• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
ahoj seri,měla jsem v těhu úplně stejný problém.Moje zubařka řekla,že do konce 6měsíce mi to rozhodně dělat nebude,že kdyžtak až potom.Mě ale pak strašně krváceli dásně,tak jsme to odložili úplně. Čeká mě to příští týden.

V Táboře neznám nikoho,tak ahoj Martina
12. led 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri, tak já jsem na tom úplně obráceně, byla jsem těhu asi 5 dní (a nevěděla jsem to) a dávali m i lokální umrtvení, protože mi střihali uzdičku u dolního patra. a pak mi jí dáváli ještě asi v pátém měsíci, kdy mi vypadla plomba.ptala jsem se ho asi třikrát, jestli to nevadí a řekl mi že ne. pak jsem se ptala i gynekologa a ten mi řekl, že je to tak malé množství, že v tom problém nevídí........

na moudráky bych ale asi nešla...........

tak se drž.....
12. led 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj seri...
Já si trháním moudráku prošla zhruba před pěti měsíci,to jsem byla těhotná asi 14 dní a nevěděla jsem o tom.Vše bylo v pohodě,jenom když mi o čtrnáct dní později chtěla zubařka dělat rentgen,tak ten jsem odmítla,protože už jsem tušila,že nejsem sama...
Jinak já v Táboře chodím na gyndu k doktorce Karčové a jsem spokojená.Dobrá doktorka je Šmrhová,ale nevím jak je to s braním nových pacientek,má jich hodně.
Taky si chválí primáře Holuba v nemocnici.
14. led 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, neznáte někdo MUDR. Výbornou z Č: Budějovic?
14. led 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, MUDr. Vybornou bohuzel neznam. Chtela jsem se zeptat, jestli nektera nevite neco podrobnejsiho o plavani pro tehotne v IGY V CB. Diky Majka
14. led 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri:Já chodím k dr. Šperlovi a jsem s ním úplně spokojená. A jak píše jiteja,tak jsem taky slyšela jen dobré o primáři Holubovi, a když jsem ležela na rizikovým,tak mi přišel taky v pohodě. Odkud přesně jsi?
14. led 2007 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUDr. Výbornou taky neznám - není to ta na sídl. ŠUmava nebo tam někde??

o cíču v IGY taky moc nevím, vím, jen, že tam je, ale na netu by k tomu mělo být pár info........
15. led 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
s tím trháním moudráku to dopadlo tak, že jsem to zrušila, nechtěla jsem riskovat. Zatím mě zuby nebolí, tak snad to vydrží :slight_smile: .

jiteja: můžeš mi prosím poslat adresu nebo tel. na tu Dr. Karčovou?
msunny: O dr.Šperlovi jsem taky slyšela, že je celkem v pohodě. Já jsem z okr.TA, z malý vesničky, tak nechci přímo jmenovat, kdyby to četl někdo známý, protože to o mimču zatím nikdo neví (krom manžela).
15. led 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri:Jasně to chápu. Jinak tě nechci nějak odrazovat,ale moje ségra chodila ke Karčové,respektive byla tam jednou a od té doby radši chodí ke gynekologovi. Ale nevím, asi záleží na vlastní zkušenosti.
15. led 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
msunny: Neřikám, že budu k Dr.Karčové chodit, jen sháním někoho, kdo je dobrej. Ale možná si radši vyberu doktora než doktorku. Doteď jsem taky měla doktora, tak to tak asi zůstane.
16. led 2007 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri:To je jasný,já to tak nemyslela,jen jsem ti napsala další názor na ní.
16. led 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tady někdo přímo z Pt? Scháním info o bazarech pro miminka. Nechce se mi kupovat nové věci, je to zbytečné. Nevíte některá o nějakém? Díky za info. :wink: :grinning:
16. led 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
msunny: já vim, žes to tak nemyslela a díky za radu :slight_smile: .
Potřebuju se co nejdřív rozhodnout, kam bych přešla do TA, protože 31.1. mám jít na další kontrolu a nejradši bych šla právě k novému Dr.
16. led 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Puketko, ja vim jen o bazaru, sekaci v CK. Je dost velky a maji v nem prevazne nove veci. Je v Domoradicich, hned vedle kruhoveho objezdu smerem na CB.
16. led 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hotarova, CK je pro nás moc daleko, ale díky za tip. Kdybych jele náhodou kolem, tak tam určitě nakouknu :wink: :grinning:
16. led 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri:Tak ale stále máš čas. Šperl je na středisku na Sídl.nad Luž. a není tam jen ve štvrtek. Tak se dobře rozhodni :slight_smile:
16. led 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosim o pomoc!
Jsem přibližně ve 4.tt a včera odpoledně jsem začala krvácet a dost silně jako bych to dostala. Bolesti břicha byla celé odpoledne. Nevim, co mám dělat. Určitě jsem o mimčo přišla, mám hrozný strach.
18. led 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj seri-ty se ptáš co máš dělat? Už jsi dávno měla být v nemocnici!!! :angry: Tam by ti pomohli. Tak se sbal a upaluj tam!!! :wink:
18. led 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj puketko,
jsem opět tady a moc ti děkuju za radu. Když jsi mi napsala ať jdu do nemocnice, tak jsem se sbalila v práci a odešla tam. Nechali si mě tam ale bohužel jsem už jen snažilka, o mimčo jsem přišla :frowning2: . Popsala jsem to dneska v diskuzi Září 2007. Chování mého Dr. mě dost zarazilo, jsem si na 100% jistá, že ho musím změnit.
Ahoj Šárka
23. led 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seri, tak to je mi vážně moc líto, je to smutný :cry: Ale ber to z té pozitivní stránky-víš, že můžeš otěhotnět a že jste oba plodní. Toho se drž a přeju vám, aby se vám brzy zadařilo :wink:
23. led 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puketko děkuju za podporu. To mě právě utěšuje, že jsme plodní. Máme tak 3-4 měsíce počkat a pak to opět vyzkoušet, tak uvidíme.
25. led 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri, taky jsem tím prošla. tvůj doktor ale nemůže za to, že jste o mimi přišli, vím, že to moc bolí, ale musíš si říct, že nebylo všechno vpořádku a příroda ví co dělá!!! drž se a ať se brzy zadaří!!!
25. led 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah: děkuju, a Hani za jak dlouho po tom jste se mohli začít pokoušet o mimi? Každý doktor totiž říká něco jiného, tak nevím.

Je mi jasné, že můj doktor za to nemůže, že je to příroda. Chci ho změnit z jiných důvodů - zaprvé je daleko od mého bydliště a zadruhé mě zarazil tím, co mi řekl, když jsem mu volala, že krvácím.
25. led 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri:Je mi moc líto,co se stalo. I když má lítost na tom nic nezmění. Uvidíš,že se vám to zanedlouho určitě už úspěšně povede! Držím pěstičky...
25. led 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri my to začali zkoušet až po 4měsících. chtěla jsem jet na hory,tak jsme to nechali a když jsem přijela z hor s vyčištěnou hlavou,tak se hned zadařilo...:wink:
potřebovala jsem se trochu srovnat hlavně psychicky a tělo taky potřebuje trochu času. já jsem trochu starší a tak jsemnechtěla chvátat. mladší tělo to možná vezme lépe. záleží jak se budeš cítit. hlavně chce srovnat psychiku a nic si nevyčítej!!!!
co ti řekl, jestli se můžu zeptat, jestli to nechceš ventilovat veřejně,tak mi to písni do IP
25. led 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás z ČB :o) Jsem zatím jen snažilka, ale doufám, že brzy budu nastávající maminka. Chjo, už aby to bylo :confounded:
1. únor 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fidorko, taky zdravim. vitej na konikovi!
1. únor 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seri, jsem tu jan na skok, ale koukám že scháníš Dr... Pokud můžu připojit svůj názor, tak já jsem původně chodila k Dr Karčové a ta mě tak zanedbala, že jsem v 19-ti skončila pod kudlou s tim, že je možné že možná nebudu moct nikdy otěhotnět... Jsem naprosto přesvědčená že na tom má velkej podíl viny a hlavně její přístup mě naprosto šokoval.Ale to je trochu jiný příběh... Teď chodím k Dr Šperlovi a jsem naprosto spokojená(jsem ve 35 tt :slight_smile: ) S Prim.Dr Holubem mám taky ty nejlepší zkušenosti.

jinak, abych tě trochu uklidnila-to, že mi řekli že nebudu moct otěhotnět jsem už psala, letos na jaře mi bylo sděleno, že pokud budeme chtít miminko, tak teď nebo nikdy, protože dle mého zdrav. stavu by se mi to později nemuselo povést ani pomocí IVF. Takže jsme v květnu podstoupili první umělé oplodnění-neúspěšně...
Naplánovali jsme další termín-na srpen, vzali se odjeli na svatební cestu a z té jsme se vraceli už 3-přirozenou cestou :grinning: takový malý zázrak :slight_smile:
takže neztrácej naději, zázraky se dějí :wink:
1. únor 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bodlinko, díky za podporu a gratuluju k těhotenství :slight_smile: .

hankah: Tento týden ve středu jsem byla poprvé u nového doktora - u dr. Šperla (koukám, že bude asi dobrý, když to píše i bodlina). Prohlédl mě a vše bylo naštěstí už v pořádku.
Byl sympatický a já s ním byla spokojená - úplně pravý opak mého původního doktora. Tak jsem snad vybrala dobře.
Říkal, že po provedené revizi dělohy bych neměla 3 měsíce otěhotnět, tak teď vydržíme (je to strašně dlouhá doba) a pak uvidíme. Nabízel mi HA na tu dobu, ale to jsem odmítla, protože si myslím, že bych se měla od HA očistit (brala jsem ji 8 let).

fidorka81 - jsem na tom stejně, už aby byly //
2. únor 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri:Určitě ti to uteče a najednou tam ty // budou! Přeju hodně štěstí...Já Ti říkala,že Šperl je super :wink:
2. únor 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek