• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Juuuj natashka,nechcem sa ta dotknut,ale radsej neuspavaj maleho na fitlopte. kamoska tak uspavala a do 3 rokov musela kazdy vecer s malou hopsat,aby sa ukludnila a zaspala.
27. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
itinka123

ja vieeeem :unamused: uz mi to povedalo vela ludi ale neuspavam ho tak stale fakt len ked uz chyti totalny amok a je najedeny prebaleny odgrgnuty a fakt neviem preco place a nechce prestat
27. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite to bude brusko....moj maly na to brutalne trpel cele 3 mesiace a potom akoby utalo.preslo to.Place asi najviac vecer,ze?!
27. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzie, v našej postieľke je zatiaľ iba plachta a monitor dychu je pod matracom, mám kúpenú aj plachtu s gumovou ochranou, ale zatiaľ to nemá význam, však spáva v zaviňovačke a nosí plienky.

prajem príjemné tehuľkovanie, tuším v tabuľke júnoviek Ťa nemáme :confused:
27. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem zaľahnúť za Maťkom, dobrú noc a pekné sníčky ... :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave nie uplne hocikedy ze cely den v kuse place a na druhy den dobry ako anjelik a prespi. Ja neviem ci brusko lebo ma ho uplne makke, kaka uplne pravidelne a aj si poprdkava bez problemov a vzdy prestane ked ho zacneme hojdat na fitlopte alebo zoberieme na ruky a nosime lenze to je uz na nervy lebo hned ako ho polozim do postielky spusti uplne nekontrolovatelny rev az dychat nestiha a keby to bolo brusko tak podla mna by neprestal plakat ked ho nosim alebo hojdam ja neviem co to moze byt asi je rozmaznany uz v dvoch tyzdnoch :grinning:
27. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, prosim vas, vacsinou uz mate odrodene a mna to este len caka, tak mi poradte: chodili za vami do porodnice navstevy? Teda myslim okrem oteckov, prip. vasich rodicov, niekto za vami bol? mam z toho trochu des totizto... neviem ci budem zvladat pri tom strese nejake zdvorilostne rozhovory... uz teraz mi to robi problem, kade idem sa na mna vrhaju znami s otazkou este nic? baby ja proste neviem uz co mam na to povedat, fakt sa normalne citim previnila ze som este neporodila alebo co... a tiez som sa kvoli tomu pohadala prave s muzom, lebo on hovori ze co je na tom zle, ked sa vsetci zaujimju o babetko... nechape, ze proste mne svokra vola kazdu hodinu ze co a ako, a ked nahodou nedvihnem tak vola v panike mojej mame (!) a co akoze sa deje??? ved sa to dozvie ked sa maly narodi, nemienim to pred nou predsa tajit, ale naco potrebuje vediet o kazdo mojom pocite a pohybe? doteraz ju to nezaujimalo...
prepacte vylev, urcite posledny tehu problem, potom uz len mamickovske :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neboj,rozmaznany nieje :slight_smile: ale si myslim,ze by si mu mala dat aj trosku najavo,z sa nemoze nosit vzdy na rukach kedy on chce a kolko chce,lebo sa to zar moze otocit proti tebe a budes jeho otrokom :frowning2: Ja mojho anjelika milujem nadovsetko a tiez ma srdce bolelo,ked som ho trosku nechvala revat v postielke,ale zvykol si pekne zaspavat sam.....pochopil,ze postel je na spanie. Ked moc plakal chytila som ho za rucky,potichu mu spievala,alebo len vydavala monotonny tichy zvuk,popripade mojim nosom som mu chodila po cele,lickach......citil moju blizkost,tak sa ukludnil,ale tiez to niekedy trvalo dlho :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
itinka123

ja viem v tom mas uplnu pravdu..vyskusam to teda. Lebo dnes som ho nechala plakat ale vydrzala som to asi dve minuty :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bash
tak ja som prenasala 9dni no a presne tieto otazky ma tych 9dni totalne dostavali do varu. mne dokonca znamy volali o jednej rano ze sa im snivalo ze rodim ze ci je to pravda...no chore a stale otazky tipu tak co tak este nic a kazdy den odpovedat 10 ludom ze nie este nic v poslednom stadiu som uz nervozne a zvysenym tonom kazdemu povedala, ze ked porodim urcite dam vediet a u mna bol extrem ze ludia mi vyvolavali pocas kontrakcii v nemocke ze ake to je a podobne. No ja som nakoniec nikoho nepustila len maminku a nakoniec som skoncila cisarskym bolelo to a nemala som naladu na otazky tipu a boli to a podobne.....
27. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
skus vydrzat dlhsie....uvidis po par dnoch,ze sa to zlepsi :slight_smile: treba hlavne pevne nervy. Nejde to hned,ale bude sa to zlepsovat. Daj mu najavo,ze ho nadovsetko milujes,ale musi si zvyknut na urcite veci. Neboj sa zvladnes to a za kratky cas bude maly kludnejsi(ak ho to brusko nebude boliet,bo chlapci na to moc trpia,aj ked si to nemyslis,ze by to mohla byt pricina strasneho placu,lebo kaka,prdka,....) a hlavne aj ty budes spokojnejsia a budes prekvitat este vacsou laskou :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa ja som Martinku tiež uspávala na fitlopte od 1mes asi do 7mes a potom sme si od toho postupne odvykli a nebol to nejaký problém. Ale to je pri každom dieťatku iné :unamused: Asi máš doma malého maznoša :grinning:
Ako to tu tak čítam, tí chlapi sú asi všade rovnakí.
Bash tie návštevy by som riešila až to bude aktuálne a budeš v pôrodnici. Teraz nemôžeš vedieť ako sa budeš cítiť a pod. Ja som po prvom pôrode bola uplakaná a najlepšie mi bolo s mojím mužom a teraz naopak nálada perfektná a tešila som sa keď za mnou niekto prišiel. Ale je pravda, že tie návštevy dosť vyčerpávajú. Každý normálny človek snáď pochopí keď mu povieš že dnes sa na to necítiš alebo pod.
27. čer 2009 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby, mas pravdu muf, budem to riesit po porode, podal toho jak sa budem citit...a natashka, tak to je teda fakt sila, o jednej rano mi nastastie este nikto nevolal...

je mi lepsie, dakujem :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja idem do hajan. Dobrú nôcku všetkým!
27. čer 2009 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, ja tu este okacim, cakam kym sa mala zobudi a uz sa aj budi a manzel k nej uz uteka :dizzy_face: som sa nestacila divit ako ste sa tu rozkecali o svojich chlapoch....no su veru vselijaky, bala som sa ze ten moj bude tiez taky ako ste opisovali, ale on je uplny opak na moje pocudovanie, lebo on zvykne byt taky typicky chlap...ale dieta z neho robi druhu mamu :sweat_smile: rad sa o malu stara, niekedy je pri nej skor ako je, ked zaplace...no je toho vela, z coho som milo prekvapena...u nas je vyhoda taka, ze on je doma cely den (podnikatel) takze vidi ze robota sa sama neurobi, ze beham, lietam, takze nastastie take narazky nema, ze ved sa len staram o malu...a ja ho za to rada pustim dva krat do tyzdna hrat hokej :slight_smile:

no idem k terezke, uz si tam blboce, snazime sa riesit to jej krochkanie, asi tichy reflux...kojim zvislo a podlozili sme jej matrac nech neni uplne vodorovne, tak som zvedava aka bude noc :confused:

dobrunocku maminy a tehulky
28. čer 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peknu nedelu :dizzy_face:
Kde ste vsetky? :confused:
28. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, tak konecne zabka spinkala krasne, najprv 4 hodiny a potom 3 :dizzy_face: asi pomohli tie opatrenia...
teraz sa chystame na hody k prababke juchuuuu kolaciky hehe :grinning:
prajem peknu nedelu
28. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj my ideme dnes na oslavu osemnástky :slight_smile: obed a také rodinné posedenie, ale neviem, koľko tam s Maťkom budem, nechcem aby bol moc rozrušený. Ráno mi hodil riadnu "šabľu" :confused: nechápem prečo, asi mu to nesadlo, lebo potom si zase vypýtal papať a aj si pekne odgrgol a teraz spinká. Som si stihla aj požehliť a oprať (hoc je nedeľa :sweat_smile: )
28. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dada78 - dikes za pomoc, monitor som kupovala od ruky, takze som k nemu nemala navod a vobec si neviem predstavit ze je to zachyti dychanie takeho maleho cloviecika az cez matrac. no ale technika ide vpred :sweat_smile:

juuuuj ja som uz namontovala monitor, vsetko mam vypratucke, babo može prist ... a ono nie a nie... je to iba 4.den po termine, takze nestresujem :slight_smile:

no jo, manžel by mal mat podla zakona týžden po prichode matky domov volno....a pomahat! aby videl, čo to je... nuž... dufam ze moj sa nezmeni po prichode malej ... :sunglasses:

dnes som skenovala nejake texty o kojeni z BA nemocky od nejakej pani doktorky, su tam dobre rady, tak ak ma niekto zaujem, tak poslem mailom.... hodte mi do IP vas mail.....
pa
28. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzie, máš tam aj o strave počas dojčenia ? lebo to je pre mňa najväčšia dilema a to už mám druhé bábo :sweat_smile:
28. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka78 daj svoj mail,poslem ti to, skenovala som to len rano a je to 15 stran, takze som to necitala :sweat_smile: vytlacim si to v robote :zipper_mouth:
28. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,pekne ranko vam prajem,teda doobedie,dadka posielam ti fotecku Kiarky,snad bude dobra,je este z nemocnice.
28. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky :slight_smile:
Citala som vasu diskusiu o muzoch, ten moj sa krasne o malu stara, spolu siestuju, prebaluje ju, vedu duchaplne rozhovory :grinning:..... Ale obcas aj on "zapoti" taku somarinu, zeby som ho prizabila. Ako minule - varila som veceru, behala po kuchyni nastvana, ked si to vsimol tak sa ma pyta, ze co mi je, vravim, ze s nicim v domacnosti mi nepomoze..... A on na to, ze co som to za "gazdinku" ked nie som schopna ani sama navarit :angry: Dobre ma neporazilo. A tie jeho vyhovorky, ze on tazko pracuje tiez pocuvam. Chapem ze sa narobi, ale jemu o pol piatej sichta skonci a ma leharo, kdezto ja to mam 24h denne. Ale tak naozaj ohladom malej sa nemozem stazovat o nu sa stara ukazkovo.
28. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky,veru moj drahy patri k prikladnym ockom,od nakupov,na ktore vlaci aj mojho syna,cez upratovanie,pomoc s malinkou,varenie,no ja sa nemozem stazovat,mne ho zoslalo samo nebo :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, prišla ďakujem :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka,uz ju aj nahadzujes?Inak este doplnim,ze sekcia zacala 22.41 a mala bola na svete 22.45
28. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, tak Ty si splnila tie max dve hoďky :dizzy_face:

malinká je zlatučká, tiež je taká všímavá a všetko ju zaujíma ? ja som sa smiala na malom Maťovi, zahľadel sa na lampičku, čo máme kôli nočnému kojeniu a potom sa začal na ňu usmievať :dizzy_face: tiež keď ho mám na rukách, tak očami sonduje všetko a ten pohľad, no podarené :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mladý pán ide obedovať, my ideme na oslavu, tak sa tu majte pekne :dizzy_face:
28. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa, no skveli znami..... je to smiesne ked to citam, co pises ale asi by som im vynadala az az, si si uzila svoje
28. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek