• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
macu.k Ahoj,já jsem přímo z Tábora,tak tu budu i rodit :slight_smile:
6. říj 2006 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Macu, jéé to už máš miminko za pár, gratulu, těšíš se? Já mám kolegyni z ČB, ta rodila v Táboře v tom soukromém centru Natalis a hrozně si to pochvalovala.
6. říj 2006 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že se to tu pěkně rozjíždí :grinning: . Já taky chodím k Procházkovi a zdá se mi být v pohodě. Jen mě štve, když do mě kouká a kouká a nic neříká-to mě pěkně znervózňuje!!! :sweat_smile:
6. říj 2006 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko: to je teda zvláštní, u mě vždycky všechno komentuje, i když do mě kouká :slight_smile:
6. říj 2006 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,hlásím se mezi jihočešky :wink: Taky by mě zajímalo jestli víte nějaké reference na táborskou nemocnici?Já sice chodím do Natalisu,ale tam už se nerodí a všechno posílají do nemocnice.Tam podle mne musí mít pěknej fofr.
6. říj 2006 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
msunny: A uz ses tam byla v porodnici podivat? My tam mame v planu jet pristi tyden, tak snad to vyjde.Ja jsem prave rozmyslela jestli Ceske Budejovice nebo Tabor a kazdy mi rikal, ze by mi Budejovice nedoporucil, takze jsem se rozhodla pro Tabor, doufam, ze spravne :confounded:

dadunka: Jo jo termin mam presne za mesic, tesim se moc, uz mi to tehotenstvi prijde desne dlouhy, klidne bych rodila o 14 dni driv. Akorat manzel jede od 15. na tyden pryc, tak doufam, ze si to Kubik nenaplanuje na ten tyden... :astonished:
6. říj 2006 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
macu.k: V porodnici jsem se podívat nebyla. Všechny známé co rodili v Táboře si to pochvalovali, prý tam spíš jen kontrolují a dohlížejí, snaží se co nejvíce nechat na samotné iniciativě maminky. No mám z toho i trošku strach,ale snad to bude v pořádku. Co se týče sestřiček a lékařů,tak mi vždy přišli všichni moc příjemní.
6. říj 2006 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, já to vidím na porod v CB, ale ještě nevím.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. říj 2006 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2006 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě čeká porod v táborské porodnici v dubnu.Trošku mám obavy z neznámého prostředí,dvakrát jsem totiž rodila právě v Natalisu.Ale o jiné porodnici neuvažuju,protože to mám do Tábora kousek.A kámoška tam byla dvakrát a nikdy si nestěžovala.
8. říj 2006 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se dneska byla juknout v taborske porodnici, sestricka na prijmu byla prijemna a celkove to tam vypadalo docela mile. Tak snad se nam tam bude i dobre rodit :slight_smile:
9. říj 2006 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jitelo, ty jsi byla dnes na kontrole, viď? Je všechno v pořádku? Doufám že jo :wink:. Maxiku, a co ty? Taky vše v poho? Držím vám palečky aby vše probíhalo tak jak má. :wink:
18. říj 2006 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky se hlasím do klubu jihočešek.
bydlím v ČB, ale pocházím z J.Hradce.když tu píšete o té porodnici, kamarádka mi povídala, že špatná není ani porodnice v Krumlově. Chovali se k ni prý úplně špičkově. taky jsem uvažovala o jiném městě (no, zatím je na to ještě brzy)ale pak mě všichni nahlodali tím,že v ČB jsou ty nejlepší přístroje v širokém okolí a kdyby se něco dělo, tak se stejně všechno vozí do ČB, tak nevím nevím.

holky, podle čeho jste vybíraly jména???
18. říj 2006 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketka: Ahojky,kontrolu s ultrazvukem jsem si odbyla o týden dřív,musela jsem si vyřídit neschopenku,abych nemusela nastoupit do práce,malý byly v neděli tři roky a po mě "zatoužili" v práci.A jelikož pro mě nemají odpovídající místo,tak jsme se dohodli právě na tý neschopence.Jinak je vše v pohodě,už mi není tak často špatně.V úterý jdu na krev na genetiku.A co ty,jak to zvládáš???
19. říj 2006 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj puketko, já byla u doktora minulý týden a prej dobrý.Ultrazvuk mi nedělal, tak to bylo takový divný, když jsem nemohla vidět toho našeho mrňouse.Příští kontrolu mam 2.11. tak doufám, že mi bude dělat ultrazvuk a že konečně dostanu fotku, ještě žádnou nemam, tak ho manžel ještě ani neviděl. :frowning2:
20. říj 2006 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to jsem ráda, že je u vás všechno v pořádku. Já našla v po na testíku // tak chci o víkendu udělat kontrolní testík a pokud bude +, tak v pondělí volám k doktorovi :grinning:. Nevím, jestli mi bude dělat UTZ a pokud jo, tak nevím, jestli si říct o fotku :unamused:. Kdyby se to náhodou nepovedlo, tak by nás to asi bolelo mnohem víc, když bysme prcka viděli :frowning2:. Tak nevím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to asi předbíhám, nejdřív musíme s manžou udělat ty testíky, tak nám držte palečky :wink:.
20. říj 2006 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a dnes mám 45 DC, tak to vypadá nadějně, co myslíte? :sunglasses:
20. říj 2006 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zensky, snad nebude vadit kdyz se taky pridam, jsem z CB ale snazilkuju zatim jenom ja :grinning: a to tak ze premlouvam manzela. Ale mam slibene ze od kvetna budeme snazilkovat oba :slight_smile: tak zatim pochytim nejaky info co a jak a kde a tak :slight_smile:
20. říj 2006 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dludi, ty jsi nám takhle emigrovala :grinning:
20. říj 2006 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Puketko, tak to je dobrý znamení :slight_smile: . To mam radost, tak ať ti to dobře dopadne. :wink:
S tou fotkou nevim, já ji zatim taky ještě nemam, ale snad už to nebude dlouho trvat.
20. říj 2006 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dludli, miky - ahojky emigrantky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2006 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar miky, no to vis, ale zatim zvladam beremese i konika, ale pravda zacina to byt casove narocny :wink: :grinning:
20. říj 2006 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
šáry: já nejsem emigrantka - já až tak za dva roky, jenom jsem sem jukala, jestli tu nepíšeš něco nového a náhodou jsem tu narazila na Dludi
20. říj 2006 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy. Tak jsem se dnes vrátila z táborské nemocnice, minulý týden jsem měla špaatný průtoky pupečníkem,tak si mě tam nechali. Sestřičky byly hrozně příjemný a milý a jak jsem koukala, tak i s maminkama, měli dost velkou trpělivost,až jsem je chvílema obdivovala. Jinak doktoři až na jedinou výjimku byly taky super. Takže mě obavy z porodu v Táboře snad úplně přešli!
20. říj 2006 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miky - no tak to jo... já spíš chodím na www.missorka.cz sem jen málo... :wink:
20. říj 2006 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
msunny, doufám, že komplikace zažehnány, opatruj se aodpočívej... :dizzy_face:
20. říj 2006 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme s manžou dělali včera večer ten kontrolní testík a do minuty tam byly 2 krásně viditelné // :dizzy_face: Dnes jsem volala k Dr. a byla jsem objednána až na 7.11. :unamused: Mám nakoupit a papat vitamínky a nedělat namáhavou práci. Přijde mi to hrozně dlouho-ještě 2 týdny čekat :sweat_smile: . Ale kdyby něco, tak tam mám ihned naklusat .
23. říj 2006 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko...moc gratuluji !!! Jsem zatím "snažilka"...tak doufám, že tady brzo rozšířím vaše řady maminek.. :slight_smile:
Neboj 2 týdny utečou jako voda.. mě utíká každý měsíc... jak se těším a ono to pak nevyjde..tak se zase pak rychle těším jak to bude příště...atd. Sice jsme se zatím nedočkali zatím 2x - takže jsem relativně v klidu..takže si to těšení se na překvapení pěkně užívám...:slight_smile:
23. říj 2006 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
simiku, děkuju moc! :wink: My jsme se snažili cca od jara, takže po půl roce se zadařilo. Tak ti držím palečky, aby vám to brzy vyšlo! :sunglasses:
24. říj 2006 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Puketko, tak to je super,že vám to vyšlo. :slight_smile: Taky se přidávám s gratulací. :dizzy_face: . A jak ti je? Hlavně na sebe dávej pozor.
24. říj 2006 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek