• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
cernobilka krasny je Jenda :wink: a ty si jaka pekna mamina, taka upravena, az sa hanbim, ja stale chodim strapata, hreben som nevidela snad odedy som prisla z porodnice :grinning:
24. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yuyec já se vůbec nečešu, nemám kdy :grinning:. V tom culíku i spím .-)
24. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernobilko, moc hezký fotky! :dizzy_face: Že má dnes Jenda svátek? :sweat_smile: Já mu přála ráno a nikdo nic neříkal, tak nevím, jestli jsem se nespletla. :sweat_smile:
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou Jenda má dneska svátek, moc děkujeme za přání :slight_smile:
24. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, super! :dizzy_face: Já to věděla! :grinning: Tak doufám, že to hezky oslaví! :grinning:
24. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dva dny, blinkáme míň a i méně pláčeme, tak třeba se vše obrátí k lepšímu. prdíky ho stále kroutí ale i to je lepší :slight_smile:.

Jsem nevěděla, že musím jeníčka přihlásit na pojiš´tovně, vy jste to věděly???
24. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn. Určitě se to zlepší. :wink:
U nás to dělá za nás porodnice. Ale jinak se musí přihlásit. :wink:
24. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariellka si hodně ublinkává. Ale je to tím, že mám moc mlíka. A z toho taky bolí to bříško. Ale to se srovná zachvilku samo. :wink:
24. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak uz to mam za sebou. Lily sa narodila vcera s mierami 3.90 kg a 51 cm. Je krasna a vlasata, velmi sa z nej vytesujeme. Porod bol rychly a dala som si EPI .

Novym mamickam gratulujem..
24. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ashley, moc gratulujem! :dizzy_face: Ať vám nic nechybí a jste šťastní! :dizzy_face:
24. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, Jenda je ale bourak :wink: A ma moc krasnou autosedacku :wink:
24. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky nema rad cepicky jako ten nas :wink:
24. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte jedno bábinko - solmi: :grinning:

Volám sa Ema, narodila som sa 23.6.09 o 16:05 spontánne v Trenčíne, mám 3700g a 51cm.Pôrod trval 8 hod, mala som sa narodiť 15.6.

Blahoželám Ashley aj Solmi k bábikám, nech Vám robi iba radosť :slight_smile: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opet dalsi gratulace, ze uz by jsme mely skoro vsechny miminka?
24. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka aj my s Maťkom mu želáme všetko najlepšie, je nádherný :dizzy_face:
24. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
podľa tabuliek máme 82 bábätiek zo 123, ale určite sú aj také o ktorých ešte nevieme, z tých maminiek do chodia sem do témy už je len pár tehuliek :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme okúpkať a upravím tabuľky :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme uz okupkani a uz dudame ceco ostosest :sweat_smile:
som si vsimla ze odkedy su na svete nase poklady, tak je modry pazravec odsunuty na druhu kolaj :sweat_smile: :sweat_smile: chudak, ved on sa vrati
24. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Solmi, taky blahopřejem! :dizzy_face:
24. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj dadka nasa zabka robi tiez pri vstavani supermana, ako robil vas Romanko, som si na to minule spomenula ked som ju pri tom uvidela :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně jsem zapomněla! Někdo tu psal o kapičkách BabyCalm. Jsou to kapičky na přírodní bázi, volně prodejné v lékarně na bolení bříška. Tak jsem je koupila a včera vyzkoušela a naprosto super! Sama bych tomu nevěřila, ale paráda. :wink: Lahvička se doleje kojeneckou vodou po odměrku a musí se to spotřebovat do 4 týdnů. Obsahuje to různé oleje. Dává se před každým kojením 10 kapiček. A když je třeba i mezi jídlem. Jsou přírodní, tak to neškodí. A od té doby už jsme žádné bolení neměli. Před tím jsem zkoušela Sab Simplex a ten nám nefungoval. :frowning2: Takže tohle fakt doporučuju vyzkoušet. :wink:

http://www.lekarna.cz/babycalm-doplnek-stravy-15ml-koncentratu/
24. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Jenda dekuje. PrAve me slusne poblinkal :slight_smile:.
24. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilko, Jendovi všechno nejlepší k svátečku :slight_smile:, hlavně ať mu chutná a už moc neblinká :wink: , je dobře, že už je to lepší :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no jo. gratukace Jeníčkovi k svátku.

Gratulace k novým miminkům!

My čekáme na paní doktorku, má přijít okolo 20:15 hod. Volala jsem jí, že si už nevím rady. Kryštof měl od 9 hodin koliku, skoro vůbec nepapal a v 19 hod. už měl zvýšenou teplotu 37,8°C. Tak jsem volala doktorce na mobil a prý raději přijde. Tak jsem na to zvědavá, protože už jsem z toho nešťastná. My s těch problémů nevylezeme. A to jsem doufala, že jsem si všechny problémy vybrala v těhotenství :frowning2: :cry: Já se o něj tolik bojím :cry:
24. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, moc mco na vas myslime, at to neni zadny velky problem, pak dej urcite vedet
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neboj, bude to dobré, držíme pěstičky :wink: , strach o děti je šílený, toho už se nikdy nezbavíme :pensive: . Myslíme na vás a ať je brzo Kryštůvkovi dobře :wink: . Jestli měl 37,8 v zadečku, tak musíš odečíst 5 stupínků, takže by měl kolem 37,3 a to není zas až tak hrozné... Vanesska, když měla angínu tak jsem jí naměřila v zadečku v 6 měsících 41,5 a to už byla jako loutka :frowning2: :cry:
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, naše malá má pořád bílé rtíky, ale šíleně, i celou pusinku, jazyk, patro, prostě šílené bílé všechno... myslela jsem, že je to od mlíčka, ale u Vanessky jsem to neznala... tak jsem pro jistotu zavolala doktorce a ta říkala, že pokud to nejde dolů prstem, nejde o mlíčko, ale o moučnivku a máme mazat violetí, takže jsem na to najele, šílené... jsme úplně fialové, celá pusinka, i oblečení po kojení. Musím mazat i prsa, praskají mi a to je prý taky tím... nemáte někdo podobný problém, jsem z toho nešťastná, u kojení se mi z bolesti tmí před očima :cry: :cry: :cry: a děsím se každého dalšího...
24. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ach jo. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Držíme palečky, ať se to spraví a Kryštůfek je v pořádku. :slight_smile: Snad paní doktorka pomůže. :frowning2:
Luciferku, tak o tom jsem slyšela, ale nemám žádné zkušenosti. Tak neporadím. :frowning2: Zkus se kuknout, jestli tu není na to přímo téma. Určitě to někdo zná a poradí. :wink: Ať to hlavně brzo zmizí. :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka aj my sme na tom podobne blbo. Včera večer išla naša Martinka spinkať ako vždy, úplne zdravá a po dvoch hodinách začala plakať. Išla som k nej , bola pozvracaná. Prezliekli sme sa a naivne som si myslela, že je po všetkom ale do rána sa to opakovalo ešte 12x :frowning2: Malá úplne zmorená, my s mužom tiež. Ovracaná jej posteľ aj naša a kopy posteľného prádla, lebo sme stále prezliekali. Do toho Sonička...Vždy keď som ju kojila, Martinka vrieskala, že aj ona chce piť. A keď som nevydržala a dala som jej hlt vody tak zas hneď vracala. Ráno sme šli k Dr. ale tá nám kázala len čaj po lyžičkách a ak to neprejde tak zajtra do nemocnice na infúzky. Dnes nič nejedla, pije po troškách a našťastie už nevracia a je strašne spavá. Inak žiadne príznaky. Som total unavená ale spať sa mi nedá, lebo mám stále podvedome pocit, že ju musím strážiť aby sa to nevrátilo a nedusila sa a do toho sa bojím aby to nedostala aj Sonička :cry:
Pridala som nejaké fotky do albumu: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2939246&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Daj vedieť ako ste dopadli.
24. čer 2009 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek