• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
mládenec sa prebral, ideme kúpať :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, 12ho juna mal 3000 g a vcera, teda 24ho 3345. vraj v norme, ale minimum z tej normy, tak nas budu sledovat... snazim sa jest vela mliecnych vyrobkov, bielkovin, pijem gravimilk a cajik pre dojciace maminky... a papame kazde dve hodiny, dve a pol, tak snad to bude dobre... nastastie uz sa mi vracia chut do jedla, uz bolo nacase...

a ako sa mate vy s Martinkom? :slight_smile: nestiham docitat vsetko, teraz sa mi podari sem zajst iba obcas, ked je s malickym chvilu svokra a ked je napapany...
25. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, 15 kil ??? to ako robis??? :fearful: :confused:
25. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram, ze ste vsetky zmizli... kupete chrobacikov? kde ste? :confused: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko, vazne no, skus to Caro eden den vynechat a uvidis, ci bude nejaka zmena. inak, uplne s Tebou sucitim, moj jedlanicek vyzera presne ako Tvoj, chyba mi vsetko!

katka ahoj, tesim sa, ze si tu. no ja by som si zo seba moc priklad nebrala, som vycucnuta ako citron a tych 15 kg je aj s babatkom a vodou, ktoru som mala v sebe pocas tehotenstva. este mam na sebe 5, bola som teda riadny macko :slight_smile: fakt je, ze na konci som uz mala viac ako 90 kg, co je teda abnormalne!!!!
25. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
wow ninny je uz doma :dizzy_face: som zvedava na zazitky z porodnice...
dadka tak to je parada ze ti maly papa 10 min...my papame hodinu...sice s prestavkami na grg, pospavanie a prebalenie, ale cisteho casu je to min. pol hodina..
ja som pribrala nejakych 13 kg a dole mam uz skoro vsetko, dokonca sa citim chudsie ako pred tehu :sweat_smile: kojenie robi zazraky
moloko moja mala tiez zelene kako a my sme to mali z toho ze sa terezka nedostala z lenivosti k zadnemu mlieku a vlastne bola hladna :confused:
martinamil, tiez som sa cudovala v porodnici ako silno babatkam stlacaju brusko, ja si to tiez netrufam take sado maso aj ked asi pomaha :unamused:
25. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tiez cas kupania ale kedze sme obidve prave vstali a ja som netusila ze je uz tolko hodin, tak som malu nakrmila a pockam zas pred dalsim kojo ju okupkam...
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další možní příčina bolesti bříška

Kojenci s touto chybou v motorickém vývoji jsou náchylnější na bolesti břicha a problémy s „prdíky“. Neideální práce s nitrobřišním tlakem rovněž může způsobit časté ublinkávání.

http://www.huggiesclub.cz/script05/ArticleDetail.asp?aid=97&said=481
25. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, aj nas maly papa min pol hodinu, v noci som ho krmila skoro hodinu, uz ma bolelo cele telo... to byva pomerne casto, zaspava mi pri krmeni, ale bradavku vytiahnut mi nedovoli :grinning: potvorka jedna. tak ho steklim, hladkam, budim vselijako, nech este papa...

my kupeme vtedy, ked to pride... vacsinou to vychadza okolo siedmej, pol osmej, hlavne nech maly nema plne brusko... radsej nech je hladny, aj ked... vtedy mi preplace cele kupanie, to je jasne...
25. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, mne sa podarilo zatial okolo 7-8 kil a ked budeme uz byvat sami, pojde to este rychlejsie urcite, teraz ma svokra vykrmuje, vari, vypeka, je to super... ale obavam sa, ze ked budem sama, bude to tazke... len dufam, ze nepridem o mlieko, chcela by som iba kojit pol roka...
25. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tou bradavkou prave bojujem aj ja - drzi a nechce pustit ani za nic a to uz spi :grinning: :grinning:

baby kedy sa to ma objavit ten hnisavy vriedik po ockovani? som zabudla kedy mi to hovorili a stale nic tam na pliecku nema :confused:
25. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, u nas to niekedy zaberie, ze zase aspon parkrat potiahne... ale niekedy uz zase nekompromisne aj ja,ked vidim, ze uz spi a papame skoro hodinu... snazim sa vydrzat aspon 45 min, nech pije aj zadne mlieko, ale zase viac asi nema vyznam...

teraz som citala, ze az o 4 tyzdne po ockovani tbc
25. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj vase babatka su take cumlikove? :slight_smile:

nase dietatko ked mi nezaspi hned po krmeni /co nastastie v noci zaspi hned vzdy/, tak potrebuje si cumlikat dudlik, aby zaspal. asi ho to upokojuje, medzitym mu ale stokrat vypadne :sweat_smile: tak ja som v pohotovosti... ked nespi maly, neviem spat ani ja...
25. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha az 4 tyzdne tak fajn diky
no idem si dat obed, nejaka som dnes prispata :grinning:
25. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, to je super, ze Ta svokra vykrmuje, uzi si to :slight_smile: som na tom podobne, byvame u nasich. tak som si minule uvedomila, ze som momentalne totalne zavisla na inych (sestra vari, manzel nakupuje, vybavuje), nie som schopna nic, iba kojit, prebalovat a v pripade koliky vymyslat nove sposoby ako sa jej zbavit :slight_smile: dokonca nemam energiu ani na stretnutia s ludmi, co je teda fakt cudne, kedze taketo aktivity zboznujem.

desim sa toho, ako to bude ked budeme byvat sami. musim sa nejak zmobilizovat potom
25. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonko je vyslovene prsnikove dieta :slight_smile: , musim ho na cumlik tvrdo ucit, inak by bol na mna nacucnuty nonstop. takze cumlikom ho trochu zabavim a sem-tam ma prekuknem vtedy ho s odporom vypluje, ale niekedy to zafunguje a mamicka ma drahocennu chvilku pre seba.
25. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne som si zmenila foto, mi to trvalo teda :slight_smile: uz nebudem ruzova tvaricka.
25. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam take dobre dieta ze zatial zvladam vsetko sama, len manzel nakupuje, ale ja mu musim zoznam vzdy napisat...neviem co by som robila keby mala terezka problemy ako napr. cernobilkin Jenda...asi by som kaslala na domacnost..
bambulka krasna fotka len aby ti ju admini nevymazali lebo na profilovej fotke musis byt bud ty alebo ty s babom...nemoze byt samotne babo...aj monrou tak vymazali foto v pase ked tam mala len Amelku...
25. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dnes nekupem, len som terezku strcila pod tocku do umyvadla, ta bola taka pokakana ze som cumela...ale lubo sa jej, jaka bola chutna jak drzala hehe ani vo vanicke neni taka dobra :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
malo tam byt "lubilo sa jej"....pisem lavackou lebo zase papkame :grinning:
25. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj a dalsi naklad, asi mame hnacku :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maťko je v postieľke, tak trošku mám pauzu pre seba :slight_smile:
väčšinou ho kúpem okolo pol 7 ale musí to tak výjsť s papaním, nebudím ho kôli kúpkaniu. Dnes ani nemrnkol, už sa mu to asi ozaj páči :slight_smile:

Zuzi, uvidíš, že ušetríš veľa obrúskov keď budeš používať točku :slight_smile: ja som zatiaľ minula len 1 balík, vždy keď je nádielka ideme pod točku a tiež sa to Maťovi páči, veď aj čoby nie, v novej kúpeľke :grinning:
25. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj dievčatá nezávidím vám tie koliky. Mne keď vidím, že to malej nejde stačí pokrčiť kolienka a trošku pocvičiť a do minútky prdíme alebo kakáme :grinning: No a kojíme sa max. 10 min. Dnes sme boli na sono kľbikov a je to ok. Martinka už nevracia ale je vysilená, veľa spí a inak sa tu len motá jak mátoha :slight_smile: Muž mi odišiel na koncert depeche mode do Prahy tak som vykúpkala obe sama a už spinkajú tak mám chvíľku. Ale Martinku som našla vo vani a plávali okolo nej hovienka :grinning: A to som odbehla na 30 sekúnd :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, tak to máš ozaj veselé samé baby doma :grinning: hlavne že je Martinke lepšie :slight_smile:
moji Martinovia už hajajú obaja, teda ten menší uvidíme dokedy, tipujem tak hodinku :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tu hodinku poriadne vychutnaj :slight_smile: Ja tiež využívam, že je chvíľu kľud a mier.
25. čer 2009 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem sa natiahnúť, nech som v noci čerstvá :slight_smile:
Dobrú noc a pekné sníčky !
25. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi zacnem fakt umyvat v umyvale lebo ja tom tych vlhcenych obruskov minula dva baliky...
mala uz spinka tak idem rychlo poumyvat podlahy, na vecer mavam zachvaty energie, tak to musim vyuzit :sweat_smile: ja som celkom oddychnuta, kedze sme schrupli poobede
tak teda dobru noc ktore uz idete spinkat, pohladkajte pokladiky, nech v noci pekne spinkaju :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Hlásime sa z domu.. dnes o 10:00 nás prepustili, strašne sme sa tešili :wink:
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím si vám postěžovat. Do teď jsem odklízela vodu z garáže. :frowning2: Bohužel jsem tam měla na zemi položené knihy co jsem si dovezla od babičky :frowning2: Aleš je v Belgii, ale naštěstí hodně pomohli sousedé.

Ale je pravda, že o proti tomu co je na Moravě jsem v pohodě. Nás vyplavila "jen" čistá dešťovka, žádné bahno.
25. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny vitaj doma a uzivaj si prve dni, tie su najkrajsie a zaroven najtazsie :wink: a tesime sa na Sebkove fotky

marti, tak to je mi luto, tie knihy ta asi mrzia..hlavne ze sa nic horsie nestalo :unamused:

ja mam poupratovane, cakam kym sa nam zobudi Terezka, lebo keby som isla spat, tak neviem ci by ma zobudila :grinning: ahaaa uz mrnci

tak dobrunoc
25. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek