• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte :slight_smile:

Troška s oneskorením.. sorry :sweat_smile:

Bábenka o kt. ešte neviete:

Tomáško (denisienka): Narodil sa 24. júna s mierami 51cm a 3650g, pôrod bol spontánny a trval 19 hodín. Tu je Tomáškova fotka:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2957994&vReferer

"Ahoj. Volám sa Viktória Feherová. Na svet som prišla 26.6. o 14:40. Moje miery sú 2680g a 50cm. Ja aj maminka sme v poriadku." /neviem čie je toto bábenko, hneď ako to zistim dám vedieť/ :slight_smile:

Pridávam aj fotku Janka:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2957995&vReferer=

No a čo sa týka mňa a Sebka.. tak sme tu od piatku do včera mali babku a dedka, mojich svokrovcov.. preto som sa sem vôbec nedostala :sweat_smile: Inak sme v poriadku.. prvým 5 dní som o Sebkovi skoro vôbec nevedela.. celé dni mi prespinkal.. cez víkend sa to troška zmenilo, spinkal menej.. ale asi chcel aby si ho starí rodičia užili :slight_smile: v noci mi spinka pekne.. budí sa cca 3 krát:slight_smile: prebalíme, nakojíme a spime ďalej.. je to náš pokladik.. nadovšetko ho ľúbime.. :wink:

A čo je nové tu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau maminy! Tak sa ozývam po dlhšom čase, s Aničkou občas bojujeme s chytením si "zdroja",ale aspoň pekne spinkáme a ani prdíky nás veľmi netrápia. Sranda je, že si neviem zvyknúť na hlasové prejavy jej prdelky, keď nakladá do plienok - to je taký zvuk, že sa vždy zľaknem... :grinning: A ten jej blažený výraz v tvári pri tom... Všetky najmenšie veľkosti sú jej veľké...
29. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mozno poznate tuto stranku ale nakolko vas nestiham citat radsej vam napisem link. je tam vela otazok co napriklad ja prave riesim s nasou malou. www.kojeni.net
29. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janoko, my sme dnes vyradili overal na spinkanie 62. A pokial nam nedaju dole postolky, o chvilu musime dat 68. Malinka ma dlhe nozicky. A ked prdka.... jak stary chlap, ale vzdy lepsie ako koliky, na kt. casto trpi chudatko.
29. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky co je nove?

novym maminkam vsetko naj, vela mliecka a dobre miminka
29. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som prvy krat sama....muzik bol s nami akurat v poradni, prepichovali Marianocke uska....aj starsiu merali, vazili...
29. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínam si myslieť, že búrka vždy príde keď zavesím plienky :angry: akoby naschváľ,už sa mi to zopakovalo viackrát ...

janoko, Anička sa tiež tak krúti a dvíha nôžky keď si potrebuje odľahčiť ? je podarené aké múdre sú naše detičky :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,dlho som tu nebola,nestiham,lebo kazdu peknu chvilku,ked neprsi travime vonku.
Dnes mame krasny den,sono klbikov ok,uz nemusime balit nasiroko,staci pamperska a konecne sme aj pribrali za tyzden 210g bez dokrmovania,tolko sme bojovali s kojenim a budenim,ale oplatilo sa a vdacim tomu Annag.Patri jej od nas velke DAKUJEM,Ak mate niektora problem s kojenim,ona urcite pomoze.
29. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky! :dizzy_face:
Tak máme první růstový spurt. Potřebovala bych, aby mi narostlo ještě jedno nebo dvě prsa. :grinning:
Dneska jsem byla na gyndě na kontrole po šestinedělí. A všechno ok. :wink: Paní doktorka říkala, že to byl moc hezký porod, že i pro ni pěkný zážitek. Tak jsem měla radost. :dizzy_face:
Jinak zrovna přemýšlím, copak si dám k jídlu. :astonished: To je opravdu otázka. Zítra budu dělat koprovku s bramborem. Knedlík jsem zkusila jednou a bylo to peklo. :confounded:
29. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou - taky jsem dneska byla a mam novou antikoncepci
29. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, já nemám žádnou. Ale s našima holkama a manžovou prací nemáme šanci se vůbec o něco pokusit. :rolling_eyes: :grinning:
29. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja radsi hned, aby Bertik nemel brzy sourozence, to bych asi nezvladala :frowning2:
U nas to s tou praci bude brzy podobne :frowning2:
29. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame dnes 1mesiac :grinning:
29. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme :slight_smile:)
29. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme :sweat_smile:
29. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dleduju tady na netu tenis a uz mam skoro okousane nehty :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky,ja som si pre istotu dala antikoncepciu vypisat hned ked ma pustili z nemocnice,mam taky dojem,ze mna keby teraz len chlap ofukol,uz by som bola v tom :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, gratuluju k 1 měsíci. :wink:
Já si dávám špekáčky. :grinning:
Devi, já mám docela taky ten pocit. :astonished: :grinning: Tak nebude nikdo foukat. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě klepne, dneska celý den jenom kojím. Prsa absolutně prázdné a má pořád málo. :frowning2: Tak snad se to za pár dní upraví. :confounded:
29. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne ji pry mohla napsat az pani doktorka ted po sestinedeli
Ale uz je doma, napsala mi nejakou novinku, pry vyborna, tka jsem zvedava
29. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nabídla Mirenu a potom nějaké tabletky.
29. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon,bodaj by si mala pravdu..xixi..ako sa dari?ja si zvykam na moje detske trio,malinka je velmi zlatucka,no moj synator,je taky maly citlivko teraz,ale snazime sa ho dajako dostat do stavu,ze je velmi potrebny,lebo nechcem aby si myslel,ze lubime len Kiarku.
29. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chtela tu, co jsem mela drive ale mam smulu
29. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, tak snažím se to zvládat. Amélka je hrozný ďáblík. :rolling_eyes: Volala jsem do jesliček, že by tam od září začala chodit. Ale třeba jen jednou, dvakrát týdně. Strašně jí chybí kolektiv a hlavně něco kde vybije energii.
29. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som rozmyslala o tom kruzku,antikoncepciu urcite nie,ale my mame zatial stale post,mame prisne zakazane,tak uvidime po sestonedeli :grinning:
29. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru mon,ja mam so synom ten isty problem,v piatok nas pustili domov z nemocky a moja mamina bola s mojim synom u doktorky,mal strasnu nadchu,no a on jej vravi:,baby,vezmi ma odtialto do skolky,ja sa budem doma nudit,tak toto mam teraz aj ja problem zvladnut,ale snazim sa ho zapojit,aby mi pomahal,nosi plienky do kosa,ked prebalujeme Kiarku,tak vravi za mna:,zase si nalozila?Kiarka,zase?,tak aspon toto uz nemusim hovorit ja :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli antikoncepcia sa musi menit.nemozes mat tu istu stale,a zalezi aj od veku a poctu porodov a vsetkeho mozneho
29. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky ja mam dnes doma dvoch oslavencov,dcerka ma 14 a syncek ma meniny..vcera sme ich oslavili,teda obdarovali a oslavovat budeme buduci vikend a to si este pridame dvoje narodky,moje a draheho,no a samozrejme prichod malej Kiarky
29. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, aj Vy máte takú chuť na sladké ?
29. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ozaj zajtra je posledný júnový deň, takže pravé finále :grinning:
evulka si dajú pekný darček a uvidíme koľko naších tehuliek sa rozhodne v tento deň rodiť :dizzy_face: hlásia búrky, tak by sa malo vreco rozsypať :grinning:
29. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek