• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
a nové fotečky hodili do fotoalbumu aj anjelikbambulka a elibetka :dizzy_face:

no idem chystať na kúpkanie, miláčik sa už mrví :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, tak pojeď, když se doma nudíš. Rozdělím se s Tebou jak o uzené, tak o syrečky :grinning:

Já ohrádku nemám a zatím neplánuji. Máme takovou nafukovací, jako bazének plný kuliček, je to psáno jako ohrádka, ale nevím, nevím.
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby tak my este vzdy 2v1...
Zajtra mame poradnu tak uvidime ci sa nieco deje, uz by som bola rada keby sa to rozbehlo, uz som skusala feferonky,schody, sex a dnes aj pohar cerveneho no uvidime co bude :slight_smile:
Vsetkym maminam blahozelam....
Ninny, v utorok by ti potom vyvolavali? Dufam ze maly vylezie aj bez toho....
21. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, aha, já myslela, že medvídek je nějaký krémiček, jako pupík nebo tak něco, tak to se zkusím zeptat v lékárně :slight_smile:.
Novým maminkám moc, moc gratulujeme :wink:
21. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, tak to tě fakt obdivuji, já se nenudím vůbec, jen spíš takový stereotyp, lítání mezi kojením, vařením, uklízením, procházkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferku, tento http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2385892&vReferer=%2Fphotos%2Fmartinamil

Je to gelový polštářek, který hřeje bříško. Pupík ani kapičky nepomohly. Bohužel. :frowning2:

Tak já si k večeři udělala krupicovou kaši. Tu mám vyzkoušenou a osvědčenou jako nezávadnou pro kojení.
21. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, super, moc děkuji, zítra zaúkolujeme tatínka, v lékárně to určo koupím, viď? :slight_smile:
my jsme dávali sab simplex a krémíček a nic nepomohlo, teď za celý den usla a spí cca půl hoďky, zázrak, přes den si ještě jednou dala 20minutovku a to je vše, jsem fakt vyřízená a děsím se noci... :pensive:
21. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky a tehulky
ako sa mate?a ako deticky? ja nic nestiham teraz chystame krstiny a stavba do toho no proste stale nieco k tomu zehlenie a pranie plienok kedze cez den sa latkujeme :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferku nevím, zda přesně tento, ten jsem objednávala v Německu, ale něco na tomto principu, jako teplý obklad určitě ano. Podobné gelové polštářky měl dokonce Vodafon jako reklamní. Jen bez toho pásku, ale ten se nechá nahradit. Taky Tchibo je prodávalo jako polštářky na zahřátí rukou.

Kryštofovi, to fakt pomáhá. Už jsem byla hotová, zkoušeli jsme vše včetně rourky. Pomohla teplá vana a pak jsem si vzpomněla, že mám toto a funguje to jako zázrak. Klidně spinká a střílí do plenky :dizzy_face:

Lovačko ahojky! My ještě nelátkujeme, Kryštůfkovi jsou i "S" plenky veliké :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyzkouším a uvidíme...
těch červnovek o kterých nevíme tady ještě v albumech je :sweat_smile: , silný měsíc a hodně mimísek :grinning: ,no uměli jsme si to krásně vybrat :slight_smile:
pořád spinkáme, hurá :slight_smile:, Vanesska je ve vaně, taťka kouká na zprávy a já čučím na net :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze som uplne vypluta cely den place, no aj teraz :grinning: a som myslela, ze na chvilu popisem
21. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,gratulujem novym maminkam k miminkam :sweat_smile:

My ideme zajtra k pani doktorke na vazenie,dufam,ze sme konecne pribrali,budim malickeho kazde 2 hod na kojenie,ale on je taky spinkacik :unamused:
21. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa, tak to jsme na tom stejně, od včerejška křičí, už mě napadlo, jestli se nanalokala vzduchu, když byl vítr :frowning2: , já jsem taky vyplivnutá, dnes jsem si připadala jako druhý den v porodnici, totálně nevyspaná, bylo mi zima, fakt totálně mimo, do toho Vanesska, no ještě, že je neděle a taťulda doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja, no já jsem první dny taky budila, ale naší spící šípkovou Růženku se nedalo tak lehce vzbudit, tak jsem to vzdala :pensive: :sweat_smile: , ale vy to máte kvůli přibírání, tak to je jiné :wink: , držíme palce
21. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizím, malá už je úplně vymočená z vany, zatím se mějte krásně, dobrou klidnou noc všem maminkám a mimískům a těhulkám brzké porody :wink:
21. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby taka otazka ktory den ste boli uz s babatkami vonku na prechadzke? ja som este nebola teraz hlavne kvoli vetru
21. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako myslim kolkaty den po porode tak...
21. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,mam taku otazku,zajtra idem na vybratie stichov po CP-moc to boli?
21. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka

garantujem ti ze vobec teda viac ako cs urcite nie mne ich vyberali v piatok
21. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska,moc dakujem,ja som si ich tam chcela radsej nechat,lebo doteraz si pamatam jak to bolelo ked mi vyberali po pruhu a to som mala 3r
21. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka, ahoj..mne ich vyberala sestrička z chirurgie doma, ale ja som nemala klasické stehy, ja som mala len jednu niť akoby cez celý rez a nebolelo to vôbec..teda ja to mám celé akoby mrtve, ja si ranu ani okolie necítim :unamused: :unamused:
21. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka, ešte taká otázočka....ležala si po cis. na izbe 334?
21. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka, ak sa môžem spýtať, kde si rodila v N. Zámkoch? :o)
21. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja som tak plakala po slepaku to bol des ale toto fakt nebolelo vekom sa zvysuje asi prah bolesti :grinning:
21. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,gratuluji k novým miminkům a přeji hodně zdravíčka a mlíčka.
Ninny,nic si z toho nedělej. Já už se také nemohu dočkat. Ani ve snu by mě nenapadlo,že třetí mimi donosím do termínu. Holky byly obě dřív (o 1 a o 2 týdny). V úterý jdu zase na KTG. Udělají mi tam i poradnu a domluvíme se,co dál. Přenášet mě nenechají,kvůli těhot. cukrovce. Zkouším doma už taky všechno možný,ale nic nepomáhá. Od čtvrtka mám párkrát za den dost silné kontrakce,dole mě už všechno bolí,ale nic víc se neděje. Tak moc si přeju,aby mi zase praskla voda (jako u holek),pak už to byl docela fofr.
21. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibijana, držím pršteky :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak ja este na skok :wink: Uz balim posledne veci do porodky. Snad mi to rychlo ubehne,
21. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka,

dakujem, fotky robil manzel, on foti tak poloprofesionalne, takze teraz sa moze na malom simonkovi vysantit :slight_smile:

vsetky deti su pekne, lebo su nase.

maly mi tu zase stikutka a dnes ho brusko uz sice podstatne menej, ale vidim, ze stale ho nema 100% tne. tak ma to mrzi, si nadavam, ze som si nedavala vacsi pozor, keby radsej bolelo mna....
21. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny,já tobě také :slight_smile:
Janne,tobě též. Ať to máte holky rychle za sebou a mazlíte se se svými miminky. Držím pěstičky!
21. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek