.
dadunka
6. říj 2006
Mně se zdá Procházka fajn a inteligentí, nedělá se ze mě blbku a přijde mi, že mi řekne vždy maximum info. Teď jsem tam asi 5 let chodila vždy pravidelně na podzim jen na kontrolní vyšetření - brala jsem HA, tak jsem teď zvědavá na kontrolu, až mu řeknu, že jsem vdaná a vysadila jsem HA a sanžíme se o mimi. Tak jestli to bude probíhat jinak.
macu.k
6. říj 2006
Ahoj, ja se hlasim taky mezi Jihocesky, jsem z Tyna nad Vltavou.

Budete nektera rodit v Tabore nebo mate s Taborskou porodnici nejaky zkusenosti?

Začni psát odpověď...

Odešli