• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
martinka, to som si vyskúšala pri Romikovi, vyhádzal sa mi z nich, tak to teraz ani neskúšam :unamused:
tuším budeme jesť len mrkvu :sweat_smile:
24. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já na ně měla takovou chuť :frowning2: Já už se bojím jíst cokoliv. Dnes jsme měli zase koliku :confounded: :cry:
24. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maťkovi sa zase nechce spať, odkedy sa ráno najedol (8:00) odvtedy je hore :confused:
24. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte som tu zas na skok, martinka vidim ze va trapia koliky, my sme to mali zatial len raz matko plakal asi 2 hodiny a ja snim. teraz davame aspon vecer kvapky infacol (dostali sme v porodnici) ale aj tak je po krmeni matko taky nejaky nespokojny, natahuje nozky ale aspon uz tak neplace strasne a netrva to dlho

dnes nas caka sono klbikov poobede a obehanie vsetkych moznych uradov tak sa uz na to psychicky pripravujem :grinning:

dadka aj my sme od 9,00 hore :grinning: nejak sa nam nechce spinkat ale dufam ze potom prespi poobedie v meste ako minule ked sme boli u ocnej

a gratulujeme ku vsetkym novym babatkam
24. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby
My stale 2v1, dnes mame termin a v pondelok poradnu tak dufam ze sa mala bude pytat na svet cez vikend aby sme to este v juny stihli :slight_smile:
Ako pozeram uz nas vela tehuliek neostalo tak podme sup sup rodit...
24. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, my jsme opet krasne spinkali, usnuli jsme v 9, jedli jsme ve 3, pak se vzbudil v 6 prdikama, tatka si ho vzal jeste do postele a spali spolu do pul 9, Bertik strilel jako delostrelec, teplo do tatinka mu pomohlo.
24. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, keď idete von a je tak škaredo dávate aj pančušky ?
24. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka,ja by som aj isla,ale co s babom,ked mu je tak dobre :grinning: :grinning:
tu najst tehulku tak to je cosi... :confused:
24. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se hlásíme zpět z poradny. :wink: Ani to není možné, ale Mariellka přibrala za 13 dní 900g! :astonished: :grinning: Paní doktorka to vážila několikrát, protože jsme mysleli, že se jí pokazila váha. :grinning: Takže máme 4410g. :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou.Ako si to vybavovala na socialke ked sa narodila Marielka?Sla si to tam nahlasit hned ze uz ju mas alebo az z rodnym listom?neviem ci tam mam ist alebo cakat na list.
24. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
nějak ted nestíhám,musím si udělat nějaký režim,
hned jak budu mít chviličku,tak dodám fotečky
jinak porod v pohodě...celkem
ale třetí dítě radši adoptovat :sweat_smile:
všem novým maminkám blahopřeji

čekám ted na dr,za chvilku má dorazit

jsem zvědavá,jak to budem zvládat až tatka půjde do práce...ted má dovolenou a fakt pomáhá....jen já jsem nějaká protivná a pak mě to mrzí...ach to šestinedělí :unamused:
24. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, idem vas rychlo pozdravit. Pozerala som nove babatka. Vsetkym maminkam gratulujem a prajem aj im aj detickam vela zdravia. :dizzy_face: Pozeram, ze aj Ninny to ma uz za sebou. :slight_smile:
Ja momentalne na kona nemam cas. Sa zabehavame, maly je riadny ceckosko, vcera mi visel na ciciku od 13.00 do 21.00 :astonished: :grinning:
Pridala som nejake foto, tak ak chcete kuk. :wink:
Hned ako si urobime nejaky rezim, sa vam venujem. A nemyslite si, myslim na vas. :sunglasses:
24. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďalšie bábinko:
Ahoj. Tak už jsem konečne tady. Jmenuji se Kubík Škoda. Narodil jsem se dnes v 10:30, meřím 51cm a vážim 3140g. Maminka i ja jsme v pořádku. A oba rodiče ze mě mají velkou radosť.

myslím, že je to od bibianky
24. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, malý je zlatučký :slight_smile: chlapi vedia, že cecík je dobrota - od malička :grinning:
24. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahozelaaaaaam bibke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, Bibi, velká gratulace! :dizzy_face: Ať jste zdraví a spokojení! :dizzy_face:
Holky, nechci vám nic říkat, ale teda děsně to tu vázne. :frowning2: Kde jste? :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou mas pravdu, vazne, ale mne prijde, ze vazne vice diskuzi, nejen tady
24. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, tak to nevím, ostatní nesleduju. Jen chodím jen červen 2007 a sem. :wink:
Ale tady se všichni asi zabíhají, tak snad se to zase rozjede. :wink:
24. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite, my uz jsme "mazaci"
24. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvam se :sweat_smile: :pensive: vim, ze vas zanedbavam... ale je jich tu na me presilovka, Bajca a jeste kocka.. to je nefer!!! :sweat_smile: kocka trochu zarli a tak v kazde volne chvilce na me hupne a okupuje me... to s epak k nicemu nedostanu... je mi ji lito, tak se ji snazim trochu venovat, ale snad se to brzo srovna...
novym maminkam taky moc gratuluju!!!! jdu omrknout galerii miminek:slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou.. 900g za 13dni?!? panejo! :grinning: papa teda hezky :wink:
B. pribrala za 14 dni 260g, myslim, ze ve trech tydnech je to akorat, ne? :confused:
24. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada78 mozes doplnit tabulku, moj porod bol spontanny a trval tri hodiny. Bol to krasny zazitok, rodila by som aj kazdy den. :grinning:
24. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sundala sem kocku z klina a jdu na kojo, holky, tak se opatrujte, zas nakouknu.... paaa
24. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu, tak ty máš taky trochu 2 děti. :grinning: :grinning: Ale ten váš přírůstek stačí, náš je fakt extrémní. Hlavně že přibírá. :wink:
Janji, já to taky říkám! :grinning:
24. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja2502, gratulujem, aj ja mam taky pocit z porodu, ale o to viac by som sa bala druheho, lebo si myslim, ze taky porod clovek moze zazit len raz aj to musi mat obrovske stastie.
24. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky poradte mi, mala sa mi zda zase zlta, vcera sa slnila, bola ruzova a dnes prsi zas sa mi vidi zltsia, ocka nema zlte, je to normalne? Na 3.den v porodke jej vystupila zltacka ale na tu najslabsiu uroven, povedali ze potrebuje denne svetlo a v pohode nas pustili domov, ale ja som myslela ze do tyzdna bude normalna. Mate podobnu skusenost? Ked jej vtedy vystupil bilirubin, tak prestala cicat mliecko a mala som hned problemy ale teraz papa ako diva presne 5 minut pred dvomi hodinami uz place aby kazde dvehodiny jedla.
24. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, tak s tím nemám zkušenosti. Holky sice obě žloutenku měli ale docela slabou. Takže nás v pohodě z nemocnice pustili domů. Myslím, že se to postupně ztratí. :wink: Když tak se na to zeptej na kontrole v poradně. :wink:
24. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou tak to ste pekne pribrali :wink: Lilka pribrala za 11 dni 560 g a uz sa to lekarovi videlo dost, zevraj teraz by mali babatka priberat okolo 150-300 g za tyzden, cize do 600g za dva tyzdne. Ze nad tuto "hranicu" to potom moze sposobovat koliky :unamused: No ja neviem....ved kazde babo je ine :wink:
24. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli, já sama nechápu, jak to že tolik přibrala. Kojím normálně každé 2-3 hodiny a v noci jednou nebo dvakrát. Ale u Amélky to bylo naprosto stejné. Přibírala přesně tak moc. :sweat_smile:
24. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
noo takze aj mne pisala ninny sms, bolo citit ze je stastna tak som som rada, ze je malicky v poriadku a ze ho uz ma pri sebe :dizzy_face: dufam ze neni moc bolava :frowning2:

no ta nasa mala zabka mala blbe dva dni, stale pytala papat a ked som jej dala, tak po 5 min zaspavala, aka uz bola za tie dva dni unavena, takze sa ani nedostala k zadnemu mlieku a mala z toho zelene hovienka...a ked aj zaspala, tak len na hodinu a hned ju zobudil hlad...nastastie neplakala len byvala taka nekludna, tak som rano volala dokyne a pytala radu a ze ju mam len stale budit pri papani aby sa dostala k tomu zadnemu mliecku, ale nepomahalo lebo vzdy pri tom prse tak vytuhla ze nereagovala ani na skrabkanie ani nic...
no ale nakoniec sme na to prisli s manzelom sami, jej chybal spanok vonku, lebo dva dni uz prsi tak sme ju nedavali von, ale dnes som sa nastvala, nahodila igelit na kocik, dala pod striesku a mala spi uz 4 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: tak som rada ze si chudatko oddychla, dufam ze bude silno tahat aby sa konecne aj poriadne napapkala :slight_smile: a skusila som jej dat aj cajik a aj ten jej trosku pomohol, sa ukludnila...
takze dufam ze to mame za sebou a ze sa konecne vyspime aj v noci :slight_smile:
24. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek