Jižní Čechy

Ahojky,
najde se tady nastávající nebo již maminka z jižních Čech??? 🙂
fidorka81
2. únor 2007
seri, držím palečky :o) Přesně tak, testy mám doma nakoupený, vitamíny papám, od zítra začínám pít bylinkový čaj, který radili v pořadu Pod pokličkou, pročišťuju tělo od HA, prostě se snažím a doufám a doufám... :-S
hankah
2. únor 2007
seri, jsem ráda, že jsi našla někoho s kým jsi spokojená!!! a s tou HA dobrý přístup, jak píše fidorka (kterou mimochodem zdarvím 🙂 ) kup si nějaký čajík na otěhotnění, trochu si posportuj, jestli to máš ráda, buď v psychické pohodičce a neboj, tři měsíce utečou jako voda a ty budeš připravená po všech stranách!!!!! 🙂
fidorka81
2. únor 2007
hankah: taky zdravím. Ty jo, já už bych tak chtěla zažít ten pocit bejt těhotná! Všude. Všude, kam se podívám, ať už v TV, na ulici, v práci, prostě všude je někdo těhotnej. A já furt nic. Určitě je to krásnej pocit, viď? :-N
hankah
2. únor 2007
pocit je to dobrý a krásný a ještě lepší, když ženská nemá problémy (což já mám-takže prožívám víc trochu víc strachu) ale je to super,
neboj, taky se brzy dočkáš, hlavně bu´d psychicky v pohodě moc na to nemysli, protože tím se to zhoršuje........!!
fidorka81
2. únor 2007
Hankah: no to mi říká každej, ale ještě mi nikdo neporadil, jak bej psychicky v pohodě. :-| Okolo menzes je to nejhorší, chudák přítel to pak odnáší, páč jsem nervní a nešťastná. Už je to půl roku od vysazení HA a pořád nic. 😢
seri
2. únor 2007
Fidorko neboj, určitě to přijde. Moje kamarádka otěhotněla až rok po vysazení HA a má krásnýho kloučka. Je potřeba asi, aby jsi se nesoustředila jen na to , že chceš mimčo, ale myslela i na jiný věci. Udělejte si třebas s přítelem výlet nebo něco podobného, kde si pročistíš hlavu a nebudeš na to tolik myslet.

Prosím tě a jaký bylinkový čaj radili v tom pořadu? Ráda bych si nějaký koupila.
hankah
2. únor 2007
zkusila jsi měřit bazál.teplotu?
nesmíš na to myslet, vím, že je to těžký, ale snaž se něčím zabavit, nějakého koníčka, sport nebo tak......
psychika je fakt nejhorší!!! a půl roku ještě nic neznamená - vážně!!neboj,to bude dobrý!!
seri
2. únor 2007
msunny: o Šperlovi jsi měla pravdu 🙂
fidorka81
2. únor 2007
seri, hankah: Výlet si uděláme příští pátek, jedem do Prahy. Už to potřebuju jako sůl, jsem v tom stavu, kdy můžu klidně hnedka vybuchnout :-| Bazální teplotu měřím teprv týden /kvůli menzes/ a za 3 měsíce mám jít k doktorce na kontrolu, teď mi ještě léčí nějaký výtok čípakama a po těch třech měsících se mám ukázat. Ale ta doba! Ta doba!

Seri: je třeba si ho nechat v bylinkářství namíchat. V nějakým klubu tady jsem ho viděla napsanej, kouknu do nich a hodím Ti to sem. Vydrž.
fidorka81
2. únor 2007
Seri:

Recept a postup na čajíček (z pořadu pod pokličkou):

100g třezalky
100g kopřivy
100g kontryhele
50g hluchavky
30g měsíčku
20g šalvěje

1 vrchovatá lžička se zalije 150ml vařící vody a nechá se 15 minut louhovat a podává se 3x denně a pozor nepije se v období menstruace.
hankah
2. únor 2007
fidor,nebylo by lepší počkat až se doléčíš těma čípkama?
seri
2. únor 2007
Fidorko dík za recept. Ale neprodávají náhodou někde už hotový bylinkový čaj s tím samým efektem?
Nebo se tyhle bylinky dají koupit někde už nasušené? Nedokážu si totiž sebe představit, jak trhám na louce bylinky a pak suším a pak teprve piju čajík....
hankah
2. únor 2007
holky a nejlepší je trhat bylinky za úplňku 😃 😃
v Táboře nevím, ale v CB je několik prodejen (třeba Apatika v Panské ul.), kde prodávají sušené bylinky a namíchají ti i směs bylinek, které si řekneš. zkus nějakou apatiku nebo zdravou výživu.......
čajíkové směsi rozdělané do sášků bych moc nekupovala - nejsou tolik kvalitní jako ty namíchané z jednotlivých bylinek
seri
2. únor 2007
Hani a dneska je zrovna úplněk 😃
Zkusim se někde pozeptat nebo najít nějaký obchůdek na netu. Ale nejsem si jistá, jestli zrovna v Táboře něco takového bude.

Msunny nevíš o nějakém?
msunny
2. únor 2007
seri:myslím,že v Intrsparu je nějaká specializovaná prodejna.
fidorka81
2. únor 2007
Samozřejmě je můžete v létě natrhat a stejně tak dobře to jde koupit :o))) Přítel pro ty bylinky byl právě v Plachýho ul. (Č😎 tam mu to do druhýho dne navážila.

Hani, s čím myslíš počkat po čípkách? S otěhotněním? My teď stejně musíme, než doberu ty čípky, sexuélně abstinovat. Máme to nařízený od dr. 😃
seri
2. únor 2007
To trhání na louce jsem samo nemyslela vážně 🙂 .
Jen jsem si nebyla jistá, jestli existujou obchůdky, kde prodávají navážené bylinky, protože jsem to nikdy k ničemu nepotřebovala.

Zkusím se podívat v tom Sparu v Táboře, pro mě je docela problém se dostat do ČB.
hankah
2. únor 2007
fidor: přesně to jsem myslela......sexabstinenci......
fidorka81
2. únor 2007
pardon, spletla jsem si ulici, je to Panská, jak pise Hanka, já si ty dvě furt pletu :-N

Hani, ani nevíš jak je mladej zodpovědnej, radši se na mě ani nedívá 😃 😃 😃 To pak bude rodeo za 8 dní 😉
hankah
2. únor 2007
seri, ale v každé pohádce babky kořenářky chodí na bylinky za úplňku - třeba by jsi něco našla 😃
ser, ona by tije přinejhorším poslala i na dobírku. kdyby jsi nic nesehlana, dám ti tel.číslo. tu holčinu shodou okolností znám, je na bylinky fakt dobrá - nechci dělat reklamu 😉 ale o úplňku na ně asi nechodí.... x-)

8 dní je paráda - my abstinujeme od konce července a ještě chvíli abstinovat budeme muset - manža už skoro roste..... 😃 😉
fidorka81
2. únor 2007
Hankah: No ale předtím byl menzes, takže to vyjde na něco málo ke třem týdnům. Hani, vy jste od začátku těhotenství bez sexu? :-o No, klobouk dolů!
hankah
2. únor 2007
bohužl - doktor nařídil. máme od začátku nějaké problémy, takže není ani moc chuti..... :-S co člověk pro mímo neudělá!!! 😉
fidorka81
2. únor 2007
No právě, co by člověk pro toho mrňouse neudělal! Koukám, že se Ti termín blíží! Bojíš se?
seri
2. únor 2007
Hani prosim tě můžeš mi napsat do IP tel. na tu tvojí známou? To je z tý Panský ulice? Kdybych nic v Táboře nesehnala, že bych jí příp.zavolala.

To fakt obdivuju, že vydržíte tak dlouho bez sexu. Já mám nařízených teď 6 týdnů po operaci a teď jsou to teprv dva. Já to celkem zvládám, ale manžílek je z toho špatný. Ale nedá se nic dělat, že? Co bych pro svoje zdraví neudělala.
hankah
2. únor 2007
nedá se říct, že bych se bála porodu,ale čeho se bojím je nástřih a následné šití - z toho mám hrůzu.....
jinak se moc těším, už to bude za náma a budeme si to moct užívat🙂
fidorka81
2. únor 2007
hankah: to já taky :o) Já se hlavně těším na ten pocit "být v tom" 😃
hankah
2. únor 2007
krásné je, když to mímo cítíš v bříšku - to je opravdu krásný pocit. neboj, brzy se dočkáš 🙂
fidorka81
2. únor 2007
To si myslím!! :o)
Máte vybraný jména? My už jo 😃 😃 😃 Ale už asi rok a půl :o) Přítel chce Barborku (já radši Terezku, dál se mi líbí Eliška a Klárka), ale tak jsem vymyslela kluka. To bude Matýsek :o)
hankah
2. únor 2007
já měla jména vymyšlená tak tri roky do predu, ale s přibývajícím termínem nastla změna, zatím máme jasného kluka: Marek a holčičku řešíme: Maruška/Andrejka....
fidorka81
2. únor 2007
:o) Teď jsem si všimla, že máš termín na den, kdy se narodila i moje mamina :o)