• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
Třeba ne :sunglasses:
Tak se měj a užívej víkend.PApa
10. lis 2006 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré odpoledne jižní čechy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2006 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sonep, v ČB je teda pěkně hnusně. chci se zeptat, už tu chodíš na nějaký ten předporodní kurzík??
13. lis 2006 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hanakah - je tu pěkně hnusně, nechce se mi nic dělat :frowning2:((( kouknu ven a mám po náladě :frowning2:
Na kurzy zatím nechodím, ale už jsme se po nich ptala v porodnici, odkázali mě na ČČK a tam jsou 4 kurzy, začíná se zhruba v 7. měsíci, tak mám ještě chvilku čas, myslela jsem, že začnu až po Vánocích... ale nechce se mi tam chodit samotné... :frowning2:
co Ty??? chodíš někam??
13. lis 2006 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještěnikam nechodím, v ST jdu teprve k doktrovi na velký UTZ, tak se ho na to zkusím poptat a uvidím co mi poví. mám jednu známou, která něco podobného dělá - k ní jdu zítra, tak se jí na to chci taky vyptat a podle toho to budu řešit.

tak jsi se nakonec rozhodla pro porodnici v ČB?
13. lis 2006 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ještě nevím, ale asi ano... manžel o Krumlově nechce ani slyšet a navíc si budu volat sanitu (manžel ŘP nemá a sama se tam odvézt teda nehodlám :grinning: ) tak mě stejně odveze do ČB...
Navíc mě pořád přesvědčuje ta péče o miminko, která ještě v ČK není... takže je zřejmě rozhodnuto, ale uvidíme...
Říkal Ti doktor něco o testu na cukrovku???? Holčiny na to chodí a my jsme spolu o ničem takovém nemluvili. Nevím jestli je to povinné, ale na KO jdu až 30.11. tak nevím....
13. lis 2006 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že by ti asi řekl, kdyby bylo něco špatně. já mám na každou kontrolu nosit ranní moč, takže myslím, že kdyby tam něco bylo,tak by mi určitě řekl. a někde jsem študovala, že se chodí asi až po tom 24tém týdnu........

myslíš, že v ČK není dostatečná pěče o miminko? já tam měla kamarádku a ta si to nemůže vynachválit, říkala, že sestra u ní byla každou chvilku...........možná nemají takové vybavení, to asi ne. hm, s tím odvozem to máš asi pravdu, stejně by tě dál nevezli. já ještě pořád nevím, uvidím jak se to bude vyvíjet. Krumlovaská nemocnice,ale zase pořádá ty předporodní kurzy i cvičení pro těhulky..........
13. lis 2006 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moje kamarádka je porodní asistentka a sama říkala, že sice v ČB se k maminám vždy nechovaj hezky, ale mimčo má 100% péči.... péči o mimčo to jo, ale tady jde spíš o to, že kdyby byly nějaké komplikace při porodu a mimčo mělo potíže, tak ho stejně převážejí do ČB, protože v ČK na to prý vybavení nemají. To mi říkali i v ČK porodnici, když jsem se tam byla mrknout....
Já nechci přivolávat žadné komplikace a doufám, že vše proběhne v pořádku, ale stát se může cokoli a já to neovlivním a nejde tak a ani o mě,a le o mimiska a když o něj bude postaráno, tak i ty sestry nějak zkousnu...
Ještě uvidíme, čas na rozmyšlení ještě mám... ale opravdu mě nikam jinam než do ČB sanitou neodvezou :frowning2: bych musela mít jedině v záloze někoho, kdo mě odveze do porodnice... a to nemám... ale jak říkám, uvidíme... ještě čas na rozmyšlení je...

Taky nosím moč na každou KO a zatím mi nic neříkali, a tak nevím jestli ten hnusnej sladkej nápoj pít budu nebo ne... :slight_smile:
13. lis 2006 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím JČ... tak jsem byla poprvé u Mudr...ale asi jsem se splašila moc brzo,protože prý těhotná jsem, ale vidět zatím nic nebylo - dělal mi vnitřní ultrazvuk... No objednal mě za měsíc...tak to mám pocit, že je jako za 100 let!!
Nějak mi přijde, že to těhotenství je fakt jedno velké čekání na něco... nejdřív - na dvě čárky, bušení srdíčka...pak na první foto z UTz atd. .. Ach jo - tak hodně trpělivosti sobě i všem.. :slight_smile:
15. lis 2006 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem z Č.B. zatím jsem jen u "snažilkování" miminko je moje vlastně naše, zbožné přání už se těším až se přihlásím mezi ty s dvěma čárkama..a budu se společně s vámi těšit na dětátko..
4. pro 2006 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem z čb ale zatím jen snažilka mohu mezi Vás.
21. pro 2006 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny. Tak jakpak si užíváte těhu? (omlouvám se snažilkám,ale věřím,že se ani nenadějou a budou už taky těhu!)
Jen jsem na chvilku odběhala od Honzíka,abych vám popřála krásný Vánoce. užívejte si pohody domova a hlavně spánku,budete ho možná za pár týdnů/měsíců postrádat :slight_smile:
22. pro 2006 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, proč tu nikdo není? Já pořád čekám, kdy se někdo přihlásí a ono nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. led 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už jsem tohle navrhovala i v místnosti: "České Budějovice" co takhle nějakej srazík snažilek, těhulek, maminek??? Pište!!!
11. led 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kristy,
já bych na srazík hrozně ráda,ale jsem na rizikovým a mám hodně odpočívat a polehávat, takže srazíku se ráda zúčastním po porodu........ :wink:

pomalu mi přijde, že jihočešky tu nějak chybí:frowning2:
11. led 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to je dobře, že se někdo ozval, aspoň tu nebudu sama :sunglasses: Já bych na srazík taky ráda jela, ale bohužel mi jízda busem teď dělá velké problémy :sweat_smile:
11. led 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cestování to já teď vzdávám úplně!!! :frowning2: štve mě to, protože jsem si myslela jak budu chodit na procházky a tak a zatímmám ležet doma....

u tebe je všechno v pořádku?
11. led 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, u mě je všechno v poho. Teď jsem začala chodit na cvičení a dnes jdu poprvé na plavání s těhulkama. Je to moc fajn, vidět se s jinýma mamčama. Ty se musíš doma hrozně nudit, viď?
11. led 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, tak až budete všecky v pohodě jo?! :wink:
11. led 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti povím :wink: , ještě že je internet a člověk po něm může brousit od rána do večera - manža říká, že jsem horší než on, protože u počítače strávím víc času než on :grinning:
11. led 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to potom jo. Já to teď mám tak, že když někam jedeme, tak musím řídit. Když řídí někdo jiný, tak je mi špatně a mám hrozný strach :sweat_smile: A do CB se sama nevypravím, je tam na mě moc rušno. :wink: :grinning:
11. led 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdi ofafrně, všude je plno bláznů. já co jsem těhu,tak jsem řídila asi třikrát, manža mě nechce nechat :wink:

už máte vybraná jména?
11. led 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, máme. Já jsem vybírala kluka-Patrik a manžel vybíral holku-Andrejka. A vy?
11. led 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme Katrin a Marek, tak jsem zvědavá co to bude, ještě jsme ani nezačali ani nakupovat, říkám si, že máme ještě časík.............
budeš rodit u vás?? docela si vaší porodnici chválí......
my budem v ČB, ale teď hodně porodů, tak to bude asi jak na běžícím pásu :frowning2:
11. led 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím taky nic nekupuju. Času dost. Já budu rodit v Pt, moje mamka tam pracuje-sice ne na gyndě, ale budu moct za mnou občas zaskočit.Do ČB nechci právě proto, že tam toho mají hodně a je to takový neosobní :wink: :sunglasses:
11. led 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim o radu. Včera jsem byla u doktora, řekl mi, že jsem těhotná. Sama jsem si předtím dělala 3 testy (všechny pozitivní), očekávaná menstr.nepřišla, takže jsem s tím počítala. Jak u vás probíhalo první vyšetření u doktora? Ani mi nevzal krev, akorát mě prohlédl jako při běžné prohlídce a ještě mi udělal ultrazvuk v podbřišku, kde prý podle něj něco malého bylo, ale neříkal to jistě. Podle Dr.jsem dle poslední menstr. cca v 6.tt, podle velikosti na ultrazvuku (nic moc neviděl) tak v 3.tt. To bylo vše, co mi řek. Nic víc, žádný rady nebo tak. Je to normální postup? Nebo to u vás probíhalo jinak? Když jsem se ho ptala, jestli jsem opravdu těhotná, tak prý "asi jo". A jestli si to chci potvrdit, tak ať si koupím ještě 1 těhotenský test a udělám si ho. Zdá se mi to divný. Díky za vaše zkušenosti.
11. led 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri, asi jsi tam byla moc brzy. Já jsem šla poprvé asi 7t po MS a taky mě jen prohmatal, udělal utz a řekl, že těhotná jsem. Jinak nic. Teď ještě žádný rady nepotřebuješ, to až později. Jen nezvedej nic těžkýho. To je hodně důležitý. Příště to bude lepší, neboj. Ke komu chodíš?
11. led 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím k Dr. do Milevska. Uvidím teda příště, jdu na kontrolu 31.1., tak snad to bude lepší. A dík za radu. Teď už jdu domu z práce, kde net nemám, tak ahoj.
11. led 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky mam další dotaz. Příští týden bych měla jít na trhání moudráků (při lokálním umrtvení, bez narkózy). Ptala jsem se na to gynekologa, jestli to není nebezpečné a on říkal, že mi to v prvních týdnech těhotenství nedoporučuje. A při pokročilejším těhotenství prý bych mohla začít krvácet. Tak nevím, asi to budu muset zrušit. Máte s tím někdo zkušenosti?

A neznáte někdo dobrého gynekologa/-žku v Táboře? Dík.
12. led 2007 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj seri, tak s tímhle ti nepomůžu :unamused: . V prvních týdnech se to nedoporučuje asi proto, že bys byla vynervovaná a to není pro prcka když se uhnizďuje nic dobrého :wink: . Pak když už je tam zavrtanej tak už by to asi vadit nemělo :wink: . V Táboře znám jen svoji bývalou spolužačku, jinak nikoho :sweat_smile:
12. led 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek