• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ewi jw bohovska na tej fotke,kolko ma teraz mala kil?vyzera mi dost velika,taka riadna baba
7. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, v tabulku "nase maminky" aktualizujem hneď, keď sa narodí nové bábo... tie ostatné tabulky (tabulka 1, tabulka 2,... ), tam sú "všetky" júnovky od nás.. tam hneď nedopisujem miminka, ale tak raz za 2-3 dni.. keď už ich je viac.. aj tak by to bolo zbytočné.. všetky mamičky a ich miminka sú uvedené v tej prvej tabulke... tamtie druhé tabulky sú len pre info.. aby sme vedeli koľko nás je...
7. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny..ale jednu maminku tam mame takmer v kazdej tabulke,ale mne to vobec nevadi,len si tabulky obzeram,reku co ak sa tam uz aj pri mojom mene objavi,ze mam babo.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny..ja sa uz neviem dockat
7. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulky,tak ja idem,trochu som vas okukala...prajem peknu nocku..papa
7. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, všimla som si.. to tam bola nechtiac :slight_smile:))))
už tam nie je :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecer babulky

gratulujeme katy a majinke82... dufame ze su vsetci ok, a babatkam sa dobre dari a maminky sa rychlo zotavuju a maju dostatok mliecka pre drobcov....

ostatnym krasny vecer ....ja stale v jednom kuse....uz ma to kade tade tlaci....malinik pijeme obaja s muzikom...a striedame sa na wc....celkom od neho idem na velkuu...u mna ma laxativne ucinky....ale nedbam, lebo zajtra mam poradnu a chcem byt "cista"...bez zbytocnych tlakov...

ok bezkam...drzim palce rodiacim ak su niektore na sale...co bude s nami uvidim zajtra...zatial si veci neberiem i ked sa citim vseliako...tak sa na otocku vratime a co uz...
7. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co babyyy dnesny spln niic? :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataskaaa - skor sa na vlka premenim ako porodim... :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok bezkam drzkajte sa idem malej mliecko ohriat....zarobit sebe a drahemu ostruzinu a potom sa vrhnem na pradlo...cez vikend sa pralo a pralo akoby tu bola armada.... :grinning:
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, papa :slight_smile: a pekný večer prajem.. mne práve manželik robí malinik.. tak si idem pochutnať :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa

tak to aj ja :grinning:
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si žehlenie nechávam na zajtra, hádam sa ho ešte dočkám :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devita je tá moje ja riadny kus babizne vážila 3240g pri porode no teraz mi chudne chudatenko.Musím ju stále kojit aby nabrala :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen nakukuji. nemam moc cas:slight_smile:. trapi kne bolest jizvy a jenda zabira veskery cas. dnes treba skoro cele odpoledne nespal. vzdy tak pul hodinky a jistchce po dvou :slight_smile:.

Rikaji mu tady otesanek.

Ninny poslala jsem ti na mejl fotku do alba.
az budu doma popisu vam porod, byl vydareny :grinning:.

zatim pa
7. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, ďakujem, hneď pridam to albumu.. drž sa, a verím, že sa Ti čim skôr jazvička zahoji.. a nebude bolieť... pekný večer.. papa
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :wink: tak ako sa tu mavate? :slight_smile: je tu niekto?
7. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ahooooj :slight_smile: ako sa máš, ako Damianko?
a stále maš v pase, že si tehotná :grinning:
7. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vas vsetky zdravim. :slight_smile: Tiez som v podstate junovka, len mam malo casu a hybem sa castejsie na babetku. Termin porodu ma 9.6. a dnes som dokoncovala pracu do skoly, takze som to mala o hubu. :sweat_smile: Docitat vas asi nestihnem.
7. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ninny, dneska super. konecne ma pustili z nemocnice. :wink:
Damianko je uzasny, nadherne dietatko. ma sa dobre, pekne papa uz moje mliecko a dufam, ze bude aj nadalej. trochu ma nabeh na zltacku, ale dufam, ze sa to nerozvinie... :fearful:
no hej, stale mam v pase, ze som, lebo som tu este nebola odvtedy... idem si to prestavit...
no a kto este porodil? viem, ze lovacka a bene, lebo lovacka bola so mnou na izbe a bene o dve izby dalej :grinning:
nestiham vsetko precitat od utorku, takze ma ifnormujte...
Damiankovu fotecku prilozim neskor... ale coskoro :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, to je skvele, že maš mliečko, a máš ho dosť? a pevne verím, že žltačka ho obijde.. držím pršteky :wink:

všetky "novinky" nájdeš tu:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347351&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, no najma vcera az prilis... skoro som mala aj hrcku. dnes uz dobre. vcera bol ten treti den po porode, co sa prsniky naleju a prvyraz maju uz mlieko, nielen kolostrum.
a dakujem, ano, urobime vsetko preto, aby obisla...
tak, idem sa pozriet, ako sa to tu pocas tohto tyzdna krasne rozrodilo :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, to je super, že ste takto boli spolu, ty lovacka a bene.. :slight_smile: a na izbach ste boli po 2?
7. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
No Cernobilka...Jenda je klááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: se vám povedl :dizzy_face:
Mě dneska od odpoledne pobolívá břicho,ale spíše píchá...malý se vrtí nějak moc,tak nevím,co si mám o tom myslet.Nevím,jestli je to píchání normální,ale vydržet se to dá,tak nechci rodinu plašit.
7. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala trojku a Beatka tiez. inac straaaaaaaasne vela porodov v nemocnici a vsetko obsadene... :fearful:
ale uz sa tesim, ze som doma. prve dva dni boli pre mna velmi tazke, lebo sama so sebou som mala a este aj mam co robit /som dost pozasivana/a dali mi Damianka na izbu a pritom ledva som sa hybala, nebola som na oddeleni, kde som mala byt, kedze vsetko je obsadene a supli ma po porode na ine oddelenie, kde bolo volne miesto a nikto si nas nevsimal... druhy den sa nevedel Damianko prisat, bolo to velmi tazke, chudatko malinke... tak sme bojovali spolu, ale teraz uz krasne papa. a dufam, ze aj dost.
7. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Katka2808
cernobilka no idem vas hned citat Ahojteeee inak
7. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no parada este Katka1981 by sa mohla ozvat.
7. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katkaaa vitajte doma, este raz z celeho srdiecka gratulujem. :dizzy_face:
Kati aky bol porod, na teba som najviac zvedava, ty si sa toho dost bala. Dalo sa? Dala si si nakoniec epi, alebo si isla bez? A ako to bolo s vyvolavackou? No som ta zasypala otazkami, nemusis odpovedat hned. :grinning:

Cernobilka, Jedna je skutocne nadherny. :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek