Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
zuzec
24. čer 2009
cernobilka krasny je Jenda 😉 a ty si jaka pekna mamina, taka upravena, az sa hanbim, ja stale chodim strapata, hreben som nevidela snad odedy som prisla z porodnice 😃
cernobilka
24. čer 2009
Yuyec já se vůbec nečešu, nemám kdy 😃. V tom culíku i spím .-)
monrougemerise
24. čer 2009
Cernobilko, moc hezký fotky! x-) Že má dnes Jenda svátek? :-N Já mu přála ráno a nikdo nic neříkal, tak nevím, jestli jsem se nespletla. :-N
cernobilka
24. čer 2009
monrou Jenda má dneska svátek, moc děkujeme za přání 🙂
monrougemerise
24. čer 2009
Jeee, super! x-) Já to věděla! 😃 Tak doufám, že to hezky oslaví! 😃
cernobilka
24. čer 2009
poslední dva dny, blinkáme míň a i méně pláčeme, tak třeba se vše obrátí k lepšímu. prdíky ho stále kroutí ale i to je lepší 🙂.

Jsem nevěděla, že musím jeníčka přihlásit na pojiš´tovně, vy jste to věděly???
monrougemerise
24. čer 2009
Tak to je fajn. Určitě se to zlepší. 😉
U nás to dělá za nás porodnice. Ale jinak se musí přihlásit. 😉
monrougemerise
24. čer 2009
Mariellka si hodně ublinkává. Ale je to tím, že mám moc mlíka. A z toho taky bolí to bříško. Ale to se srovná zachvilku samo. 😉
ashley
24. čer 2009
Ahojte. Tak uz to mam za sebou. Lily sa narodila vcera s mierami 3.90 kg a 51 cm. Je krasna a vlasata, velmi sa z nej vytesujeme. Porod bol rychly a dala som si EPI .

Novym mamickam gratulujem..
monrougemerise
24. čer 2009
Ashley, moc gratulujem! x-) Ať vám nic nechybí a jste šťastní! x-)
martuli
24. čer 2009
Teda, Jenda je ale bourak 😉 A ma moc krasnou autosedacku 😉
martuli
24. čer 2009
A taky nema rad cepicky jako ten nas 😉
dada78
24. čer 2009
a ešte jedno bábinko - solmi: 😃

Volám sa Ema, narodila som sa 23.6.09 o 16:05 spontánne v Trenčíne, mám 3700g a 51cm.Pôrod trval 8 hod, mala som sa narodiť 15.6.

Blahoželám Ashley aj Solmi k bábikám, nech Vám robi iba radosť 🙂 x-)
martuli
24. čer 2009
Opet dalsi gratulace, ze uz by jsme mely skoro vsechny miminka?
dada78
24. čer 2009
cernobilka aj my s Maťkom mu želáme všetko najlepšie, je nádherný x-)
dada78
24. čer 2009
podľa tabuliek máme 82 bábätiek zo 123, ale určite sú aj také o ktorých ešte nevieme, z tých maminiek do chodia sem do témy už je len pár tehuliek 🙂
dada78
24. čer 2009
ideme okúpkať a upravím tabuľky 🙂
zuzec
24. čer 2009
my sme uz okupkani a uz dudame ceco ostosest :-N
som si vsimla ze odkedy su na svete nase poklady, tak je modry pazravec odsunuty na druhu kolaj :-N :-N chudak, ved on sa vrati
monrougemerise
24. čer 2009
Solmi, taky blahopřejem! x-)
zuzec
24. čer 2009
ozaj dadka nasa zabka robi tiez pri vstavani supermana, ako robil vas Romanko, som si na to minule spomenula ked som ju pri tom uvidela 🙂 🙂
monrougemerise
24. čer 2009
Úplně jsem zapomněla! Někdo tu psal o kapičkách BabyCalm. Jsou to kapičky na přírodní bázi, volně prodejné v lékarně na bolení bříška. Tak jsem je koupila a včera vyzkoušela a naprosto super! Sama bych tomu nevěřila, ale paráda. 😉 Lahvička se doleje kojeneckou vodou po odměrku a musí se to spotřebovat do 4 týdnů. Obsahuje to různé oleje. Dává se před každým kojením 10 kapiček. A když je třeba i mezi jídlem. Jsou přírodní, tak to neškodí. A od té doby už jsme žádné bolení neměli. Před tím jsem zkoušela Sab Simplex a ten nám nefungoval. 😞 Takže tohle fakt doporučuju vyzkoušet. 😉

http://www.lekarna.cz/babycalm-doplnek-stravy-1...
cernobilka
24. čer 2009
Holky Jenda dekuje. PrAve me slusne poblinkal 🙂.
luciferek
24. čer 2009
cernobilko, Jendovi všechno nejlepší k svátečku 🙂, hlavně ať mu chutná a už moc neblinká 😉 , je dobře, že už je to lepší 🙂
martinamil
24. čer 2009
Luci, no jo. gratukace Jeníčkovi k svátku.

Gratulace k novým miminkům!

My čekáme na paní doktorku, má přijít okolo 20:15 hod. Volala jsem jí, že si už nevím rady. Kryštof měl od 9 hodin koliku, skoro vůbec nepapal a v 19 hod. už měl zvýšenou teplotu 37,8°C. Tak jsem volala doktorce na mobil a prý raději přijde. Tak jsem na to zvědavá, protože už jsem z toho nešťastná. My s těch problémů nevylezeme. A to jsem doufala, že jsem si všechny problémy vybrala v těhotenství 😞 😢 Já se o něj tolik bojím 😢
martuli
24. čer 2009
Marti, moc mco na vas myslime, at to neni zadny velky problem, pak dej urcite vedet
luciferek
24. čer 2009
Marti neboj, bude to dobré, držíme pěstičky 😉 , strach o děti je šílený, toho už se nikdy nezbavíme |-| . Myslíme na vás a ať je brzo Kryštůvkovi dobře 😉 . Jestli měl 37,8 v zadečku, tak musíš odečíst 5 stupínků, takže by měl kolem 37,3 a to není zas až tak hrozné... Vanesska, když měla angínu tak jsem jí naměřila v zadečku v 6 měsících 41,5 a to už byla jako loutka 😞 😢
luciferek
24. čer 2009
Holky, naše malá má pořád bílé rtíky, ale šíleně, i celou pusinku, jazyk, patro, prostě šílené bílé všechno... myslela jsem, že je to od mlíčka, ale u Vanessky jsem to neznala... tak jsem pro jistotu zavolala doktorce a ta říkala, že pokud to nejde dolů prstem, nejde o mlíčko, ale o moučnivku a máme mazat violetí, takže jsem na to najele, šílené... jsme úplně fialové, celá pusinka, i oblečení po kojení. Musím mazat i prsa, praskají mi a to je prý taky tím... nemáte někdo podobný problém, jsem z toho nešťastná, u kojení se mi z bolesti tmí před očima 😢 😢 😢 a děsím se každého dalšího...
monrougemerise
24. čer 2009
Marti, ach jo. 😞 😞 😞 Držíme palečky, ať se to spraví a Kryštůfek je v pořádku. 🙂 Snad paní doktorka pomůže. 😞
Luciferku, tak o tom jsem slyšela, ale nemám žádné zkušenosti. Tak neporadím. 😞 Zkus se kuknout, jestli tu není na to přímo téma. Určitě to někdo zná a poradí. 😉 Ať to hlavně brzo zmizí. x-)
mufo24
24. čer 2009
Martinka aj my sme na tom podobne blbo. Včera večer išla naša Martinka spinkať ako vždy, úplne zdravá a po dvoch hodinách začala plakať. Išla som k nej , bola pozvracaná. Prezliekli sme sa a naivne som si myslela, že je po všetkom ale do rána sa to opakovalo ešte 12x 😞 Malá úplne zmorená, my s mužom tiež. Ovracaná jej posteľ aj naša a kopy posteľného prádla, lebo sme stále prezliekali. Do toho Sonička...Vždy keď som ju kojila, Martinka vrieskala, že aj ona chce piť. A keď som nevydržala a dala som jej hlt vody tak zas hneď vracala. Ráno sme šli k Dr. ale tá nám kázala len čaj po lyžičkách a ak to neprejde tak zajtra do nemocnice na infúzky. Dnes nič nejedla, pije po troškách a našťastie už nevracia a je strašne spavá. Inak žiadne príznaky. Som total unavená ale spať sa mi nedá, lebo mám stále podvedome pocit, že ju musím strážiť aby sa to nevrátilo a nedusila sa a do toho sa bojím aby to nedostala aj Sonička 😢
Pridala som nejaké fotky do albumu: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
Daj vedieť ako ste dopadli.

Začni psát odpověď...

Odešli