• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte babulky, dnes sme mali velmi narocny den, maminka mala nervozne mliecko a malinka z neho stale grckala. Ninny drz sa a vsetkym mamickam a babatkam prajem pokojnu noc a zajtra lepsi den ako ten dnesny.
26. čer 2009 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko maminy,
stale 2v1, cakame co prinesie dnesny den.Nie je mi nejako dobre, len beham na zachod tak uvidime ci sa nieco uz konecne zacne diat :slight_smile:
Ninny vitajte doma...
26. čer 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!

Vidím, že maminky se starají o své ratolesti :wink: Ta moje zatím spinká :dizzy_face: Přejeme všem krásný den!
Zuzka, to vypadá nadějně :wink:
26. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hlásim bábätko od ively :grinning:

S poradovým č.2 sa Vám predstavuje náš ďalší krásavec, volá sa Tobiáško, narodil sa 25.6. o 20:22 a miery sú opäť chlapské 4350g a 52cm. ivela

Blahoželáme a tešíme sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme von s kamarátkou, je krásne slnečno :grinning:
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem zralá na blázinec. :frowning2: Ještěže dnes přijede Aleš. Teď volala babina ze Šumavy, že ten déšť uvolnil hlínu na poli a to bahno jí zatopilo skle s chlívy. Tak musela přestěhovat kozy do stodoly, ale je to potřeba uklidit. Mě se tento týden daří :frowning2: :angry:
26. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, ahojky doma a ještě jednou gratulace :wink: Doufám, že to zvládáte :wink:
Marti, to je radost no :unamused: Stejně jsi dobrá, že to zvládáte bez tatínka..já se vždycky děsně těším, až dorazí z práce a Vašíka si na chvíli vezme na starost :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Nestíham Vás ani dočítať, ani sem veľmi písať.. Sebko je síce strašne dobručky, je to úžasne bábätko.. samozrejme občas si aj pomrnčí, aj poplačka.. ale to každé bábo.. inak je strašne kľudný :wink:

Večer mi prídu svokrovci, tak sa tu asi tak skoro nedostanem... svokra si chce vziať dovču a zostať pri mne.. ale chceme jej to s manželom zatrhnúť... nepotrebujem ju tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chceme si s manželom užiť nášho drobčeka sami... ma do konca budúceho týždňa dovču, tak nepotrebujeme aby sa nám sem niekto montoval.. tak držte palce, nech to moja svokrička pochopí... :slight_smile:

Idem k Sebkovi, tak zatiaľ papa :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

ahoj ninny. blahozelaaaaaaaaaaaam :wink: a zelam vela zdravicka, spokojnosti a mliecka. malicky je zlatucky :slight_smile:
pozeram, ze Sebastianko je skoro taky malicky ako nas Damiánko, ked sa narodil...

Dadi78, vidis, aj taketo byvaju "chlapske miery" :wink:
26. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, blahozelam, ze je taky dobrucky, to je super :wink: ... pokladik maly. to takisto ako nas. ja mozem dakovat Bohu, ze mame take dobre a spokojne babatko.

ninny, mne nakoniec to, ze sme boli u svokry, pomohlo... ved som nevedela, ani len ako ho mam drzat, a uz vobec nie ako otocit na brusko a naspat, ako ho okupat, podrzat na odgrgnutie, ked stale ta hlavicka pada do vsetkych stran... ani nehovoriac o tom, ze nam vari, perie, zehli a to nielen Daminkove veci, ale aj nase... a ked pride z roboty, ja si mozem v pohode pospat take dve hodky, lebo aj ked maly place, a nie od hladu, ona je pri nom...
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. mam pocit, ze jsem fakt nejaka zdravotne rozhozena. zas mne chytl zanet prsu a k tomu zanet mocaku. jenicek od sesti rano nespi a ja bych potrebovala sedet na toalete :slight_smile:. no zase blazinec
26. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny mc gratuluji
26. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak ma napadlo... potrebujem poradit.
kedy prebalujete babatka, pred ci po krmeni? nas totiz pri prebalovani straaaaaasne place, lebo ho zvyknem prebalovat pre papaním. lebo uz je brutalne hladny... a kym ho ja prebalim a kolkokrat aj prezleciem, ak sa popišá pri prebalovani /to chlapci potom popišajú vsetko mozne, mozem ho celeho prezliekat/ mi to trva obcas vecnost... ale zase po prebalovani uz vacsinou spinka a nechcem s nim hybat, budit ho a hlavne ked ma plne brusko... :unamused: ako to robite vy?

cernobilka, ahoj, teda nezavidim... nas malicky mal zatial dva take dni, ze bol od piatej cely cely den hore, este aj po kupani vecer... ja som bola vtedy uz totalne znicena... uuufff
26. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenicek spi malo. vetsinou nespi az do odpoledne.

ja prebaluji pred. po kojeni mi tolik blinka, ze jazdy pohyb je nebezpecny.
26. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamicky, aj buduce mamicky.
Vam je dobre ze mate taku pomoc :sweat_smile: My s drahym sme tu uplne sami, ale zas na druhej strane mne to aj vyhovuje, lebo sa mi aspon nikto do nicoho nemiesa. Aj ked je pravda ze sa musim starat uplne o vsetko, kedze drahy pracuje a domov chodi dost unaveny. Vecer sa o malicku pekne stara, ale v noci sa nebudi (a ja to od neho ani nechcem :wink: ). Ja som uz od zaciatku nemala ziadny problem s tym ako ju drzat, krmit, ci prebalovat. V porodnici som ju uz na druhy den sama kupala, takze po prichode domov to uz bola pohodicka :wink: No a navyse sme sa teraz ocitli doma samucke dve, kedze priatel musel dnes rano nahle odcestovat kvoli necakanej tragedii v rodine.... :cry: a ani neviem kedy sa vrati :unamused: Ale my to zvladneme, ved sme nejake "baby" :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja prebaľujem vždy pred papaním.. zatiaľ sa mi to osvedčilo.. uvidime ako to bude ďalej.. :slight_smile: no ja chvalabohu s držaním, kúpaním, ani odgrgnútim problém nemám... prišlo to nejako samo.. :slight_smile: Keď som maličkého prvý krát uvidela, bála som sa ho aj zobrať do náručia... ale hneď ako som si ho vzala prvý krát.. prešlo to.. :slight_smile: tiež ďakujem Pánu Bohu, že máme zdravučke, dobručke bábätko...
26. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ninny obrovska GRATULACE!!!
ja prebaluju ted uz po koju, driv sem prebalovala pred, ale mala behem kojeni prdi a aj kaka, takzze byla hned zase po.. a tak ted prebaluju az po, kdyz uz je vyprdena:slight_smile: ona ale vubec neblinka, tak je to v pohode..
26. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a určite nemáš takú svokru ako ja.. ona nie je zla.. ale do všetého sa montuje, všetko chce mať podľa svojho.. a toto treba tak a toto tak.. a ja to nepotrebujem.. viem sa postarať o svojho synčeka sama spolu s manželom.. nepotrebujem ju tu mať.. aby mi furt hovorila čo mám robiť a tak... ja ju mám rada, ale posledné roky sa strašne zmenila... :(
26. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinka, aj ja som Sebka na druhý deň v nemocnici kúpala už sama.. a od prvého dňa som ho mala pri sebe nonstop.. iba prvú nôcku mi ho zobrali o polnoci a bola som si pre neho o piatej ráno.. to preto, lebo som noc predtým vôbec nespala a cez deň iba hodinku.. a bola som hrozne slabá po pôrode, keďže som stratila veľa krvi.. a ešte mi aj dávali infúzku a celý čas som brala antibiotika.. ale potom som ho už mala pri sebe celý čas.. nedala by som ho už od seba :slight_smile: takže som rada :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, cernobilka DAKUJEM :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny este raz gratulujem. Si fakt velmi silna osobka :wink: len tak dalej.
V porodnici sme to mali podobne, ja som mala Liliu pri sebe hned a nastalo, lenze ja som mala super porod, tak chapem ze teba po vsetkych tych komplikaciach nechali oddychnut :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prave som telefonovala s drahym. Vrati sa az buduci tyzden v sobotu :frowning2: My sme tak dlho odluceni este neboli :sweat_smile: a teda ja som doteraz bola sama max. 4 dni a teraz vyse tyzdna a navyse s malickou :confused:
26. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny - moc gratulujeme, mate nadherneho mimiska

My dneska jedeme na kycle a v pondeli nam je 6 tydnu :dizzy_face:
26. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky.
Ninny gratulujem.Konecne to mas za sebou a Sebko je prekrasny. :wink:
My o chvilu pojdeme k doktorke ideme sa zvazit tak som zvedava ci nieco pribral.Vitek je starsne dobre miminko dakujem Bohu.Napapa sa a dalej spinka.Aj v noci ma necha vyspat.
Prebalujem pred kojenim lebo potom hned spi tak je mi luto ho budit.
Svokrovci tiez strasne pomahaju.Kazdy den rano vezmu Vanesku potom mi prinesu obed a okolo 2 si ju vyzvednem a ideme na prechadzku.Takze som odpocata vobec nie som nervozna co sa strasne divim.Kilecka tiez idu dole bleskovo takze sa tesim lebo si mozem vsetko obliect co som nosila pred tym.

Marti tie povodne su hruza ja som vcera bola zhrozena co davali v spravach.Este ze si tam mala iba vodu hoci najlepsie by bolo keby sa to vobec nestalo. :angry:
26. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to prso se mi pekelne rozjizdi. ach jo. a ten jenda ne a ne usnout. uz bude vzhuru 6 hodin.
26. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
ninny Sebko je kraaasny! a s tou svokrou mas pravdu, tiez by mi to vadilo...ja som tu mala mamu jeden den, ako som prisla z porodnice a aj ked mi to pomohlo, tak som zistila ze to zvladam sama...cely tyzden by bolo uz moc :slight_smile: ale je nieco ine ak by som mala kolikove dieta, to by som bola asi s nervami na konci a vtedy by sa mi pomoc asi zisla, ale ked pises ze Sebko je dobrucky, tak potom urcite vsetko zmaknes :wink:

k tomu prebalovaniu...ja to robim tak, ze bud prebalim pred kojenim, ale ked vidim ze plienka neni pokakana, tak jej ju este chvilu necham lebo pocas kojenia ju pokaka...alebo prebalim cez prestavku v kojeni, lebo moje dieta papa hodinu, takze uz ked je taka polonapapana, tak ju prebalim a vtedy neplace...a potom dokojim a uz nezistujem ci sa pocikala...jedine ze by sa pokakala zase, ale to vzdy pocujem lebo to je taky rachot ze az :grinning:
26. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka boze tak je mi ta luto :frowning2: nespominala si ze ma Jenda nejaky problem s travenim alebo take nieco, nevedia mu lekari pomoct? ja sa do toho velmi nevyznam, tak nechcem mudrovat...ale ved aj on musi byt z toho vsetkeho unaveny, nehovoriac o tebe a este k tomu tie tvoje dalsie problemy :frowning2: no drz sa, uzz nech sa vam to nejako da do normalu
26. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa mi paci ze sa vsetky tak pekne starame o tie nase detulky, ze nemame vela casu chodit sem a potom toho neni vela na docitavanie :grinning:
ja som dala prat plienky konecne, terezka spinka vonku, to budu take 4 hodiny, takze idem volaco vymysliet co budem robit...
26. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz tu brecim bolesti. jenda porad nespi. ach jo, snad bude lip.
26. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek