• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Maji, my už máme tak dlouho pust, že nevím, jak se to dělá. :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Devi, Amélka byla zvyklá od malilinka chodit do cvičení, plavání a pořád někde. A teď jsme pořád jen doma. Tak se neunaví. :confounded: A chybí jí kolektiv. :frowning2:
29. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadka,strasnu,tak by som zozrala celu orieskovu cokoladu,az by sa zaprasilo :grinning:
29. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Mon,my to same,cele tehotenstvo,aj sestonedelie a to este nie je koniec :grinning:
29. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadi, ani nemluv, miluju Milku Amavel, zmrzlinu Carte dOr Mozartovi koule, a Mozartovi koule normální. :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zrovna si dávám Milku Amavel třešňovou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Maji, u nás to taky není konec. Manža je pořád pryč a když je doma, tak se staráme o holky. :wink:
29. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Bany je tu aj niaka ktora nebali nasiroko? my ideme na klby prvy krat zajtra len nam vyslovene v nemocnici povedali, ze pokial nam to na klbykoch nepovedia, ze nemusim po porode hned balit nasiroko.
29. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Natashko, my nebalíme. V porodnici nám řekli, že nemusíme. Uvidí se až na kontrole v 6. týdnech. A tu máme ve středu. Tak jsem zvědavá. Amélka široké balení měla.
29. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som si myslela, že to len tehuľky sú také na sladké, ale aj šestonedielky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

natashkaa u nás sa balí naširoko hneď od pôrodu a až keď urobia sono a povedia, že už nemusíš tak sa dáva len pamperska :wink:
29. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadi, jj i šestinedělky. :grinning: A já mám chutě pořád. Strašně pořád na párky a maso a taky na utopence a nakládaný hermelín a salám s cibulí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
a kedy mate prve sono lebo my mame len 2tyzdne a 4dni a uz nas objednali nieje to skoro?
29. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Nataska,aj nam v porodnici povedali,ze netreba a pediatricka nam kazala balit nasiroko hned a dnes bola kontrola a vsetko je ok,tak staci pamperska :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
caute
tak dnes poradna super, mala od prichodu z porodnice pribrala vyse pol kila, narastla 4,5 cm a je silna a zdrava :dizzy_face:
janoko. terezka tiez strasne rachoti do plienky, dnes az tak ze ma myklo jak som sa zlakla :grinning: dufam ze neda taku delostrelbu pocas krstu v kostole do toho ticha :grinning: :grinning: :grinning:

ninny vitaj, tak ako bolo nakoniec so svokrou?
moji svokrovci pridu v piatok z francuzska, budu tu skoro tyzden, malu videli zatial len cez web kameru, tak sa tesia

idem kukat panelak papa
29. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadka ja sa to až hanbím priznať ale práve som ZOŽRALA 300g keksíkovú milku sama :confused:
29. čer 2009 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mufo :grinning:
29. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych si dala neco sladkeho, ale zitra jdu an krev, tak az zitra :grinning:
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Keďže je zajtra už posledného, hrala som sa trošku s našími tabuľkami a zatiaľ nám vychádza, že:

- najviac detí sa narodilo 4.6.2009 v počte 7
- najviac detí sa narodilo v nedeľu v počte 18, ďalej je piatok - 17 a najmenej sobota - 4
ak by sme spriemerovali vek mamín tak máme 27 rokov
a ak spriemerujeme váhu a dĺžku bábätiek vychádza to: 3335g a 48cm

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak a pre dnes sa s Vami lúčim, krásne sníčky :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, jdu se rozloučit, jakmile něco bude dám zprávu Martince a ona vám napíše, dobrou noc :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babenky,

Nestiham sem moc chodit, ale si vas citam.Gratulujem vsetkym maminkam k babatkam.

Dada pekne si to vsetko spriemerovala, sikulka :wink: Takze najviac deti 4.6? Aj nas Samko sa teda o to pricinil :wink: :slight_smile:
Pridala som albumu nekjake fotecky, tak ak chcete tak kuk.
29. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Evulka držím ti na zajtra všetky prsty ktoré mám :wink: Už sa teším na nové správičky
29. čer 2009 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehulky a mamičky.Bash porodila včera krásneho Nikolajka.Mal 52 cm a vážil 4190 gramov.Písala že to bolo tažké no nakoniec išiel na svet cisárskym.
Ja a Jasmínka jej ešte raz srdečne gratulujeme :dizzy_face:
A mimochodom práve budíme celu bytovku revom :grinning: Už som malu nakojila,prebalila...odgrcla sa no stále je aktívna ked ju dám do postielky.Proste moj cecok :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 04:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratulujme Bash, si asi chúďa "užila" Niko je cvalík :grinning:
30. čer 2009 v 06:01  • Odpověz  • To se mi líbí
halooo je tu niekto :grinning: gratulujem Bash
30. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky! :dizzy_face:
Bash, gratuluju k Nikolajkovi! :dizzy_face:
Evulko, držím dneska pěstičky, ať máš Filípka co nejdřív u sebe. :dizzy_face:
30. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekné ránko, zatiaľ nám svieti slniečko :slight_smile:

Bash gratulujeme k Nikovi, predsa to stihla v júni :wink:

Evulik, už sa tešíme na správičku a držíme palce nech to máš čím skôr a rýchlo za sebou :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadi, ahojky, kukala jsem na tvoji super statistiku. :grinning: :wink: Jsi šikulka. :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj tu krasne slniecko ale stavim sa, ze poobede znova burka ako hrom! My ideme dnes na klby tak uvidim.
30. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
monrou, ešte som zabudla dopísať, že najviac detí sa narodilo v čase 3:01-4:00 a 8:01-9:00 poobede a medzi 0:00-1:00 a 2:01-3:00 ráno sa nenarodilo ani jedno dieťatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
natashkaa, včera som odkladala vychádzku na poobedie, však bolo krásne, ale dnes poučená, to spravím opačne pôjdeme doobeda von a poobede nech príde búrka :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadi, :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě spočítej, kolik se narodilo spontálně a kolik císařem. :wink:
My půjdeme taky zachvilku ven. :wink:
30. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babulky,chcem sa spytat vas co dojcite svojich drobcov,je normalne,ze mi mala prespi v noci aj 6 hodin?
30. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Devi, ahojky. :slight_smile: Mariellku kojím v noci jednou nebo dvakrát. Ale kojením v noci se tvoří nejvíc mlíčka. :wink:
30. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek