• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
Klidně to může být na první pokus... naděje je vždycky.. i když po pravdě, čím větší naději si děláš - tak tím je to pak smutnější.. Já si taky říkala, že hned to nepůjde...ale stejně jsem někde ve skrytu duše doufala.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Je to asi normální - když jsme ty snažilky.. že ten červík tam někde v duši holt sídlí a "štourá".."co kdyby..." :wink: :wink: :wink:
1. lis 2006 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simik: Jojo, upínat naděje každý měsíc je špatně - tolik dobré rady. Ale ono v praxi to jde podstatně hůř.... :frowning2: Vím to tedy z okolí, mě by teď to těhu hodně zaskočilo (ale příjemně), protože jsme ty cysty považovali za antikoncepci :sweat_smile: Doteď jsem je léčila vitamínama, za měsíc měly přijít na řadu hormony. No, kdyby na ně nedošlo, vůbec bych se nezlobila! :slight_smile:A ty se vyšetření neboj.... Ono o těch cystách člověk většinou ví, docela to bolí. Takže budeš naprosto OK a třebas příští týden už budou ty dvě čárečky! :wink: Jeje, teď mi kolegyně přinesla první fotku svojeho miminka.... Chtělo se mi nad ní až brečet, to je krása! Drobeček je v jejím bříšku 10 týdnů.... A simik, můžu se zeptat, odkud zrhuba jsi? Já Jindřichohradecko(bydlím) a Českobudějovicko (pracuju)
1. lis 2006 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlím i pracuju v ČB - tedy pracuji poslední měsíc..protože firma zkracovala a tak proto taky ten spěch s mimi.. haha.. ne to je jen legrace - samozřejmě by to bylo fajn - protože teď mě čeká hledání nové práce... což je s vyhlídkou na brzké mimi docela problém.. :frowning2: No uvidíme ona si s tím příroda nějak poradí.. :wink:
Bud v klidu - já taky projíždím každý den přírůstky ve fotogalerii a jsem z toho naměko taktéž.. :slight_smile:
1. lis 2006 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, simik, tak to mackam palecky s tim mimi o to vic! :wink: Snad se tedy brzy pridame k holkam, ktere tu resily, kam na tehotenske cviceni... :slight_smile:
1. lis 2006 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já už vím.. :slight_smile: Chodím cvičit do IGy...a mají tam i kurz pro těhotné..:slight_smile: Zrovna včera jsem se musela smát, protože mi omylem naučtovali jednu hodinu právě pro těhotné.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2006 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simiku, tak to mě zajímá! Kolik stojí 1h? Nebo se platí za celý kurz? Díky :wink:
1. lis 2006 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, když už jsme u cvičení - nemáte některá zkušenosti s kombinací těhotenství/orientální tanec? :slight_smile: Já chodím tancovat a moc by mi to chybělo v těhu... ale lektorka nám vyprávěla, že určité kmeny provozovaly brišní tanec jako tanec rodiček, že to miminko v podstatě poměrně bezbolestně vytančily... Tak ublížit to snad nemůže, ne?
1. lis 2006 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
frufru: ty jsi z JH? já odsud taky pocházím,mám tam skoro celou rodinu,ale teď už bydlím v ČB a pracuju - no vlastně nepracuju,teď mám neschopenku.

nemáš přehled o nějakém tom cvičení v ČB? (i když vím, že teď je asi brzy se o to zajímat)
1. lis 2006 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
S orient. tanci zkušenost nemám..ale slyšela jsem taky,že to je celkem prospěšná činnost i v těhotenství.. :slight_smile:
Cvičení v IGy.... je více možností - např. předplacené karty na rok, měsíc, atd. já mám tu na rok a platím cca 600,-/měs. s tím že mám neomezený vstup jak do posilovny, bazenu, sauny .. na veškerá cvičení.. vše zdarma :slight_smile:
Bližší info jsou na www.factorypro.cz
1. lis 2006 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko, nejsem přímo z JH, jsem z Kardašovy Řečice. Ale v JH jsem rok pracovala, dělala tam školu a tak... Takže můj okruh známých zarnuje většinu jižních Čech! :slight_smile: A o cvičení v ČB bohužel přehled nemám, sem jedzím jenom do práce... Akorát na ty tanečky chodím do budějovické školy... Pak tu vím o aerobicu a volejbale, ale pro těhulky nic... :frowning2:
1. lis 2006 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
frufrunko.. jsi z Kardašky...?? :slight_smile: Já odsud chodila 2 roky s mým ex... :slight_smile: Ráda na tu dobu vzpomínám.. :slight_smile:
1. lis 2006 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Je, svět je malej! :slight_smile:
1. lis 2006 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda.. :slight_smile: :slight_smile: To máš celkem kus cesty dojíždět do CB do práce..?
1. lis 2006 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
frufrunko: do Kardašky jsem ráda chodila na zábavy :grinning: :grinning:
1. lis 2006 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Kardašova Řečice je totiž pupek světa! :grinning: Akorát mi na opačném konci republiky nechtěli věřit, že něco takového vůbec existuje... :grinning:
2. lis 2006 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny z Jihu v dalším týdnu.. :slight_smile: !
Frufru... tak jsem si dělala v sobotu testík..a byl negativní..ale když jsem se koukla po 2 hodinách tak tam byli 2 čárky.. :slight_smile: Vím, že to neplatí...ale vypadalo to moc hezky..haha... :slight_smile: Další test jsem nedělala - a MS očekávám zítra nebo středa - tak jsem zvědavá o to víc.. :slight_smile:
Co ty? Jak jsi na tom?? Stále v příjemném očekávání..?? :slight_smile:
6. lis 2006 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HALÓÓÓ .... jste tu někdo...??? Já si dnes ráno dělala testík...a hned za chvíli se objevili // ........!!! Sice nejdřív byla jen slabounká...ale pak už to bylo krásně vidět!!!!Samozřejmě jsem to obrečela...ale byla jsem statečná a manžílkovi zatím nic neřekla...až odpoledne... moc se těším!!! Dneska si hned budu volat k MUDr... a objednávát se... :slight_smile:
Musela jsem se s někým podělit..."" Jinak bych to nevydržela - a manžílka chci překvapit nějakým dárečkem...aby si to taky pěkně užil..
Škoda, že tu nikdo nejste - jsem tak plná dojmů - a "nemůžu" to zatím nikomu říct...
8. lis 2006 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj simiku, to je po ránu krásná zpráva!!! MOOOOOOOOOC gratuluju! :grinning:
Já byla u Dr. včera, a vše je v naprostém pořádku. Dostala jsem průkazku, kontakt na sestřička která vede cvičení pro těhulky a spoustu dalších letáčků, tak jsem to včera študovala a byla jsem z toho taková naměko :wink: :grinning:
8. lis 2006 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
simk01: Taky se přidávám ke gratulaci! Já měla taky jen slaboučkou čárku,ale byla tam a to už něco znamenalo!:astonished:
Mám radost i za Tebe!
8. lis 2006 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
simiku taky se přidávám s gratulací :slight_smile:
Jinak puketko já jsem se zatim ještě nedokopala a cvičit jsem nebyla, ale snad v úterý už půjdu.A co ty, nejmenuje se ta sestra Kochmová? k ní se chystám já, tak uvidim.
8. lis 2006 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jmenuje! Sesřička mi na ní dala číslo, tak se chystám jí zavolat. Je milá? Nebo je to nějaká babizna protivná? Volalas jí už? To je otázek, co? :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2006 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ji volala.Vypadala mile, tak snad i taková bude. :slight_smile:
8. lis 2006 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To cvičení jsi psala, že je v úterý od půl 5, viď? Nebo si to pletu? :confused:
8. lis 2006 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo v půl pátý ve starý pedárně, tak to vypadá že se tam potkáme :grinning:
Jsem zvědavá kolik tak bude nastávajících maminek. Akorát mně štve že už v tu dobu je tma :confounded:
8. lis 2006 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji moc za gratulace.. jsem z toho taky "paf"... ale furt se krotím protože vím, že ty dvě čárky jsou fakt jen slibný začátek velkých věcí.. :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2006 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zpět, měli jsme poradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já musím do víkendu průkazku schovat :grinning: Doufám, že jí pak najdu :grinning: Tak o víkendu to oznámíme, jsem na to moooooooc zvědavá :grinning:. Ví to zatím jen moje mamka, samozřejmě manžel a vy :sunglasses:
8. lis 2006 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko..máte už vymyšleno "jak" to oznámit..?? Já si lámu hlavu jak originálně to oznámit odpoledne manžílkovi..?? :slight_smile: Objednala jsem se k MUDr. tak mám přijít "AŽ"... 5 prosince.. :frowning2: prijde mi to jako šíleně dlouhá doba.. protože jsem to chtěla rodinám oznámit až budu mít potvrzené od doktora.. :frowning2:
8. lis 2006 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simiku, manželovi já jsem normálně ukázala test s // a řekla-vidíš tam jednu nebo 2? Koukal jak puk, byl z toho paf, ale do včera tomu moc nevěřil :grinning: :grinning: :grinning: Až když mi to včera potvrdil Dr., tak už tomu uvěřil a pořád se ptá, jak mi je a jak se cítím :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2006 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé...už se taky těším na tu "zvlášní" péči od manžílka - né tedy, že by se mi teď krásně nevěnoval...ale ted by se to mělo zdvojnásobit...když budeme dva v jednom... :slight_smile:
8. lis 2006 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, je to od nich milé, hladí bříško, nenechají nic těžkého zvedat, je to fajn :grinning:
8. lis 2006 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek