Jižní Čechy

Ahojky,
najde se tady nastávající nebo již maminka z jižních Čech??? 🙂
simik01
1. lis 2006
Klidně to může být na první pokus... naděje je vždycky.. i když po pravdě, čím větší naději si děláš - tak tím je to pak smutnější.. Já si taky říkala, že hned to nepůjde...ale stejně jsem někde ve skrytu duše doufala.. 🙂 🙂 🙂
Je to asi normální - když jsme ty snažilky.. že ten červík tam někde v duši holt sídlí a "štourá".."co kdyby..." 😉 😉 😉
frufrunka
1. lis 2006
Simik: Jojo, upínat naděje každý měsíc je špatně - tolik dobré rady. Ale ono v praxi to jde podstatně hůř.... 😞 Vím to tedy z okolí, mě by teď to těhu hodně zaskočilo (ale příjemně), protože jsme ty cysty považovali za antikoncepci :-N Doteď jsem je léčila vitamínama, za měsíc měly přijít na řadu hormony. No, kdyby na ně nedošlo, vůbec bych se nezlobila! 🙂A ty se vyšetření neboj.... Ono o těch cystách člověk většinou ví, docela to bolí. Takže budeš naprosto OK a třebas příští týden už budou ty dvě čárečky! 😉 Jeje, teď mi kolegyně přinesla první fotku svojeho miminka.... Chtělo se mi nad ní až brečet, to je krása! Drobeček je v jejím bříšku 10 týdnů.... A simik, můžu se zeptat, odkud zrhuba jsi? Já Jindřichohradecko(bydlím) a Českobudějovicko (pracuju)
simik01
1. lis 2006
Bydlím i pracuju v ČB - tedy pracuji poslední měsíc..protože firma zkracovala a tak proto taky ten spěch s mimi.. haha.. ne to je jen legrace - samozřejmě by to bylo fajn - protože teď mě čeká hledání nové práce... což je s vyhlídkou na brzké mimi docela problém.. 😞 No uvidíme ona si s tím příroda nějak poradí.. 😉
Bud v klidu - já taky projíždím každý den přírůstky ve fotogalerii a jsem z toho naměko taktéž.. 🙂
frufrunka
1. lis 2006
Je, simik, tak to mackam palecky s tim mimi o to vic! 😉 Snad se tedy brzy pridame k holkam, ktere tu resily, kam na tehotenske cviceni... 🙂
simik01
1. lis 2006
Tak to já už vím.. 🙂 Chodím cvičit do IGy...a mají tam i kurz pro těhotné..🙂 Zrovna včera jsem se musela smát, protože mi omylem naučtovali jednu hodinu právě pro těhotné.. 🙂 🙂 🙂
puketka
1. lis 2006
Simiku, tak to mě zajímá! Kolik stojí 1h? Nebo se platí za celý kurz? Díky 😉
frufrunka
1. lis 2006
A holky, když už jsme u cvičení - nemáte některá zkušenosti s kombinací těhotenství/orientální tanec? 🙂 Já chodím tancovat a moc by mi to chybělo v těhu... ale lektorka nám vyprávěla, že určité kmeny provozovaly brišní tanec jako tanec rodiček, že to miminko v podstatě poměrně bezbolestně vytančily... Tak ublížit to snad nemůže, ne?
hankah
1. lis 2006
frufru: ty jsi z JH? já odsud taky pocházím,mám tam skoro celou rodinu,ale teď už bydlím v ČB a pracuju - no vlastně nepracuju,teď mám neschopenku.

nemáš přehled o nějakém tom cvičení v ČB? (i když vím, že teď je asi brzy se o to zajímat)
simik01
1. lis 2006
S orient. tanci zkušenost nemám..ale slyšela jsem taky,že to je celkem prospěšná činnost i v těhotenství.. 🙂
Cvičení v IGy.... je více možností - např. předplacené karty na rok, měsíc, atd. já mám tu na rok a platím cca 600,-/měs. s tím že mám neomezený vstup jak do posilovny, bazenu, sauny .. na veškerá cvičení.. vše zdarma 🙂
Bližší info jsou na www.factorypro.cz
frufrunka
1. lis 2006
Hanko, nejsem přímo z JH, jsem z Kardašovy Řečice. Ale v JH jsem rok pracovala, dělala tam školu a tak... Takže můj okruh známých zarnuje většinu jižních Čech! 🙂 A o cvičení v ČB bohužel přehled nemám, sem jedzím jenom do práce... Akorát na ty tanečky chodím do budějovické školy... Pak tu vím o aerobicu a volejbale, ale pro těhulky nic... 😞
simik01
1. lis 2006
frufrunko.. jsi z Kardašky...?? 🙂 Já odsud chodila 2 roky s mým ex... 🙂 Ráda na tu dobu vzpomínám.. 🙂
frufrunka
1. lis 2006
😃 Je, svět je malej! 🙂
simik01
1. lis 2006
To je pravda.. 🙂 🙂 To máš celkem kus cesty dojíždět do CB do práce..?
hankah
1. lis 2006
frufrunko: do Kardašky jsem ráda chodila na zábavy 😃 😃
frufrunka
2. lis 2006
😃 Kardašova Řečice je totiž pupek světa! 😃 Akorát mi na opačném konci republiky nechtěli věřit, že něco takového vůbec existuje... 😃
simik01
6. lis 2006
Zdravím všechny z Jihu v dalším týdnu.. 🙂 !
Frufru... tak jsem si dělala v sobotu testík..a byl negativní..ale když jsem se koukla po 2 hodinách tak tam byli 2 čárky.. 🙂 Vím, že to neplatí...ale vypadalo to moc hezky..haha... 🙂 Další test jsem nedělala - a MS očekávám zítra nebo středa - tak jsem zvědavá o to víc.. 🙂
Co ty? Jak jsi na tom?? Stále v příjemném očekávání..?? 🙂
simik01
8. lis 2006
HALÓÓÓ .... jste tu někdo...??? Já si dnes ráno dělala testík...a hned za chvíli se objevili // ........!!! Sice nejdřív byla jen slabounká...ale pak už to bylo krásně vidět!!!!Samozřejmě jsem to obrečela...ale byla jsem statečná a manžílkovi zatím nic neřekla...až odpoledne... moc se těším!!! Dneska si hned budu volat k MUDr... a objednávát se... 🙂
Musela jsem se s někým podělit..."" Jinak bych to nevydržela - a manžílka chci překvapit nějakým dárečkem...aby si to taky pěkně užil..
Škoda, že tu nikdo nejste - jsem tak plná dojmů - a "nemůžu" to zatím nikomu říct...
puketka
8. lis 2006
Ahoj simiku, to je po ránu krásná zpráva!!! MOOOOOOOOOC gratuluju! 😃
Já byla u Dr. včera, a vše je v naprostém pořádku. Dostala jsem průkazku, kontakt na sestřička která vede cvičení pro těhulky a spoustu dalších letáčků, tak jsem to včera študovala a byla jsem z toho taková naměko 😉 😃
msunny
8. lis 2006
simk01: Taky se přidávám ke gratulaci! Já měla taky jen slaboučkou čárku,ale byla tam a to už něco znamenalo!:-o
Mám radost i za Tebe!
maxik
8. lis 2006
Ahoj holky,
simiku taky se přidávám s gratulací 🙂
Jinak puketko já jsem se zatim ještě nedokopala a cvičit jsem nebyla, ale snad v úterý už půjdu.A co ty, nejmenuje se ta sestra Kochmová? k ní se chystám já, tak uvidim.
puketka
8. lis 2006
Jo, jmenuje! Sesřička mi na ní dala číslo, tak se chystám jí zavolat. Je milá? Nebo je to nějaká babizna protivná? Volalas jí už? To je otázek, co? 😃 😃 😃
maxik
8. lis 2006
Už jsem ji volala.Vypadala mile, tak snad i taková bude. 🙂
puketka
8. lis 2006
To cvičení jsi psala, že je v úterý od půl 5, viď? Nebo si to pletu? =-)
maxik
8. lis 2006
Jojo v půl pátý ve starý pedárně, tak to vypadá že se tam potkáme 😃
Jsem zvědavá kolik tak bude nastávajících maminek. Akorát mně štve že už v tu dobu je tma :-S
simik01
8. lis 2006
Holky děkuji moc za gratulace.. jsem z toho taky "paf"... ale furt se krotím protože vím, že ty dvě čárky jsou fakt jen slibný začátek velkých věcí.. 🙂 🙂
puketka
8. lis 2006
Tak už jsem zpět, měli jsme poradu :-p
Já musím do víkendu průkazku schovat 😃 Doufám, že jí pak najdu 😃 Tak o víkendu to oznámíme, jsem na to moooooooc zvědavá 😃. Ví to zatím jen moje mamka, samozřejmě manžel a vy 😎
simik01
8. lis 2006
Puketko..máte už vymyšleno "jak" to oznámit..?? Já si lámu hlavu jak originálně to oznámit odpoledne manžílkovi..?? 🙂 Objednala jsem se k MUDr. tak mám přijít "AŽ"... 5 prosince.. 😞 prijde mi to jako šíleně dlouhá doba.. protože jsem to chtěla rodinám oznámit až budu mít potvrzené od doktora.. 😞
puketka
8. lis 2006
Simiku, manželovi já jsem normálně ukázala test s // a řekla-vidíš tam jednu nebo 2? Koukal jak puk, byl z toho paf, ale do včera tomu moc nevěřil 😃 😃 😃 Až když mi to včera potvrdil Dr., tak už tomu uvěřil a pořád se ptá, jak mi je a jak se cítím 😃 😃 😃
simik01
8. lis 2006
Jééé...už se taky těším na tu "zvlášní" péči od manžílka - né tedy, že by se mi teď krásně nevěnoval...ale ted by se to mělo zdvojnásobit...když budeme dva v jednom... 🙂
puketka
8. lis 2006
Jojo, je to od nich milé, hladí bříško, nenechají nic těžkého zvedat, je to fajn 😃

Začni psát odpověď...

Odešli