• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
Já jsem úplně v pohodě, nic mě nebolí, není mi špatně. Jen mám častěji hlad :sweat_smile:. Ty jsi měla ranní nevolnosti? Nebo taky v poho? :sunglasses:
24. říj 2006 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla taky v pohodě, nezvracela jsem, akorát občas se mi udělalo špatně,když jsem cítila nejaké jídlo.
24. říj 2006 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Puketko, četla jsem si začátek diskuse a bavili jsme se o cvičení. Tak zrovna dneska mam v plánu jít poprvé cvičit, tak jsem na to zvědavá. Co ty buděš taky potom chodit nebo sis to rozmyslela?
24. říj 2006 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nějaké cvičení v Pt pro těhotné? To by bylo super. Já jdu 7.11. k Procházkovi na kontrolu, tak počkám co mi řekne a pak bych chtěla taky chodit cvičit. Od kolika je to cvičení?
24. říj 2006 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to od půl páté v bývalé pedárně, jenomže je problém,že nevim kde to je, tak to budu muset hledat.Vede to sestra z prachatický porodnice.Je to každé úterý a zejtra ti dám vědět jaký to bylo. :slight_smile: Akorát co mně štve je, že to stojí 600,- !což je docela dost :angry: , no tak snad to bude stát za to. ještě je každý čtvrtek plavání, ale to zatim chodit nebudu, protože mam nějakou vyrážku a nechce zmizet :frowning2: .
24. říj 2006 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
600,- za celý těhotenství nebo jedna hodina? To asi ne, viď? Tak to bych mohla chodit taky, ale až po kontrole. Do bazánu radši ne, bojím se infekcí :confounded:. Tak zítra určitě napiš jak to probíhá :wink:
24. říj 2006 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to cena za celý kurz a je jedno kolikrát tam příjdeš. Je v tom asi zahrnuto i nějaké povídání o porodu,ale to uvidim až dneska, teda jestli nakonec půjdu, nějak mi začalo bolet břicho :frowning2: , tak jestli mi to nepřestane tak se na to vykašlu a zůstanu doma.
24. říj 2006 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně přijde, že čím víc toho budu o porodu vědět, tak tím víc se budu bát :unamused: Radši bych k tomu přišla jak slepej k houslím. Takhle když budu vědět co všechno se může stát, tak se budu zbytečně nervovat :wink:. Ale na to cvičení určitě budu chodit, abych za těhotenství moc nezpohodlněla :grinning:
Jestli tě bolí bříško, tak se na to vykašli, dyť za týden je cvičení taky, ne? :wink:
24. říj 2006 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli mě to nepřejde tak tam nepůjdu, ale štve mně to, už jsem chtěla jít minule, ale řekla jsem si že počkám až co mi řekne doktor a teď zase to břicho, abych se tam vůbec dostala :sweat_smile: . Já jsem docela ráda, že to bude spojený i s tim povídáním, hrozně se porodu bojim, tak si říkám že čim víc se toho dozvim, tím líp, aspoň mně nic nezaskočí :slight_smile: Teda aspoň doufám. :sunglasses:
24. říj 2006 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketka:Ahoj,taky přidávám gratulaci...
24. říj 2006 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já sice ještě ani nejsem těhu, ale díky informacím kamarádek a i přítele-pediatra jsem o porodnicích tak něco slyšela: Takže shrnu to, co se říká (upozorňuji - jsou to subjektivní názory jednotlivců): Jindřichův Hradec - šikovní doktoři, protivné sestry, od ledna bude otevřená úplně nová porodnice; Prachatice - příjemný personál, ale spíš jen pro normální porody, s komplikacemi si neporadí, vozí je do Písku, klasická porodnice; Český Krumlov - na ten jsem slyšela ódy, ale jak už tu bylo řečeno, pokud jsou komplikace, převáží se do Českých Budějovic; České Budějovice - opravdu machři, pokud jsou komplikace, zvládnou všechno, občas jsou ale trošku protivní; Táborské centrum - také jsem slyšela chválu; Písek - také velice dobrá úroveň, hlavně co se odbornosti a vybavení týče. Přesnější informace začnu shánět až v ten krásný den, kdy na testíku vylezou dvě čárky... :slight_smile:
24. říj 2006 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
frufru, // jsou teprv začátek, vůbec není bitva vyhraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já dokud jsem neměla //, tak jsem si taky myslela, že až tam ty // uvidím, bude vyhráno. Ale bohužel není to tak. Do 12-13.týdne se může stát cokoli a já osobně se zatím s přípravami držím hodně při zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ani nic nekupuju. Bojím se 1. kontroly, jdu 7.11., tak držte palečky, ať je vše ok. Jinak ti fru přeju, ať se brzy zadaří :wink:
24. říj 2006 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko, moc děkuji. Já vím, že to není jen tak, i když testík ukáže těhu. Bohužel já vím dopředu, že i ty dvě čárky nás budou stát velké úsilí... :frowning2: Takže to bude první vítězství a pak nezbývá než doufat! :slight_smile: Tak děkuju a 7. si na Tebe určitě vzpomenu! Pak napiš, jak jsi dopadla, určitě se dozvíš jen samé dobré zprávy... :wink:
24. říj 2006 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč by vás // měli stát velké úsilí? Máte nějaké zdravotní problémy?:confused: Snad to není tak zlé, ne? Znáš to-naděje umírá poslední :wink: :wink: :wink: 7.11. se určitě ozvu, jdu v 9 ráno, tak odpoledne jsem tu jak na koni :grinning:
24. říj 2006 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko: šla jsem na úplně běžnou preventivní prohlídku, doufala jsem, že dostanu pochvalu jako vždycky a ono ejhle! Mám cysty na vaječníkách a nemám ovulaci... :frowning2: Tak zatím to zkoušíme přes vitamíny, bude následovat hormonální léčba a pak prý stejně nejspíš laparoskopie.. A pak se uvidí. Aspoň to beru tak, že se na to přišlo včas, o mimi se chceme začít snažit až v létě, až bude kde bydlet. Tak snad se dám do té doby do pořádku! :slight_smile: Ale moc děkuju za podporu! A tobě mačkám palečky! :wink:
24. říj 2006 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
frufrunko, tak to je mi moc líto :frowning2: Tak ti přeju brzké uzdravení, nařiď tělíčku, ať cysty vyžene a začne zase normálně produkovat vajíčka a třeba tě poslechne :wink: :grinning: Ale je dobře, že víš, co s tebou je, spoustě holek ani nezjistí příčinu, proč nemůžou otěhotnět :cry: Tak rozkaž a uvidíš, že to půjde hned líp :wink: :sunglasses:
24. říj 2006 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko, ty jsi zlatá! :slight_smile: No právě, tohle všechno se rozběhlo po změně gynekologa, nová paní doktorka je naprosto úžasná a věřím, že to spolu dobře zvládneme, i v příteli mám obrovskou oporu, nějak to půjde! :slight_smile:A pak se taky pochlubím, že půjdu na 1. kontrolu....A mezi námi: Kamarádky měly většinou problémy s otěhotněním, pak už bylo všechno OK! A že jich teď rodilo hodně... :wink: Tak se neboj vlka nic, dobře to dopadne!
24. říj 2006 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jakpak se máte?
puketko:Teda takovýhle řeči! Co by se mělo stát? Pokud jsi v pořádku,tak se nemusíš vůbec ničeho bát! Stát se může kdykoliv cokoliv,ale to si člověk nesmí tak připouštět! Takže hlavu vzhůru a užívej si těhu dokud můžeš, protože ke konci-nic moc :wink:
frufrunka: Dík za informace. A neboj, uvidíš, že se ani nenaděješ a ty // tam budou! Přeju moc moc štěstíčka.
25. říj 2006 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj msunny, já se teky snažím zahnat všechny obavy, ale oni tam v koutečku číhají a v nestřeženém okamžiku mě přepadnou :grinning: Ale opravdu se snažím myslet pozitivně :wink: A co ty? Jak se cítíš? Nebolí tě zádíka? :slight_smile:
25. říj 2006 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No občas mě to chytne,ale není to tak hrozný, akorát mi dělá občas problémy dýchání. Než se obleču,tak funim,jak lokomotiva,ale už to asi lepší nebude :slight_smile:
Jdu k zubařce a do poradny,tak pak písnu...
25. říj 2006 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, dej vědět, ať vím, co mě čeká :wink: :sunglasses:
25. říj 2006 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám začínající zánět dásní a v poradně měl doktor dovolenou,takže celkem nic,akorát celý dopoledne v trapu :frowning2:
25. říj 2006 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
msunny, tak to je mi líto, a bolí to hodně? Ty dásně? :confounded:
25. říj 2006 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani ne, akorát v nich občas cítím takovej divnej tlak,ale jinak všechno v pohodě.
25. říj 2006 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Jihočendy... :slight_smile: Nějak nám to tady utichlo...??! Je něco nového? Jak pokračuje Vaše těhulkování..?? Jsem zatím snažilka - tak jsem zvědavá, co mě čeká... :wink:
1. lis 2006 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj simiku, já sem občas nakouknu, ale vypadá to, že tu nikdo není :cry:
1. lis 2006 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem tu! :slight_smile: Po delší odmlce... Simik, já jsem taky snažilka... A dneska mám super náladu... Protože paní doktorka říkala, že s těhu to bude těžké, že mám vaječníky samou cystu a že nemám ovulaci... Teď podle teplot ovulace byla a včera jsem byla na jednou neoficiálním ultrazvuku - jen ze zvědavosti a vypadá to výýýborně! :slight_smile: Ze spousty cyst tam zbyla jen jedna.... Asi jsem je otrávila burčákem... :slight_smile: Jupíííí? A Simik, ja dlouho se snažíte?
1. lis 2006 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím "jedeme třetí kolo"...tzn. dva neúspěšné pokusy... a jak dopadne ten třetí tak to čekáme někdy příští týden... :wink: Zatím poctivě měřím bazál. teplotu a ovulace měla být - tak uvidíme jesli z ní něco "pošlo" :wink: :wink: :wink:
1. lis 2006 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simik: Já taky čekám, co bude - příští týden! :slight_smile:Já zatím pokusy neberu jako úspěšné nebo neúspěšné, protože zatím to fakt bylo bez ovulace. Teď jsem z toho najednou paf, ale nevěřím, že by to vyšlo napoprvé... Každopádně dej příští týden vědět! Mačkám palečky!!! :slight_smile:
1. lis 2006 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápodobně...myslím s těma palečkama.. :slight_smile: Já se tedy po pravdě na vnitřní ultrazvuk taky chystám,ale stále to odkládám...co kdybych už tam příště třeba šla s něčím jiným, než jen na běžnou prohlídku.. :slight_smile: Tak doufám, že se taky nedozvím něco nelichotivého jako jsou cysty, atd.
No pak bych musela zkusit ten burčák... což by byla docela fajn "léčba" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2006 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek