• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Blahoželám Narciske k dcérke a teším sa s nimi, že je zdravučká. Maminka to dobre vytušila aj bez amniocentézy. Kým sa tu ja dostanem tak tu zas nik nieje. Ale už sa polepším. Prestavby máme dokončené tak bude viac času. Pridala som pár fotiek novej detskej izbičky
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2923273&vReferer=
Sonička sa v noci budila každú hodinku a cez deň tiež. ejako jej dnes chutilo :slight_smile: Ale teraz sme už zase v starých koľajách a spinkáme. Dnes sme trošku oslavovali. Prajem všetkým dobrú nôcku!
21. čer 2009 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo izbicka je kraaaasna!! utulna peknucka, mala sa musi tesit z takej paradnej izbicky :wink: a tusim aj martinamil ma taky nabytok ze?

narciska gratulujem, dufam ze to prebehlo dobre, viem ako sa bala :wink:

vymyslela som novy sposob ako odchytavat to mlieko ktore mi tecie z druheho prsa ked mala taha..uz ma nebavili stale tie premocene plienky, tak som si len prilozila poharik a skoro polku mi tam nastriekalo :confused: som neverila, ze az tolko mi odtecie...len aby sa to uz coskoro upravilo, lebo taketo pohodlicko pri kojeni nebudem mat hocikde ako doma... :unamused:
21. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja mam taku blbu otazku...nechce sa mi to kukat uz teraz na nete, aj tak vzdy zabudnem, rovno sa spytam tu, lepsie je to ked vysvetli mamina nejaka :slight_smile: ja totizto neviem presne co je to ten reflux...pisete tu o nom v spojeni s grganim, tak neviem presne co to znamena... :fearful:

inak s tym odgrgavanim to robim tiez tak, ako ste to tu niektora uz spomenula, ze ked neodgrgne do 5-10 min, tak ju necham spinkat nech sa nepreberie, lebo potom by som musela zase uspavat prsom :sweat_smile: a aj tak mi malokedy grgne a ked grgne, tak jej nikdy nic netecie z pusiny, takze sa ju vemi nebojim nechat spinkat a ona aj tak vzdy lezi na boku...
21. čer 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tym jedenim je to veru vysoka skola, len najhorsie je ze kazdemu babatku robi zle nieco ine, takze sa neda povedat co sa moze a co nie...
ale ked tu citam ake maju tie vase niektore deturence problemy s bruskom, tak som vdacna ze my take nemame a som stastna za kazdy poriadny rachot do plienky...

ozaj prave som si spomenula co som tu vlastne chcela naozaj :grinning: moja zabka mala dnes zelene kakisko..moze to byt z tych kvapiek (kanavit, vigantol) alebo to moze byt nejaky problem? myslim ze som niekde citala, ze zelene kako neni moc dobre...

inak prajem vsetkym dobru noc, dufam ze ninny uz rodi :wink:
22. čer 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa docitala o tom zelenom kakisku ze to byva ked babo pije len predne mlieko a nedostane sa k zadnemu....toto su mi veci :confused:
22. čer 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem.

My jsme měli už docela klidnou noc. Papal ve 23, 3 a 6 hodin. Dnes jdeme na poradnu na převážení, ale už i já vidím, že přibral, tak jsem klidnější.

Zbývajícím těhulkám přeji, ať už to mají co nejdříve své drobečky v náručí, maminkám přeji klidný den s mimísky bez bolení bříška. :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, NINNY nám rodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: písala SMSku:

O 1:00 mi začala odtekať plodová voda, od 1:00(od vtedy som aj v TT nemocnici) som mala kontrakcie každých 5 min, od piatej mám každé 3-4 min., vyzerá to tak, že náš Sebko ešte pár hodínpotrápi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manžel je tu so mnou od začiatku,pred chvíľkou som ho ale poslala domov nech sa napapá a vyvenčí havina. :grinning:
Pozdravuj.

Tak to bude čo nevidieť :slight_smile: čakal na pekný dátum 22.6. :slight_smile: Držíme palce nech čím skôr dostaneme SMS, že už je Sebastianko na svete.
22. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Jeeeeeeee Ninnnyyyy! Slávaaa! :dizzy_face:
Tak datum si vybrala moc hezký. Před měsícem se nám narodila Mariellka. :dizzy_face: Ninny, palečky moc držíme! :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem posíláme božskou písničku na dobré ráno....

http://www.youtube.com/watch?v=RZY6LOTr-hI

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Ninny, no konečně!!! :slight_smile:
Monrou, to už je měsíc???? To není možné! :slight_smile: A jak vám to jde, holky jsou hodné? Jsou to princezničky :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, tak i Ninny se už dočkala :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Hurá! Držím palečky, ať to netrvá moc dlouho!
22. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, taky si říkám, že to není možné. :astonished: Princezničky to jsou. :grinning: Amička s pěknýma rohama. :grinning: :grinning: Ale jinak je to super. :dizzy_face:
Třetí mimčo musíme mít další holku. :dizzy_face: :grinning: :grinning:
Marti, ať vám dopadne dobře kontrola. :wink:
22. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, tak gratulujeme Mariellke k prvému mesiačiku :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou - a o třetím fakt uvažuješ? Ty jo 3 holky, no chudák tatínek :grinning: :grinning: :grinning: Já chci v druhém kole taky posilu, i když Vašík je miláček a sluníčko :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerala som do kalendára, že toto je už posledný celý júnový týždeň :confused: strašne to letí ....
22. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, děkujeme. :dizzy_face:
Moloko, já bych určitě chtěla. Ale až později. :wink: Tatínek už si zvyká. :grinning:
Juj. tady seplánuje další kolo. Tak to já se bohužel nepřipojím. Končím tímto ďáblíkem :wink: :dizzy_face:
Marti, no sice plánuje, ale až fakt za delší dobu. :wink:
22. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, když teď koukám do toho kalendáře, tak ve čtvrtek mám termín. Začnu 41.tt - to už bych mohla konečně porodit :grinning: :grinning: :grinning:

Juj, jak bylo jako těhuli. Nevěděla jsem co jsou to novorozenecké koliky. Tedy věděla, ale ne takto v přímém přenosu.
22. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou a čemu říkáš delší doba? Zase 2 roky?
22. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda u nás je zase počasí. Zima jako blázen a černé mraky. Vypadá to, že bude celý den pršet. :confounded: Tak ven to asi nehrozí. :confounded:
Tak peru a budu trošku uklízet a žehlit a tak. :wink:
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady svítí sluníčko - zatím, ale je zima.
22. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je super. Tak už můžeš porodit! :grinning: :grinning: :grinning:
Neeee, dva roky už tentokrát neeee. To by bylo asi po mě. :confounded: :grinning: Nejdřív za 5 let. Ale uvidíme, jak všechno půjde. :wink:
22. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, fakt sluníčko? :astonished: Tak to u nás ani náhodou. Ale zima je fakt šílená. Na to že je konec června. :astonished: Když se narodila Amélka byly šílené horka, no děs. Tak jsem si myslela, že bude teplo a mám samé letní oblečky pro Mariellku. A jen jednu bundičku. A musím říct, že v ní chodíme pořád. Tak budu muset něco přikoupit. :unamused:
22. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, tak já se pokusím :grinning:

Jsem zvědavá, co nám dnes na poradně řekne. V sobotu už poprvé zvedl hlavičku, když ležel na bříšku. A ne jednou, ale hned 4x. A už mne taky chytá za prst. Sice se ještě nepřitahuje, ale prst už chytí silou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je jen 10°C. Ale hlásí, že má přijít déšť od východu.

Řeším stejný problém. Všechny svetry, mikinky a bundičky jsou nám moc veliké.
22. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfek je šikulka. :dizzy_face: To Mariellka bude určitě líná jako byla Amélka. :grinning:
No přesně. Teplé věci mám taky až tak na podzim, teď nic. :astonished: A jestli léto bude takhle pokračovat, tak nevím nevím. :confounded: Asi koupím zimní kombinézu a vytáhnu fusak. :confounded: :grinning:
Od východu... tak to je od nás. :confounded:
22. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem měla stejný nápad. Ale realizovat ho,... Už jsi zkusila koupit na začátku léta teplé oblečení? A ještě ke všemu velikost 50? Neřešitelné. Dívala jsem se ve všech obchodech. Tak jsem koupila 56 zateplenou teplákovku a využíváme jí docela často :wink:
22. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli trošku papat :wink: Teď ma malý škytavku, má to po jídle děsně často..je mi ho líto, už tak má problém to tam udržet a ještě ta mrcha škytavka :angry: Jinak u nás je taky hnusně :unamused: A manža jel na stmelovací akci z práce do Jeseníků..mají jít na výšlap..to si užijou..a my jsme se těšili na prochajdu :unamused:

Já plánuji další kolo tak do 3 let..i když ten porod nic moc..ale trauma z něj naštěstí nemám :grinning:
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no právě. :unamused: Já jsem se kukala taky a nic není. Všechno jen tak když je 30 stupňů. :confounded:
Moloko, tak to si manža fakt užije. :confounded:
Tak já jdu vysávat. Zachvíli zase kouknu. :wink:
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek