• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Tak vacsinou ja ked sa vychystam s kocikom, tak prsi. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak aj ja sa pripajam do klubu zavislacok od sladkeho, aj ja si ficim na keksoch, mnam! :grinning: Budem hadam jedina, co pocas sestonedelia este aj priberie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Uz sa mi hoji to sitie, tak hadam ziadny zakrok (ako tvrdili) nebude potrebny, to by bolo supis. :wink:
No a ja nedavam ani cajik, ani vodu a maly este nemal oblecene nic s kratkym rukavom, dnu nemame moc teplo a von mu davam este dlhy rukav... :slight_smile:

A este som chcela zareagovat na nejake prispevky, ale ako vzdy, uz si nepamatam...dufam, ze sa tato moja demencia nezhorsi... :grinning: :grinning: :grinning: Lebo co ak raz zacnem prispievat do inej temy, lebo zabudnem, ze sme junovky??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex , prosim ta ako vyzeraju potnicky? pytam sa preto, lebo mala ma na tvaricke take vriedikove vyrazky s bielou hlavickou a len na tvaricke, inde na telicku nema. Je to aj u Vas tak?
30. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kupete kazdy den? Nam v porodnici vraveli, ze staci 2xdo tyzdna. Tak neviem.
30. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzky to by mohli byt potnicky a ked uz su s bielym, tak to uz je horsie, to treba dezinfikovat...teda tak mi povedala vcera dokyna...ak su to teda potnicky...

ja kupem kazdy den, je to skor take ospliechanie, mala to ma rada sa jej paci vo vodicke a potom pekne zaspinka a krasne vonia :dizzy_face: davam do vody kvapku takeho samponu do kupela z dm drogerie...mala zatial nema ani vyrazky, ani vysusenu pokozku, tak snad to tak ostane :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicka je maminka:

Tak se mne mamka s tatkou konecne dockali - jmenuji se Filipek a narodil jsem se dnes ve 14.35. Moje miry:47cm, 3320g. Mamka i ja jsme v poradku, tatka byl s nami
30. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, martuli to je najčakanejšia správička dnešného dňa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tešíme sa spolu s evulik, blahoželáme k Filípkovi a pozdravujeme ich.
30. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozajky a ako sa ma Martinamil?
30. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahozelam vsetkym maminkam k babatkam,ku ktorym som neblahozelala,uz nemam prehlad,ospravedlnujem sa

dadka,co je tu nove?prezrad mi prosim strucny vycuc najdolezitejsich infosiek
30. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, martinkamil sa nemôže pripojiť, lebo jej Kryštofko označkoval Pc :sweat_smile: tuším o stránku späť o tom písala martuli ... takto si poistil že má maminku len pre seba, beťár malý, xixi
30. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzky
aj moj ma presne take po tvaricke co na potnicky najlepsie funguje vie niekto poradit lebo mne davali v porodnici lieh je aj nieco lepsie?
30. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita - o Martine jsem psala na predchazejici strane
30. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabuľka s bábätkami je aktualizovaná :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzky, pokiaľ sú to také vyrážky s bielou hlavičkou - zväčša na nosíku, tak to nie sú potničky, sú to mazové vyrážky a samé sa vstrebú netreba ich ničím natierať, je to hormonálna záležitosť :wink:
potničku sú také načervenalé malinké a dosť husto sa zvyknú vyhádzať vedľa seba a hlavne pod krkom, kde sa bábinkám uväzuje čapička
30. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka no prave na zaklade toho som sa pytala,lebo som si z toho vyvodila,ze su asi opat v namocke,ale chvala panu bohu nie :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada78

a nevies co je na prave potnicky najlepsie?
30. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme sa kŕmiť :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa,na potnicky je dobre caste umyvanie a puder :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no umyvat umyvame :slight_smile: len mne na to dali lieh a ten strasne vysusuje aky puder konkretne?
30. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
detsky puder..ten udrzuje pokozku suchu..ja mam take velke balenie z Tesca,moja dcerka ma totiz riadny podbradok,tak to tiez musim robit
30. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita
Dik vyskusam
30. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem k Filipkovi.
30. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej gratulujem Evulke k maličkému. My zatiaľ tiež chodíme von v dlhých rukávikoch. Lenti určite by si nebola prvá čo priberie počas šestonedelia. Ja som tak pribrala po Martinke a teraz som tiež na najlepšej ceste :grinning:
A dám ti tip: Bebe keksy s jogurtovou plnkou :slight_smile: - na tom teraz dosť fičím
Naša malá potníčky nemá, Martinka mávala zo začiatku ale to sa časom spraví.
Kúpeme sa tiež každý večer, ale je to fakt len taká rýchlovka s masážou. Malá po kúpkaní a napapaní vždy hneď odpadne :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne hovorila doktorka takto, ze ked su potnicky este ako keby v zaciatku, ze su este neni ako keby hnisave, tak to treba len pudrovat a to tak ze dat na ruku puder a pretiet tou pudrovou rukou...no a uz ked su take zapalene tak to ze benzoliehom dezinfikovat

jeeeej ninny konecne si supla fotky maleho :dizzy_face: kraaasna fotka ako lezite v porodnici :wink: maly je krasny
30. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
velka gratulacia evulke, dufam ze vsetko prebehlo tak ako malo, bez problemov a ze uz sa vytesuje z Filipka :slight_smile:

som sa pobavila na Krystofkovi, ako odstavil mamine pocitac hehe presne na toto si davam pozor, tiez sa bojim ze mlieko skonci v compe...lebo u nas kojenie je tazka operacia, musim si dat do podprsenky ten zberac mlieka k tomu prsu ktory zrovna neni obsadeny a v prostriedku kojenia ho musim vyliat do poharika lebo by mi pretiekol a vtedy tu manevrujem s Terezkou, so zberacom, s poharikom a este sa tu vala aj ten pocitac :grinning: do postele som si to uz par krat vyliala :confused:
30. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulka,gratulujem,konecne ste sa dockali Filipka,vela zdravia a sladkeho mliecka vam prajeme :-
30. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, ktore vyriesili problem ked babatko nechcelo spat u seba v postielke, prosim napiste mi navod do IP, dakujem.
1. črc 2009 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :dizzy_face: :dizzy_face:
Kde ste vsetky? :confused: :slight_smile:

Evulka - gratulujem, vsetko dobre Vam obom prajem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Inak ja pri konovi nekojim, len odgrgavam, aby sa mi nestala nehoda s mlieckom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes vyzera na riadnu horucavu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ja moc nemusim. :confounded:
mufo - ja teraz ficim na diskokeksoch... :grinning: :grinning: :grinning: Ale najviac zo vsetkeho mi chyba ovocie... :frowning2: :frowning2:

Vcera boli kocikovat malinkeho segrine dvojrocne dvojicky, tak mam na kociku nalepenu cokoladu, lizatko, chlebik s masielkom...a ked Teusko prezil toto, tak si myslim, ze uz sa mu nikdy v zivote nemoze nic stat... :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Tak hlásím, že mám nové PC a jsem zase online :slight_smile:

Včera jsem ho koupila, včera večer ho brácha naistaloval (já na to nemám čas) a dnes ho dovezl, tak se hned hlásím :grinning:

Jak se máte? Co nového? Nemám šanci dočíst.
1. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

citat nestihacky, mala nakojena, prezlecena z grcky, z kaky, drieme v postielocke, Dianocka ma dnes meninky caka na mna vo svojej posteli ideme sa lulkat....

pekny dnik....tym co rodia nech to maju cim skor za sebou :wink:
1. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj MARTI, to je teda fofr :slight_smile:
Evicka ma Filipka, ale to uz asi vis.
Co Krystufek, je hodny?
Jedeme ted dopoeldne k prababicce, odpo tu snad budu.
Venku bude asi pekne vedro, BErtik vcera lezel v kocarku jen v body pod slabou deckou a bylo mu fajn
1. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek