• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Za chvili odjizdime na kycle, drzte pesti
az se vratime, napisu
26. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme späť z prechádzky, už som hodila aj brokolicu na zapečenie, som zvedavá na výsledok, či bude alebo nebude vadiť, ale je to uvarené a ešte aj zapečené tak snáď nie.

cernobilka, neskúšala si Janíka dať ležkať na bruško ? moc držím palce nech Ti to bolenie prestane.

Ja som Maťka dala do kočíku, lebo v postieľke sa mi vrtel a nevedel sa uložiť a teraz pekne zaspinkal, iba občas musím povoziť hore dolu :slight_smile: a pustila som mu zase uspávanky, na mňa to pôsobí :sweat_smile: snáď aj na neho.

Ninny, Sebastianko je nádherný, užívaj si maminkovanie, je to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada nezkusila. v porodnici rikali, ze se to nema, tak nevim.
26. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, keď budeš pri ňom tak sa nemusíš báť, to len sa neodporúča nechať ich tak spať bez dozoru. Aj v nemocnici dávajú bábätká na brušká spinkať, hovorila mi to zdrav.sestrička
26. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi prišiel balíček od firmy Hami :grinning: a v ňom detská výživa, sušienky, kaša na dobrú noc - pre dieťa od 6mes ... trošku sa predbehli :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, tie povodne ukazovali v telke, neni čo závidieť :frowning2:
26. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka veru, ked si pri nom, tak sa nic nestane a uvidis ze aj on sam zisti ako ma mat hlavicku aby sa nezadusil :wink: ja dam terezku na brusko, skrcim jej nohy a zaprem ich rukou a ona jak sa ich snazi vyrovnat, tak zapiera o moju ruku, tym sa posuva smerom dopredu a poprdkava, lebo vlastne tlaci :wink: tak skus
26. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha az teraz sa dozvedam o Jacksonovi :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani sa mi verit tomu nechce, ved on bol nesmrtelny!
26. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak to čumím aj ja :confused: :frowning2:
26. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata,tak ves aspon letecky pozdravim,dnes sme prisli domov,som unavena ako pes..mala je velmi zlata,pekne papa a spinka..je to taka mala buchta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, všechny zdravíme! :slight_smile:
Devi, super, že už jste doma! :dizzy_face: :wink:
Já jsem včera snědla dušenou mrkev s bramborem. A Mariellku z toho hrozně bolelo bříško. :frowning2: Půl hodiny brečela, že byla úplně zpocená a nateklé očička. :frowning2: :cry: Potom to naštěstí pomalu přešlo. Ale to asi jen díky těm kapkám. No už asi nebudu jíst radči nic. :frowning2: Já myslela, že je to dietní a že to můžu. Ach jo. :frowning2:
Zuzec, no o Jacksonovi mi ani nemluv. Je to šok, že se z toho ani vzpamatovat nemůžu. :frowning2:
26. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, ahojky, dobre že si domka, pošleš fotečku ?
26. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, ale však mrkvička a zemiačky sú prvé príkrmy, to by nemalo vadiť :confused: čo budeme teda jesť :rolling_eyes: ?
26. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiii, hlasim, ze sme sa chvala Bohu zbavili koliky, verim, verim, ze uz nastalo.

maly je ako vymeneny, opat je to nas kludny simonko. asi zabrali tie kvapky Babycalm, neviem, ale mozno kombinacia - kvapky, moja dieta a modlitby :slight_smile:

vdaka Bohu.
26. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpatky od pana doktora, kycle mame OK... hura hura hura
26. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, já si taky myslela, že je to dietní. :frowning2:
Martuli, to je super. :wink: Snad my budeme mít taky v pořádku. :slight_smile: Amélka měla široké balení. Ale ono to není nějaký problém.
26. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, ja sem uz vobec nestiham chodit ako to zvladate mate vsetky take poslusne deticky? mne aj ked na chvilu zaspi zalomim od unavy hned s nim :grinning:
26. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mam zase teplotu, mam zatim 37,8. Jenicek konecne spi, tak uz tvarohuji. snad to jeste zazenu........
26. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuu uz mam konecne tie zberace mlieka, dnes mi ich manzel kupil, tak som zvedava ako zafunguju, lebo uz som mala toho po krk, ze mala pije z jedneho prsa a z druheho styrmi prudmi strieka aj na pol metra, ked nestihnem dat hned plienku :sweat_smile: este doma by som to zvladla, ale neviem co by som robila niekde na ulici, lebo mne to mlieko vyteka aj bez kojenia a tampony vymienat nestiham...

monrou tak to je sila ze z mrkvy a zemiakov mate bolave brusko, ale snad ked uz budes prikrmovat jej to uz nebude robit problemy, ze uz bude odolnejsia :wink:

cernobilka drzim palce, aby si to zahnala, uz ste si toho dost vytrpeli :unamused:

tak my uz mame vybaveny krst na 11.7. a nenormalne sa tesim na tortu, ktoru sme objednali...moju oblubenu skoricovu mnam!
26. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec mne ty sberace protekly za 20 vterin :slight_smile:
26. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky :dizzy_face: :dizzy_face:

My mame za sebou 6 hodinovu koliku.... :frowning2: :frowning2: Malinky ma normalne opuchnute ocka od placu a nevyspatia. :frowning2: No ale predtym sme boli u gastroenterologicky a ta nam povedala, ze z refluxu vyrastie, ze pekne pribera, chce to trpezlivost a ine ako Nutriton sa na to kojenym babencom nedava. Ale ked nam robi tak zle, tak ho nemusime. Tak este skusime Gastrotuss sirup na palenie zahy. A nadalej sa budem kazdy vecer modlit, aby to co najskor preslo.

No o vcera som si objednala manducu a dnes aj dosla, tak sa vytesujem, hadam sa nam to zajtra podari nacvicit a dufam, ze sa bude rad nosit. By som sa tesila, keby som bola nosnica. By sme aj na dlhsie mohli von chodit, lebo mne kvloli refluxu vydrzi v kociku tak hodku max... :confounded:

Dost mi pokracuje tehu demencia, teda teraz je to uz mamickovska. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zuzi - mne sa to striekanie mliecka za dva tyzdne upravilo a teraz mi z nekojo prska vytecie len pra kvapiek. Ale kamoske to takto tieklo cely rok, kym kojila...tak hadam sa Ti to upravi. Inak budes mat plny mrazak. :grinning:

cernobilka - kludne davaj Jendu na brusko, ked si pri nom. Moj malinky a inak ako na brusku ani nevyprdka. Normalne ozije, ked ho tak dam. :wink: A ked Ti tak vela hodin place, fakt skus rurku rektalnu, aby Ti z placu nedostal pruh...nedajboze!

monrou - ja uz nejem skoro nic.... Teda pijem LEN vodu, aj z cajov pre kojace matky ho naduvalo. A jem stare pecivo. ovocie vobec vobec ziadne, zo zeleniny len hlavkovy salat a uvarenu mrkvu. No je to fakt prijemne... :unamused: ale co uz.

dadka - ja keby som zjedla brokolicu, tak by isto o tom Teusko povedal celej ulici...ale drzim palce, aby to u Teba tak nebolo! :wink:

ninny - tesim sa, ze ste doma, Sebastian je nadherne babenko. :dizzy_face:

Vsetkym novym maminkam gratulujem a tehulkam (ak este su, pardon, stracam prehlad - vid vyssie uvedena pretrvavajuca demencia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) prajem skory, rychly a co najmenej komplikovany porod!!! :dizzy_face:
26. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este som chcela, ze dnes som v nemocke obzerala maminky s kocikmi a vsetky mi prisli take upravene, namalovane a vyobliekane. A ja som stastna, ked si stihnem umyt vlasy, nemalujem sa hadam od kedy som bola na PN (cca februar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ), netehu veci mi este z daleka nie su dobre, tak obmienam par kuskov alebo suknicky...no celkovo, moc sexi nevyzeram... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mamina mi povedala, ze ked prejde reflux a kolika, tak aj na to bude cas a ze zase budem kocka a potom sme stretli znamu a ta povedala, ze im reflux presiel ked mali 4 roky.... Mamina sa len do zeme divala. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky mamulky ninny tiez som na Vas myslela gratulujem malinky je krasny posielam pusku nech ste zdravy. prave som vlozila fotky nasko valibucika do albumu tak ak chcete si pozrite :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...jsem tu na skok....fakt nestíhám,ale fotečku jiříka jsem do albumu stihla dát...tak kuk :dizzy_face:
jinak všem maminkám blahopřeju a miminkám přeju hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, skoromaminky a mimíska :slight_smile: , přejeme Vám krásný večer :wink: . Tak už nám červen pomalinku končí :sweat_smile: , toto uteklo :wink: a kolik ještě maminek zbývá?
Vidím, že se to tady dá v poklidu pročítat, všechny jsme zanepřázdněné starostmi o mimísky nebo více dětí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Lentilka, v klidu, ono se to všechno srovná :slight_smile:, mám dvě děti a dá se to stihnout :wink: , chce to čas...
Ninny, Sebastiánek je nádherný chlapeček, ještě jednou mocinky gratulujeme a užívejte si domova, je to nádhera...
U mě už jsou prsa trošilinku lepší a Sophí ta moučnivka taky pomalinku ustupuje, ještě jí to budeme mazat do konce víkendu a pak už toho necháme, borůvka naše malinká :slight_smile:
Přejeme Vám všem krásnou, klidnou dobrou noc, pohlaďte své poklady a skoromaminky bříška :wink:, papa
26. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hezký, snad alespoň trošku slunečný víkend :wink:, to počasí je příšerné :angry:
26. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvy vecer same dve :frowning2: Telefonovala som s rodicmi vyse dvoch hodin. Ja sa tu citim tak opustene :confounded: neviem ako ten tyzden vydrzim....
Vidim ze ste vsetky zaneprazdnene, asi tak ako aj ja :sweat_smile: Ale aspon sa da vsetko docitat. Ak su nejake nove babatka, gratulujem :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to pruh??
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka,teraz uz ked sme doma tak to pojde poslat dajaku fotku,ale poslem ti mms.ä,lebo ja neviem davat sem fotky.
26. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , hlasim prichod domov....prisli sme vcera...

baby co vsetko ste vybavovali, okrem poistenia dietata a rodicovskeho prispevku a jednorazoveho prispevku,matriky....ako je to so socialkou treba tam ist...a co treba pytat?
26. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek