• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
Nějak nám to tady utichlo :cry:
8. lis 2006 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo... přeci jen jsem stále v pracovním procesu.. :slight_smile: tak musím občas od toho netu si odskočit a něco dělat.. haha...
8. lis 2006 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky chvilkama pracuju :grinning: :grinning: :grinning: ale spíš tady šmejdím :wink: :sunglasses:
8. lis 2006 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny po ránu.. :slight_smile: tak jsem včera manžílkovi oznámila, že z něj bude nejspíš brzo tatulda.... :slight_smile: Bylo to krásný - romantika na en-tou..:slight_smile: Pak mě celý večer ohlažoval a říkal mi ty moje krásná maminko ... no je to úžasné sdělovat takovýhle novinky... :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :wink:
nejdřív jsme mysleli,že to oznámime až budeme mít potvrzení od lékaře - ale protože tam jdu až za měsíc - tak to asi stejně nevydržíme... :slight_smile: Tak zatím jsem si řekli, že počkáme minimálně týden..tak jsem na nás mooooc zvědavá..:slight_smile:
9. lis 2006 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano simiku, nás Dr. taky objednal až za měsíc od zjištění, ale ono to rychle uteče. My jsme raději čekali, než nám to potvrdí Dr., co kdyby bylo něco v nepořádku? A přiznám se, že jsme tomu stejně nemohli uvěřit :grinning:. Ale vydrželi jsme toi neříct, oznamování bude tento víkend, tak už se moooooc těším :wink: :sunglasses:
9. lis 2006 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tedy klobouk dolů, že jste to vydrželi..jenže mi to máme složitější v tom, že končím tento měsíc v práci a od 1.12 bych chtěla nastoupit nemocenskou a tak to budu muset stejně říct - protože lékařka je známá našich a tak by určitě nevydržela ctít pravidlo lékař. tajemství.. :slight_smile: :slight_smile:
Navíc všichni kolem mne znají situaci - ví že pracujeme na mimču a tak se mě skoro každý den ptají - tak co? Už jsi to dostala..? :slight_smile: A mě přijde blbý jim lhát, že ano a dělat že ano .... zatím se držím verze, že mám jen zpoždění a malinko jsem lhala, že test byl negativní - ale lhát moc neumím a navíc s touhle "lží" stejně moc dlouho nevydržím.. :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2006 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to asi budete muset říct. My měli strach, co kdyby něco a nikdo se nás neptaljen moje mamka a tý jsem to řekla, takže my nebyli pod tlakem jako vy :grinning:
9. lis 2006 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky máme strach to je jasné...ale zase jsem se shodli, že kdyby bylo něco špatně -- tak se to všichni naši blízcí pochopí a nebudou nás zbytečně trápit otázkama nebo lítostí...
Věříme že všechno bude o.k.... a tak nebudeme už dopředu myslet na potencionální špatné věci.. :slight_smile: - - haha - - jak se říká - pozitivní myšlení je základ úspěchu.. :slight_smile: Stále si říkám, že na starosti bude ještě času dost, když přijdou-tak nač se stresovat dopředu...
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak snad to nezakřikneme.. :slight_smile:
9. lis 2006 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, nezakřiknete :wink: Jen se budete společně těšit o měsíc dýl než my, no :grinning:
9. lis 2006 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
puketko - ty už jsi byla u Dr. na první prohlídce..? Mohu se zeptat co tam s tebou "prováděli" - abych věděla, co mě čeká... :slight_smile: Dělal ti ultrazvuk a bylo už něco vidět..?? Já až tam půjdu tak bych taky měla být cca 8/9 tt..- takže skoro jako ty... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2006 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem tam 7.9., prohlédl mě(naposledy v těhotenství-HURÁ) zrcadlama a pak mi udělal ultrazvuk-já tam toho moc neviděla, ale šmírovala jsem :grinning: A jinak nic- jen spousta otázek a odpovědí. Jo a sestřička mi změřila tlak. :wink:
9. lis 2006 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ptaly se tě taky na všechy rodový nemoci atd. .... to si totiž budu muset asi zjistit, protože po pravdě o svých předcích toho v tomhle směru moc nevím.. :wink:
Dal ti foto z ultrazvuku...? Já bych ho určitě chtěla - tedy pokud tam bude vidět aspon nějaká "kulička"..abych se měla čím chlubit.. :slight_smile: ?
9. lis 2006 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň, že tak sonduju... :slight_smile: Ale já se zatím nemám koho ptát - dokud to nezveřejníme...a jsem táááááák šíleně zvědavá na cokoliv... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2006 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty chodíš taky k Procházkovi, viď? Ten na to prý nemá zařízení-na foto, tak mi jí nedal, ale hned vedle je Dr. Špička a ty mají zařízení na fotky-prý jsou zvyklí, že jim tam chodí holky od Dr. Procházky pro fotky. Stojí to prý asi 100,-Kč :grinning:
9. lis 2006 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne kdepak... já jsem z ČB a chodím k Tůmovi...nevím jak je vybavený.. ale budu doufat, že to zařízení bude mít..:slight_smile:
9. lis 2006 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsen si tě s někým spletla, promiň. Vím, že tu byla holčina, která taky chodila k Procházkovi :wink:
9. lis 2006 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nic... je nás tady spousta.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2006 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vím, s maxikem jsem si tě spletla, ta je z Pt :wink: Simik x maxik - to je dost podobný, a máte obě 5 písmen, tak to se nedivím :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem totiž na jména sklerotik :wink: :grinning:
9. lis 2006 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já spíš na obličeje.. tedy obličej poznám...ale nikdy nevím,kam dotyčného zařadit.. a občas je to celkem trapas... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2006 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to se mi taky stává a ty trapasy :grinning: :wink:
9. lis 2006 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj puketko já taky k Procházkovi nechodím, jsem u Špičky a zrovna včera jsem tam byla, tak jsem zase po dlouhé době viděla toho mrňouse.No on už to vlastně ani tak mrňous nejni, už nejni vidět celej.Toto rosteme :sweat_smile: .
10. lis 2006 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko už jsem to našla, dadunka chodí k Procházkovi. :dizzy_face:
10. lis 2006 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
... :slight_smile: "dobrej" zmatek... :slight_smile: takhle po ránu... :grinning: :grinning: :grinning:
Já si dnes dělala druhý testík...s asistencí manžílka - chtěl se taky podívat, jak se druhá čárka rychle objevuje..byla to docela sranda ho pozorovat jak ten testík "koumá".. :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2006 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to promiň maxiku, to jsem ale popleta :grinning:
Já si půjdu ke Špičkovi pro fotku mrňouska, prý na to má vybavení. Je hodnej? A mladej? Prý jsou tam na to zvyklí, že si tam ženský od Procházky chodí pro fotky, Procházka na to není zařízenej :frowning2:
10. lis 2006 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva.Může mu být tak kolem 45, nevim nemam odhad :sweat_smile: , ale nevypadá staře.Je docela v pohodě. Střídá se tam ještě s jednim DR. jmenuje se Michálek a ten je mladej a příjde mi i sympatičtější :slight_smile: .Bývá tam ve středu.Zrovna včera tam byl místo Špičky a dal mi tři fotečky zadarmo, ale nesměla to vidět sestra, ta by mu prej vynadala :grinning:
Simik taky mě bavilo si dělat testíky, když už tam byly dvě čárečky. Někdy mám chuť jít do lékárny a udělat si ho znovu :grinning: :grinning:
10. lis 2006 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu v pondělí 4.12.,tak to tam bude asi Špička, viď? Ale já si tu fotečku klidně zaplatím, hlavně že mi jí dá :wink:
10. lis 2006 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo tak to tam bude Špička, připrav se že tam budeš asi dlouho čekat, bývá tam hodně lidí a jde to docela pomalu.Já jdu 7.12
10. lis 2006 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to jsi mě moc nepotěšila-asi tam zavolám, vysvětlím situaci a normálně se objednám, aby o mě věděli :wink: a nemusela jsem tam čekat moc dlouho :wink: Nevíš, jestli tam jsou dneska? A pokud jo, tak do kolika? Že bych tam hned odpoledne brnkla? dík moc :wink:
10. lis 2006 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tam nejsou, ale ono to vyjde možná nastejně.Já jsem včera byla objednaná na půl čtvrtou a na řadu jsem přišla v šest hodin :sweat_smile: , takže nevim co je lepší.Třeba budeš mít štěstí a tak dlouho čekat nebudeš ...
10. lis 2006 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem k Procházkovi objednaná na 9:20, tak ráno snad nebude mít takový zpoždění, ne? Já už se s vámi loučím, jdu domů, tak pa a hezký víkend :wink: :grinning:
10. lis 2006 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek