• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jižní Čechy

22. ledna 2012 
seri, držím palečky :o) Přesně tak, testy mám doma nakoupený, vitamíny papám, od zítra začínám pít bylinkový čaj, který radili v pořadu Pod pokličkou, pročišťuju tělo od HA, prostě se snažím a doufám a doufám... :confounded:
2. únor 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri, jsem ráda, že jsi našla někoho s kým jsi spokojená!!! a s tou HA dobrý přístup, jak píše fidorka (kterou mimochodem zdarvím :slight_smile: ) kup si nějaký čajík na otěhotnění, trochu si posportuj, jestli to máš ráda, buď v psychické pohodičce a neboj, tři měsíce utečou jako voda a ty budeš připravená po všech stranách!!!!! :slight_smile:
2. únor 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah: taky zdravím. Ty jo, já už bych tak chtěla zažít ten pocit bejt těhotná! Všude. Všude, kam se podívám, ať už v TV, na ulici, v práci, prostě všude je někdo těhotnej. A já furt nic. Určitě je to krásnej pocit, viď? :sweat_smile:
2. únor 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocit je to dobrý a krásný a ještě lepší, když ženská nemá problémy (což já mám-takže prožívám víc trochu víc strachu) ale je to super,
neboj, taky se brzy dočkáš, hlavně bu´d psychicky v pohodě moc na to nemysli, protože tím se to zhoršuje........!!
2. únor 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hankah: no to mi říká každej, ale ještě mi nikdo neporadil, jak bej psychicky v pohodě. :unamused: Okolo menzes je to nejhorší, chudák přítel to pak odnáší, páč jsem nervní a nešťastná. Už je to půl roku od vysazení HA a pořád nic. :cry:
2. únor 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fidorko neboj, určitě to přijde. Moje kamarádka otěhotněla až rok po vysazení HA a má krásnýho kloučka. Je potřeba asi, aby jsi se nesoustředila jen na to , že chceš mimčo, ale myslela i na jiný věci. Udělejte si třebas s přítelem výlet nebo něco podobného, kde si pročistíš hlavu a nebudeš na to tolik myslet.

Prosím tě a jaký bylinkový čaj radili v tom pořadu? Ráda bych si nějaký koupila.
2. únor 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila jsi měřit bazál.teplotu?
nesmíš na to myslet, vím, že je to těžký, ale snaž se něčím zabavit, nějakého koníčka, sport nebo tak......
psychika je fakt nejhorší!!! a půl roku ještě nic neznamená - vážně!!neboj,to bude dobrý!!
2. únor 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
msunny: o Šperlovi jsi měla pravdu :slight_smile:
2. únor 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri, hankah: Výlet si uděláme příští pátek, jedem do Prahy. Už to potřebuju jako sůl, jsem v tom stavu, kdy můžu klidně hnedka vybuchnout :unamused: Bazální teplotu měřím teprv týden /kvůli menzes/ a za 3 měsíce mám jít k doktorce na kontrolu, teď mi ještě léčí nějaký výtok čípakama a po těch třech měsících se mám ukázat. Ale ta doba! Ta doba!

Seri: je třeba si ho nechat v bylinkářství namíchat. V nějakým klubu tady jsem ho viděla napsanej, kouknu do nich a hodím Ti to sem. Vydrž.
2. únor 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seri:

Recept a postup na čajíček (z pořadu pod pokličkou):

100g třezalky
100g kopřivy
100g kontryhele
50g hluchavky
30g měsíčku
20g šalvěje

1 vrchovatá lžička se zalije 150ml vařící vody a nechá se 15 minut louhovat a podává se 3x denně a pozor nepije se v období menstruace.
2. únor 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fidor,nebylo by lepší počkat až se doléčíš těma čípkama?
2. únor 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fidorko dík za recept. Ale neprodávají náhodou někde už hotový bylinkový čaj s tím samým efektem?
Nebo se tyhle bylinky dají koupit někde už nasušené? Nedokážu si totiž sebe představit, jak trhám na louce bylinky a pak suším a pak teprve piju čajík....
2. únor 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nejlepší je trhat bylinky za úplňku :grinning: :grinning:
v Táboře nevím, ale v CB je několik prodejen (třeba Apatika v Panské ul.), kde prodávají sušené bylinky a namíchají ti i směs bylinek, které si řekneš. zkus nějakou apatiku nebo zdravou výživu.......
čajíkové směsi rozdělané do sášků bych moc nekupovala - nejsou tolik kvalitní jako ty namíchané z jednotlivých bylinek
2. únor 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani a dneska je zrovna úplněk :grinning:
Zkusim se někde pozeptat nebo najít nějaký obchůdek na netu. Ale nejsem si jistá, jestli zrovna v Táboře něco takového bude.

Msunny nevíš o nějakém?
2. únor 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri:myslím,že v Intrsparu je nějaká specializovaná prodejna.
2. únor 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě je můžete v létě natrhat a stejně tak dobře to jde koupit :o))) Přítel pro ty bylinky byl právě v Plachýho ul. (ČB) tam mu to do druhýho dne navážila.

Hani, s čím myslíš počkat po čípkách? S otěhotněním? My teď stejně musíme, než doberu ty čípky, sexuélně abstinovat. Máme to nařízený od dr. :grinning:
2. únor 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To trhání na louce jsem samo nemyslela vážně :slight_smile: .
Jen jsem si nebyla jistá, jestli existujou obchůdky, kde prodávají navážené bylinky, protože jsem to nikdy k ničemu nepotřebovala.

Zkusím se podívat v tom Sparu v Táboře, pro mě je docela problém se dostat do ČB.
2. únor 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fidor: přesně to jsem myslela......sexabstinenci......
2. únor 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, spletla jsem si ulici, je to Panská, jak pise Hanka, já si ty dvě furt pletu :sweat_smile:

Hani, ani nevíš jak je mladej zodpovědnej, radši se na mě ani nedívá :grinning: :grinning: :grinning: To pak bude rodeo za 8 dní :wink:
2. únor 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
seri, ale v každé pohádce babky kořenářky chodí na bylinky za úplňku - třeba by jsi něco našla :grinning:
ser, ona by tije přinejhorším poslala i na dobírku. kdyby jsi nic nesehlana, dám ti tel.číslo. tu holčinu shodou okolností znám, je na bylinky fakt dobrá - nechci dělat reklamu :wink: ale o úplňku na ně asi nechodí.... :dizzy_face:

8 dní je paráda - my abstinujeme od konce července a ještě chvíli abstinovat budeme muset - manža už skoro roste..... :grinning: :wink:
2. únor 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hankah: No ale předtím byl menzes, takže to vyjde na něco málo ke třem týdnům. Hani, vy jste od začátku těhotenství bez sexu? :astonished: No, klobouk dolů!
2. únor 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužl - doktor nařídil. máme od začátku nějaké problémy, takže není ani moc chuti..... :confounded: co člověk pro mímo neudělá!!! :wink:
2. únor 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, co by člověk pro toho mrňouse neudělal! Koukám, že se Ti termín blíží! Bojíš se?
2. únor 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani prosim tě můžeš mi napsat do IP tel. na tu tvojí známou? To je z tý Panský ulice? Kdybych nic v Táboře nesehnala, že bych jí příp.zavolala.

To fakt obdivuju, že vydržíte tak dlouho bez sexu. Já mám nařízených teď 6 týdnů po operaci a teď jsou to teprv dva. Já to celkem zvládám, ale manžílek je z toho špatný. Ale nedá se nic dělat, že? Co bych pro svoje zdraví neudělala.
2. únor 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedá se říct, že bych se bála porodu,ale čeho se bojím je nástřih a následné šití - z toho mám hrůzu.....
jinak se moc těším, už to bude za náma a budeme si to moct užívat:slight_smile:
2. únor 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah: to já taky :o) Já se hlavně těším na ten pocit "být v tom" :grinning:
2. únor 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné je, když to mímo cítíš v bříšku - to je opravdu krásný pocit. neboj, brzy se dočkáš :slight_smile:
2. únor 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si myslím!! :o)
Máte vybraný jména? My už jo :grinning: :grinning: :grinning: Ale už asi rok a půl :o) Přítel chce Barborku (já radši Terezku, dál se mi líbí Eliška a Klárka), ale tak jsem vymyslela kluka. To bude Matýsek :o)
2. únor 2007 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla jména vymyšlená tak tri roky do predu, ale s přibývajícím termínem nastla změna, zatím máme jasného kluka: Marek a holčičku řešíme: Maruška/Andrejka....
2. únor 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o) Teď jsem si všimla, že máš termín na den, kdy se narodila i moje mamina :o)
2. únor 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek