• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahoj :slight_smile:)

zprava od yenn, koukam ze se k vam jeste nedostala :slight_smile:

Filipek je na svete, dnes ve 2:50 vykoukl a miry 3,7 kg a 48 cm :slight_smile: nakonec to slo samo spontalne :wink:
23. čer 2009 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
yenn blahoželám a Filipkovi nech sa darí :slight_smile:

ešteže som včera išla s Maťkom spať po siedmej, lebo už o 23.00 sme zase papali, potom o 1.30, 4.00 a teraz pred 7.00 :slight_smile: Zdá sa mi, že už vie rýchlejšie potiahnúť mliečko, skracuje dobu papania :confused:

cernobilka, včera sme mali na návšteve zdravotnú sestričku,čo robí pri novorodencoch v nemocnici a hovorila, že dobré na bolesti bruška je aj nechať bábo si pospinkať na brušku, samozrejme cez deň.
23. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

Tak my už jsme zase sami doma. Aleš přijel včera v 16 hodin a dnes v 5:30 hod už zase odjížděl do Holandska. Vrátí se až v pátek večer nebo v sobotu ráno :frowning2:

Kryštůfek krásně papal. Ve 21 hod, 1 hod, 5 hod a teď ještě spinká. Za chvilku čekám, že se vzbudí, najíme se a pojedeme do práce, něco udělat, ať mi to ubývá :wink:

Krásný den všem !
23. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yenn, gratuluji k Filípkovi !!!
23. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Ako sa mate?
23. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Velká gratulace yenn k filípkovi! Tak my jsme papali v 6h a teď spinkám e, tak uvidím, jak se vzbudíme..Vašík má nějakou zelenou stoličku, jakoby se dostal jen k přednímu mlíčku, tak doufám, že se to zlepší..taky už ho dost kroutí :confounded: Včera neměl svůj den a usnul pořádně snad až o půl 3 odpoledne, tak asi z toho všeho..
Přeji všem krásný den, i když teda s počasím je to stará bída :unamused:
23. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je tiež zamračené, ale možno sa ešte vyčasí, docela rada by som si zakočíkovala :dizzy_face:
23. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj henessi, ako sa má Oliverko ?
23. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já taky :slight_smile: Už dost, že včera jsme museli být doma..na prochajdu s kočárkem se vždycky moc těším :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, v kolik se ti narodil Martinko?
23. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bra ranko maminky,
to je zase desne pocasie dnes... :frowning2:

majka - netrap sa az tak, ved dokrmovanie nie je taka katastrofa, vsetko bude v poriadku, uvidis. :wink: :slight_smile:
Biolampu si "davam" od zaciatku, aj na malinkom je odsusana...a nist.

Ak maju koliky do tretieho mesiaca prejst a ma sa tiez zlepsit reflux, tak prvykrat v zivote chcem posunut cas.... :confounded: :confounded:
23. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja stale susim,po silnych vecernych snad kontrakciach-ktore spankom zmizli neviem kam :frowning2:
gratulujem dalsej maminke :sweat_smile: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mali sme papaciu pauzu :grinning:
Maťko vykukol o 9:50 trošku sme od Vašika starší :slight_smile:

Pred papaním sme mali problém s bruškom, ešteže mama to spozorovala a s teplomerom sme si pomohli, už mi veru bolo divné, že dve plienky bez kakaníčka :confused:

lentilka, Romanko mával koliku do konca druhého mesiaca, potom už nie :wink:
23. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, mala spala 5 hodin v noci na muzovi, vraj sa mu konecne aj snivalo, no som zvedava chudak aky bude zniceny, ja mam teda dnes dost, hoci malinka je dobrucka a spinka, zatial, ale asi to pocasie ma zabija. Malinka vcera stale chcela jest, aj ja som bola vkuse hladna, som sa bala ze nemam mlieko, ale to bolo asi tym ze bola velmi spava a malo tahala. NAstastie to jej lezerne papanie prinieslo ovocie, nenahltala sa a nemala koliky, az na nocnu, ale nastastie si nasla na muzovi polohu a neplackala, iba mrnkala a cvicila si s nozickami. Joj ako som rada.

Cernobilka berie tvoj chrustik nejake probiotika?
23. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka dakujem za odpoved v IP. Aj ja mam pocit, ze od kedy davame BioGaiu tak je to lepsie, o vela, len my sme zacali davat Nutriton kvoli refluxu a zase sa koliky omnoho zhorsili... :frowning2:

BioGaia su vraj najlepsie probiotika, som aj taky clanok citala kde ich porovnavali vela druhov. Tak hadam... :wink:
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviete ako je s Ninny? Pozriem ci mam na nu cislo a aspon jej poslem sms. Ozaj neviete ake ma byt pocasie? Asi ako vcera ze? POtrebujeme slniecko aby malinka nemala zlte ocka....
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne padol net :angry: .Ale uz zase ide :wink: .Dadka Oliverko sa ma fajn,krasne papka :slight_smile: a rastie ako z vody .A Matko ako sa ma?
23. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak u nás stále beze změny :wink:
23. čer 2009 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, nebo spis skoropoledne, gratulace k novym miminkum : - ))

No Evi, ty se vubec nesnazis :wink:
A kdy mas dalsi kontrolu?
23. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti. No dneska je venku prý hnusně, nemá pláštěnku tak zůstane doma pravil :grinning: :grinning: V pátek máme další kontrolu a primář říkal, že bychom se asi domluvili co dál. Že mám přijít s taškou, že max do kdy by mě nechali přenášet je do 30/6, takže si myslím, že o víku by asi s tím začali něco dělat
23. čer 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky.
U nas je tak hnusne.Chcela som ist s malym von ale fuka a je zima tak radsej sedim doma.Vobec neviem jak ho mam obliekat.Mam malo tepleho oblecenia tak dnes musim ist nieco prikupit.
Dnes som sa celkom dobre vyspala.Maly sa budi po 3 niekedy po 4 hod.Tak sa to da.
Ninny gratulujem ti k babatku konecne si sa dockala. :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme taky papali a konečně máme krásnou žlutou stoličku :zipper_mouth: :grinning: :grinning: Pak Vašík trošku koukal a teď spí u mě ve vaku..nechci ho tam moc zvykat, ale je tam hned klidňoučký :wink:

Dadi a jak to děláš, normálně zasuneš teploměr a jde to ven? Malý se totiž v poslední době taky dost kroutí a měl jen tu zelenou stoličku a ještě jen trošičku..raději mu dám dnes i sab simplex..předtím mi připadalo, že se sice kroutí, ale měl pokakanou kadou plenu. Jinak doktorka nám říkala, že pak třeba přijde období, kdy bude mimi i 10 dní bez kakání - prostě spotřebuje vše, co spořádá..nevíte jestli to může být hned nebo až je trošku větší?

Evi, neboj, už to musí být co nevidět :wink:
23. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak hura hura, ja se mu ani nedivim, ze nechce v tomhle necase ven, to je cerven? Spis to vypada jako duben
Vcera dorazili zbyvajici baterie do domecku a dneska dorazi posledni vypinace, ve ctvrtek se chceme zajet podivat na dvere, zaluzie a podlahy a nechat si udelat nabidky a v sobotu konecne IKEA
23. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moloko. No já doufám, že nejpozději o víkendu už budeme na světě. Třebas i s pomocí doktora :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vachovka - taky mame malo tepleho obleceni, ja nakoupila overalky bez nohavic a s kratkym rukavem a asi zustanou nepouzite :grinning:
V sobotu taky musim neco dokoupit, hlavne cepicky, mame jen 2 a obe si prcek sundava, nemaji tkanicky
23. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento způsob léta zdá se mi poněkud podivný :grinning: :grinning:
Jé, tak už se vám bydleníčko pěkně rýsuje :dizzy_face: a kdy byste se měli stěhovat?
23. čer 2009 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAnezl chce co nejdrive, ja rikam pokud to bdue do Vanoc, jsem spokojena, aspon Bertik povyroste
23. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je bezva, to už je za "pár" :wink:
23. čer 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim nevim, urcite se zase neco objevi, s cim bude problem, to bysme nebyli my :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, co začaly letní dny je to oparvdu výborné počasí :angry: Evi, ale zase v těch dusnech by jsi teď v posledních dnech taky pěkně funěla..Já se za celý den vždycky nejvíc těším na prochajdu, takže mě to pěkně štve..
23. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek