• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Já to právě řeším. Amélka chodí jednou týdně na dopoledne do takové Miniškoličky. Ale to je spíš takový kurz, kde si hraje, svačí, cvičí. Ale je to hrozně málo. Já nemám žádné hlídání. A navíc ji hrozně chybí kolektiv. :frowning2: Tak bych ji chtěla dávat do jesliček. Třeba jednou týdně. Od září. Mám se tam stavit během července, tak uvidím.
27. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amélka začala být strašně divoká. A jak jsem teď pořád doma a bez kolektivu, tak je to na blázinec. A když jsem ji v pátek vyzvedávala z té Miniškoličky, tak tam řvala že z tama nechce. :confounded:
27. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miniškoličku znám, tady taky jednu máme, Vanessku jsem tam občas dávala, teď před porodem a po tam ještě nebyla... Vanesska je taky strašně akční a společenské dítko a školku by potřebovala jako sůl :slight_smile:, už to není moje miminko, ale velká slečna, ten pocit je takový zvláštní :sweat_smile:
S hlídáním jsme na tom asi stejně, veškerou rodinu máme na Moravě a my bydlíme v Praze, takže nehrozí, že by třeba babča přišla odpo na kafčo a vzala malou ven :cry: . Kolektiv jí taky chybí, někdy je mí jí tak líto, ale co mám dělat :frowning2: . U nás je řešením momentálně jen ta soukromá školička, tak až se teď vyhrabu z toho šestinedělí a nějak stabilizuji, vlítnu na to :wink: .
Zrovna teď příští týden jedeme na Moravu, tak už se moc těším, jak si všech užije, ona je vždy tak šťastná a já si říkám a vyčítám si, jak jsem hrozná matka, že jsme se odstěhovali tak daleko a pod... :pensive: Zpátky sebou si přivezeme mojí malou sestřenku, no malou je jí 10, ale Vája jí miluje a bude tady s ní týden, tak to bude mít o zábavu postaráno a já snad taky :grinning:
27. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto už se těším, až Sophí vyroste a Vanesska už nebude tak sama, když tady ta rodina není :wink:
27. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to taky nemáte jednoduché. :unamused:
My máme zrovna jednu moc hezkou soukromou školku u domu, ale cena je tak šílená, že nemáme šanci. :frowning2: Tak jsem zvědavá, protože přesně jak píšeš, když máš druhé dítě a nejdeš do práce, tak se školkou nemáš šanci. :unamused:
Tak snad vyjdou aspoň ty jesličky. A snad se jí tam bude líbit. No uvidíme.
Vanesska si to teď aspoň hezky užije na Moravě a potom doma se sestřenkou. :wink:
27. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, pro mě jedno světlé místečko a Vanesska bude šťastná (užije si krásných 14 dní prázdnin, beruška moje :wink: ) U nás soukromé školky stojí taky šíleně moc, sehnala jsem jednu, asi 10 min. autem a tam to vychází docela slušně, mají tam i výuku angličtiny, aerobic pro dětičky a spoustu dalšího, takže si myslím,že ideální :slight_smile:. taky jsem s ní a malinkou chtěla začít chodit na plavání, tam by byla taky v kolektivu, ale teď si to ještě nějak nedovedu představit :unamused: .
Tak držím palce, ať vyjdou jesličky a Amelce se tam líbí :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zní opravdu moc dobře. :wink: Určitě se jí tam bude líbit. :slight_smile:
Já právě s Amélkou chodila na cvičení a plavání a do té Miniškoličky. Ta jediná jí zůstala. Tak se nedivím, že jí to chybí. A taky ji už nic neunaví. :confounded: Tak fakt doufám, že ty jesličky budou fajn.
27. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, určitě budou :slight_smile:. Já jsem se vším tak nějak okolo 6. měsíce skončila, nějak mi nebylo dobře a dojíždět jsem nechtěla, taky jsme chodili na cvičeníčko a dětského centra, kde si s níimi paní učitelky zpívaly, hrály a my mamči jsem si odpočinuly a daly kafčo, ale byly v budově :wink: , takže to přímo miniškolička nebyla. Plavání jsme neměli a to mě trošku mrzí, proto bych to teď s malinkou chtěla zkusit a vzít i Vanýska :slight_smile:
s těma financema je to šílené, hlavně teď na mateřské, těch výdajů je opravdu hodně :sweat_smile:
27. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady mám spoustu kamarádek s přibližně stejně starými dětmi, ale teď s prckem se tak ještě nějak necítím, abych pořád někam jezdila nebo měla každý den někoho tady :sweat_smile:, ale věřím, že bude časem líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizím, moc pozdravuj holčičky, u nás nastává kojící maraton se Sophí a hrací s Vanesskou (už se probudila :dizzy_face: ). Odpo s ní vyrážím na nákupy, tak sjedeme alespoň nějakou tu skluzavku venku a taťka mezitím pohlídá malou :slight_smile:. papa
27. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,
tak my stale 2v1 ale som rada ze nie som sama, ze su este baby tehulky :slight_smile:
Pred chvilou sme maly poriadnu burku cely balkon plaval....
27. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme s Jasminkou všetkým novým Mamičkám a detičkám.
My máme už 26-dni je to užasný pocit že ja moja maličká už tu.Stále neverím vlastným očiam :dizzy_face:
No režim zatial nemáme tak som tu nebola zase vélmi dlho. :confounded:
No slubujeme že sa napravíme. :wink:
27. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky chcela by som mrknut do tabulky ako sme na tom všetky kočeny....prosím poradte ako sa tam kuknem?
27. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,
tak nam krasne poprsalo, bolo dnes velmi dusno, aj ked malej sa pacilo spinkat v kociku, ale ten dazd len prospel :slight_smile:

stale rozmyslam, preco Terezka na rukach pekne zaspi a ako ju dam do postielky, tak zacne krochkat a robit ako stary notorik :sweat_smile: tak asi sa jej vo vodorovnej polohe zacne vracat, aj ked nastastie nezvracia, takze je to "tichy reflux", tak som trochu studovala co radi annag (urcite ju vacsina poznate odtialto z konika) maminam s podobnymi problemami, tak budem skusat ine polohy kojenia, take zvislejsie a uvidim ci to pomoze...asi jej vyskusame aj podlozit matrac, aby bola trochu sikmejsie...lebo posledne noci sme aj tri hodiny hore a nic ine nerobim len uspim malu pri prse, polozim do postielky a hned je hore a stale dokola...aj teraz som ju ucicikala na rukach v zvislejsej polohe a zatial to vyzera je dobre...
a najlepsie sa jej spinka v tom kociku vonku na cerstvom vzduchu, to vydrzi aj 4 hodiny :dizzy_face: a pri tom vnutri cez den stale vetram aby aj tu mala dobry vzduch, ale kocik je kocik :sweat_smile:
27. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewka vacsinou vzdy staci kuknut najnovsie fotoalbumy, ved baby to aktualizuju skoro kazdy den, alebo tu su linky:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347351&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D100%26vOrderBy%3D1

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=386246&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D100%26vOrderBy%3D1

a nic si z toho nerob, ze si tu dlho nebola, vsetky si hladame rezim, takze vsetky sem menej chodime :wink:
27. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
správa od kittynky:

ahoj, nemala som kontakt v telefone, tak píšem od kamarátky z nemocnice. Gabika sa narodila 22.06.2009 o 06.37 hod. Pôrodná hmotnosť 3750 a dlžka 51 cm. Prvá bolesť začala v nedelu o 22 hodine a o 2 ráno ma prijímali na kramároch. Malá bola vonku na 2 zatlačenia. foto pošlem keď sa dostanem k počítaču. ahoj zatiaľ
27. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem kittinke k malej Gabike :dizzy_face:
my tu tusim budeme mat kazde meno z kalendara ved len malo mien sa nam tu opakuje :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=386246

s Maťkom sme aktualizovali aj prvé tabuľky :grinning:
27. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky nedosli ste na nejaky zazrak proti kolike? Najhorsie je kojenie pocas koliky, mala mi tak sklbe prso ze sa divim ze este nejake mam a cela sa trepe a kope..... chudatko moje. Posledne 3 dni mame velmi tazke.
27. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
najviac sa opakuje Adamko :slight_smile:

zuzi, annag aj nám pomohla, Maťkovi tieklo moc rýchlo mlieko a preto mi grckával, teraz sa kojíme po ležiačky a už je to menej aj keď pahltný je riadne :sweat_smile: a štikútka to je naše. Už mi cucá ruku :grinning: :grinning: :grinning:

ideme sa kúpkať a potom do hajanoviec, tak prajeme pekné sníčky :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, skús sa poradiť s annag, v téme bábätko :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daduš, ahoj! :dizzy_face: Jak se máte? :wink:
27. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Je tu niekto?
27. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou ako keby si písala o nás. Martinka sa nudí, lebo bola zvyknutá, že sme chodili plávať, cvičiť a veľa von a teraz sme skoro stále doma, lebo ešte aj to počasie je naprd. Tak sa strašne nudí a chytá amok pre hocijakú blbosť. Samozrejme podľa muža je to moja chyba, lebo na ňu vrieskam...Bodaj by som nevrieskala, keď je schopná preplakať 3/4hodiny pre nič. A pán múdry, ktorý je s deťmi tak max. 2 hod. denne do všetkého strašne vidí. A ja blbá som ho ešte aj na koncert depeche mode do Prahy poslala, nech sa odreaguje...Tak sa tiež nebavíme. Sonička je fajn ale tiež máme noci ako napríklad tá minulá, že chce papať, cucne 5x a zaspí tak že nemám šancu ju prebrať. A to sa opakuje kždú hodinu a ráno som jak troska :unamused:
27. čer 2009 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada78, dakujem
27. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufi, no úplně jako u nás. Ale manža děti vidí tak asi 10 minut denně a to většinou ještě spí. :frowning2: Tak samozřejmě je taky chytrý jak rádio. :angry: A já jsem utahaná a naštvaná. :confounded: Ale snad bude líp. :slight_smile: Jo a ještě můj manža chce zase na koncert Faith no more do Prahy. :grinning:
27. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte som predsa tu - závisláčka :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:

Ninny mi poslal SMS, bola v nemocnici so San77 - narodil sa jej 24.6. Lukáško - miery nevie presne, doplní do tabuľky keď zistí :slight_smile:

a tiež tam bola aj Daniela29 a tá sa vytešuje z Adamka, narodil sa 22.6. o 21:05 3300g 50cm

Obom maminkám blahoželám a detičkám želáme pevné zdravíčko a veľa mliečka :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to dúfam, že bude lepšie. Keby aspoň to počasie tak neblblo. Dva dni som sa chystala po obede von a zakaždým kým sa Martinka zobudila začalo pršať. No a dnes sme síce aj vyrazili ale dážď nás dobehol po desiatich minútach :unamused: Môj muž už sa vtiera :grinning: Nalial mi pohár červeného a zapiekol chleba s nivou.A le tak ma nasr...že to len tak nevyžehlí - možno :wink:
27. čer 2009 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, mufo, to bude asi počasím, lebo my sme sa dnes strašne hádali a to sme išli po ceste, takže úžas :confounded: keď nás niekto videl :confused:
ale čo by som od unaveného tatina chcela aby na chvíľu postrážil malého, veď on je unavený ! ja aj tak doma nič nerobím len sa o malého starám ... to ma teda dokáže vytočiť vždy ... to moje "nič nerobenie" ono sa to všetko urobí doma samo :angry:
27. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, u nás už je teraz kľud, ja sa neviem dlho jedovať ... ale vytočená som bola statočne, pár výchovných by si zaslúžil !
27. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek