• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Dakujeme :wink: .Aj Bertik je moc krasny.Fuha uz ma mesiac,ako to leti :confused:
23. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, hrozne to leti a na tom diteti je to videt nejvice
23. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kolko vam vypije mliecka mesacne babo jednu davku?
23. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ano,si pamatam ako som sa dozvedela ze som tehotna a uz mam svojho Oliverka pri sebe :dizzy_face:
23. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi, netuším. Kojím, tak to nepoznám. :wink:
Letí to šíleně. :astonished: :astonished: Fakt nechápu. Teď jsem fňukala, že chci rodit a už je to měsíc. :astonished: S Amélkou to letělo hodně rychle. Teď se dvěma holkama je to fofr. :astonished:
23. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
silviamt - my davame umelou a Bertik pije 90ml
23. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, to jsem ani nepostřehla, že nekojíš. :astonished: Co dáváš za UM?
23. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

silvamt, Kryštof pije na 4 týdnech 90 ml. Je jedno zda UM nebo MM. Obojí mu ještě zahušťuji Nutritonem.

Holky prosím, šiřte následující informaci dál a dál co nejvíce lidem, ať už se dalším mladým holčinám nestane to co mě. (prof. MUDr. Hyánek je ten, který může za to, že máme zdravého Kryštůfka)

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/170919-pri-predepisovani-antikoncepce-lekari-casto-podcenuji-riziko-embolie.html
23. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj MARTI, urcite poslu dal.
Jak se mate? mne se rpave BErtik pokakal, predtim prebaloval tatka a nejak to nevychytal a Bertik "vymaloval" i zavinovacku
23. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa mala pije 100 ma 3 tyzdne a 4 dni a ma malo, mali sme problem s papanim asi dobieha zameskane
23. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, teď jsem se vrátila z práce, nakrmila "dravou zvěř" a dávám si chvilku lehárko. Pak půjdu dát nové prádlo do pračky a asi žehlit. Mám toho tady moc a moc.

S tou plenkou se to povedlo i mě, takže chápu :slight_smile: Co používáte za značku plenek?
23. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame ted Pampers 2 - 5kg
a kdyz jsem volala tatinkovi, tak se divil, ze v "technologickem postupu" neudelal chybu
23. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviamt, Kryštof by možná taky zvládl více, ale pak už by zvracel. Takže teď si dá 8x denně 90 ml a tloustne jako Otesánek :sweat_smile:
23. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tak ty nám taky mnohokrát protekly. Hlavně, že to nebyli soudruzi..... :sweat_smile:
23. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak presne jako Krystof papa Bertik
23. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ahojky, ten článek je dost síla. :astonished: Tak mě teď vůbec napadlo jestli já můžu horm. antikoncepci, když mám tu mutaci MHTFR. :astonished:
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinamil, a co s nim potom robis lebo nasa vrti hlavkou a este hlada, musime ju ukludnit ale je to hrozne a tiez zahustujeme nutritonom male mierny reflux
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou ahojky!

Nemůžeš. Respektive neměla by jsi. Pokud by jsi třeba byla dlouhodobě upoutaná na lůžko (např. zlomená noha), může se u Tebe vyskytnout sraženina.

Je to fakt síla a nejhorší je, že se o tom vůbec nemluví. Já jsem se o tom dověděla před 6 lety, když jsem skončila v nemocnici trombózou hlubokých žil na noze. Zjišťovalo se teprve co a jak. A uvědomila jsem si, že se mě vlastně vůbec nikdo nezeptal, zda nemá někdo v rodině trombózu apod. A přitom by to bylo okamžitě jasné, protože táta má chronickou už od svých 32.let. :angry:
23. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviamt, nechám mu prst v puse (krmím stříkačkou přes prst) a počkám až pochopí, že víc nebude. Pochopí většinou hodně rychle a tak ho vyplivne. Jinak mu dám, klidně za hodinku zase. Ale paní doktorka říkala, že do 6 týdnů nemáme tu dávku 90ml překračovat, protože se to prostě do toho žaludku nemá šanci vejít.
23. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no mě se taky v životě nikdo na nic neptal. :angry: Tak to fakt riskovat nechci. :confounded: Jejda, co teď budem s taťkou dělat? :confused: :grinning:
23. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned musim od mamky zjistit, jak je na tom nase rodina
23. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, budeme jako Lábus s Kaiserem: "Cože? Nepřišly gumičky?! ..." :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám úplného smolíka. Jsem Leyden, MTHFR a protrombin.... takže žádné hormony. Ale prý nexistuje něco, co Ti MTHFR mohou.

POZOR, netýká se to jen antikoncepce, ale i hormonů podávaných třeba při menopauze.
23. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem zvědavá, co mi na to řekne manža. :confused: :grinning: V pondělí jdu na kontrolu po šestinedělí, tak se na to schválně zeptám, co mi řekne. :wink:
Ty jsi to teda slízla fakt všechno. :confounded:
23. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
trošku som polovila vo fotoalbumoch a doplnila fotky bábiniek čo majú maminky júnovky :dizzy_face:

inak zo 123 maminiek čo máme v tabuľke už 79 porodilo - aspoň teda takých o ktorých vieme :wink:
23. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase ideme papať :grinning:
23. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, holky, my máme moc hezké miminka. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, 123! :astonished: To ani není možné. :astonished:
Já čekám, až se prdelka vzbudí a půjdeme koupat a taky papat. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, pan profesor říkal, že se naši neměli vůbec potkat. A víš jakou jim to dalo práci?! Táta pochází z Čelákovic (Praha-Východ) a máma od Klatov (200km od sebe) :sweat_smile:
23. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, to je nás fakt tolik? To trháme všechny rekordy. No jo, silné ročníky přicházejí do let.... :dizzy_face:
23. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek