• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
jdu ji hned napsat sms
nebo ne? kdy porodila? aby to nebylo moc brzy a jestli odpočívá, nerada bych ji rušila nebo něco..
23. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky martuli.. :slight_smile:
no to bude tím, že kojím skoro nonstop.. pořád by jedl.. :wink:
23. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se u nás projevil spurt.. tak snad se to brzy zase ustálí, bo doma nestíhám absolutně nic, furt ho mám nalepeného na prsu.. :grinning:
23. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne, kdyz mu chtuna :wink:
Moje kamaradka porodila v patek a miminko dneska na jeden zatah vypilo 250ml, to je hladovec :wink:
23. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tak to pořádný jedlík :slight_smile: :slight_smile:
dany zatím nejvíc na jeden zátah vypil 220
23. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted krasen spinkame, ale kolem 1 by mel jist, tak bude urcite vstavat, hlad nas vzbudi :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě danouš vydrží spát max 1-1,5hod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
a i když se nají, tak kouká
23. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
řveeeeeeeeeeeeeeeee
mizím, papa kočky :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa
23. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý Sebko bol pridusený, ale potom jej ho doniesli ukázať a je podľa slov maminky nádherný. Zobrali ho na pozorovanie na rizikové, ale to robia vždy,keď sa vyskytnú problémy pri pôrode.
Lenka už je na izbe, ale nemôže sa moc hýbať, strašne moc krvácala, dali jej aj transfúzku, ale snáď už dnes sú OK, poobede jej zavolám.
23. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miss, určite sa poteší :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky! :dizzy_face:
Tak se hlasíme po příšerném včerejšku. :frowning2: Mariellka měla první velké bolení bříška. Začalo to tak ve 2 hodiny odpoledne a až do devíti večer. Jsem myslela, že je po mě. Chudinka, bylo mi jí moc líto. :frowning2: Nevím, co jsem blbec snědla. :rolling_eyes: Tak jsem jen chovala a vždycky na chvilku usnula v postýlce, ale bolení ji zase vzbudilo. :frowning2: Tak jsem zase kojila a pořád dokola. :frowning2: Naštěstí v noci vstávala jen jednou. :dizzy_face: A teďje to zatím dobrý. Koupila jsem ty kapičky Babycalm. Tak jsem jí teď dala a doufám, že to bude dnes v pohodě. :wink:
23. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj my ideme papať :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, to je super, že malý je v pořádku a tak krásně papá a přibírá. :dizzy_face:
Jo zapomněla jsem říct, že jsem Mariellce včera objednala ohrádku. 102x102 cm a polohovací dno na 3 polohy. :wink:

http://www.geuther.de/index.php/cs/produkty/bezpenostni/belami
23. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohradka je moc pekna, to se bude Mariellka mit :wink:
23. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, díky za pochvalu. Dám ji do ní hrací deku a budu ji mít v obyváku, tak to bude super. :wink:
23. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To urcite, ja koupim ohradku az do domecku :wink:
Bertik od 10,30 spinka jako andilek
23. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to se bude hodit. :wink: U nás je to teď nutnost. Máme psa a hlavně Amélku. Tak musí být Mariellka za mřížema. :grinning: Pro její vlastní bezpečí. :grinning:
Mariellka spala celé dopoledne a ve 12 se vzbudila na papání a už zase spí. :dizzy_face: Snad jí to vydrží a nezačne zase bolení. Po včerejšku už mám strach. A bojím s cokoliv jíst. :confounded:
23. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertik mel taky vcera trosku ubreceny den, brisko bolelo a jeste zmena pocasi, chudak trpi tim po mne,men hrozne bolela hlava
23. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, musím říct, že toho počasí mám teda plné zuby. Nechci aby bylo 35 stupňů, ale mohlo by konečně přestat pršet a trošku se oteplit.
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mame stejny nazor, nechapu, co ta priroda dela
23. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Pridala som fotky maleho Oliverka :wink:
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V dubnu jsme měli mnohem hezčí počasí než teď. Pamatuju, jak jsme všechny praly věci pro mimísky a dávaly je ven na sluníčko. To teď nehrozí. Měsíc jsem neměla prádlo na balkoně. :confounded:
Jestli to tak bude pokračovat i v červenci a srpnu, tak v září už bude rovnou sněžit. :angry:
23. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
SMS od Lilly:
Ahoj , píšem z pôrodnice z Dublinu... v nedeľu o 14:46 sa nám narodila krásna dcérka Rebecca Lilien, bolo to cisárským rezom, podrobnosti na nete. Som šťastná a ani sa nedá vypovedať ako. Všetkým držkám palce. :dizzy_face:

Gratulujeme Lilly k Rebecce
23. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilly, moc velká gratulace k Rebecce. :dizzy_face: Ať jste zdraví. Už se těšíme na fotečky! :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hen, Oliverek je moc hezký! :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tie malinke babatka su take krasne,skoda ze tak rychlo vyrastu a naucia sa papulovat :grinning: :grinning:
aj Lilly blahozellaaaam,no chcela by som konecne uz aj sebe :frowning2:
23. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujeme :wink:
23. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

grautulujem lilly, pomaly ale isto sa tabulka naplna.

misakri, aj moj simonko by neustale jedol, nestiham totalne nic okrem kojenia, vydrzi spat tak 3-4 h, ale potom je na mne pricucnuty aj hodinu a pol. kazdy den sa mi zda vacsi a baculatejsi :slight_smile: som zvedava na jeho vahu vo stvrtok na poradni, ale teda uz pomaly neoblecie veci, ktore obliekol este minuly tyzden.

snazim sa mu dat cumlik a skusala som aj vodu z flasky, ale jednoznacne je to mudry chlapec, akonahle zisti, ze mu z toho nejde moje mliecko, vypluva, vypluva, vypluva :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oliveerek je nadherne miminko, gratulujeme
23. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek