• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
moloko, ja by som tiež rada do troch rokov, nech neprerušujem materskú, pekne jedným vrzom :grinning:
22. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdem do postýlky, i když na spaní moc nevypadáme..trošku se kroutíme a koukáme...a hlavně dudlíkujem a jak nám vypadne dudlík, brečíme..Ale já musím do sprchy!!!! :grinning:
Marti, koukala jsem, že dáváš Kryštůfkovi normálně krátký rukávky..já mám taky dost bodýček, ale ještě jsem s krátkým nedala..furt mám pocit, že mu v tom bude zima..myslíš, že ne?
22. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, doma je Kryštof jen v bodyčku s krátkým rukávem. Je tady teplo a teď když se ochladilo, tak jsem pustila topení. Já mám jen 2 bodyčka s dlouhým rukávem vel. 50 a ty 56 jsou mu ještě hodně veliké. Zapadne do nic po nos a i když mu ohnu rukávy, tak za chvíli je má mokré v puse.
22. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, já asi taky :wink: Jenže na druhou stranu si vůbec nedovedu představit, že bych pak šla do práce třeba po 6 letech :sweat_smile: Dělala jsem ochodního referenta u jedné velké firmy a využila před mateřskou organizačních změn, které tam probíhaly, trakže jsem dala výpověď, vzala odstupné a odešla..budu tedy hledat novou práci..a po 6 letech v mém oboru, nevím no..
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teplotu měříme min 7x denně a zima mu není. A hlavně on je bez dupaček a kalhot spokojenější, protože jak má pořád ohnuté ty nožičky, tak ho táhnou. Na noc mu dávám teplý spací vak a tričko s dlouhým rukávem a samozřejmě deku - larisu.
22. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jak ho oblékáš ven? Třeba když byly teď ty dusna..já vždycky nevím, li ho přivléct nebo právě jít jen na lehko..teď je tam hnusně, to bych ho pooblékala, ale v tom teple nevím..připadá mi dost oblečený, ale spocený fakt nikdy nebyl..
22. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, vrstvím jak nám radili. Bodyčko, kalhoty, ponožky, mikinku a samozřejmě čepičku. V kočárku má letní fusak a flísovou deku. Když začne mít velmi teplý krk vzádu, tak z něj sundám flísovku, nebo i ten fusak. Když má studené ruce dám mu slabé rukavičky.
22. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko, ja som tiež zvedavá, ako moje plány dopadnú, teraz je taká nevyspytateľná doba :confused:

dnes ma tuším termín aj evulík, že?
22. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to oblékám stejně :wink: Já teda dávám do letní zavinovačky a nahoru flísovku, ale tu taky někdy sundávám..
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malý mi spí ve vaku a nechce do postýlky a já už fakt chci do sprchy.. :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi a vy budete zkoušet holčičku nebo třetího kluka? :grinning: V kolik jsi vlastně porodila? Jestli je starší Martinko nebo Vašík :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě nesmím používat zavinku, tak jsem koupila ten letní fusak.

Babyvak máme taky hodně rádi :grinning: Je mu říkám - bezbariérové řešení :grinning: Když někam jdeme a nevím, zda je tam výtah.
22. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, polož ho do postýlky i s tím vakem. Já ho tak dávám i do hluboké korbičky a jen ho upnu pásem
22. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jdu to zkusit :wink: Díky! Proč nesmíš zavinovačku?
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože ještě nemáme srovnané nožičky a bederní páteř (byl koncem pánevním) a zavinovačka by je držela natažené "násilím"
22. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Ninny se už taky dočkala. Držím moc pěstičky!!!
Já se snad dozvím zítra něco víc.
S tím počasím je to děs. :angry: Nevím pořádně,co mám připravit pro malého na cestu domů(jak zrovna bude). Stále to měním,podle momentální předpovědi. A stejně je toho plná igelitka. Ale už se těším až si Kubíka povezeme domů. Kačka se těšila,že ho ukáže holkáma paní učitelce ve škole(až jí půjdu naproti v pátek po vysvědčení),tak to už nestíháme :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bibi,

tak připrav vše a nepoužíté povezete zpátky. Stejně pro vás přijede auto a to ty přebytky uveze :grinning: Já to měla stejně. Vůbec jsem netušila jak bude.
22. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - aha :wink:
bibijana, když tak ti přiveze aktuální oblečení tatínek :wink:
Holky, zatím pa, jdu ho uložit a fičím do sprchy a pak něco dělat, jinak dnes zůstanu v županu až do večera :grinning:
22. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky maminky,
tak Ninny se konečně dočkala,tak at je vše tak jak má.
Dan mi spinká,takže mám chvilku času.Dneska zvládneme nějakou rychlovku na oběd.Venku je pěkně hnusně,takže to nevidím moc růžově na kočárek.
Taky Vám děti tak krásně řvou u oblékání.My neřeveme jen u zavinovacích body,u všeho co je přes hlavu,mám strach že sousedi na nás zavolají sociálku. :grinning:
22. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:,
jééé Ninny už bude mít Sebíčka u sebe, nebo už možná má :wink: , držíme moc, moc, moc palečky, ať to mají rychle za sebou :slight_smile:
vám všem krásný pondělní den :wink:
my dnes odpoledne vyrážíme na nákupy, tak jsem zvědavá, jak to s těma dvěma treperendama zvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mon, Mariellce vše nejlepší k prvnímu měsíci :wink:
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko, Martinko sa narodil o 9:50 a Vašík 17:50, tak sme o trošku starší :sweat_smile:
do tretice by to chcelo dievčatko :grinning: a podľa čínskeho kalendára by to malo aj vychádzať a tiež mi veštila kolegyňa s obrúčkou nad dlaňou a tretie bolo dievčatko :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máme dneska termín, ale zatím to k porodu teda nevypadá, v bříšku je klid a mír :grinning: To už jsem tu zůstala si jako jediná 2v1 :frowning2:
22. čer 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evulka, už som na Teba myslela :slight_smile: neboj neni si sama, ešte je tu bibka, janne, ashley ... a niektoré bábinká musia byť aj na termín :wink:
22. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my když neporodíme do pátku tak asi vyvolávačka
22. čer 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj EVI, bud rada, uzivej si klidek, nas Bertik od pul 8 rano radil, az ted to vypada, ze snad usne.
V noci jsem poslala tatku spat do obyvaku, aby se poradne vyspal
22. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru aj Maťko sa dnes akosi nevedel uložiť, skúšala som kočík, postieľku, ruky tak tie nakoniec zabrali a už teraz spinká v postieľke :slight_smile: vonku je hnusné počasie, ani trochu sa mi nechce ísť von a tiež ako písali monrou a martinka, teplejšie oblečenie okrem svetríka nemáme, musím kuknúť na mimibazare nejakú bundičku. Keď tak fučí je to naprd.. :confused:
22. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, jen si fakt užívej klídku, min. příštích 12 měsíců Ti pak nehrozí. :wink:

Já na Tebe zrovna myslela, když jsem zjistila, že už se taky "dočkám" a budu mít tento týden termín :grinning: :grinning:

Co jinak? Vše ok? Vše připravené?
22. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky. JJ doma vše nachystané, včera jsem vydrbala koupelnu a blízké okolí, takže dneska nemám do čeho píchnout :frowning2: to je práce sakra.
22. čer 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dudlíček vysterilovaný máš? :grinning: Když tedy nemáš do čeho píchnout. Ten mně vůbec nenapdlo vzít s sebou do porodky.
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám :grinning: oba dva :grinning:
22. čer 2009 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek