Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
dada78
24. čer 2009
martinka, to som si vyskúšala pri Romikovi, vyhádzal sa mi z nich, tak to teraz ani neskúšam :-|
tuším budeme jesť len mrkvu :-N
martinamil
24. čer 2009
A já na ně měla takovou chuť 😞 Já už se bojím jíst cokoliv. Dnes jsme měli zase koliku :-S 😢
dada78
24. čer 2009
Maťkovi sa zase nechce spať, odkedy sa ráno najedol (8:00) odvtedy je hore =-)
alex77
24. čer 2009
ahojte som tu zas na skok, martinka vidim ze va trapia koliky, my sme to mali zatial len raz matko plakal asi 2 hodiny a ja snim. teraz davame aspon vecer kvapky infacol (dostali sme v porodnici) ale aj tak je po krmeni matko taky nejaky nespokojny, natahuje nozky ale aspon uz tak neplace strasne a netrva to dlho

dnes nas caka sono klbikov poobede a obehanie vsetkych moznych uradov tak sa uz na to psychicky pripravujem 😃

dadka aj my sme od 9,00 hore 😃 nejak sa nam nechce spinkat ale dufam ze potom prespi poobedie v meste ako minule ked sme boli u ocnej

a gratulujeme ku vsetkym novym babatkam
zuzkaxx4
24. čer 2009
Ahoj baby
My stale 2v1, dnes mame termin a v pondelok poradnu tak dufam ze sa mala bude pytat na svet cez vikend aby sme to este v juny stihli 🙂
Ako pozeram uz nas vela tehuliek neostalo tak podme sup sup rodit...
martuli
24. čer 2009
Dobre ranko, my jsme opet krasne spinkali, usnuli jsme v 9, jedli jsme ve 3, pak se vzbudil v 6 prdikama, tatka si ho vzal jeste do postele a spali spolu do pul 9, Bertik strilel jako delostrelec, teplo do tatinka mu pomohlo.
dada78
24. čer 2009
babulky, keď idete von a je tak škaredo dávate aj pančušky ?
ivella
24. čer 2009
zuzka,ja by som aj isla,ale co s babom,ked mu je tak dobre 😃 😃
tu najst tehulku tak to je cosi... =-)
monrougemerise
24. čer 2009
Tak už se hlásíme zpět z poradny. 😉 Ani to není možné, ale Mariellka přibrala za 13 dní 900g! :-o 😃 Paní doktorka to vážila několikrát, protože jsme mysleli, že se jí pokazila váha. 😃 Takže máme 4410g. x-)
vachovka
24. čer 2009
Monrou.Ako si to vybavovala na socialke ked sa narodila Marielka?Sla si to tam nahlasit hned ze uz ju mas alebo az z rodnym listom?neviem ci tam mam ist alebo cakat na list.
sovice
24. čer 2009
ahojte
nějak ted nestíhám,musím si udělat nějaký režim,
hned jak budu mít chviličku,tak dodám fotečky
jinak porod v pohodě...celkem
ale třetí dítě radši adoptovat :-N
všem novým maminkám blahopřeji

čekám ted na dr,za chvilku má dorazit

jsem zvědavá,jak to budem zvládat až tatka půjde do práce...ted má dovolenou a fakt pomáhá....jen já jsem nějaká protivná a pak mě to mrzí...ach to šestinedělí :-|
gubinka
24. čer 2009
Ahojte babulky, idem vas rychlo pozdravit. Pozerala som nove babatka. Vsetkym maminkam gratulujem a prajem aj im aj detickam vela zdravia. x-) Pozeram, ze aj Ninny to ma uz za sebou. 🙂
Ja momentalne na kona nemam cas. Sa zabehavame, maly je riadny ceckosko, vcera mi visel na ciciku od 13.00 do 21.00 :-o 😃
Pridala som nejake foto, tak ak chcete kuk. 😉
Hned ako si urobime nejaky rezim, sa vam venujem. A nemyslite si, myslim na vas. 😎
dada78
24. čer 2009
Ďalšie bábinko:
Ahoj. Tak už jsem konečne tady. Jmenuji se Kubík Škoda. Narodil jsem se dnes v 10:30, meřím 51cm a vážim 3140g. Maminka i ja jsme v pořádku. A oba rodiče ze mě mají velkou radosť.

myslím, že je to od bibianky
dada78
24. čer 2009
gubinka, malý je zlatučký 🙂 chlapi vedia, že cecík je dobrota - od malička 😃
ivella
24. čer 2009
Blahozelaaaaaam bibke :-N :-N :-N :-N
monrougemerise
24. čer 2009
Jeeee, Bibi, velká gratulace! x-) Ať jste zdraví a spokojení! x-)
Holky, nechci vám nic říkat, ale teda děsně to tu vázne. 😞 Kde jste? 🙂
martuli
24. čer 2009
Monrou mas pravdu, vazne, ale mne prijde, ze vazne vice diskuzi, nejen tady
monrougemerise
24. čer 2009
Martuli, tak to nevím, ostatní nesleduju. Jen chodím jen červen 2007 a sem. 😉
Ale tady se všichni asi zabíhají, tak snad se to zase rozjede. 😉
martuli
24. čer 2009
Urcite, my uz jsme "mazaci"
zihu
24. čer 2009
ahoj holky, omlouvam se :-N |-| vim, ze vas zanedbavam... ale je jich tu na me presilovka, Bajca a jeste kocka.. to je nefer!!! :-N kocka trochu zarli a tak v kazde volne chvilce na me hupne a okupuje me... to s epak k nicemu nedostanu... je mi ji lito, tak se ji snazim trochu venovat, ale snad se to brzo srovna...
novym maminkam taky moc gratuluju!!!! jdu omrknout galerii miminek🙂
zihu
24. čer 2009
monrou.. 900g za 13dni?!? panejo! 😃 papa teda hezky 😉
B. pribrala za 14 dni 260g, myslim, ze ve trech tydnech je to akorat, ne? =-)
janja2502
24. čer 2009
dada78 mozes doplnit tabulku, moj porod bol spontanny a trval tri hodiny. Bol to krasny zazitok, rodila by som aj kazdy den. 😃
zihu
24. čer 2009
sundala sem kocku z klina a jdu na kojo, holky, tak se opatrujte, zas nakouknu.... paaa
monrougemerise
24. čer 2009
Zihu, tak ty máš taky trochu 2 děti. 😃 😃 Ale ten váš přírůstek stačí, náš je fakt extrémní. Hlavně že přibírá. 😉
Janji, já to taky říkám! 😃
katka1981
24. čer 2009
janja2502, gratulujem, aj ja mam taky pocit z porodu, ale o to viac by som sa bala druheho, lebo si myslim, ze taky porod clovek moze zazit len raz aj to musi mat obrovske stastie.
katka1981
24. čer 2009
Maminky poradte mi, mala sa mi zda zase zlta, vcera sa slnila, bola ruzova a dnes prsi zas sa mi vidi zltsia, ocka nema zlte, je to normalne? Na 3.den v porodke jej vystupila zltacka ale na tu najslabsiu uroven, povedali ze potrebuje denne svetlo a v pohode nas pustili domov, ale ja som myslela ze do tyzdna bude normalna. Mate podobnu skusenost? Ked jej vtedy vystupil bilirubin, tak prestala cicat mliecko a mala som hned problemy ale teraz papa ako diva presne 5 minut pred dvomi hodinami uz place aby kazde dvehodiny jedla.
monrougemerise
24. čer 2009
Katuš, tak s tím nemám zkušenosti. Holky sice obě žloutenku měli ale docela slabou. Takže nás v pohodě z nemocnice pustili domů. Myslím, že se to postupně ztratí. 😉 Když tak se na to zeptej na kontrole v poradně. 😉
karolinkafe
24. čer 2009
Monrou tak to ste pekne pribrali 😉 Lilka pribrala za 11 dni 560 g a uz sa to lekarovi videlo dost, zevraj teraz by mali babatka priberat okolo 150-300 g za tyzden, cize do 600g za dva tyzdne. Ze nad tuto "hranicu" to potom moze sposobovat koliky :-| No ja neviem....ved kazde babo je ine 😉
monrougemerise
24. čer 2009
Karoli, já sama nechápu, jak to že tolik přibrala. Kojím normálně každé 2-3 hodiny a v noci jednou nebo dvakrát. Ale u Amélky to bylo naprosto stejné. Přibírala přesně tak moc. :-N
zuzec
24. čer 2009
caute
noo takze aj mne pisala ninny sms, bolo citit ze je stastna tak som som rada, ze je malicky v poriadku a ze ho uz ma pri sebe x-) dufam ze neni moc bolava 😞

no ta nasa mala zabka mala blbe dva dni, stale pytala papat a ked som jej dala, tak po 5 min zaspavala, aka uz bola za tie dva dni unavena, takze sa ani nedostala k zadnemu mlieku a mala z toho zelene hovienka...a ked aj zaspala, tak len na hodinu a hned ju zobudil hlad...nastastie neplakala len byvala taka nekludna, tak som rano volala dokyne a pytala radu a ze ju mam len stale budit pri papani aby sa dostala k tomu zadnemu mliecku, ale nepomahalo lebo vzdy pri tom prse tak vytuhla ze nereagovala ani na skrabkanie ani nic...
no ale nakoniec sme na to prisli s manzelom sami, jej chybal spanok vonku, lebo dva dni uz prsi tak sme ju nedavali von, ale dnes som sa nastvala, nahodila igelit na kocik, dala pod striesku a mala spi uz 4 hodiny x-) x-) tak som rada ze si chudatko oddychla, dufam ze bude silno tahat aby sa konecne aj poriadne napapkala 🙂 a skusila som jej dat aj cajik a aj ten jej trosku pomohol, sa ukludnila...
takze dufam ze to mame za sebou a ze sa konecne vyspime aj v noci 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli