• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahoj baby

Gratulujem vsetkym maminkam k miminkam.....

My mame zajtra poradnu tak uvidime ako sme postupili.Zajtra si chcem este vybavit EPI ako zadne dvierka, ale neviem ci sa ten test na zrazanlivost krvi robi nalacno alebo ako. Neviete nahodou?
Zozrala som stvrt melona no este by somsi dala.
Rano som si vsimla ze mi hrozne opuchli nohy, ani clenok mi nie je vidiet.....
7. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzkaxx mne ho robili nalačno aj s ostatnými odbermi hned - na poradni, idem na sekciu
opuchanie nahlas dokimu ale je možnosť že ti drobček tlačil na nejaku cievku či ladvinu, alebo ako mne stále káže, nesoliť a vyhybať sa aj mineralkam, ale to asi aj sama vieš
7. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak aj ja hlasim stav 2v1. Rano som bola v porodnici, gyndo si myslel, ze dnes budem rodit, ale teda na porod to nevyzera, pesar ma pekne zastuploval, krcok ostal nezmeneny a otvorena som neni. Robil mi sono, prietoky su dobre, placenta je nedozreta a plodovej vody je dost, takze este tyzden v pohode vydrzim. Poradnu mam este v piatok a pokial mi neodtecie plodova voda, tak sem sa dohodli na utorok 16.6. :slight_smile: Takze este si musime nejaky ten den pockat.

Gratulujem Katy k Hanke, prajem vela zdravia a mamine mliecka. :dizzy_face:

Mufo, Lante drzim pasticky. :slight_smile:

My sme pred chvilou prisli domov, u svokrovcov boli hody. Som sa zase riadne napratala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee :slight_smile:

hlásim sa stále 2v1.. ako trávite nedeľu? My sme si dnes s manželom robili pizzu.. je taka super, že hádam ani lepšiu nikde nerobia :grinning: :grinning: :grinning:

gratulujem katy k miminku :slight_smile:))

devita, si si ista, že to porodila majinka82 a nie macinka84? Lebo ja mám v tabuľke, že porodila macinka.. tak hádam som to nepoplietla :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ninny ja tiez stale 2 v 1 zajtra idem zase na poradnu dali mi vybavit aj predoper. na cisarrsky tak dufam ze uz sa to umna nejako pohne ...
7. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako Vás tak dočítavam tak som mala pravdu.. nerodila majinka ale macinka :grinning: :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz, ahojcek.. Tebe chcu robiť ten cisársky kvoli výške, alebo som si to poplietla?
7. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mala 3 operacie zenske tak kvoli tomu a tebe kedy kazali zase prist na poradnu...?
7. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz.. jaj tak.. ja idem v piatok.. ak sa dovtedy nič nezmení :wink:
7. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne dali na vyber ze ci chcem cisarak v celkovej alebo v lokalnej tak sa neviem rozhodnut.. :unamused:
7. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky,

my už určitě vydržíme až do úterka... :grinning: No a gratulace Katy k Haničce... :dizzy_face:
7. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ďalšie bábo :slight_smile: písala Ivuska27:

"Miško je na svete, má 3780g a 52cm. Je krásnučky. Som po sekcii, lebo som mala šialene vysoký tlak. Pozdrav kočky. Ivuska

:wink: :wink: :wink:
7. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee Ivuska uz ma tiez babo. :dizzy_face: Tak nakoniec isla sekciou, aspon ju netrapili tie bolesti. Gratulujem k Miskovi, krasne miery, prajem vela zdravia a mliecka. :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny ,majinka ospravedlnujem sa..fakt to bola macinka..ked oni su tak podobne nicky.. :grinning: :grinning: :grinning:
ale majinka,sned som ti to uz vybosorovala,ze to pride,nebolo by to dobre?
7. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky :slight_smile: a maminky.

mi sme dnes druhý den doma :grinning: Som strašne happy, že sme to ja aj Jasminka prežili v uplnom zdravý. :dizzy_face:
Trošku dlhý porod ,ale stálo to za to mám krásnu princeznu :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj tatinko bol pri porode :dizzy_face:

Juuuj dievčatá držim vám palce...nech vám to tiež dopadne vvšetko dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ewi..a aka bola noc doma?
7. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi ahojky :slight_smile: Ako to doma zvládate? Aká je Jasminka, maš dosť mliečka? :slight_smile: Ty si rodila tiež na Antolskej?
7. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devita -jooj dávala jasne najavo,že teraz tu ona šéfuje :dizzy_face:

Do jednej každu hodinku plačkala a papkala mliečko a potom konečne zalomila do pol5.Je krásna no ja nejako nemožem spávat.Stále ju pozorujem či je všetko OK :grinning:

Nevieš mi poradit ako zmením v pase ,že už mám Bábo?
7. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi klikni na nastavenia a tam na ani jedno ani druhe a daj si pridat dieta
7. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi to je skvele, ze uz ste doma. Teraz nech uz princeznicka pekne papa a spinka.
Gratulujem Ivke k Miskovi :wink:
7. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny v spolocnej tabulke Ivuska je,ale v tych zvlast tabulkach si ju asi zabudla,ci to zase zle viem... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devta dakujem :slight_smile:

Karolinkafe je to super.Moooc sa teším ,že sme doma aj ked ma malá slabu žltačku ,ale hádam to čoskoro preje :confused:
Babulky prajem vám rýchle porody...a hlavne zdravé deturence :grinning:
7. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi to ze nevies spavat je uplne normalne..a ja som deti vkuse okukavala,ci dychaju alebo co sa s nimi deje,a ked sa v spanku usmialo,tak som bola najstastnejsia maminka na svete
7. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podobne.Síce máme aj monitor dychu aj tak na nu stále čumin a bozkávam ju :grinning:
7. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi zltacka by sa mala sama vstrebat,ale ked je moznost davaj ju na slniecko,slnecne luce pomahaju odburavat bilirubin z telicka..
7. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru ewka,este chvilku ti to vydrzi,ale potom budes padat unavou,tak ked sa da,sem tam si oddychni..
7. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa snažím hajat ked ona hajá no akosik sa mi nedarí a mám dost migrénu...no hádam to prejde.
7. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita kuni do albumu a uvidíš ,že sa snažím ju slnit.No dnes bolo v Bratislave dost zatiahnuté :pensive:
7. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta migrena nie je sranda..to ti veru nezavidim,ja sice netusim co to migrena je,ale mam pribuznu,ktora ide az oslepnut od bolesti,moze to byt ale aj tou unavou
7. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek