• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Jasné dadi, však práčka operie sama, dieťa stále spí tak z čoho sme unavené??? :angry:
27. čer 2009 ve 20:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď my si v podstate len užívame že sme doma :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně. To je chlapská logika. :rolling_eyes:
Když jsem mu ráno říkala, v kolik jako bude vstávat, tak mi řekl, že on se chce trochu vyspat aspoň o víkendu! :angry: No myslela jsem, že mě trefí! To že já se nevyspím nikdy, to už nevidí. :angry:
27. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, jj, my si užíváme. A to my ještě naznačil, že já se vlastně flákám doma, zatím co on nás živí a všechno platí a hypotéku a tak. :angry: Ještě teď vzteky rudnu, jen si na to vzpomenu! :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi ja sa nejedujem, som ticho a som smutná. Vrieskanie mi aj tak nepomôže. Jakí sú len premúdrelí tí chlapi, by som ich chcela vidieť na našom mieste. Ja nehovorím, že oni to majú jednoduché ale keď vidím, že ísť si zahrať futbal, alebo vstať do posilňovne o 6.00 energiu má ale urobiť Martinke program na hodinu ho vyčerpáva. A potom človek nemá byť nervózny
27. čer 2009 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tú pesničku poznám :rolling_eyes: , ale teraz mám ešte materskú, celkom slušnú, tak to začne od rodičáku a to sa teda nemôže sťažovať, lebo ja nejako neutrácam :angry: ale hlavne že za moju náladu môže šestonedelie, vraj už aby skončilo !
27. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne bolo povedané, že nevie, čo s malým, že je moc malý a bojí sa s ním nejako manipulovať a pritom Maťko je taký pevný ... dorazila ma otázka, kedy má ísť pozrieť kamarátov ? a to som si blbá myslela, že keď sa narodí drobec bude utekať domov, aby s ním bol čo najviac, lebo Romanka si moc neužil, dlho býval v robote a tiež s chalanmi na pivo a domov tak okolo piatej, samozrejme unavený ... bolo mi to hrozne ľúto
ja sa najskôr rozčúlim a kričím a potom keď sa povadíme tak sa rozplačem ... :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
keď minule baby písali, že tatinko si zobral k sebe do postele malého tak som im veru v dobrom závidela, je to krásne keď si chlap uvedomuje, že aj maminka si potrebuje odpočinúť a tiež keď si od začiatku budujú vzťah s malinkým drobcom :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áno oni chudáčikovia netušia čo majú s tým malým robiť. Tak som povedala že ja tiež len skúšam čo malá asi potrebuje, tak nech skúša aj on. Dnes sme mali návštevu a pýtali sa ho či oslávil malú. Tak som im povedala že áno, aj s chalanmi z partie, aj z chalanmi z futbalu, s mojou rodinou kým som bola v pôrodnici aj s jeho rodinou...Len so mnou to nikto doteraz neoslávil. Tak kukal jak puk.
27. čer 2009 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte ma naštval aj s tým, že celé mesiace sme hovorili o tom, že keď sa malá narodí, zoberie si aspoň týždeň dovolenky aby sme sa zabehli s dvomi deťmi. Nakoniec z toho bolo, že on si to nemôže dovoliť, lebo má toho v robote veľa a už má dohodnuté veci. Boli z toho dva dni cez ktoré sme namiesto pohody a prechádzok s deťmi dokončovali prerábku :unamused:
27. čer 2009 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, ani si nedostala nejakú kytičku ?
27. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej od švagra, ktorý pre mňa prišiel do pôrodnice, lebo môj zaneprázdnený muž bol na služobke :cry:
Snažím sa to brať racionálne, je to jeho práca, našťastie celkom dobrá a v tejto dobe vďaka bohu za ňu ale bolo mi to ľúto. Na druhej strane odbehne vždy keď máme poradňu a ide s nami. Spolu sme sa starali o Martinku keď minule celú noc prevracala...Ale občas ma fakt vytáča.
27. čer 2009 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zase chvíli nakukuji :slight_smile:,
tak jsem se vrátila z nákupů s Vanesskou, to byl relax, sice jsem jí všude naháněla, ale trošku změna. Malou hlídal tatínek :sweat_smile: ...
u nás spíš problém opačný... manža se malé věnuje fakt hodně a dnes jsem se až trošku naštvala, protože jsem jí nemohla ani za nic utišit a jakmile si jí vzal, tak byl klid :angry: , to byl pyšný :slight_smile:. U nás s námi byl téměř doteď tak nějak doma a malá si na něj opravdu zvykla... i teď zaspává u něj :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, tak kytku jsem málem nedostala ani já :frowning2: , poprvé nic nedonesl, tak jsem se zarazila a on, že jí nechal v autě, no a pak mi za tři dni řekl, jak mají to květinářství v porodnici předražené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
přejeme dobrou, klidnou noc, já mizím, jdu koukat na pohádku s Vanesskou :wink:
27. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dostala čokoládu, lebo vie, že ju zbožňujem. Ale ani proti kvietku by som nenamietala :wink:
27. čer 2009 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, to asi máme všetky tak, veď potom sa môžeme udobrovať :slight_smile:

luciferek :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem uplne vyrizena. Vcera Jenicek nespal 7 hodin a dneska to vytahl na 10. Plakal. tak jsme ho porad nosili. Zkousel spat, ale neslo mu to. Doufam, ze to takhle nepujde dal. on je uplne vyrizeny a ja taky. prso mne stale boli a vypada to, ze mam min mlika. Jeden stres za druhym. Do toho se nam zranil pes a vecer jsme stravili na veterine.
27. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo24

uúplne Ta chapem a viem o com hovoris. Ja mam take nervy na toho svojho :angry: no proste trhala by som...ach
27. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, napadlo ma, že Romanko sa mi tiež nevedel veľa krát uložiť a potom mi kámoška poradila na očká mu položiť tenkú vreckovku a ono to zaberalo, keď bol starší tak si myslel, že sa hráme a strhával ju :grinning: ale ako malému to pôsobilo ako noc a zaspinkal, tiež mi hovorili, že priložiť ku hlavičke plienku alebo malý vankúšik
Klesla Ti aspoň teplota ? stres ten je veru zlý pre tvorbu mlieka :unamused:
27. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aby som mu nekrivdila, chce mi kúpiť nejaký šperk na pamiatku. Pýtal sa čo by som chcela. Keď sa narodila Martinka dostala som prsteň. Vždy keď sa naň pozriem tak si spomeniem :slight_smile:
Černobilka, máš toho naozaj veľa. Ja verím, že to pomaly pôjde k lepšiemu. Neskúšali ste ho vonku kočíkovať, alebo povoziť v aute? Či kočíkovať sa vám nedá kvôli tomu vracaniu? Nám takto Martinka plakala len raz a keď už nebolo iné východisko tak sme ju povozili v aute a hneď bol kľud.
27. čer 2009 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi ani deni mozne citam prispevky postupne a u nas presne to iste to su asi vsetci chlapi uplne retardovany uz mam zvyseny pulz normalne ja uplne vypluta 4hodiny sa snazim uspat a on pride na uplne finale vstane od PC ked maly zacina privierat oci zoberie si ho a maly jasne ze uz zaspi a on mi na to povie, ze nechape co som robila 4hodiny ze ved to nieje vobec zlozite. Strasne som sa pohadala uplny rapel som chytila. Ja uplne vypluta ledva sa najest stihnem oci mi klipkaju a potom zadre toto :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak skóre chlapci versus dievčatá je : 46 : 42 v prospech chlapcov

čo sa týka výskytu mien, tak u chlapcov vedie Adam a Matej (výskyt 4x z každého) Michal, Šimon a Vašík (3x každé)
a u dievčat Emma (5x) Sofia, Sophia (5x) a Soňa ( 3x)
27. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Černobilka ja som malú zvykla aj zabaliť do deky. Urabila som jej takú kuklu a ona si v nej driemkala. Doteraz spáva s malou dečkou a dáva si ju ku tváričke.
27. čer 2009 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, aj v kočíku môžeš mu spraviť zvýšenú polohu na ležanie, poskladaj napr. uterák a tak to natvaruj, ja som tiež musela Maťovi trošku urobiť zvýšenú polohu, lebo mi často vypľúva - vygrckáva, lebo si poriadne nechce odgrgovať :unamused:

natashka, vitaj v klube :wink:
27. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa to tie malé potvory vedia tak potrápiť. A keď cítia, že si nervózna tak nezaspia ani za nič. A potom príde kľudný tato a chrnia do 2 min. No a chlap sa samozrejme tvári ako majster sveta. Martinka mi toto robieva pri kŕmení. Ona takúto polievku nechce atď. vypľúva, plače...Potom ju začne ´kŕmiť tato a zje 3 misky. To ma ide rozdrapiť. To decko keď vidí ako strašne od neho niečo chceš tak to just nebude robiť.
27. čer 2009 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes asi to pocasie posobilo aj na deti lebo aj nas cely den preplakal ja som bola tiez nervozna. Inak najlepsie co mi funguje je fitlopta to mi zaspi do dvoch minut aj ked ma uplny amok. Bud na rukach ho mam a skacem na nej alebo novy figel polozim na nu vanicku z kocika a hojdam ho v nej na fitlopte ako zarezany.
27. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo24
presne presne oni citia ze si uz nervozna ale nebud ked uz cela spotena neviem ako a on si tam sedi a robi niake veci do roboty alebo napaluje filmy :angry: strasne som hadava posledne tri dni a on mi este povie, ze co vymyslam, ze kludne on pojde na matersku a ja nech idem teda do roboty a nech sa uz ukludnim ze frflem a on ma uz nemieni pocuvat.....
27. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
helou kocky...ja vas iba potichu sledujem, mesiace, sem tam sa zapojim.... :sunglasses: aj ja som stale 2v1, aj ked termin som mala v utorok :confounded: takze cakam a cakam a kazde pichnutie upodozievam a nic.... xela by som sa opytat...davali ste na madrac do postielky aj nejaku gumenu ochranu? alebo to kym ma babo plienky nepopisa? a ako ste davali do postele monitor dychu? pod plachtu? asi hej,co? asi to vyzera ako hlupa otazka,ale nemala som to kde vidiet .... :unamused: tak pa, mamickam vela trpezlivosti a vsetkym 2v1 prijemne cakanie.... :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek